Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
20. mar 2011

@tanyja to poznám také nákupy,vždy kúpime len základné potraviny a niečo k tomu a 50 eur je fuč 😝
v Lidli moc nenakupujeme,vlastne skoro vôbec ...my máme radšej Billu alebo Tesco a ešte kúsok od nás je jeden hypermarket,takže tam občas skočíme.... a v Lidli majú inak super utierky,mama mi tam kúpila a onmi ako keby ten riad same utierali,sú úplne perfektné,také dobré som ešte nemala 🙂
u svokry sme nakoniec ani neboli,lebo sme nejako nestíhali ,tak ku nej pôjdeme dnes ..... a rodičia nemajú nič nové,akurát že riešia koniec sveta a podobné hlúposti,tak som im povedala,že si majú užívať život a nie myslieť na to,kedy príde koniec 😖
ale to je všade tak .... každý si hrabe len sám pre seba,aj keď má už toho viac než dosť...

tanyja
autor
20. mar 2011

@ypsinkova mne sa zase lidl páči, totiž to naše tesco neponúkne nič nové, iba to staré otrepané, jedine že ovocie a zeleninu - teda ak majú, nakúpim, lebo x-krát je prázdne čo sa týka ovocia a zeleniny
ja si v lidl kupujem hubky na riad a viledy a sú fakt super, už ich nekupujem u nás v drogérii a aj jogurty či syry sú 😝 😝 , vidno že je to v základe nemecký obchod, už akí sú tí nemci, ale výrobky majú dobré a samozrejme miláčiky pre malého nesmú chýbať, hneď pri pokladni hovoril papať a mňam mňam, teta predavačka mu povedala, že maminka musí nosiť so sebou lyžičku 😀 , aby mohol papať 😵 😵
my tu v meste máme, čo sa týka veľkých obchodov, jedine to tesco a potom coop jednota a aj tam chodievam, tam sa ľahko dostanem s kočíkom 🙂
tak moja mama veru nerieši koniec sveta a ani nás také nenapadlo, čo má prísť to príde a ako si zariadime , tak budeme mať 😉

ypsinkova
20. mar 2011

@tanyja mne sa najviac osvedčila billa,tam vždy nákupim to,čo potrebujem 🙂 ...mne v tom Lidli strašne smrdí,neviem čo,ale nikdy sa mi tam nechce ísť,keď si spomeniem,že tam zasa bude tá super aroma...asi som moc fajnová
😀 Radimkovi doma nedáš ani poriadne napapať,keď už v obchode je hladný 😀 😀
to moji rodičia a aj stará mama už o ničom inom neorzprávajú len o tomto a tak som sa spýtala starkej,že načo si dávala robiť nové zuby,keď čaká koniec sveta 😀

tanyja
autor
20. mar 2011

@ypsinkova 😀 😀 😀 no ty si teda vnučka 😀 😀 😀 , a čo povedala stará mama?
Radimko dostal cestou domov do ruky žemľu a poctivo ju chrumkal 😝
no, ja som zatiaľ nezistila, žeby mi tam niečo smrdelo, možno si teraz citlivejšia na pachy, keď už ste dvaja, ja som bola citlivá na kečup, volské oči a morcadellu , to som fakt nemohla 😖 😖

ypsinkova
20. mar 2011

@tanyja ale nemám rada,keď ľudia riešia takéto veci,dosť ma to vie vytočiť 🙂 .... nič nepovedala,ponúkla fajn koláče 😀 žemľa ? no mňam,to aj ja robievam cestou domov,že niečo jem 😀 si nakúpime čerstvé pečivo a prídeme domov a nič nie je 😀
vidíš,to mi ani nenapadlo,že by to mohlo byť pre to,jeto možné ... ani mne už vajíčka veru nechutia

tanyja
autor
20. mar 2011

@ypsinkova ja tiež nie som vajíčková, ale malý zbožňuje praženicu a ja tiež mám rada 😝
čo mu nechutí, je ovocie a čo ma teší, nie je jediné dieťa 😀 😀 , ktorému nechutí ovocie
my si v hypernove kupujeme slaninové rožky a tiež kým prídeme domov, tak už nie sú 😀

ypsinkova
20. mar 2011

@tanyja mne strašne chutí ovocie a najmä teraz,mňam,stále ho musíme mať v zásobe,lebo nikdy neviem,kedy ma to prepadne 😀 ... tie rožky poznám a sú dobré,ja mám rada aj pizza rožky,ale kedysi ich robili oveľa lepšie ako teraz 😖

tanyja
autor
20. mar 2011

@ypsinkova toto nie sú pizza rožky, ale slaninové s so syrom, tie pizza to je len taký odrb, kečup a oregano 😀 , to si viem aj sama urobiť a riadnu pizzu
ja som jedla všetko ovocie na kvantum a aj mama ma zásobovala , a hlavne hrozno 😝 , a toto moje dieťa? zmraští sa akoby mal citrón v puse 😀 😀
nejako sa mi drieme, dnes som mala akčný deň . stále somniečo robila, tak idem hajať 🙄

ypsinkova
20. mar 2011

@tanyja no,ale robili ich kedysi lepšie a boli fakt dobré mňam...viem ktoré rožky so slaninou a syrom myslíš...u nás robia aj žemle take so slaninou a syrom alebo šunkou a syrom ...
ja mám asi najradšej kiwi a nektarinky a marhule a v lete čerešne,mňam 😀
a čo si dnes takého porábala ? my sme boli len svokru pozrieť a ešte som aj zaspala poobede trošku 🙂 ...tak dobrú nocku prajem,zajtra sa vidíme 🙂

tanyja
autor
21. mar 2011

@ypsinkova ahoj,. ja som včera ráno išla s malým zametať kočíkáreň, lebo nebolo nikoho, kto by tam poriadil, ale suseda nabehla poobede a povyhadzovala staré haraburdy, tak konečne nastal poriadok 😀 , potom na chvíľu k mame, rýchlo domov variť, postele som poprezliekala a samozrejme aj malý pomáhal a poobede keď sa malý naspal, išiel von s mojou neterou - 16.r slečna, ja som si za tú hodinu, čo boli preč ani nestihla kávuť vypiť, lebo som zase bežala so smeťami a zastavila som sa pri mame, potom hneď prišiel drahý a robil sieťku na balkón, a samozrejme malý nemohol chýbať... pomáhal ocíkovi, ja som ešte kočík čistila a aj pri tom mi malý asistoval, liezol po schodoch hore dolu a nakoniec som chlapov ostrihala pekne mašinkou 😀 , takže ešte povysávať, dieťa 2x osprchovať od vláskov a bolo 18hod, keď som sa konečen ja išla umyť a v kľude pozerala Nové bývanie , a pekný deň bol za nami

ja kiwi zjem, ale fanúšik nie som, ja skôr čerešne, pomaranče, manďošky, hrozno..

tanyja
autor
22. mar 2011

@ypsinkova @veronika19833 ahojte hviezdy, nepracujte tak veľmi, ako vidím, som tu takmer sama, kdeže ste sa stratili? alebo žeby jarné slniečko vaic zaujalo? no aj mňa, a je veru krásne 🙂
keby nebolo obedného spania, tak ani domov nejdeme 😀 😀

ypsinkova
22. mar 2011

@tanyja veď ty si pracovitejšia ako včelička 😀 by sa nejedna mohla hanbiť 🙂 ...Nové bývanie to čo je ? to chodieva na jojke ?
veru dnes mám práce vyše hlavy,je tu frmol ... som sa od rána moc nezastavila 😖 pomaly ani na jedlo nebol čas .... prídem domov a vyjem celú chladničku 😀

tanyja
autor
22. mar 2011

@ypsinkova ham ham ham takto ju vyješ? 😀 no, vďaka za pochvalu, málokto vie , že som šikovná .... 😵
nepozerávaš na JOj Nové bývanie? to u mňa nesmie chýbať, to v nedeľu malého kúpem už o šiestej, aby som potom o 18.20 mohla v kľude pozerať 😉
a ty si nájdi aj v tom frmole čas na jedenie, lebo malé sa narodí hladné 😀 😀

ypsinkova
22. mar 2011

@tanyja no veru poriadne som sa prejedla,čo ti budem rozprávať,hádam aj 3kg som pribrala teraz 😀 nie,nepozerávam to ... ja máločo pozerávam teraz ... ale na Adela show si čas nájdem 🙂
hladné ? 😀 to bude tak či onak 😀 😀 .... ale horšie je,že ešte vôbec necítim pohyby ☹

tanyja
autor
22. mar 2011

@ypsinkova budeš cítiť, ale to bude skôr také akoby prelievanie čriev, kopance to ešte nebudú, na tie si ešte počkáš 😀
no a ja zase adela show nemusím 😀

ypsinkova
22. mar 2011

@tanyja už sa neviem dočkať !!! ... som zvedavá,kedy to príde,náš drobec je nejako málo aktívny 😒
ja aj celkom hej,občas am padnú vtipné hlášky a obľúbila som si tam Sajfu 😀

tanyja
autor
22. mar 2011

@ypsinkova kto čaká dočká sa 😀 😀 , keď budeš myslieť, že sa ti črevá prelievajú, bude to drobec v brušku
ja som zase chcela zažiť, že malý vytlačí celé chodidlo na moje brucho a nedočkala som sa, kopal, ale nič strašné to nebolo , no tak vidíš, každý čakáme niečo iné 😀 😀

ypsinkova
22. mar 2011

@tanyja to si chcela zažiť ? fúúúúúha 😀 😀 máš iné chute,vraj to bolí 😲 😝 🙂
dnes mi celý deä akosi štrajkuje internet 😒 neviem čo s ním,asi mi chce naznačiť,že by som už mala ísť do postele 😀 😀 tak sa lúčim a zajtra ak bude čas ,tak sa ozvem...dobrú noc,pa 😉 🙂 😔

tanyja
autor
22. mar 2011

@ypsinkova to vôbec nebolí, už som počula túto otázku, že kopance od maého bolia - práveže je to príjemný pocit 😉 😉 😉 😉
tak dobrú nôcku a zajtra nakuknem znova 😉

ypsinkova
23. mar 2011

@tanyja ahoj,som myslela,že som dnes už odpisovala a nejako som sa sekla 😀 no neviem,podľa mňa tie kopance môžu aj bolieť...a závisí to aj od toho,kto je ako citlivý 🙂
ako ste sa dnes mali ?

tanyja
autor
24. mar 2011

@ypsinkova ahoj, včera sme veľa toho nenarobili, ale dnes sme už boli vééééééééľmi akční ... dieťa buntošilo už od 5hod, tak drahý mu pustil rozprávku, tak som si poležala do 6,30 a potom sme riadili, prali a išli von a teraz už búva a ja idem tiež ešte pracovať... treba mi doprekladať jeden dokument z nemocnice 😉
a vy sa ako máte? ja citlivka nie som, mňa to nebolelo , to skôr bol taký príjemný dlho očakávaný krásny moment prvého kopanca 😉 😉 , po mojich starostiach som sa na kopance vééééééééééľmi tešila 😀 😀

ypsinkova
25. mar 2011

@tanyja ahoj,tak dnes som sa dozvededeli super správu ... čakáme chlapčeka 😵

tanyja
autor
25. mar 2011

@ypsinkova gratulujem k pipíku 😀 , takže pribudne ďalší chlap, budeš mať doma futbalistu 😀 😀
bola si na nejakom špeci sone alebo sa len pekne otočil? ja mám aj fotku malého pipíka 😵 s vyznačením a komentárom - som chlap

ypsinkova
25. mar 2011

@tanyja ďakujem 😵 neviem,čo si s 2 chlapmi doma počnem 😀 budem to mať ťažké,ale teším sa 🙂 ... malý sa rozhodol,že sa nám pekne ukáže,čím nás veľmi potešil 😵 😵
hehe,to je super fotka s komentárom 😀

tanyja
autor
25. mar 2011

@ypsinkova a keby bola baba, tak by so tvoj drahý hovoril: čo si počnem s dvoma babami 😀
malý zlatý, po kom to dítě je?
to naše, no kedy ako? poriadny po mamičke a prasiatko pri jedle po ockovi 😀 😀

idem spať, lebo ak bude malý ráno zase skoro buntošiť ako aj dnes ( o 5,10) tak zase môžem potom aj okná umývať 😵 😵 , len aby nám čas prešiel

tanyja
autor
27. mar 2011

@veronika19833 ahoj, dávno si tu u nás nebola, ako sa máte, čo nové? ešte neprešli 2 týždne, sľúbila si mi niečo napísať za 2 týždne 😀 ohľadom istej nehnuteľnosti ... 😉 , ako to pokračuje?
a manželík poslúcha??? o synátorovi samozrejme nepochybujem 😵 😵

ypsinkova
27. mar 2011

@tanyja však by si žil ako kárľ,ak by ho dve baby obskakovali 😀 😀 nemohol by sa nanič sťažovať 😀
dnes sa nám menil čas,o koľkej ste vstávali ? 🙂

tanyja
autor
28. mar 2011

@ypsinkova jóóój, dobre sa nám spalo, drobec spal do 7,30 čiže po starom do 6,30 , takže ráno o 5 už nebolo
ako kamoška, ked bola tehotná, chceli chlapca a nakoniec to bola baba, prv dlho trvalo jej mužovi kým to predýchal... a potom bol rád, že ho budú obskakovať dve baby 😀 😀

ypsinkova
29. mar 2011

@tanyja teraz sú tie dni pre mňa tak strašne krátke a tak všetko rýchlo uteká,že sa nestačím čudovať...to ten posun času a stále som nejaká ako keby nevyspatá a pritom mám spánku habadej 😀

tanyja
autor
29. mar 2011

@ypsinkova ty a spánku habadej? to mi akosi nejde dokopy 😀 😀
aj na nás nejako vplýva posun, malý dnes buntošil už o 4,30 😠 ale ukecala som ho, a okolo 5,15 zaspal a potom sme spali do 7,40 ale na obed som bola akási KO, lenže ja nedokážem cez deň spať

a mám novú frizúru 😀 , už som normálne kočka 😀 😀

@zuzana0612 zuzi, kde si? dávno si nás nenavštívila? asi veľa roboty keď musíte zastupovať kolegyňu 😠
a mňa tu čaká preklad - 6 strán - obchodný výpis , brrr 😖 😖 , samé takéto kraviny prekladám , ale čo už, hlavne že pepe ide 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre