Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
24. máj 2011

@tanyja monoskop dávajú,ale nie pre mňa 😀 😀
ty sa máš...my máme aj v byte ako v saune ... tam sa nedá vyvetrať ... len čo si teplo pustíme dnu,ked otvoríme okná ... ale balkon mám v podstatre otvorený stále ... či je zima a či leto

tanyja
autor
24. máj 2011

@zabka60 hlásku už vydal, išiel spať 😀 a už sme aj reč hodili, je síce stále urazený, ale nejdem tlačiť na pílu 😀

@ypsinkova v lete bude tiež sauna, to si ešte počkám 😖
a dobrú noc k monoskopu

zabka60
24. máj 2011

@tanyja ej to sa stalo nieco vazne,to je vasa vec,samozrejme,ale ja ked sa pohadam s mm tak dlho evydrzim a pochvilke idem za nim a stiskame sa,bo uz som o jedneho milovaneho prisla a zivot je moc kratky na to,aby sme ho prezili hadkami a urazenostou vies ako,no ale kazdy sme iny 😔 drzim palceky,aby ste to ticho prelomili a aby uz bolo dobre..a akolko ste spolu???

ypsinkova
25. máj 2011

@tanyja 😀 u nás sauna po celý rok...takže to je za jedno .... čo ste dnes porábali ?
ja ešte trčím v práci a už mám aj po obede ...mali sme super brokolicovú polievku a rizoto ... tak teraz mám ešte chvíľku čas,tak trošku čítam,čo je nové na webe 😀 😎

tanyja
autor
25. máj 2011

@zabka60 o mesiac presne 9 rokov, takže nie málo na to, aby sme sa poznali 😎
ale včera večer sme už prehodili pár slov, možno to dnes bude znova viac slov

@ypsinkova ináč tu je dnes chladnejšie ako včera, celkom príjemne a dokonca aj dažďové obláčiky k nám smerujú, uvidíme, či z toho niečo bude 😎
boli sme von, chcela som kúpiť druhý kvietok vrtuľku na balkón, lebo lastovičky sa snažia robiť si hniezdo na našom balkóne, mám ich rada, ale bývať tu nemusia 😅 a vrtuľa na ne účinkuje, na druhú stranu nelietajú, tam mám vrtuľku

zabka60
25. máj 2011

@tanyja tak vidis,je to na dobrej ceste a bude dobre,prajem vam to 😎 a ja som sa uz dnes objednala do iscaru a 13juna mame prist juj,uz aby to bolo za nami a vedeli sme na com sme 😵

ypsinkova
25. máj 2011

@tanyja u nás pofukuje vietor taký studenší,ale inak je teplo ... tie vrtule máme aj my u nás na chalupe,mame sa strašne páčili,tak sme ich kúpili a vyzerá to tam fajn 😀 máme tam aj čerešňu,už sa neviem dočkať,kedy konečne budú krásne červené ... aj jahôdky sme už mali od starkej zo záhrady,mňamky

tanyja
autor
25. máj 2011

@zabka60 do BA ? aj my sme tam chodili, tak držím palce, aby vám pomohli k bábu, skôr vyšetrenia, krv a potom výsledok a rozhodnutie čo ďalej 🙂

@ypsinkova aj tu pofukoval studenší vietor, ale dážď neprišiel, hoci to tak vyzeralo 😒
aj my máme čerešňu - biele čerešničky, ale už nie sú dobré, a jahôdky zvyknú cigáni kradnúť, tak si starká zaobstarala psa, lebo to bolo už neúnosné, dokonca do dvora vošli a kradli hrozno !! detváky kradli a stará pred bránou stála a čakala, doslovne drzosť na n-tú !!

zabka60
25. máj 2011

@tanyja nie nie do martina,to mame blizsie 😀 no som zvedava strasne sa chcem konecne posunut aspon o krok dalej a dalej a dalej...a som zvedava hlavne na spermiogram,dufam,ze bude v poradku

ypsinkova
25. máj 2011

@tanyja ja milujem čerešne,mňam :P ..... no,tak to je iná drzosť toto,ja by som ich neviem čo,ale nič im nemôžeš,lebo oni zo seba ešte obeť spravia ... nenachádzam slov,akí su drzí ...ale ved štát ich v tom v podstate podporuje,tak niet sa čo čudovať,že su tak neokrôchaní !

tanyja
autor
25. máj 2011

@ypsinkova však oni sú štátom chránení predsa , vieš ako, povedz im niečo a oni že veď sú utláčaní.....no ale teraz si už asi nedovolia, benny ich nemá rád a veru hlasno šteká 😀

@zabka60 my keď sme išli do Iscare, bolo ešte len v BA, potom rok na to otvorili v Ružomberku a posledne Martin, takže či sme chceli alebo nie, iné ako BA nám neostávalo, pretože len tam robili PiGD

ypsinkova
25. máj 2011

@tanyja jasné ... mňa to tak vie rozčúliť...len decká to vie robiť a kopec bordelu a pritom im všetko div nie na zlatom podnose prinesú ...

tanyja
autor
25. máj 2011

@ypsinkova a ešte aj na prázdniny ich posielajú, ľudia sa im skladajú, škola zadara, z pôrodnice utečú a deti tam nechajú, strava v škole grátis, ešte aj príspevok dostanú, len aby do školy chodili, no sila....
a my starajme sa ako vieme, nikto nám nič zadarmo nedá a ani neuľahčí , ani so sčítavaním nám nepomohli 😀 ako im 😀 😀

ypsinkova
25. máj 2011

@tanyja tak tak ... potom sa ani nečudujem,že robia to čo robia ... ved na nich veľký bič a malý dvor a nie ich podporovať v darebáctve ! .....
to sčítavanie je veľmi zaujímavé....vôbec sa nám to nechce vyplňať,je tam kopec hlúpych otázok a dosť ma to tiež rozčuluje...len čo sa kopec peňazí do toho vrazilo

tanyja
autor
26. máj 2011

@ypsinkova ešte u vás nezbierali tlačivá, tu už v nedeľu, akože nechápem kopu otázok z toho, že načo to je? ale keď si to vymysleli, tak čo s nimi, ešteže tam nebola otázka ako vo švédskom sčítaní: viete čítať a písať ? 😀

my by sme im ukázali, teda viacerí ako na to treba ísť ........ 😉

ypsinkova
26. máj 2011

@tanyja vieš čo neviem,lebo niektorí susedia už doma tie tlačivá nemajú ... no my ich máme ale ešte nie sú vypísané...to už čo je za otázku...samozrejme,že nevieme 😝
samé hlúposti vymýšľajú...ved za starších ludi to vypisovali tie zberateľky ... každý si má vypísať to čo chce aby tam bolo vypísané a nie že nejaké tety si prídu a začnú to vypisovať a vypytovať sa,to už čo je za drzosť ... my tiež všetko nevypíšeme,čťo je koho do toho,čo my máme všetko doma ... ved nám nikto na to nedal

zabka60
26. máj 2011

@tanyja aha no ja som dnes dostala vyvolavacku,tak som zvedava,kedy dojde mrcha blazniva....a kupila som si dnes novy telefon xperiu a som taka nespokojna snim,ze ma ide slahnut no dnes den blbec!!! 😠

tanyja
autor
26. máj 2011

@zabka60 a prečo si si taký kúpila? ja som minule drahému kupovala mobil, on výlučne sony ericsson, tak som mu pekný, len že málo hier je v ňom 😀
a mrcha zvykne haprovať ??
mne sa dnes veľmi dobre cvičilo, nešmýkalo sa ako v pondelok 😉

@ypsinkova ja som to všetko povypisovala hned ako nám dali tlačivá, nech mám pokoj 😉

zabka60
26. máj 2011

@tanyja necakala som,ze bude taky,ale uz si nan zvykam,takze pojde to 😀 a ano ja mam cyklus35vyssie a niekedy aj pol roka nepride bo mam stitku hypo a preto sa nam ani nedari babatko ☹

ypsinkova
26. máj 2011

@tanyja ja to určite nebudem všetko vypisovať 😎 do niektorých vecí ich fakt nič nie je 🙂
a kam chodíš cvičiť ? či doma cvičievaš ? aj ja začnem po pôrode,už sa teším na zumbu 😀

tanyja
autor
27. máj 2011

@zabka60 no tak to nie je ktoviečo taký cyklus, to je ako zákon schválnosti ! keď má prísť nepríde a keď nemá tak vtedy príde 😠 😠

@ypsinkova ty si ešte počkáš na zumbu, ak budeš kojiť, tak žiadna zumba nebude , kdeže, 😵
ja chodievam na latinsko-americký aerobick a vcelku sa mi to páči, už som prišla do krokov a nie je to také ťažké ako som si myslela, budúci týždeň v sobotu bude 3hodinovka, ale to nepôjdem - dušu by som vypľula 😀 a zase malého by som nemala kam dať, 😵

ypsinkova
27. máj 2011

@tanyja ked sa bude robiť všetko s mierou,tak prečo by som nemohla 🙂 .... no,tak ty s šikovnica,ved o tom nik nepochyboval ... ono začiatky sú všade ťažké,ale ked sa už človek na niečo také dá a že chodí pravidelne,tak nie je problém naskočiť na to tempo 🙂

zabka60
27. máj 2011

@tanyja 😀 ani nehovor,tie zakony naozaj funguju a osvedcene...priroda je obrovska carodejnica 😉 isto nam to neako zariadi a kd nie,mame vdaka bohu specialitov...uvidime,stale mam v hlave predstavu,ako budem niekedy drzat vlastne dieta v naruci 🙂

tanyja
autor
27. máj 2011

@ypsinkova aj ja som si myslela, že budem od začiatku chodiť cvičiť, ale malý mi to ináč zariadil - cez týždeň som bývala sama, takže to neprichádzalo do úvahy, potom sa malému posunulo spanie a teraz sa mi už dá keď aj každý deň 😉

@zabka60 a príroda zariadi aj to, aby ste sa toho mimča dočkali, len nemôžeš veľmi tlačiť na pílu.... 😉

ypsinkova
27. máj 2011

@tanyja už sme sa s Radkom dohodli,že jeden deň mi nechá pre mňa a postará sa o malého...tú hodinku to nejako vydržia 😀 ale som si vedomá toho,že teraz sa mi to dobre píše,no príde k veci a bude to inak..no uvidíme,nerada by som upustila od toho plánu 😀

tanyja
autor
27. máj 2011

@ypsinkova ja som si to tiež tak nejak plánovala a musela som od toho upustiť 😎
ale je fajn, keď sa dopredu s drahým dohodneš za starostlivosť o malého 😉 , prečo by mala len žena všetko robiť, no nie ?

ypsinkova
27. máj 2011

@tanyja hej hej,presne tak,ale on sám navrhol .. vidieť jeho nadšenie,snád to z neho neopadne,ked bude mať minimálny spánok v noci a ráno pôjde do práce 😀

zabka60
27. máj 2011

@tanyja netlacime,praveze,len stale ludia dookola len sa vypytuju ci uz,vies,ako pridrbkany,neviem co sa kazdy stale stara 😠 nasa vec ze 😉 a ty co ako??co nove??

tanyja
autor
27. máj 2011

@zabka60 nevšímaj si to, jedným uchom dnu a druhým von.. ich to prestane baviť
u nás už vládne pokoj a mier , vyhrala som 😉
@ypsinkova budeš chodiť spať keď aj malý, hlavne zo začiatku, ja som si zvykla trocha ľahnúť, hoci som nikdy nezaspala a mne malý super spal od začiatku, tak som sa nesťažovala, len som zírala, keď poniektoré mamičky hovorili, že aj 7x za noc boli hore a ja 1x 😀

zabka60
27. máj 2011

@tanyja aale ozaj,rozpravvaj a prehanaj,som zvedava,ako sa ti podarlo zvitazit nad muzskym egom 😀 inac,pssst medzi nami,aj ja vzdy vyhram 😉 zaklad je,ze zena musi vediet,ako nanho treba ist 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre