Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

stanca22
27. jan 2011

Baby aké je u Vás počasie? Máte sneh? U nás je kopec snehu, keby som tu mala nejaké detičky, tak sa s nimi idem i sánkovať 😀 @tanyja Aj ja dnes idem umývať dlážku 😎 Neznášam nudu, tak stále čosi robkám, no mala by som začať i makať na knihe ale nece sa mi a nápady sú fuč ... už aby začal Panelák, dopĺňa mi svojim spôsobom nápady 🙂 Musím striehnúť na tatovko malého, lebo začal nám kdesi uchodiť z domu na poľovačku, no vždy sa potom vráti, tak striehnem že kadiaľ to uchodí, bo všetko máme oplotené ale asik si musel dakde vyhrabať 😠

tanyja
autor
27. jan 2011

@stanca22 pošli, taký nepoznám 😉
u nás sa hovorí, neviem prečo, asi zato, že majú pichliače, že na narodeniny sa nedáva kaktus
ja mám knedlík s mäskom a brokolicovú polievku, malý sa konečne najedol, len teraz robí cirkus v postieľke - nechce zaspať, hoci sa mu drieme ( zdriemol si na 5 minút v kočíku) 😠

stanca22
27. jan 2011

Inak bábenky, kukáte ak máte čas na večer na Jojke súdnu sieň? Stále sa teraz opakuje, to sa už nedá pozerať, môj názor a ozaj, všimli ste si reklamy na mamičky ožeňte synov? Som zvedavá, čo zase vymysleli za kovbojku 😖 Alebo o tej Nore Mojsejovej, asi jej zase došli peniaze, keď potrebuje byť opäť v telke, aspoň tak moja rodinka vraví ... 😖 😀

tanyja
autor
27. jan 2011

@stanca22 máš peniaze na vydanie knihy? treba ti 20.000,- € , aby ti vydavateľstvo vydalo knihu... takže také jednoduché to nie je !!! 😲 teda pokiaľ sú peniaze, problém to nie je ..
a nehľadáš si prácu trebárs z domu prostredníctvom pc a internetu?

stanca22
27. jan 2011

@tanyja Čítala som, ok. napíšem sem ten koláč, skúste si upiecť, som zvedavá čo ňaň potom mi napíšete, že aký bol 😀 Rozmýšľate i o ďaľšom dieťati, či zatiaľ to neriešite?

tanyja
autor
27. jan 2011

@stanca22 nora mojsejka chce byť stále zaujímavá a ten , kto sa tam prihlási, bude veľmi hlúpy - pretože ona iné nevie, iba kritizovať a urážať - to je jej , ja ju nemám rada
súdnu sieň veľmi nepozerám, minule som pozerala, kamoš hral rozvádzajúceho sa manžela, a to ďalšie - mama ožeň ma, možno to kuknem, ale ja nie som na takéto "zábavné veci"
pri malom je málo času na telku, len ke´d spinká - a už zaspal a to pozerám nemcov RTL a SAT1

tanyja
autor
27. jan 2011

@stanca22 neriešime a nerozmýšľame , sme radi malému, že ho máme..........

stanca22
27. jan 2011

@tanyja No neviem odkiaľ také veci máš ale ja som počula úplne niečo iné, keď som volala do vydavateľstva, že teraz je to úplne zadara ...

tanyja
autor
27. jan 2011

@stanca22 minule o tom hovorili v telke , ale asi závisí od vydavateľstva, to je nejaké veľmi štedré, keď vydajú knihu zadara a aké majú záruky, že sa im to vráti ??

stanca22
27. jan 2011

@tanyja No to Ti verím, že máš pri malom málo času, to je samozrejme, videla som to na rodinke 😉 Ja teraz píšem s Tebou a kukám Jojku, CSI Majamy 🙂 Sorry, neviem to napísať, ako sa to píše, si už nepamätám 😖 Som teraz smutná, lebo zisťujem že som strašne napnutá na dieťati, chcem ho za každú cenu a to je dosť zlé ... nemala by som to riešiť myšlienkami tak veľa ... 😔

stanca22
27. jan 2011

@tanyja To ja už neviem aké majú záruky ale ony len mi povedali, že si to prečítajú a keď sa im to bude páčiť, tak mi zavolajú a dohodneme sa na ďaľších krokoch 🙂 A to mi povedali túto vetu až potom, čo som sa ich spýtala, koľko berú za knihu vydania? Povedali že nič.

tanyja
autor
27. jan 2011

@stanca22 to je aké vydavateľstvo ? tak im pošlem moje básne, že čo by na to povedali, už som si nimi aj niečo vyhrala ale už pár rokov nič nepíšem a na knihu treba strašne veľa nápadov, keď ma kopne múza, tak napíšem...
píše sa to CSI MIAMI , ale to by si mala vedieť, keď už píšeš knihu, a teda hlavne gramatiku a tá ti veľmi nejde, máš dosť chýb , tu na koníku to nevadí, ale v knihe áno
robila si si ďalší test?

zuzana0612
27. jan 2011

@stanca22 ahoj, niečo som stihla, niečo ma ešte počká. ťažko je mi naplánovať si, čo všetko stihnem pri účte, lebo sa vždy niečo objaví neočakávané.
no veď to, radšej si raz za rok požičiam, ako by mi mali v skrini trčať a neobliecť ich

zuzana0612
27. jan 2011

@stanca22 u nás je kopec snehu. včera a padal celý deň a v utorok tiež. tak ho máme dosť. ale je to celkom pekné

stanca22
27. jan 2011

@tanyja Keď píšem knihu, tak mi to sám počítač opravuje chyby a ja sa snažím písať gramaticky ako najlepšie viem ale ja nepotrebujem do mojich kníh písať také slová podobné CSI MIAMI 😉 Ani iné z iných jazykov, okrem Slovenčiny 😉 Neviem aké vydavateľstvo, tuším som volala do troch, mám ich odtypované z knižiek, ktoré čítam, strašne rada čítam knížky 🙂 😀 Tuším to bol motýľ, Ikar a ešte jedno ale to si už nepamätám a knihy mi ostali v Rk. u svokrovcov. 😖 Ak budeš mať čas, jednu básničku by si mi mohla napísať, rada bych si prečítala 😉 🙂 Druhý test som si nerobila, lebo trošíčka od rána špiním a bojím sa že to už bude MS a za druhé, ten druhý test teh. je ten digitálny, čo teraz reklamujú, stál ma 12 eur aj s poštovným 😖 Takže si ho šetrím na pozitívny výsledok, aj keď neviem, kedy sa ho mám dočkať 😢 Ale to nevadí, aj tak na mimčo teraz nemáme peňazí ale šetríme si na motorku, plánujeme cez jar, leto jazdiť po celom Slovensku i Česku, objavovať staré pamiatky, navštíviť priateľov a rodinky 😉 🙂 Síce moto máme ale troška by sa ju zišlo vynoviť 🙂 Ale keby prišlo mimčo, tak tie našetrené korunky, by šli samozr. naň 🙂

stanca22
27. jan 2011

@zuzana0612 Hej, je to krásne, zasnežené, len keby taká zima nebola 😀

tanyja
autor
27. jan 2011

@zuzana0612 aj tu napadol sneh, ale dnes je krásne slnečno, takže vyzerá to krásne a našťastie chodníky sú vyčistené, tak sa dá chodiť aj so športovým kočíkom, len problém je v tom, že nevyčistili chodníky pri prechodoch, takže vyliezť alebo zliezť z chodníka je problém.......

ypsinkova
27. jan 2011

@zuzana0612 hej,to viem,že je cena rovnaká .... tak rpeto radšej kupujem ako požičiavam ... a viem,že aj tie jednotlivé salony tie šaty upravia tak,aby ti dobre sedeli a bola si v nich kočka 🙂

stanca22
27. jan 2011

@ypsinkova Ahojky 🙂 Myslíš že v takom požičávacom salóne by mi za nejaké eurá upravili i moje šaty z domu???

ypsinkova
27. jan 2011

@stanca22 tvoje šaty z domu rrozhodne nie ... veď upravujú len ich šaty,čo požičiavajú,vieš ? ... keď potrebuješ upraviť šaty,tak to skoč ku nejakej krajčírke 😉

stanca22
27. jan 2011

@ypsinkova No aj ja som krajčírka ale nedovolím si také šaty sama upravovať 😀

zuzana0612
27. jan 2011

@ypsinkova to je tá nevýhoda veľkého mesta, služby sú dosť drahé, ale zase máte väčší výber, to je výhoda.

ypsinkova
27. jan 2011

@stanca22 no eď práve,preto musíš vyhľadať služby inej-lepšej krajčírky ak si sama na to netrúfneš 🙂
@zuzana0612 tak ja som naposledy za šaty vyhodila 120 eur a za požičanie pýtali ešte o 10 viac 😒

tanyja
autor
27. jan 2011

@ypsinkova @zuzana0612 no vidíte, akú výhodu mám tu ja - požičovňa žiadna, šaty by som si nekúpila - nie som šatová , a nohavice mám
ja mám tiež kurz šičky, ale šiť neviem - nemám k tomu vzťah - to bol začiatok mojej takmer 7 ročnej kariéry v textilnej firme 😉
@stanca22 chystáš na ples, keď potrebuješ upraviť šaty ?

ypsinkova
27. jan 2011

@tanyja tak ale nohavice na ples sa nehodia,aspoň si to neviem predstaviť,že by som šla v nohaviciach na ples

tanyja
autor
27. jan 2011

@ypsinkova a ja si neviem predstaviť, s kým by som na ten ples išla.... 😠 , rozhodne toho môjho chlapa by som tam nedotiahla... 😠 , on je sedlááááák ako hrom 😠 😠

ypsinkova
27. jan 2011

@tanyja tak to je nepraktické,ale dá sa to zniesť 😀 zasa si vedela,čo si berieš,no nie ? 😎

tanyja
autor
27. jan 2011

@ypsinkova skoro aj áno 😀 , mačka vo vreci to teda nebola 😀 😀
idem spať, drahý ma tu stále otravuje... dobrú nôcku, pa zajtra, pozdravujem drobčeka 😵

ypsinkova
28. jan 2011

čaute kočky
dnes konečne piatok,už sa teším keď vypadnem z práce a konečne predomnou 2 dni voľna a oddychu...čo plánujete cez víkend ? 🙂

tanyja
autor
28. jan 2011

@ypsinkova ahoj, my budeme doma, drahý ide na zabíjačku, takže my budeme sami a v nedeľu čo deň dá... necháme sa prekvapiť
malý si dnes dal krátky šlofík, už je hore, tak ideme von, kým je pekne e dne veru je krááááááááááááásne, aj prádlo som dala na balkón

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre