Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
21. jan 2011

@ypsinkova ja som mala prvé dlhé a bola som v tom nemotorná, ale tieto sú už dobré, ani neviem, že ich mám

@tanyja my sme piekli na svadbu včera. mám urobené, už len do krabice to dáme a hotovo

tanyja
autor
21. jan 2011

@zuzana0612 tieto fajné od teba? mne sa poleva teraz urobila svetlejšie, asi som dala viac smotany, ale určite to nevadí, aj tak vyzerá dobre, zajtra budem vedieť, či budem mať znova úspech 😀 a mama urobí veľhory, to má drahý rád 😝 😝 ,
nejako prskám, len nemám nikoho, kto by mi nalial..

ypsinkova
21. jan 2011

@tanyja mne sa celkovo nepáči značka syoss,ani tie ich šampony jednoducho nič ... ja som zacačala používať šampony z lekárne a som spokojná 🙂

tanyja
autor
21. jan 2011

@ypsinkova aj ja som sa vrátila k mojim osvedčeným značkám a som s nimi spokojná a aký z lekárne používaš?
kupuješ si teraz aj nejaké vitamíny?

zuzana0612
21. jan 2011

@tanyja nie, my sme piekli venčeky, chriapky, a ešte tak rezy so šlahačkou.

ja som vždy používala garnier, keď som si farbila doma vlasy.

ypsinkova
21. jan 2011

@tanyja používam šampon od Vichy ... a kúpila som si GS Mamavit 🙂
juj,dnes som ešte v práci,dúfam,že sa dnes aj domov dostanem ... ešte hodinku tu pobudnem a potom mám "stretko" s manželom v Auparku 😎

tanyja
autor
21. jan 2011

@zuzana0612 aj ja, to len bol pokus a dosť nevydarený, takže vrátila som sa k svojmu garnieru
chrapky to znie zaujímavo, nie je to akože okrúhle a pri jedení sa to dosť mrví?
@ypsinkova aké bolo stretko s manželom ? kúpil ti niečo pekné? dnes prišli malému topánočky a sú ešte krajšie ako na fotke 😵

ypsinkova
21. jan 2011

@tanyja dobre bolo,super sme sa najedli a aj pár obchodov obehli,no skoro nič mi nepadlo do oka,akurát len taký top som si kúpila
to vám rýchlo prišlo,tie topánky pre melého..tak fajn,že ste spokojní 😉

tanyja
autor
21. jan 2011

@ypsinkova a ešte nám aj lízatká pribalila - do každej jedno 😀 , jedno som zcmúľala a druhé dostane malý 😵 , ešte nejaké nohavice a možno to bude všetko, na chvíľku 😵 😵 , ved to zistíš 😀 ale len v dobrom ti to prajem samozrejme ako ináč 🙂
tá modlidba je pekná 😉

ypsinkova
21. jan 2011

@tanyja fíha,tak predávajúca bola štedrá 🙂 🙂 .... a topánky malému sadli,či ste ešte neskúšali či ako ? 🙂
tá modlidba je super,krásna 😵

tanyja
autor
22. jan 2011

@ypsinkova ale skúšala som malému topánky, budú mu super, má dostatok vôli v nich a potom si ich chcel sám obúvať 😀
dnes čakám moju rodinu, neviem kde sú tak zadlho, už mám chúťky na šampus 😝 - chladí sa v chladničke 😅

ypsinkova
22. jan 2011

@tanyja takže aj ty si spokojná a aj malý 😀
a čo oslavujete ? ... máš narodediny ? viem,že si kozorožec,ale neviem kedy presne 🙂

tanyja
autor
22. jan 2011

@ypsinkova áno obaja sme spokojní 😀 😀
ja som mala pred 3 dňami narodeniny, tak sme posedenie robili dnes 😅 , dali sme si - teda my ženy - šampus a chlapi - teda drahý a otes hrušku a brat sedel na sucho, lebo prišli autom 🤐 , tak sa obetoval a bol aj tak nedospatý po nočnej 😨 , deti si to užli, hlavne malý - môžem tepovať gauč, taký bol rozjarený ako keby pil on a nie my 😀 😀 😀
a vy ste dnes čo robili ?

ypsinkova
22. jan 2011

@tanyja tak dodatočne všetko najlepšie ti prajem,veľa veľa zdravia,šťastia,lásky a malý nech ti malý robí len a len radosť 🙂
hehe,sranda s tými deťmi..tak ste oslávili a pohostenie si aké pripravila ? a darčeky si aké dostala ? 🙂
ja som dnes mala kurz angličtiny do druhej,potom sme boli u svokry a aj u mojich rodičov a teraz sme doma a relaxujeme 🙂

tanyja
autor
23. jan 2011

@ypsinkova ahoj, už dlho chodíš na angličtinu? ja som urobila iba misu, upiekla koláč a ponúkla šampus, metaxu a hrušku, a pila sa hruška a šampus, dostala som ešte gucci kozmetiku, peniažky a ružu od drahého
dnes som riadila ako utrhnutá, ešte žehlenie ma čaká.. ale to sa mi zatiaľ nechce 😠
svokrovci mi neboli ani blahoželať, oni k nám nechodia... to je na dlhé vysvetľovanie, svokra sa hrá na urazenú

ypsinkova
23. jan 2011

@tanyja nie,tie kurzy začali skôr,ale nejako som si to nevšimla,tak som nastúpila neskôr ... nechcem vyjsť z cviku 🙂
aj ja si budem musieť kozmetiku,lebo táto stará mi už nejako dochádza 😝
zasa si jej niečo spravila ? 😀 😀

tanyja
autor
23. jan 2011

@ypsinkova ale prosím ťa, ona je ako počasie - každý deň iná, ona sa pred rokom chytila slova a drží sa ho do dnes... keď mal malý zápis, tak som povedala, že sa stretneme pred matrikou, že načo by chodili hore k nám a potom naspäť dole, tak sa drží toho "načo" dodnes, jedine na malého narodeniny tu bola, aj to len na polhodinku, lebo že vraj som jej povedala neviem čo... ťažký život so svokrou 😀
a ani si sa ma nespýtala, čo som dostala od svorky na narodeniny !!

ypsinkova
24. jan 2011

@tanyja jaj,tak ona je akože urazená...no už ju to drží pomerne dlho,nie ? 🙂 veď ak si myslí,že to je pádny dôvod na hnev,tak nech sa hnevá ... ale v podstate ku vám nemusí chodiť kvôli tebe,ale kvôli vnukovi
a dostala si vôbec niečo od nej ? 🙂

tanyja
autor
24. jan 2011

@ypsinkova nič - to je dobré aj do oka 😉
ja som jej tiež povedala, že nemusí kvôli mne chodiť k nám , ale kvôli malému, ach ,to ako keby si hrach na stenu hádzala, zbytočné..
a ona je zvláštna povaha , svokor si z nej rád uťahuje 😵 😵

v kuchyni už mi visí nová vertikálna, je pekná, len tí poliaci to tak šmejďácky šijú že strach a hrôza, ale našťastie to nevidno 😉

ypsinkova
24. jan 2011

@tanyja ja od svokry vždy dostanem kvet ... a nikdy mi dlho nevydrží,lebo je darovaný z lásky...fakt všetky kvety mi od nej zhynú 😒 ... svokor ? a jej to nevadí ? to sa čudujem,veď on by mal ako správny chlap stáť pri svojej žene

zasa ste vynovení ? vy sa máte 🙂

stanca22
24. jan 2011

Ja od svokry dostávam čokoládu abo bonbonieru abo to čo jej jednoducho poviem, čo potrebujem abo nejakú voňavku 🙂 Alebo všetko dokopy najčastejšie 😀

stanca22
24. jan 2011

@tanyja Aj z mojej svokry jej manžel si rád s nej uťahuje ale ona si už zvykla ... 🙂

tanyja
autor
24. jan 2011

@ypsinkova on sa ofrnke aj na neho a jemu sa to potom ešte viac páči, svokor sa smeje a svokra ofučaná frfle, ona proste nepozná srandu , čo dodať..
kvety ti nedáva z lásky, preto hynú !! 😎
ked mala moja svokra 50-tku, tak pozvala aj moju mamu a mama nevedela čo kúpiť, tak kúpila jej dracenu - krásnu a takú istú si kúpila aj sebe aj neveste, no a mojej svokre uhynula. ale preto, lebo ju preliala, a ešte k tomu liala vodu zvrchu na ňu, čo ona nemá rada a dracena nakoniec zhnila a moja "milovaná" svokra, povedala, že už takú zhnitú dostala !!! skoro mi vlasy na hlave vypadli od toho čo povedala !! mamina aj švagrinej dracena sú krááááásne dodnes a už je to 3 roky , tak čo na to dodať...
a jej ináč všetky kvety vyzerajú strašne , zato mojim sa darí, veď ja mám divého jana ešte z čias Zš-ky a stále je krásny 😵 😵

ypsinkova
24. jan 2011

@tanyja hm,tak tvoja svokra je dosť odvážna pvoedať takéto niečo nahlas ... to by si potom toho odomňa vypočula,lebo na vlastných rodičov si nadávať nenechám .. moji rodičia a svokrovci keď sa stretnú,tak si majú čo povedať,ale nestretávajú sa často,len pri nejých väčších oslavách...
mojim kvetom sa tiež darí a mám aj strašne veľa kaktusov,lebo ja som úchyl na kaktusy a aj tým sa všetkým darí 😵

tanyja
autor
24. jan 2011

@ypsinkova moji rodičia sa nestretávajú s drahého rodičmi, tam by vládlo asi ticho... ešte tak možno otec a svokor ale aj to tipujem by bolo na 10 minút 😀
otcov brat a aj sesterka sú tiež na kaktusy... to by ste sa pobavili spolu na tom 😉
je nemám kaktusy, ja som na calathey a v kuchyni mám 3 fialky
24.1 je Timotej
3.5 je Timea

zuzana0612
25. jan 2011

@tanyja ahoj, kuk foto, čo si chcela vidieť

tanyja
autor
25. jan 2011

@zuzana0612 ahoj, a kde je to foto?
ja tu nič nevidím a ani fotoalbum nemáš 😠
my sme dnes boli na "výlete" v LM a potom ešte aj v PP , potvrdiť tlačivo drahému a potom na jednu súčiastku do auta a pri tej príležitosti sme navštívili Max v PP, jedna baba čo prezentuje voňavky mi napchala do rúk 2 dámske + pánsku za "len" 40, čo som jej povedala, že to je veľa a nedám, tak mi to dala za 20€ 1 dámsku a 1 pánsku a chcela som si kúpiť rifle, ale nehrozí... všetko bedráky a jedny čo som skúšala, mali pás nad pupok, takže nič , ale v alpine pro som kúpila malému bundu na zimu už na ďalšiu zimu a dostali sme zľavu , lebo mám vernostnú kartu 😵 😵 a dá sa nosiť aj ako vesta , takže je super 😵 😵

zuzana0612
26. jan 2011

@tanyja ahoj, no neviem, ako je to možné, že to nevidíš, dala som ho zobraziť iba priateľom. tak si ma skús dať vyhľadať cez fotoblogy.
no tak to si aspoň niečo malému kúpila. a tá voňavka bola aká značka?
u nás dnes v noci nasnežilo. snežilo už včera cez deň, ak to neprestane dnes, tak neviem, ako pôjdem domov. ráno som ledva prešla na bus, čo bolo toľko snehu na chodníkoch

stanca22
26. jan 2011

@ypsinkova Písala si, že máš kaktusy, majú sa polievať či nie? Inak i moji rodičia a svokrovci sa stretávajú len na výnimočných prípadoch či oslavách, no v našom prípade skôr aj asik každý druhý mesiac na víkend, bo musia, keď môj muž žije so mnou u môjho taťka a tuna sa stretnú s mojim ocom 🙂

tanyja
autor
26. jan 2011

@zuzana0612 ahoj, ja som do tvojho profilu nepozerala, iba či nemáš urobený fotoblok a ten nie je, no kočka si, krásne si mala šaty a obaja vyzeráte ako nevesta so ženíchom, veľmi vám to sekne 😉
tá voňavka je značky NJ - veľmi pekne vonia, tak nenásilne
a malý si nedal veľmi bundu odskúšať nakoľko nechcel nič papať a mordujú ho zúbky, tak je aj troška nervózny, večer mal znova zvýšenú teplotu ale dnes je už dobre 😵 , už sa aj napil džúsiku, čo som mu kúpila v jednote
@stanca22 kaktusy sa v zime polievajú minimálne a aj v lete, kedže oni vodu veľmi nepotrebujú 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre