Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
6. jan 2011

dobré ránko dievčatá, ako sa máte? @ypsinkova už je lepšie? teploty ustúpili? my sme našťastie zdraví, ideme 17.1 do poradni, tak som zvedavá, koľko zase drobec narástol
a varím kapustovú polievku s pretlakom , som zvedavá aká sa mi podarí, ešte som to predtým nevarila 😀

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja ahoj,atb som v živote nebrala,tak nemám v pláne ani teraz ... nie som zvyknutá na lieky 🙂 ... nezdá sa mi,že by to ustúpilo,akurát ma hlava až tak nebolí,čo je v tomto prípade pozitívne,ale už som unavená z toho ležania v posteli 😒
a aké ponuky dostal ? to poznám ten pocit,keď si nedokážem vybrať
kapustnicu varíš ? u nás varí manžel a ešte som nejedla,no budem musieť to ísť skontrolovať 🙂 🙂

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova ahoj, tak si dobrá, ja som posledne asi na zš brala antibiotiká, tiež nie som na lieky, zabúdala by som to brať ..
varila som z hlávkovej kapusty polievku, no malý ju jedol, aj ja, ale aj tak, moja starká ju vie lepšiu, asi som mala dať menej pretlaku , nabudúce budem vedieť
ponuky - obidve o stavebných firiem, ale od pondelka ide tam, kde robil aj predtým - bude maľovať a potom by chcel ísť do tej druhej, uvidíme ako sa všetko vyvinie

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja ja som sa vždy liečila na čajíkoch a vypotila som to v posteli ... všetko čisto na prírodnej báze 😀
ja kapustnicu neľúbim... nejako polievky mi celkovo nechutia,dám si lne zeleninovú alebo brokolicovú ... a pritom mi mama vždy prízvukovala ,že polievky sú základ 🙂
tak mu želám ve)la pracovných úspechov 🙂 a teraz je s vami doma ?
neskutočne ma svrbí hruď ,asi som chytila nejakú alergiu alebo čo 😒

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova išiel s malým von a k jednému kamarátovi, aspoň mám chvíľku na takéto ničnerobenie
ja tiež nie som polievková, keby bolo mňa, tak ich nevarím, ale kvôli malému sa snažím - a veru ľúbi polievky, teda zatiaľ a aj vývarové, kt. môj chlap vôbec nechce, dosť často robievam hovädziu ale aj kuraciu a všetky tie biele, tie chce aj môj chlap - dnes dojedal hrachovú s opečeným chlebom
a ešte máme žemľovku
zajtra ideme objednať malému skriňu
na čo máš alergiu? a čo varí tvoj chlap?

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja aj to treba chvíľki,si oddýchnuť a vypnúť .... a tak hovädziu mám rada,tú som sa naučila jesť,príde mi taká slávnostná ... oslava bez nej nemôže byť 😀
ach jaj,mi robíš chute,už dva dni mám chuť na žemľovku...už som bola omrknúť čo varil drahý , zemiakovú kašu a rybu 🙂
aj polievku máme zeleninovú
a akú skriňu,máš aj obrázok ?...neviem na čo mám alergiu,lebo ja alergik nie som ... ale strašne ma svrbí hruď,možno to je len z oslabenej imunity,neviem musím sa spýtať otca

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova obrázok mám len na papieri, ale narýchlo som to odofotila a prikladám
na modrastrecha som dala fotky bytu, dnes som sa s tým pohrala
a prídi, ešte sa zvýšilo zo žemľovky 😀
úchytky chcem guľky, aby to ladilo ku komode

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja pozriem si váš bytík 🙂 to si ty kreslila ?

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova áno a samozrejme malý mi bral pravítko, ale podarilo sa 😀 , dvere na skrini budú posuvné, kvôli úspore priestoru, a presťahovali sme jednu skrinku z detskej do obývačky - je to skrinka zo steny a zväčšovali sme malému priestor, tak teraz chodí k postieľke a lomcuje ňou , dobre že do polky izby ju neodtiahne 😀 😀 😀 , to asi z toľkého bôbu a bryndzových halušiek je taký silný 😀 😀

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja 😀 😀 tak potom odfotíš,keď vám príde skrinka,som na ňu zvedavá
pozerala som váš byt,máte to tam pekné a zdá sa mi,že je tam aj dosť priestoru

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova máme síce iba 2 izby, ale byt má rozlohu 62m2 , takže miesta je dosť a nemám rada miestnosti zatrepané vecami, napr. už rozmýšľam nad tým, že zruším buď kuchynskú žalúziu a dám obyčajnú, alebo vymením lavicu za stôl, ale asi skôr žalúziu - lebo táto je hrozná po opratí
skriňa by mala prísť asi tak za 2 tt od objednania a dokonca zmontovaná, dovezú nám ju za 15€ , no tak hraj sa s doskami, no nie?

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova tak sme zapísali miery skrini, aby presne zapadala do rozmerov našej spálňovej skrini a zo strany spálni by som si potom dala zvyšnú vertikálnu, aby nebolo vidieť škaredú zadnú stranu skrini 😉 😎

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja tak plánujete v r. 2011 vynoviť svoj byt 🙂

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova no ja vynovujem už 8 rokov 😀 , stále si niečo nájdem, ale nie, už len skriňu malému a niečo s tými žalúziami, ináč je všetko porobené
ale vy budete vynovovať, Hm ???

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja tak my máme prakticky dve miestnosti,ktoré ani nevyužívame,tak tú jednu z nich nejako premeníme na detskú izbičku...tam treba len nábytok kúpiť a potom to ešte nejako zútulniť 🙂

ypsinkova
6. jan 2011

som myslela,že už budeš spať ... inak môže sa piť nescafé v tehotenstve ? ani neviem

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova môžeš, samozrejme nepreháňať to, ale jednu slabšiu môžeš, ja som dokonca pila zo začiatku riadnu grunťáčku, ale s tou som prestala a nescu som pila, vy to máte super - toľko izieb, ja by som tú 4. použila ako pracovňu a ako sušiareň v zime , prípadne ako šatník

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja no tam aj mám skriňu a tam má drahý obleky a ja šaty a tak ... a máme tam aj papierovačky a aj počítač je tam nefunkčný a dokonca aj sušiak sa tam nachádza 😀 😀 a ešte je tam postel 😀

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova takže všetko potrebné pre život, už len chladničku 😀
a balkónov máš koľko? tu oproti sú výškové , kde každá izba aj kuchyňa má balkón, tak to by som neriadila... a škoda priestoru, lebo tie izby sú dosť maličké 😠

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja my máme balkon len jeden našťastie ... a na ňom máme poriadny bordel 😀

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova ako to? čo tam máš? ja nemám nič na balkóne, len jednu starú stoličku a šnúry na prádlo a ešte štipce, iné fakt nič, síce dnes som mala papier, teda igelit od cigariet- susedovci nemajú odpadkový kôš, predtým dokonca aj škatuľku od cigariet, kým som nenarobila poriadky, špaky, obaly z keksíkov, klbásu... a ako sa istí susedovci odsťahovali, tak je toho už menej na balkóne... 😖

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja tak to je sila,ešte že to máme všetko kryté ..ale keď nám zateplovali panelák,tak my mávame celoročne otvorené okno na balkone,tak teraz som ho musela zatvárať,aby sa nám dnu nedostali,lebo človek nikdy nevie .....
a na balkone mame klietku,kde bola andulka 😀 ,kôš tam máme s opadkami , starú skriňu ,šnúry na prádlo a kvetináče a tak ... celé zapratané

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova tak to by mi vadilo, toľko vecí na balkóne, mne dokonca zavadzia skrinka na balkóne pri mame 😀 , no ale tam má čestné miesto v lete náš Pepo 😵
ked zatepľovali na výškovom, tak robotníci vliezli cez okno do jedného bytu a pokradli alkohol !!! asi im bola zima...
máte presklený balkón? dobre som to pochopila?

tanyja
autor
6. jan 2011

@ypsinkova už ma akosi bolí sánka...huba sa mi otvára nejako dohora... idem spať, dobrú nôcku a pozdravujem mimčo 😵

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja ale tá skrinka je malá a balkon máme dosť veľký a pohybujeme sa tam minimálne,akurát keď ideme po odpadky ,takže to ani nejako nevnímam negatívne
no,preto sme to zatvárali,veď nikdy nevieš,čo môžeš od takých robotníkov čakať a treba byť opatrní 😀 u nás by toho našli,čo sa alkoholu týka,lebo my nepijeme a máme toho veru hojne 😀
áno,vy máte vôbec balkon ?

ypsinkova
6. jan 2011

@tanyja ďakujem ,pozdrav odovzdám..tak prej dobrú noc a krásne sny,pa

ypsinkova
7. jan 2011

dobrý deň,ja mám aj dnes voľno,ale už mi je lepšie,tak pôjdem rodičov pozrieť,veď malá prechdázka mi snáď nezaškodí 🙂

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova ahoj, my máme balkón, keď byt, tak jedine s balkónom a mám na ňom iba stoličku, a šnúry na prádlo jáj a ešte štipce v košíku, a samozrejme špinu ... teda prach , ale ten padá stále
skriňa objednaná, do konca januára by mala byť 😉 tak dúfam, že bude a dovezú nám ju až pred vchod, už len domov na 3. poschodie ju vytrepať

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova ahoj, my máme balkón, keď byt, tak jedine s balkónom a mám na ňom iba stoličku, a šnúry na prádlo jáj a ešte štipce v košíku, a samozrejme špinu ... teda prach , ale ten padá stále
skriňa objednaná, do konca januára by mala byť 😉 tak dúfam, že bude a dovezú nám ju až pred vchod, už len domov na 3. poschodie ju vytrepať

ypsinkova
7. jan 2011

@tanyja veĎ hej,ja si to tiež neviem predstaviť bez balkona .... máte výťah ? prepáč,že sa tak hlúpo pýtam 😝
ja som dnes upratovala doma,všetko sa nám tu leskne ako zo škatuľky a potom som šla k rodičom ... chcem zmeniť gynekologa,tak že koho by odporučili,keďže sa v tej sfére pohybujú tak sme pokecali a odtiaľ som išla za drahým,lebo sme sa mali stretnúť v Auparku,že sa tam najeme ...tak už máme aj plné brušká a už môžme len spokojne oddychovať 🙂

ypsinkova
7. jan 2011

dávno som tu nevidela Zuzku,čo je s ňou ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre