Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
12. máj 2011

@tanyja vieš čo,vtedy to vynášalo celkom slušne 😀 ked tam zarátam všetky tie sladkosti od bonboniér cez čokolády,lízatká,tak hej 😀 .... a ešte ked som si privyrábala tým,že som písala osprevedlnenky,tak som si celkom slušne vyžila 😀 ... čo máte nové ?

tanyja
autor
12. máj 2011

@ypsinkova malý zase nechce papať... to tie soplíky nešťastné a dnes som s natešením objavila v skrini minule kúpené 3/4- ky v tescu, tak som sa potešila 😀 😀 normálne som na ne zabudla a stihla som už dnes celotýždňové riadenie, takže pokoj na týždeň máme zase

@zabka60 mali sme 3x náhodnú trizómiu, nič príjemné...

ypsinkova
12. máj 2011

@tanyja veru,aj ja by som mala upratať,ale nie je čas nejako 😀 ... tak o nechám na pracovnú sobotu 😎
hm,teraz ked je také super počasie má nádchu ? ... dúfam,že mu to čoskoro prejde a začne zasa pekne papať 🙂

zabka60
12. máj 2011

@tanyja to nemam potuchy co to je 😒 ale asi nic dobre....boze kiez by sa uz aj nam zadarilo mat babatko 😢

tanyja
autor
12. máj 2011

@ypsinkova to nie je počasím, ale zubami... posledné stoličky sa chcú pretlačiť a vtedy je oslabená imunita a malý na to reaguje soplíkmi a kašľom a hlavne tým, že nechce papať ☹

@zabka60 veru, nič dobré , je toho o tom veľa na internete - proste zle sa naviaže chromozóm a je z toho galiba 😒
a bábo budete mať, keď nie hneď, ale príde, hovorí sa, že všetko má svoj čas 😉

zabka60
13. máj 2011

@tanyja jasnacka,kamoska mi poslala posvateny krizik do penazenky,tak hadam nam da aspon silu a nadej

tanyja
autor
13. máj 2011

@zabka60 a pracuješ niekde? alebo si doma? teraz je to bieda za prácu
ja veriaca nie som a po tom všetkom, čím sme prešli by som už vonkoncom nebola, ale každý má svoj názor a vieru a nikomu ju nevyvraciam, každý si veríme v to svoje 😉

tanyja
autor
13. máj 2011

@zabka60 a pracuješ niekde? alebo si doma? teraz je to bieda za prácu
ja veriaca nie som a po tom všetkom, čím sme prešli by som už vonkoncom nebola, ale každý má svoj názor a vieru a nikomu ju nevyvraciam, každý si veríme v to svoje 😉

zabka60
13. máj 2011

@tanyja pracujem s autami,demontaz kiackych aut...nic moc,ale uzivi to,aspon tak 😖 no a co sa tyka vieri,kazdy veri len vtedy,ked nieco potrebuje,moja mama chodila dennodenne do kostola ked nam oco umrel a panbozko sa asi na nu vykaslal,kedze sa na nu kadejaka choroba nalepi,ako na lepiacu pasku,takze toto moja viera....ked potrebujes,nic ine ti neostava len verit 😠

tanyja
autor
13. máj 2011

@zabka60 no vidíš, ty demontuješ a u nás sa montujú dokopy kábliky...len tu nedajú zarobiť: 320€ to je nič 😠
jasné, každý máme svoju vieru a dobre padne, keď niečo existuje, na koho by sme sa mohli obrátiť

zabka60
14. máj 2011

@tanyja ja zas 370e viac sa nepohnem aj keby som robila or rana do vecera a aj s vikendmi...takze tak a strasne ma psychicky ubija ta praca,su tam strasne zly majstry a sliapu po tebe ako po handre,no nic moc veru,pokila niesi silna antura,tak tam nemas sancu prezit 😢 😢

ypsinkova
14. máj 2011

@tanyja čáááááááu 😀
máte niečo nové ? malý sa má ako ? čo plánujete na víkend ?
my ideme večer na oslavu ku kamoške ... na chvíľu trošku do spoločnossti,len som zistila,že nemám čo na seba,tak dnes absolvujeme aj nákupy,už sa teším ... pekný deň,pa

tanyja
autor
14. máj 2011

@ypsinkova už si sa rozrástla, malý má veľkú obývačku 😵 😵 😵
ja som dnes bola pri starkej, bolo krásne počasie a malého som vozila v kočíku po dedine, aby si pospal, tak som si užila prírodu, koníky, krásne domčeky, no nááááádherný deň som mala a aj malý, vybehal sa poriadne 😵 😵 a potom sme ešte všetci boli teda ako rodinka na oslave, ale to len do 19hod, malý už bol unavený, takže krááááááááásny deň za nami 😉
a malý sa už pustil papať, konečne, po týždni 🙂 🙂

@zabka60 podobne je to aj u nás a jednej majsterke sa to vypomstilo : zhodili ju a teraz je obyčajná robotníčka a ženy jej to teraz vracajú 😉 a teda poriadne 😎

ypsinkova
14. máj 2011

@tanyja no ani nie,ale tie veci čo som mala,sú mi malé,to je jasné ... ale aj tak sa mi zdá,že mám malé bruško oproti iným...
a aké ste mali počasie ? u nás chvíľu svietilo slniečko ale potom aj pršalo ...
my sme už doma z oslavy 🙂 bolo celkom fajn,pokecali sme,postretali starých známych a tak ... padlo to celkom vhod 🙂

zabka60
15. máj 2011

@tanyja aj u nas sa to stalo,jedneho majstra zhodili a mal sa po prdeli ale my vsetci cakame na jedneho,tohho najhorsieho a potom mu ukazeme co s nami robil,sa bude po veceroch pomdlit,aby este prezil den s nami

tanyja
autor
15. máj 2011

@ypsinkova my sme mali náááádherné počasie, opálená som ako od mora - teda ruky tvár a krk, nohy nie , tie boli skryté, opálila som sa pri prechádzke s malým v kočíku a aj večer bolo pekne, keď sme išli na oslavu, takže deti mohli behať po vonku na dvore 😉
a aj nám to dobre padlo, trocha zmeniť vzduch 🙂

@zabka60 pomsta býva sladká 🙂 🙂 , alebo príde na psa mráz..
neboj, jemu sa to všetko krásne vypomstí 😉

zabka60
15. máj 2011

@tanyja ja verim na bozie mlyny aj sa to par krat vypomstilo a videla som to na vlastne oci,ja nikomu nic neprajem,lebo viem,ze sa mu to vrati...vsak potom bude inak lutovat co s nami robil

tanyja
autor
15. máj 2011

@zabka60 tak presne a ako víkendujete? malý je teraz u vás? tu sa dnes poriadne zatiahlo a aj v noci pršalo, takže asi sa veľmi von nedostaneme, maximálne k mojej mamine, tá je blízko 😉

zabka60
15. máj 2011

@tanyja nie nie,maly je s matkou az na dalsi vikend bude s nami 😵 konecne sa tesime vzdy moc nanho...mno a u nas taky lejak,sme sa akurat vratili s kostola,boly u ans take mensie hody a deticky tam mali vystupenia skoda toho pocasia,keby svietilo slniecko mohlo byt aj lepsie 😖

tanyja
autor
15. máj 2011

@zabka60 my sa na dážď hneváme a záhradkári tešia... len nech poprší, my sme v sobotu sadili priesady paradajok a nosili vodu a polievali
my sme dnes ani von neboli, nebolo kedy, doobedu varenie a poobede aj popršalo, ale mali sme návštevu ..a potom som malého už len zase do pyžamka šupla a šiel spinkať 🙂 a krásny deň za nami 🙂 🙂

zabka60
15. máj 2011

@tanyja ale aj tak pekny den,hlavne,ze bol klidek,ze 😀 a kolko ma synacik??ja som asi prechladla na tej akcii v kostole bo idem zemrrret,ako ma boli strasne vsetko zo spodu zvnutra 😢 jaaaaj,ale aj po tej laparke som ako stare zelezo,cela dokazena och jooooj

tanyja
autor
15. máj 2011

@zabka60 malý má 19 mesiacov, no už veľký chlap, dnes sa do plienky ani raz nevycikal...pýtal sa na nočník, no zlatý je 🙂 mám z neho radosť a v albume mám aj malého fotky, kukni, síce staršie, ale pekné 😀
a len sa kuríruj, teplý kúpeľ by nepomohol?

zuzana0612
15. máj 2011

@tanyja @zabka60 ahojte. u nás pršalo v sobotu večer. práve sme betonovali základy pod terasu, ale spravili sme. a dnes pršalo skoro celý deň. tak sme nemohli robiť a boli sme nakupovať. ale zima otrasná. tiež dúfam, že nebudem zajtra prechladnutá. ale dala som si sprchu a ležím.

zabka60
15. máj 2011

@tanyja mala som a nepomohlo,idem hajat a dufat,ze cez noc bbolest odie sama oooch no to je velky pekny chlapisko hehe,to je pekne,ze sa uz pyta cikat,len tak dalej

zabka60
15. máj 2011

@zuzana0612 mno ani nevrav o prechladnuti,mna tie vnutorrnosti tak bolia to je nieco strasne co si my zeny vytrpime

zuzana0612
15. máj 2011

@zabka60 treba nato teplo. a určite ťa to prejde. ja som mávala také problémy tiež časo. ale snažím sa dobre obliekať. u mňa to je najhoršie cez nohy. tak ja nosím stále ponožky bavlnené a dobré topánky a v zime aj dvoje ponožky. cez leto, ked je teplo, tak jasné aj šlapky...

zabka60
16. máj 2011

@zuzana0612 bre ranko,uz je dobre,som sa nababusila na noc a uz je dobre fuu,konecne necitim tu strasnu bolest,ako novy clovek 😵

zuzana0612
16. máj 2011

@zabka60 ahoj, super teda, že sa ti ulavilo. teplo a klud robí svoje.

zuzana0612
16. máj 2011

@zabka60 možno si to niekde vyššie písala, ale nepamätám si... ty pracuješ? alebo si doma? čo vlastne robíš?

zabka60
16. máj 2011

@zuzana0612 pracujem s autami,demontujeme a deportujeme do ruska...tazka praca za malo penazi,ale momentalne nieje na vyber 😒 a teraz som na marodke bo soom po laparoskopii,koli neplodnosti,ale povedali po,ze som uplne v poriadku a len prefukli a prepichli vajecniky,aby tomu pomohli a zee suo na to a nic zatial mno a som uz dva mesiace po laparke,ale tak snazime sa a milovanie nam chuti,chvala bohu,ze to nieje len vyroba babatka,to nie 😀 tak asi taaak nooo

zuzana0612
17. máj 2011

@zabka60 bratovej priateľke tiež robili laparoskopiu, ale ona nebola tak dlho doma. to je dobre, že si v poriadku. neboj sa, raz sa podarí. hlavne nato nemyslieť. lebo väčšinou to, čo človek najviac chce, nemôže mať.ja pracujem v zahraničnej firme na finančnom. vyrábame veci potrebné k rozvodu elektrickej energie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre