Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

vika34
26. dec 2008

neviem či spadám ,ale vo februári budem mať 38 a to číslo v niku je iba náhoda,to nie je vek/kiež by/ 😀

tanyja
autor
26. dec 2008

ja si z veku nerobím tragédiu, hoci mi svokra už pred 5 rokmi povedala, že som stará na deti !!!!!!! hlaven že ona nemá ani zuby 😀 😀 😀 a 48rokov

tanyja
autor
26. dec 2008

vika - aký máš problém že nemôžeš žiadny cukor ???????

vika34
26. dec 2008

ja si tiež nerobím,ale ked mi 15 ročná neter šplechla,že som stará /to sme ani nehovorili o deťoch 😅 /,tak som si uvedomila,že ten čas naozaj straaaaašne letí

tanyja
autor
26. dec 2008

moja neter bude mať 14 ale nič také mi nepovedala, dúfam, že ani nepovie 😀 😀 a že čas letí, tak nie len u nás, všetci starnú to ma teší ......

vika34
26. dec 2008

tanyja nemôžem donosiť,teda raz sa mi to už podarilo a 6 x nie ,všetky výsledky máme o.k.,tak som skúsila homeopata,kedže ani IVF s

vika34
26. dec 2008

POKRAčOVANIE PIFD som potratlla,v januári sa chystám na KET ,mám ešte 3 vyšetrené embriá,tak hádam aj na mňa padne šťastie

tanyja
autor
26. dec 2008

tak to je fakt nepríjemné , nezávidím, to potom môj problém je "maličkosť" a to tiež máme všetky vyšetrenia OK

tanyja
autor
26. dec 2008

my nemáme žiadne embryjká, zo 6 bolo len 1 živé a zdravé ale sa neujalo ☹

vika34
26. dec 2008

a tvoj problém je aký?

tanyja
autor
26. dec 2008

3x náhodná trizómia : 1 edward , 2x down a 1 neúspešné Ivf + Pigd

ixi
26. dec 2008

ahojte kocky mozem sa k vam pridat?

vika34
26. dec 2008

kde ti robili PIGD?Ja chodím do GV a keby to nebolo tak strašne drahé,možno by som do stimulácie išla ešte raz ,ale mňa to vyšlo 80000+4500 za mrazenie embrií a výsledok další potrat

vika34
26. dec 2008

ahoj ixi,myslím,že sme si už v nejakej téme spolu písali

vika34
26. dec 2008

tanyja trošku mi vysvetli edward

tanyja
autor
26. dec 2008

ahoj ixi, jasné že sa môžem pridať !!
vika - Pigd robia len s Iscare v BA , vyšlo nás to na 60tis a tiež je to podľa mňa strašne drahé, takže teraz všetko nechávam na náhodu........ ak bude tak bude a aké bude také bude ale bude 😉

ixi
26. dec 2008

moze byt ale nepametam ja som tak trochu nadne 😢

ixi
26. dec 2008

a co je to pigd?

tanyja
autor
26. dec 2008

edward -rázštep chrbtice alebo brušnej dutiny ( bolo to vidno už aj na sone, hoci tvrdia lekári, že sa to prejaví až po pôrode), keď mi vysvetlili, čo to obnáša, že také bábo sa môže dožiť len 1 roku, tak to mi stačilo, ale viem a videla som, že sa dožívajú až do puberty
ixi - čo sa stalo ???? nebud na dne, mi ti pomôžeme

vika34
26. dec 2008

mne to robili v Plzni ,ale cez GV,kedže sa tam platí aj za ICSI A JA SOM MALA 21 VAJíčOK ,TAK SA TO PREDRAžILO O 20000 TISic,tak sa spolieham na KET
ixi čo sa stalo?

tanyja
autor
26. dec 2008

Pigd - predimplantačná preddiagnostika embryja

tanyja
autor
26. dec 2008

ako si sa dostala do Plzni ???????? robia tam aj Pigd ?

vika34
26. dec 2008

uff neviem či je teda horší môj alebo tvoj problém ,v každom prípade je to naprd
pigd-predimplantačné genetické vyšetrenie embrií

ixi
26. dec 2008

ja som 8.12 potratila musela som ist na kyret a dajak sa s tym neviem vyrovnat

tanyja
autor
26. dec 2008

a mne s veľkou pomocou pomohli vytvoriť 6 vajíčok, z toho len 3 boli schopné oplodnenia,z tých 3 len 2 vhodné na Pigd a z tých 2 len 1 zdravé ☹

ixi
26. dec 2008

tak to je neludske tolko penazi ja neviem co si ty lekari mysli narkomani nemusia platit za liecenie a mozu si zato sami...

sassi
26. dec 2008

no ja som pred Alexkom mala 2 potraty, velmi skoré, tak v 5-6 tt. ☹
a aj on mal byť z dvojičiek, velmi som sa bala, že to zasa nevyjde, pretože som zasa v 6. kritickom týždni špinila
ale potom sa to našťastie ukludnilo a maleho som bez problemov donosila

aj preto sa na dalšie velmi nechystám, ked si predstavím, že ešte raz toto absolvovať ... no neviem

a moj Dr. ... pohodák, ani vyšetrenia mi neporobil, takže vobec neviem, prečo ...
ja som potratila tak, že som dosť dlho potom krvacala (asi 10 dní) a pravdepodobne sa telo vyčistilo samo, lebo ani do nemocnice na vyčistenie ma neposlal... blbec, už som si našla ineho ... len vtedy nebolo kam odísť od neho 😠

tanyja
autor
26. dec 2008

ixi - v ktorom tt si bola ? čo je to ten kyret ?

vika34
26. dec 2008

mne to robili v GV ,IBa tie bunky z embríí poslali do PLZNE a potom sme čakali dva dni na výsledok ,dostala som z Plzne aj správu,takže som vedela aj pohlavie ,aj terat viem čo mám zamrazené,tebe neostali na mrazenie?ja som z 21 nakoniec mala iba 5 vhodných

ixi
26. dec 2008

ja som mala 28 vajok po ivf a 16 sa mi oplodnilo 2 mi vlozili a ostatne zmrazili

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre