Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
21. dec 2010

@ypsinkova prajem dobrú nôcku a zajtra nakukne asi až možno poobede alebo až večerom, ideme využiť darčekový poukaz na mäso a výrobky v hodnote 33,50€ do REvúcej

stanca22
22. dec 2010

@ypsinkova nie, na moto nejazdí s nami náš hawo, nevieš kde by sme ho asik tak dali? 😀

stanca22
22. dec 2010

@tanyja Hej, otec poľuje, je poľovník a tak máme mäsa dosť 😀

stanca22
22. dec 2010

@zuzana0612 minulý rok sme boli u našich, tento rok budeme u svokrovcov, vlastne už od predvčera sme už tu 😀

stanca22
22. dec 2010

@zuzana0612 A svadbu sme mali 1 augusta 2009 😎

stanca22
22. dec 2010

@tanyja ahoj, máme sa fajn, dík za záujem, sme už s predvčerajškom u svokrovcov, budeme tu všetky sviatky asik až do 2 januára ... keďže tu musím na novo začať upratovať, lebo ked tu už nebývame je to tu zabudnuté, tak musím od znova všetko vyumývať, vyupratovať, vyleštiť a tak však poznám domáce práce veľmi dobre ... dnes som vysávala, chystám sa umyť v obývačke vytrínku a tak, vždy si dačo nájdem, stále periem, zašívam ... žehliť sa chystám, asik bude chcieť aj svokra dačo popiecť a tak ... a ty čo? niečo nové? vy sa máte ako? dúfam, že vás choroba obchádza?

zuzana0612
22. dec 2010

@stanca22 ahoj, no tak musíš vydržať. je to spravodlivé, keď ste boli minulý rok u vás a tento ste u nich. iné to bude, keď budete mať svoju domácnosť.

ypsinkova
22. dec 2010

@tanyja odkiaľ ste dostali taký poukaz ? sa máte,aj nám by sa taký hodil 🙂

ja som dnes mala voľno v práci,tak som si doma poupratovala,už máme aj stromček ozdobený,je síce trošku taká "cigánsky" ale mne sa páči 🙂
zajtra pôjdem darčeky pokúpiť a v piatok oddychujeme a pozeráme rozprávky 😵

@stanca22 čau stanča,teba som tu nevidela už pekne dlho...čože ťa tak zamestnáva,že sa tu ani neukážeš ? 🙂

zuzana0612
22. dec 2010

@ypsinkova ahoj, ja som mala objednaný darček cez jednu kamarátku a nedorazil. je taký neutrálny, tak z neho bude darček k narodeninám, keď razí až v januári. čo už. len teraz neviem, či ešte zajtra niečo kúpime, alebo ako to poriešime

ypsinkova
22. dec 2010

@zuzana0612 a čo si objednávala ? a pre koho to malo byť ?

ypsinkova
22. dec 2010

@zuzana0612 a čo si objednávala ? a pre koho to malo byť ?

zuzana0612
22. dec 2010

@ypsinkova objednávala som sestre mojho drahého, taký retro budík. tak to asi dostane v apríli k narodeninám, lebo sa to po mňa určite dostane až niekedy na konci januára

tanyja
autor
23. dec 2010

@ypsinkova poukaz dostal drahý ešte v tejto práci, kde už končí, tak máme plno dobrôt doma , naozaj nenechám len tak 33,50€ poukaz, no nie?
prilšli sme večer domov, boli sme ešte aj vo ZV a poviem ti, mala som dosť a v noci ma chytil hlavy bôľ a dnes som ako keby ma pitvali, asi išla na mňa migréna, ale dala som si paralen a za hodinku som zaspala a ráno sme spali do 8hod!!!

@stanca22 choroby nás obchádzajú našťastie až na tú moju hlavu, ale to už prešlo
ty len upratuješ, určtie dostaneš veľa darčekov 😵

@zuzana0612 ďakujem za krásnu pohľadnicu, ja len teraz takto na rýchlo - idem urobiť už aj šalát a poriadiť, nech toho nemám veľa na zajtra, ja mám rada voľnejší štedrý deň , rada pozerám rozprávky 😵

a všetkým vám prajem krásne Vianoce, veľa darčekov a tak isto krásny Silvester a neopite sa mi !!! 😵

ypsinkova
23. dec 2010

@tanyja no veď jasné,to by bola škoda to nechať len tak prepadnúť 🙂
mne dnes prišli parfémy,čo som objednávala takže som happy 😵 už len zabalím a odovzdám 🙂
a z čoho ťa bolela hlava ? či len tak z ničoho nič ?

@zuzana0612 a už ste vymysleli nejaký náhradný darček ? 🙂

zuzana0612
23. dec 2010

@ypsinkova ahoj, vymysleli. boli sme dnes na novej predajni, čo drahý otvára a tak sme tam zašli do obchodov a kúpili sme také tričko s tučniakom. také srandovné to je,jej sa také veci páčia. a máme okrem toho aj parfém kúpený a ešte nejaké drobnosti.

Keďže neviem, kedy sa zase dostanem na net, tak prajem všetkým krásne, pokojné vianoce a veľa darčekov... 🙂

stanca22
23. dec 2010

@ypsinkova Teraz som u svokrovcov a je tu úplne celá rodinka, takže za to ...

stanca22
23. dec 2010

@tanyja uvidíme, necháme sa prekvapiť 😀

tanyja
autor
23. dec 2010

Vianočný stromček už v izbe svieti,
tešia sa dospelí, tešia sa deti.
Nech sú tieto sviatky plné radosti,
a navždy Vás obídu všetky starosti.

prajem krásne Vianoce,sviatky a neprejedzte sa !!! 😀 😀 ( potom z toho bolí iba žlčník a žalúdok)

ypsinkova
24. dec 2010

Na Vianoce ako treba, nech nájdete poklad z neba. Pokoj, lásku v hojnosti, dni prežite v radosti. Zdravie, šťastie ešte k tomu, nech prídu aj do Vášho domu. Na nový rok správny krok a úsmev po celý rok.Z celého srdca len to najkrajšie Vám praje vaša pisateľka ypsinkova 🙂

tanyja
autor
25. dec 2010

@ypsinkova krásne si nám napísala milá pisateľka ypsinkova, ja som teraz zapla pc
boli sme na obed pri mojich rodičoch, a bežali domov - malý už bol unavený
a teraz vstal
tak ako dobrá si bola? darčeky boli ???

tanyja
autor
25. dec 2010

@ypsinkova krásne si nám napísala milá pisateľka ypsinkova, ja som teraz zapla pc
boli sme na obed pri mojich rodičoch, a bežali domov - malý už bol unavený
a teraz vstal
tak ako dobrá si bola? darčeky boli ???

ypsinkova
25. dec 2010

@tanyja 🙂 jua som sa sem teraz tiež prišla mrknúť,či sem náhodou niekto nenapísal 🙂
boli darčeky,ale najväčší darček pre nás je bábätko v brušku,úplne super to vyľlo,že som to mohla oznámiť práve na Vianoce,hoci som to vedela dlhšie a bola to fuška to udržiavať v tajnosti 😀
a ina som dostala návliečky s dekou od rodičov,od sestry knihu a perfém,od manžela peňaženku,novú myš,klávesnicu,bundu a ešte aj parfém
u svokrovcov sme ešte neboli,ale dnes sa tam chystáme
malý si užil Vianoce ? 🙂

tanyja
autor
25. dec 2010

@ypsinkova gratulujem gratulujem gratulujem, tfuj tfuj tfuj, tak nech všetko pokračuje tak ako má a kedy bude tá nádherná chvíľka ? niekedy v lete?
mne drahý kúpil ručne robenú sviečku, pretože my sme si kúpili novú tlačiareň a ja predtým tú bundu, ktorú si mi aj ty pomohla vybrať 😉
my sme išli ráno ku svokrovcov a boli sme vybavení za polhodinku, pretože odchádzali k drahého krstným rodičom aj s jeho sestrou a nám samozrejme neoznámili, boli by sme išli, ale nešli sme, boli sme na obede u mojich rodičov 😵 , ked som svokre povedala, že ved aj oni môžu k nám prísť , tak mi odpovedala: "a načo by sme k vám chodili" , tak mi stačilo...
malý si užil, celá moja rodina bola u nás, tak nevedel ku komu má ísť skôr, dostal veľkú tatrovku, tak sa v nej vozil, aj náš darček sa mu páči, bije kocky do nej a dnes dostal hracieho psíka a prasiatko, tak aj to už funguje a prasiatko som mu dala do postieľky, tak sa sa ním hral 😵 kým zaspal 😵 😵

zuzana0612
26. dec 2010

@ypsinkova gratulujem k darčeku... 😉

ypsinkova
26. dec 2010

ďakujem,ste zlaté 🙂
@tanyja narodiť by sa malo v auguste,ale či to tak naozaj bude...necháme sa prekvapiť 🙂 ešte je na všetko veľmi skoro,nechcem moc rozprávať,aby sa niečo nezakríklo
ja milujem sviečky zo včelieho vosku,tie sú úplne úžasné a nesmú u nás nikdy chýbať
my sme sa tiež včera moc dlho nezdržiavali,lebo tam mala poriadny neporiadok a necítila som sa tam mo dobre a nevedela sa normálne rozprávať a stále len niekoho ohovárala,tak ako rýchlo sme prišli,tak sme aj odišli ... darček sa im páčil a my sme dostali čajovník 🙂
tak vravíš,že malý mal štedrého Ježiška 😵 ...malé deti sú v)dačné za čoko)lvek,to nie ako dospelí,ešte nad darčekmi budú nosom ohrnať 🙂

tanyja
autor
26. dec 2010

@zuzana0612 ahoj zuzi, a tebe čo ježiško nadelil za darčeky? ako sviatkujete? mňa volá drahý k jeho sestre poobede a veru sa mi nechce po tom, čo nami ohrdli včera.. oni majú všetci samé výhovorky a my máme naklusať, keď sa im to hodí, tak podľa mňa sa toto nerobí 😠

@ypsinkova už si bola aj u dr, už máš aj knižku, alebo ešte nie? ten môj chlap je 2.8 - typický lev
včera mi písala kamoška, má dvojičky a už sú aj doma z pôrodnice, má dievčatká - dvojnásobná radosť
čajovník - to je akože rastlinka ?
ja som tiež svokre kúpila ba čaj s hrnčekom a ani si to nepozrela - slušnosť 😠

tanyja
autor
26. dec 2010

@ypsinkova a aj vás stihli niečím pohostiť? nás neponúkli ničím, ved sa ponáhľali aj ten čaj čo mi urobila, som narýchlo vypila ...
malý spí, veľký išiel k rodičom a ja si vegetím, bolo by mi aj požehliť, ale ešte sa mi nechce, urobím to večer 😉

ypsinkova
26. dec 2010

@tanyja nie,tehu knižku ešte nemám....no uvidíme,či to naše malé bude lev alebo panna 🙂
ach,som napísala čajovník ? som myslela čajník 😀 😀 som ja ale trubka 😀
no pohostila nás zákuskami z TEsca ň,vyzeralo to skutočne "lákavo" a mala aj moravské buchtičky a tie boli fajn 🙂 potom dala ovocie na stôl a to bolo asi všetko 🙂

tanyja
autor
26. dec 2010

@ypsinkova tak to ste dostali dosť, nás svokra nepohostila ničím, iba spomínaný čaj a odchod 😀
tak si budeš robiť čajík 😝 😝
takže kedy sa chystáš k dr? prvé sono sa robí asi v 6 tt, dovtedy nie je isté zistiť tehotenstvo a aj hladina hcg ešte nie je také vysoké
ale som s tebou rada 😉 , kedy si mala poslednú ms? zistíme dátum narodenia 😉

ypsinkova
26. dec 2010

@tanyja hej hej,čajník ma potešil,veď celkom fajn darček,dostala som od nich už aj väčšie hlúposti 🙂
k dr. pôjdem po sviatkoch a dúfam,že všetko dobre dopadne ... a rátala som si to na internete na jednej stránke a vychádza to 15.8.2011

tanyja
autor
26. dec 2010

@ypsinkova ale čajník nepatrí do kategórie: hlúposti 😀
ja som bola dnes milo prekvapená, aký krásny stromček má drahého sestra, doteraz mali totiž strašnú metlu 😝 a teraz majú krásny veľký umelý stromček a dokonca aj nové ozdoby, my máme maličký ale tiež krásny ( 120cm)
máte sniežik? tu sa sype a sype a boli sme von a veru - malý okamžite aj zaspal

ypsinkova
26. dec 2010

@tanyja tak vieš,kto nemá doma čajník,ten to ocení,ja mám už tri,tento je štvrtý,ale v pohode,aspoň to budeme obmieňať 😀 😀
ako ja som sa ani nepochválila,ale môj manžel tiež tento rok kúpil tak nádherný stromček,živý ,ale všetci nám ho chvália...akurát mame sa moc nepáčil,že je moc pestrý 😀
no vieš čo,u nás sa nesypalo...neviem ako teraz,pôjdem pozrieť von oknom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre