• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
@tanyja dúfam,že naše malé zlato,bude dobre spinkať ....aspoň na materskej sa chcem vyspať :grinning: ked už je to dovolenka :grinning:
27. máj 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa stratil môj manžel,vôbec neviem kde je ... šiel ku kamarátovi na byt a vôbec mi nebere telefon .... a to mi pred 2 hodinami povedal,že už ide domov ...
27. máj 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zabka60 no proste bola som ticho a nič som nehovorila, nech si hovorí, čo chce a nakoniec priliezol sám, už aj minule som takto vyhrala :sweat_smile:
27. máj 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova dovolenka ináč vyzerá, ten názov materská dovolenka je pomýlený !!!!
a neboj, manžel sa ti nájde
27. máj 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ani nie...som šla s mamou do obchodu a ked videla tie mamičky na pieskoviskách a tak,tak vravela,že ked ona bola na materskej,tak si doobeda upratala,potom varila,na nákup šla a stále bolo čo robiť...že nikdy nevysedávala s kamrátkami na lavičke ako to robia dnešné mamičky :slight_smile: ... som jej na to povedala,kto si ako zariadi,tak má :slight_smile:

už prišiel ... má šťastie ... nič viac ma nevie vytočiť ako ked neberie telefon ....
27. máj 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova dnešné mamičky behajú s obedárikom do školy na jedlo, takže nevaria a ani toľko nákupov im netreba, ja si navarím hne´d ráno a kým sa mi dovarí, tak poriadim, takžo už o 9hod mám všetko porobené a zvyšok dňa mám pokoj a presne ako píšeš..kto si ako zariadi , tak aj má :wink:
27. máj 2011 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja tak tak a dobre si urobila...a sa ti stratil???treba mu na zadok nahadzat,ako malemu chlapcovi,aby si zapamatal :grinning: idem ja do hajan venovat sa mm,bo dnes bol na kolonoskpii a straasne ho to boli vsetko,hlavne tie creva a zistili mu helicobaktera,tak mame obrovsku radost :angry: bru noc dievcence moje :dizzy_face:
27. máj 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja no,ved viem,že dnešné mamy nerobia nič...dúfam,že aj ja si to tak budem vedieť zariadiť :grinning: ...
29. máj 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to vôbec cez víkend nežilo,kam ste sa všetky vyparili :fearful:
29. máj 2011 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova u nás bola v sobotu hroooooooooozná búrka, takže odpálilo na streche skrinku na internet a urobili to až v pondelok podvečer, lenže ja som včera absolúúúútne nestíhala sem ani nakuknúť - bola som cvičiť a potom som prekladala ako utrhnutý vagón :grinning:
ale už som tu
ja som si to zle zariadila - varím, riadim, periem, všetko si robím sama a nesťažujem sa, v pohode postíham tak, že ráno o 9hod už mám porobené :wink:

@zabka60 tak ste radi tomu helicobakteriovi :sunglasses: , hnusák , brr kolonoskopia - už len to čítanie bolí a nie samotný zákrok ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak nech sa mm kuríruje
31. máj 2011 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja noo vsak vysiel odtial,ako keby ho rezali,chuda moje :frowning2: ale tak papa lieky,chuti mu jest,to je zaklad,ale nemoze pribrat,to je chyba,co ja by som za to dala,keby som mohla vsetko zjest a nic nepribrat :wink: juuuuj...no a vy sa ako mate,?
31. máj 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zabka60 to mám podobne ako ty - aj zo vzduchu priberiem ale ráno som sa postavila na váhu a pre istotu som ešte raz sa postavila a čo moje oči nevidia? ďalšie 2kg dole, čiže celkovo som zatiaľ zhodila 6kg, pekne na mňa :sunglasses:
a doma to už ujde, nie je to síce ako v rozprávke, ale už sa hladina ukľudnila a každý máme svoje hranice a je to v pohode .. :dizzy_face:
a ten môj mm tiež môže aj slona zjesť a nepriberie :angry:
31. máj 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ani nevrav,mne sa kila lepia ako musky na lep :unamused: a ako sa ti podarilo schudnut???no moja,ale ja mam skoro metrak :frowning2: a to vdaka tej sprostej stitnej zlaze,len priberam,som podrazdena,strasne mi padaju vlasy,rano,ked sa zobudim,plny vankus vlasov a pritom vecer pred spanim si ich vycesavam a takto to je no :confounded: to som rada,ze domka je klud :wink:
31. máj 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja čudovala som sa,že si sa tu tak dlho neukázala,chcela som už aj vyhlásiť pátranie,ale potom som si povedala,že predsa len ešte chvíľu počkám ... a ako vidím,oplatilo sa ... vitaj ! :grinning:
teda ,ty si taká aktívna,normálne závidím ....to je pekne -6 kg,šikovnica :slight_smile: kto by pvoedal,že tie kilá pôjdu tak rýchlo dolu,však ? :slight_smile:
31. máj 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zabka60 ani neviem, nejako sa to konečne pohlo smerom dolu, chodím síce aj cvičiť 2x do týždňa, a hlavne zmenšila som porcie
štítna žľaza vie narobiť starostí, jedna známa má tiež štítnu žľazu, ale ona zase úžasne kvôli nej schudla :unamused: , vyzerala až príliš chudá, takže len lieky jej pomohli

@ypsinkova pekné od teba, že si robíš o mňa starosti :dizzy_face: , no ja by som tu aj bola, len keby za každým zahrmením u nás nevypadol internet, veď tento mesiac som bola týždeň bez netu, hlavne že zaň platíme :angry:
len keby tie kilá ešte viac zišli, zatiaľ veľmi nevidno na mne rozdiel, iba to vidím, že nohavice sú mi voľnejšie a lepšie sa mi zohýna :grinning: , ale že na zadku mi to vidno, že už som normálne vyformovaná :grinning: :grinning: , už nie ako sud :sweat_smile:
1. jún 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja no moja su dve stitky,z jednej chudne s az druhej priberas :angry: vies ako a ja mam tu druhu variantu,skoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nevadi,len aby sme boli stastny a spokojny...a co cvicis???zumbu ci posilka??aj ja by som mala zacat,ale nemam s kym a sama mi je to blbe :confounded:
1. jún 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja ved treba chodiť na net,ked nehrmííi :grinning: .... 6 kíl nie je vidieť ? to nehovor ani len zo srandy...to musí byť vidieť...cvičíte v telocvični či niekde vonku ?
1. jún 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 na cvičení nikdy nie si sama...je tam kopec iných báb,ktoré sa podporujú,ked tie začiatky bývajú ťažké :slight_smile: takže sa nemusíš obávať,že by si tam bola sama ... a nejakú takú kamošku nemáš,čo by s tebou šla ?
1. jún 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova nemyslim zumbu,ale posilku,tam to take nieje :frowning2: no a mam kamosky,ale skoro vacsina maa babo a nechce sa im abo nemaju na to financie a s mm nechcem bo sme spolu stale :grinning:
1. jún 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zabka60 jaj,no tak to hej,to poznám ... ja som tiež chodievala do posilky sama ... ale je to tak lepšie,lebo vždy ked som tam šla s kamarátkou,tak sme viac kecali ako cvičili ... tam väčšinou chodia ľudia individuálne ... ale myslím,že zumba alebo aerobic je lepšie posilňovna ....v lete je možnosť cvičenia aj vonku a atmosféra je tiež neporovnateľne lepšia :slight_smile:
1. jún 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zabka60 chodím na latinsko - americký aerobick, teda taká nejaká fajn zumba, prv ma vytiahla kamoška a ja som už odvtedy začala chodiť a ona nie :angry: , ale chodievam odvtedy pravidelne okrem 2 týždňov, keď som mala napuchnutú nohu
musíš sa donútiť a pôjde to, aj moje začiatky boli ťažké :grinning: :grinning:

@ypsinkova a máme to v zrkadlovke, len sa šmýkame, je nás veľa a menší priestor, ale dá sa a vcelku dobre mi to padne
no tak trošku to na mne vidno, ževraj :grinning: , len ja som stále na seba kritická :dizzy_face: , a posilku som skúsila, ale nechytila ma za srdce :grinning:
1. jún 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja nemáte tam vydýchaný vzduch ? ja ked som mala a cvičil sme vnútri,tak som myslela,že tam odpadnem ... neskutočne teplo tam bolo
no ved podľa mňa to tiež určite musí vidieť...ved 6 kíl je dosť .... no,ani mňa to nechytilo,toto je lepšie :slight_smile:
1. jún 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova máme, ale máme dokorán všetky okná , takže dá sa vcelku, od polovice cvičenia je už nadýchané, ale že pôjdeme na poschodie, tak je to aj väčšie a iná podlaha tam je
a malý cvičí v bruchu ? mňa malý ani tak netlačil, žeby to bolo drastické, skôr to bolo pekné, príjemné
1. jún 2011 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja to aj my sme mali,len to nejako nepomáhalo a bol onás veľmi veľa .... pomaly sme do seba narážali ...
no jasné,ten má gymnastiku každý deň :grinning: asi nacvičuje nejaké choreografie :slight_smile: ... ale už sa teším na dovolenku,ked si trošku oddýchnem
1. jún 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova veď už mám vysoké číslo, za chvíľku budeš doma na materskej, ani sa nenazdáš a malý pôjde do škôlky......čas neúprosne letí
1. jún 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja hej hej,už sa nám to kráti ... a už som aj celkom rada :slight_smile: .. to viem,že ked sa malý narodí,si musíme vychutnať každú chvíľu,lebo ten čas bude tak neskutočne letieť ,že sa ani nenazdáme a zachvíľu mu svadbu budeme robiť :grinning:
1. jún 2011 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ypsinkova tak to hej,no teraz chodim z prace tak unavena,ze naozaj s poslednych sil sprcha a popstel,viac by som uz nezvladla :confounded:
2. jún 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja keby som vladala,tak by som isto isla,no po 2 mesiacoch odpocinku v praci(ja mam tazku manualnu pracu) ledva dojdem dom a uz aj lezim a spim,takze :confounded:
2. jún 2011 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ypsinkova ty chceš svadbu malému chystať a ja piecť s budúcou nevestou vianočné koláčiky.. a vysmial ma môj chlap, že kedy to bude, ani sa nenazdáme a bude to :wink:

@zabka60 takže ty si odcvičíš svoje v práci :unamused: , tak to mne by sa asi tiež nechcelo , chápem :slight_smile:
už sme doma, lebo malý sa pýtal kakať, tak už som si nachystala veci a pôjdem na siedmu cvičiť a potom sprcha a oňur :grinning:
2. jún 2011 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tanyja keby som vladala by som aj isla,ale telo nedovoli,holt,malo vyddrzi :grinning: no a by nikto neveril,ale odcvicime si tam vsetci svoje,naozaj :cry: ale tak keby bola nejaka ponuka prace,nevaham ani sekundu,ale radsej budem,ked budem mat brusko zarovno nosom :wink: ja uz som po sprche,este cakam mm a pojdeme spat obaja vycerpany a tesit sa na vikend s drobcekom :dizzy_face:
2. jún 2011 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok