Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova Zuzka oddychuje na dovolenke, teda doma, troška sme popísali v pondelok cez skype a už sa mi potom neozvala, nie je ani zapnutá na skype ☹ , tiež mi tu chýba
a áno, máme aj výťah, sme 6 poschodový panelák, tak by sme nešlapali pešo, ale dnes som k mame liezla pešo na 4.poschodie, lebo im blbol výťah.. 😠 , no ale pohyb neuškodí
a dala som si o piatej teraz trocha húriku a nabehla mi z neho kyselina, mala som si dať zel.šalátik ako všera a bolo by mi super 😖
ja som teraz podvečer dostala upratovaciu (vyhadzovaciu-pretrieďovaciu) mániu a vyhodila som toho znova dosť 😨 😨 😨
za veľkú tašku !!! a donútila som aj môjho chlapa, aby si vytriedil prádlo

ypsinkova
7. jan 2011

@tanyja jaj,tak tá ma dovolenku predlženú,no super 🙂
ja som kedysi výťah nepoužívala,lebo som sa bála,že sa tam zaseknem ... ale teraz som už lenivá,aby som vyšlapala pár schodov 😀
ja som dnes jedla u rodičov ,čo mi ponúkla a to boli cestoviny a potom s manželom .... teraz večer si dám už maximálne nejaké to ovocie
čo si vyhodila ? veci ?

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova áno , aj veci aj staré topánky, proste to, čo už dlhšie nenosím, lebo viem, že si to už neoblečiem
na ktorom poschodí bývaš? ja som sa minulé leto zasekla vo výťahu (vypadla elektrina), keď malý doma spal a ja som išla so smeťami a kým ma dostali von, tak sa malý naspal - čiže asi 1,5hod som strávila vo výťahu a samozrejme ani mobil som nemala u seba, ale však nás tu veľa nie je a poznáme sa, a išlo to pásovou správou .. jedna suseda povedala druhej a tá mojej mame a tá zase volala opravára, aby otvoril dvere, no ale kým sa dotyčný dostavil, tak elektrina naskočila 😀

ypsinkova
7. jan 2011

@tanyja no to by sa aj mne zišiel taký poriadok spraviť,lebo tie nové,už nemám ani kam dať do police 😀
my sme na 6ke ... tak v tom výťahu by som sa asi zbláznila,kebyže tam mám trčať hodinu a pol 😀 a malého mám doma ... no zbohom

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova ja som bola v pohode, len som sa obávala, že ak sa zobudí malý, tak čo potom...
moja teta býva na 10. poschodí 😉 , a ked prídeme do KE k nim na návštevu, tak mama nejde ani na okno ani na balkón... má strach

ypsinkova
7. jan 2011

@tanyja ja by som sa zbláznila 😀 ... no my máme zasa super výhľad z okna,priamo na bratislavský hrad 😎

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova ja zase na našu školu, paneláky a kopce a z druhej strany na políciu, hlavnú cestu a zase hory , žiadny hrad 😀

ypsinkova
7. jan 2011

@tanyja no ty máš iný výhľad ... a pri nás je ešte aj budova Plus 7 dní 😀 škoda,že nečítame 😀

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova iný a predtým bol lepší - predtým sme mali samé stromy dookola, vyzeralo to, akoby si bola v lese, no ale samozrejme zeleň predsa netreba a musia sa spíliť všetky stromy... blbci, také krásne smreky sme tu mali a už nie je ani jeden..
mala by si začať čítať !!!

ypsinkova
7. jan 2011

@tanyja ja ani neviem,že zeleň existuje,keď s pozriem naokolo 😒

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova kukni nižšie, to je zeleň 😀
ty chceš zeleň? ved sa o petržalke hovorí ako o betónovej džungli 😵 , ale stromy sú silné, prerazili by aj betón !!

ypsinkova
7. jan 2011

@tanyja 😀 😀 😀 ďakujem za ilustračné obrázky,šťastie,že ťa tu mám,inak by som aj zabudla,ako to vyzerá 😀

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , uf to bola drina 😀

ypsinkova
7. jan 2011

@tanyja 😉 nejaká som hladná,mala by som ísť spať 😀 mám na niečo chuť,ale zatiaľ to neviem celkom presne identifikovať,stáva sa ti to ? 🙂

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova ale stáva, a to nie som v stave ako ty 😀 😀
ja som teraz dovyjedala maslové praclíky , mňamka 😀 😀 , ale už nie sú, takže končím s vyjedaním !!! ja zajtra varím riadim a poobede ideme k drahého sestre- ich malá bude mať tortu, v pondelok oslávi 8.narodky , tak papa a dobrú nôcku 😉

ypsinkova
7. jan 2011

@tanyja také praclíky som ešte nejedla 😲 ... ja som dnes upratovala,tak zajtra len povysávam a bude vymaľované,poobede snáď niekam pôjdeme,aby sme netrčali doma .. .tak sa dobre zabavte a neopite sa 😀 pá

tanyja
autor
7. jan 2011

@ypsinkova to hrozí jedine mne 😀 , drahý je šofér a malý má na také ešte čas 😀 😀
tie praclíky sú made in poland - ale sú dobré 😉 a neriad toľko, šetri si aj na budúce, vysávať budeš ešte dosť, ked sa malé narodí a bude chodiť po byte s kadečím v rúčkach 😀 😀
idem už aj ja , tak pa

ypsinkova
8. jan 2011

@tanyja ahoj,tak ako ste sa dnes mali ?

tanyja
autor
8. jan 2011

@ypsinkova ahoj, poobede sme boli na tortu, drahého neter bude mať v pondelok 8, tak sme boli trocha posedieť, prišli sme o 18hod a teraz pozerám otváranie plesu
a vy ste dnes čo robili ?

ypsinkova
8. jan 2011

@tanyja ahoj,zabudla som na to,že ste dnes oslavovali,ako bolo ?
ja tiež pozerám ples v opere,som vzedavá na tie roby 🙂 a šla by som sa tam najesť 😅

tanyja
autor
8. jan 2011

@ypsinkova ja som to musela prepnúť... hrozný môj chlap, umenie mu nič nehovorí a všetko komentuje 😠 , ale teraz som si to znova prepla
a tie delikatesy nie je moja parketa, hlavne suši, síce som to ešte nejedla ani steak nemusím 😝 , ešte tak krevety by som si dala, to mi chutilo
a bolo fajn, až ked odišli svokrovci, sú takí... suchí... ani nič nepovedali, ani sa nezasmiali, ale potom sme to roztočili a konečne sa uvoľnili 😀

ypsinkova
8. jan 2011

@tanyja môj chlap ani nie je doma,šiel na pivo ... takže ja si môžem pozerať ,čo chcem 🙂
ja by som som im to tam všetko vyjedla 😝 ....
a ako ste to roztočili ? 😀

tanyja
autor
8. jan 2011

@ypsinkova rozkecali sme sa a konečne sa mohli smiať, svokrovci sucho sedeli a nič sa nedialo, svokra ľuľkala tomáška a samozrejme nášho malého si ani nevšimla !!! a síce raz ho chcela zobrať, ale malý nechcel 😀 😀
ja som nakoniec ples dopozerala, no určite by som si tam aj ja niečo dobré našla... ked som to videla
a zatiaľ asi chúťky nemáš a ešte nič ti nevadí? mne napr vadila vôňa morcadelly, volských očí a posledne si to akosi nepamätám

tanyja
autor
8. jan 2011

@ypsinkova nejako sa mi drieme, idem spať, prajem dobrú nôcku a zajtra asi len zase večer nakuknem, prípadne na obed, ked bude malý spať 😉

ypsinkova
8. jan 2011

@tanyja ani sa nečudujem,že ku nej moc nechce,deti takéto veci vycítia
akože išla by som sa zabaviť a vytancovať na taký ples.... budem musieť drahého na niečo také nahovoriť 😀
ja zatiaľ môžem všetko,nič sa mi tak nesprotivilo zataiaľ

tanyja
autor
8. jan 2011

@ypsinkova uvidíš postupne 😵 😵 , ja by som chlapa na ples nenahovorila...

ypsinkova
8. jan 2011

@tanyja my sme už boli s partiou a veď bolo fajn,ja mám rada také akcie,určite lepšie ako diskotéky 🙂

tanyja
autor
9. jan 2011

@ypsinkova ahoj, no tu u nás dokopy nie je nič a ten môj chlap je tanečné drevo - jeho by som veru nevytiahla nikam na takéto akcie, aj ked ja by som sa veľmi nebránila, 😉
prečo si vymazala svoj album?

tanyja
autor
9. jan 2011

tak pozerám, že nejako to tu blbne, pred chvíľkou keď som sa postavila na tvoj profil, tak mi ukázalo, že nemáš žiadny album a teraz je tam... hm ? žeby som toho veľa vypila? 😀
tak už som zistila, kde nastala chyba - ja som ťa hľadala na modrej streche 😀

ypsinkova
9. jan 2011

@tanyja už som sa zľakla ,že ma tu niekto zrušil aj s mojim albumom 😀
na modrej streche nie som ,ani na mojej svadbe 😝
čo ste dnes porábali ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre