Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

nikika33
25. dec 2008

ahoj tanyja . a čo dobrého varíš pre vzácnu návštevu ? 😀

tanyja
autor
25. dec 2008

nič, oni prídu poobede, ja a miláčik ideme k mojim rodičom na obed, každoročný zvyk pre celú rodinu 😀 ,
a že by som cítila iróniu ? 😀 😀
nachystala som slané pečivo a trocha sladkého, to stačí, že ???????? 😀

nikika33
25. dec 2008

a nepreháňaš to tanyja ? 😀
teda ty to máš dobre zariadené, cez sviatky nemusíš ani prstom pohnuť 😀
a potom večer zreferuj ako to celé dopadlo ... a aké darčeky si ešte dodatočne dostala 😕 😀

tanyja
autor
25. dec 2008

😀 😀 😀 zreferovať darčeky to môžem už teraz čo som dostala .................. nič 😀
ale robím aj niečo, včera som ja robila večeru, to len na 1.sviatok vždy chodievame k mojim rodičom, máme taký zvyk a možno aj na spločné výročie bude spoločný obed 😀 , ale sa mám dobre
niki - neboj nepreženiem to budem sa snažiť 🙂 🙂

tanyja
autor
25. dec 2008

malý musí mať ohromnú radosť z korčulí - aký veľký byt máte ????? 😀 😀 a kvalitné podlahy 😀 aby ich nepoškrabal, náušnice sú krásne ? ja som si minule kúpila, mala som také mini, klasika okrúhle vyzdobené kamienkom nie veľmi extra, jednoduché , v jednoduchosti je krása
prajem krásny deň, ozvem sa až večerom , takže pekný deň (my tu máme poprašok snehu )

sassi
25. dec 2008

ahojte
ja som tiež darčekovo spokojna
dostala som pekaren na chlieb ... a tak srandisticky, pos stromo lne kilo muky 😀 a pekaren bola dolu vo vchode pri malom stromčeku, čo mal byť len ako dekoračný 😀
decka tiež vyspokojnene
a ozi a po včerajšku je nas o 1 viac ... o korytnačku 😉

sassi
25. dec 2008

no my sviatkujeme vždy doma ... uplne od začiatku ako sme sa vzali
teda 1. vianoce sme boli na svadobnej ceste
a potom už bola malá, takže doma
ale po večeri chodievame dolu k našim (byvaju len o poschodie nižšie)
dnes k svokrovcom
a zajtra ku krstným
medzi sviatkami už mam ohlásených asi 10 návštev, ešte asi budem koláče dopekať 😀
a na Silvestra ideme ku kamošom

Tanya, aj ja som sdostala 3 pulovriky, čo som si sama v Quelle objednala a manželík len zaplatil a zabalil ... no nemá on dobru manželku??? Nemusí nič zhánať 😵

jankabo
25. dec 2008

ahojte,
aj ja som so svojími darčekmi spokojná. Od manžela som dostala nádherný zlatý prsienok s kamienkami a kopu iných vecí.
Krásne Sviatky 🙂 🙂

tanyja
autor
25. dec 2008

ahoj sassi, tá pekáreň je dobrá ? tiež som rozmýšľala, či by sa mi to oplatilo sama si piecť nežc kupovať
my máme praktických chlapov - sú spokojní s tým, čo si samé kúpime 😀 😀

nikika33
25. dec 2008

čaute baby! svokrovci sa velmi potešili domacej pekarničke, podla mna je to super vec. Aj ja začínam nad tým rozmyšlať, že si ju kupim. neskor sa ešte ozvem papa papa

tanyja
autor
25. dec 2008

ahoj nikika, potom daj vedieť ako to s tou pekárničkou funguje, tiež sa mi to páči
návšteva bola - žiadny komentár na novú obývačku, nič, iba: a prečo ste si kúpili novú sedačku?
jankabo - ty už máš bábo alebo si len v kategórii snažilka o 1.bábo? lebo ja spadám práve do tejto kategórie
a za chvíľku mám narodky, čo si mám vymyslieť na môjho najdrahšieho ? poraďte, mňa nič nenapadá 😀
sassi - korytnačka dostala aké meno ? je to chlapček alebo dievčatko ? 😀 náš škrečok je asi chlapček, tak sa volá Mišo 🙂

nikika33
25. dec 2008

tanyja .. tak predsa bol nejaký komentár na novú sedačku 😀 😀 😀
ešte neviem ako funguje pekárnička, kedže teraz som ju len darovala 🙂 , ale kolegyna to velmi chváli a aj decká v škole vravia že im z nej chlieb velmi chutí. A vieme akí sú puberťáci kritickí 😀
aj naša návšteva odišla, som dosť unavená, ale napriek tomu si chceme s manželíkom urobiť romantický večer 😉

sassi
25. dec 2008

tanyja, korytnačka ma pohlavie neznáme 😀 nevedeli ani v obchode povedať
a je zelená a krásna, strašne je zlata, ked tam vykukuje a pláva si
takže meno bude nejaké neutrálne - obojpohlavne ... ale ešte sme "nepokrstili" 😉

ta pekáren nevim, chvália si to, aj v sekcii Recepty je o tom tema
ja ani nie kvoli tomu, že by to bolo nejako rentabilné (ale pri cene chleba asi aj bude...) ale skor kvoli tomu, že mam z chleba traviace probelmy, mala by som len biele pečivo jesť a to mi lezie krkom 🙄 tak vyskušam, či toto bude pre mna lepšie ... a už sa aj rodinbka priživí
inak ten chlebík ked vyberieš ... taky teplý vonavý ... super

tanyja
autor
25. dec 2008

nikika, naša návšteva odišla už dávno, veľa škody nenarobili 😀 😀 😀 dali si len kávu a jednu jedinú čertovu guľku !!! ale čo už, hlavne že mám čisté svedomie, ked povedia že ich nezavoláme, hoci voláme ich pravidelne ku nám.......
zajtra ideme na návštevu na vidiek - tam len srnky dávajú dobrú noc, ale je tam fajn, konečne vytiahnem päty z domu ( k mojim rodičom chodievame cez pivnice - sú spojené), tak uvidím aj slnko 😀 a autíčka 😀 😀 a svet okolo 😀 😀 😀
nikika - prajem krásny romantický večer - ako to u vás prebieha ????????
a tá korytnačka nehryzie ??????? čím to kŕmite ?

nikika33
25. dec 2008

tanyja ten výlet na videik ti teda závidím ,,, 🙂
a romanický večer neviem či vôbec bude, kedže malému sa akosi nechce spať, 🙂
ináč nie je to nič zvláštne , popíjame vínko, rozprávame sa , plánujeme 😉 , snívame a potom dúfam že to ukončíme príjemným snažilkovaním 😀 pravda len za predpokladu že malý už vtedy bude chrápať 😀

vika34
25. dec 2008

ahojte,konečne sme sa dopratali z návštev celej rodiny,má to aj svoje výhody,všade ja navarené a napečené,tak sa nemusím zvrtať ja v kuchyni 😀 ,zajtra ideme zas k mojej mamine,tam nás čaká kačica už sa teším,nikika ja tiež dúfam ,že by som mohla snažilkovať ,ale ked pozrem na muža tak asi len plánujem a snívam 😀

nikika33
25. dec 2008

vika34 😀 ako to myslíš ? čo je s tvojím mužíčkom ? 😀 😀 a zajtra aj my ideme k mamine na kačicu, mnam, už s teraz teším 🙂

tanyja
autor
25. dec 2008

čaute, my sme kačicu mali dnes.... bola fantastická, samozrejme že tiež pri mamine no a pri ktorej ? samozrejme pri mojej !!!!!!!! svokrovci nevolajú na obed, u nich som vlastne ešte neobedovala 😀
vika 34 - pochopila som to tiež tak ako niki s tvojim mužíčkom ?
niki - to mám aj výhodu nemať dieťa ( ale len na chvíľku) - snažilkovať môžeme kedy a koľko len chceme .......... 😀
no a k tomu cinzano s citrónom (poniektorí to dnes pili poprvýkrát) 😉

tanyja
autor
25. dec 2008

a ten vidiek bude taký - celý čas nám budú núkať všakovaké dobroty, na vzduch pôjdem asi len ked pôjdeme domov, ale ! poviem si : bola som na vidieku 😀

tanyja
autor
25. dec 2008

ps: máme zlaté mamy !!!!!!! a som veľmi rada že ju mám.
prajem dobrú nôcku 😉

nikika33
25. dec 2008

tanyja ..teda tym máš akciu - pečená kačica u maminky- už uspešne za sebou 😀
vika sa asi snaží presvedčiť manželíka 😀 😀

ahojte baby malý konečne spí ... 😉
papa papa papa

vika34
25. dec 2008

babi,myslela som to tak,že nevizerá ,že by chcel snažilkovať,leží pri PC a to nie je dobré ☹ ,z toho dnes nič nebude 😅 a samozrejme dieťa ešte nechce spať,v poslednej dobe zaspí muž skôr ako dcéra 😀

vika34
25. dec 2008

sorry oprava /nevyzerá.../

vika34
25. dec 2008

dobrú noc,skúsim nakuknúť zajtra večer,väčšinou stihnem až v noci,pá

sassi
25. dec 2008

čaute
vika, no asi nahod niečo na noc v červenom alebo čiernom... 😝
moj muž by sa snažilkoval bez snaženia ... dalšie dieťa? ... ani náhodou nechce 🙄

ja som tiež zajtra chcela kačicu, ale ostali z dneska rezne, atkže asi až na víkend upečiem, a kupim k tomu červenu kapustu ... lebo šalat ja velmi nemusím (a ani nemožem 🤐 ) ... tak 2 dni to jesť je až moooc na mna 😕
akurát sme s Heni (dcerka) učesali všetky Barbie 🙂
a kortnačka ma meno!!! Vraj ALIKA ... a krmime to takými mrazenými larvami komárov ... dali v obchode k tomu

nikika33
26. dec 2008

dobré ránko babenky !!!!!!!
A vy ešte spíte ?! To je nespravodlivé ! 😀

sassi
26. dec 2008

nespím, od osmej 😉

nikika33
26. dec 2008

sassi - aspon nie som sama 😉
tanyja , vika kde ste ????

tanyja
autor
26. dec 2008

ahojte, ja som sa až teraz dostala k pc.......
vstali sme pred ôsmou a o deviatej sme mali odchod na vidiek - bolo fajn, kočíkovala som malého od mužovej sestry, zjedla všetko čo nám dali 😀 😀 😀 , šalát nemusím zase celý rok, hoci dnes som ho jedla prvýkrát cez tieto Vianoce, mala som pohárik piva a to stačí 😎
Alika je pekné fakt neutrálne meno 🙂 ale halvne že jej chutia komáre 😖

tanyja
autor
26. dec 2008

sassi - máš jedno dieťa ? či dve ? ale mne sa zdá, že asi jedno, už mám hokej v hlave 😀 😀 , jedno mám isté, že sme nemčinárky, teda za viki neviem, to nám ešte neprezradila 😉
a jankabo nám o sebe tiež veľa nepovedala, teda nenapísala ........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre