Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
27. máj 2011

@tanyja dúfam,že naše malé zlato,bude dobre spinkať ....aspoň na materskej sa chcem vyspať 😀 ked už je to dovolenka 😀

ypsinkova
27. máj 2011

mne sa stratil môj manžel,vôbec neviem kde je ... šiel ku kamarátovi na byt a vôbec mi nebere telefon .... a to mi pred 2 hodinami povedal,že už ide domov ...

tanyja
autor
27. máj 2011

@zabka60 no proste bola som ticho a nič som nehovorila, nech si hovorí, čo chce a nakoniec priliezol sám, už aj minule som takto vyhrala 😅

tanyja
autor
27. máj 2011

@ypsinkova dovolenka ináč vyzerá, ten názov materská dovolenka je pomýlený !!!!
a neboj, manžel sa ti nájde

ypsinkova
27. máj 2011

@tanyja ani nie...som šla s mamou do obchodu a ked videla tie mamičky na pieskoviskách a tak,tak vravela,že ked ona bola na materskej,tak si doobeda upratala,potom varila,na nákup šla a stále bolo čo robiť...že nikdy nevysedávala s kamrátkami na lavičke ako to robia dnešné mamičky 🙂 ... som jej na to povedala,kto si ako zariadi,tak má 🙂

už prišiel ... má šťastie ... nič viac ma nevie vytočiť ako ked neberie telefon ....

tanyja
autor
27. máj 2011

@ypsinkova dnešné mamičky behajú s obedárikom do školy na jedlo, takže nevaria a ani toľko nákupov im netreba, ja si navarím hne´d ráno a kým sa mi dovarí, tak poriadim, takžo už o 9hod mám všetko porobené a zvyšok dňa mám pokoj a presne ako píšeš..kto si ako zariadi , tak aj má 😉

zabka60
27. máj 2011

@tanyja tak tak a dobre si urobila...a sa ti stratil???treba mu na zadok nahadzat,ako malemu chlapcovi,aby si zapamatal 😀 idem ja do hajan venovat sa mm,bo dnes bol na kolonoskpii a straasne ho to boli vsetko,hlavne tie creva a zistili mu helicobaktera,tak mame obrovsku radost 😠 bru noc dievcence moje 😵

ypsinkova
29. máj 2011

@tanyja no,ved viem,že dnešné mamy nerobia nič...dúfam,že aj ja si to tak budem vedieť zariadiť 😀 ...

ypsinkova
29. máj 2011

tu to vôbec cez víkend nežilo,kam ste sa všetky vyparili 😨

tanyja
autor
31. máj 2011

@ypsinkova u nás bola v sobotu hroooooooooozná búrka, takže odpálilo na streche skrinku na internet a urobili to až v pondelok podvečer, lenže ja som včera absolúúúútne nestíhala sem ani nakuknúť - bola som cvičiť a potom som prekladala ako utrhnutý vagón 😀
ale už som tu
ja som si to zle zariadila - varím, riadim, periem, všetko si robím sama a nesťažujem sa, v pohode postíham tak, že ráno o 9hod už mám porobené 😉

@zabka60 tak ste radi tomu helicobakteriovi 😎 , hnusák , brr kolonoskopia - už len to čítanie bolí a nie samotný zákrok ... 😝
tak nech sa mm kuríruje

zabka60
31. máj 2011

@tanyja noo vsak vysiel odtial,ako keby ho rezali,chuda moje ☹ ale tak papa lieky,chuti mu jest,to je zaklad,ale nemoze pribrat,to je chyba,co ja by som za to dala,keby som mohla vsetko zjest a nic nepribrat 😉 juuuuj...no a vy sa ako mate,?

tanyja
autor
31. máj 2011

@zabka60 to mám podobne ako ty - aj zo vzduchu priberiem ale ráno som sa postavila na váhu a pre istotu som ešte raz sa postavila a čo moje oči nevidia? ďalšie 2kg dole, čiže celkovo som zatiaľ zhodila 6kg, pekne na mňa 😎
a doma to už ujde, nie je to síce ako v rozprávke, ale už sa hladina ukľudnila a každý máme svoje hranice a je to v pohode .. 😵
a ten môj mm tiež môže aj slona zjesť a nepriberie 😠

zabka60
31. máj 2011

@tanyja ani nevrav,mne sa kila lepia ako musky na lep 😒 a ako sa ti podarilo schudnut???no moja,ale ja mam skoro metrak ☹ a to vdaka tej sprostej stitnej zlaze,len priberam,som podrazdena,strasne mi padaju vlasy,rano,ked sa zobudim,plny vankus vlasov a pritom vecer pred spanim si ich vycesavam a takto to je no 😖 to som rada,ze domka je klud 😉

ypsinkova
31. máj 2011

@tanyja čudovala som sa,že si sa tu tak dlho neukázala,chcela som už aj vyhlásiť pátranie,ale potom som si povedala,že predsa len ešte chvíľu počkám ... a ako vidím,oplatilo sa ... vitaj ! 😀
teda ,ty si taká aktívna,normálne závidím ....to je pekne -6 kg,šikovnica 🙂 kto by pvoedal,že tie kilá pôjdu tak rýchlo dolu,však ? 🙂

tanyja
autor
1. jún 2011

@zabka60 ani neviem, nejako sa to konečne pohlo smerom dolu, chodím síce aj cvičiť 2x do týždňa, a hlavne zmenšila som porcie
štítna žľaza vie narobiť starostí, jedna známa má tiež štítnu žľazu, ale ona zase úžasne kvôli nej schudla 😒 , vyzerala až príliš chudá, takže len lieky jej pomohli

@ypsinkova pekné od teba, že si robíš o mňa starosti 😵 , no ja by som tu aj bola, len keby za každým zahrmením u nás nevypadol internet, veď tento mesiac som bola týždeň bez netu, hlavne že zaň platíme 😠
len keby tie kilá ešte viac zišli, zatiaľ veľmi nevidno na mne rozdiel, iba to vidím, že nohavice sú mi voľnejšie a lepšie sa mi zohýna 😀 , ale že na zadku mi to vidno, že už som normálne vyformovaná 😀 😀 , už nie ako sud 😅

zabka60
1. jún 2011

@tanyja no moja su dve stitky,z jednej chudne s az druhej priberas 😠 vies ako a ja mam tu druhu variantu,skoda 😝 ale nevadi,len aby sme boli stastny a spokojny...a co cvicis???zumbu ci posilka??aj ja by som mala zacat,ale nemam s kym a sama mi je to blbe 😖

ypsinkova
1. jún 2011

@tanyja ved treba chodiť na net,ked nehrmííi 😀 .... 6 kíl nie je vidieť ? to nehovor ani len zo srandy...to musí byť vidieť...cvičíte v telocvični či niekde vonku ?

ypsinkova
1. jún 2011

@zabka60 na cvičení nikdy nie si sama...je tam kopec iných báb,ktoré sa podporujú,ked tie začiatky bývajú ťažké 🙂 takže sa nemusíš obávať,že by si tam bola sama ... a nejakú takú kamošku nemáš,čo by s tebou šla ?

zabka60
1. jún 2011

@ypsinkova nemyslim zumbu,ale posilku,tam to take nieje ☹ no a mam kamosky,ale skoro vacsina maa babo a nechce sa im abo nemaju na to financie a s mm nechcem bo sme spolu stale 😀

ypsinkova
1. jún 2011

@zabka60 jaj,no tak to hej,to poznám ... ja som tiež chodievala do posilky sama ... ale je to tak lepšie,lebo vždy ked som tam šla s kamarátkou,tak sme viac kecali ako cvičili ... tam väčšinou chodia ľudia individuálne ... ale myslím,že zumba alebo aerobic je lepšie posilňovna ....v lete je možnosť cvičenia aj vonku a atmosféra je tiež neporovnateľne lepšia 🙂

tanyja
autor
1. jún 2011

@zabka60 chodím na latinsko - americký aerobick, teda taká nejaká fajn zumba, prv ma vytiahla kamoška a ja som už odvtedy začala chodiť a ona nie 😠 , ale chodievam odvtedy pravidelne okrem 2 týždňov, keď som mala napuchnutú nohu
musíš sa donútiť a pôjde to, aj moje začiatky boli ťažké 😀 😀

@ypsinkova a máme to v zrkadlovke, len sa šmýkame, je nás veľa a menší priestor, ale dá sa a vcelku dobre mi to padne
no tak trošku to na mne vidno, ževraj 😀 , len ja som stále na seba kritická 😵 , a posilku som skúsila, ale nechytila ma za srdce 😀

ypsinkova
1. jún 2011

@tanyja nemáte tam vydýchaný vzduch ? ja ked som mala a cvičil sme vnútri,tak som myslela,že tam odpadnem ... neskutočne teplo tam bolo
no ved podľa mňa to tiež určite musí vidieť...ved 6 kíl je dosť .... no,ani mňa to nechytilo,toto je lepšie 🙂

tanyja
autor
1. jún 2011

@ypsinkova máme, ale máme dokorán všetky okná , takže dá sa vcelku, od polovice cvičenia je už nadýchané, ale že pôjdeme na poschodie, tak je to aj väčšie a iná podlaha tam je
a malý cvičí v bruchu ? mňa malý ani tak netlačil, žeby to bolo drastické, skôr to bolo pekné, príjemné

ypsinkova
1. jún 2011

@tanyja to aj my sme mali,len to nejako nepomáhalo a bol onás veľmi veľa .... pomaly sme do seba narážali ...
no jasné,ten má gymnastiku každý deň 😀 asi nacvičuje nejaké choreografie 🙂 ... ale už sa teším na dovolenku,ked si trošku oddýchnem

tanyja
autor
1. jún 2011

@ypsinkova veď už mám vysoké číslo, za chvíľku budeš doma na materskej, ani sa nenazdáš a malý pôjde do škôlky......čas neúprosne letí

ypsinkova
1. jún 2011

@tanyja hej hej,už sa nám to kráti ... a už som aj celkom rada 🙂 .. to viem,že ked sa malý narodí,si musíme vychutnať každú chvíľu,lebo ten čas bude tak neskutočne letieť ,že sa ani nenazdáme a zachvíľu mu svadbu budeme robiť 😀

zabka60
2. jún 2011

@ypsinkova tak to hej,no teraz chodim z prace tak unavena,ze naozaj s poslednych sil sprcha a popstel,viac by som uz nezvladla 😖

zabka60
2. jún 2011

@tanyja keby som vladala,tak by som isto isla,no po 2 mesiacoch odpocinku v praci(ja mam tazku manualnu pracu) ledva dojdem dom a uz aj lezim a spim,takze 😖

tanyja
autor
2. jún 2011

@ypsinkova ty chceš svadbu malému chystať a ja piecť s budúcou nevestou vianočné koláčiky.. a vysmial ma môj chlap, že kedy to bude, ani sa nenazdáme a bude to 😉

@zabka60 takže ty si odcvičíš svoje v práci 😒 , tak to mne by sa asi tiež nechcelo , chápem 🙂
už sme doma, lebo malý sa pýtal kakať, tak už som si nachystala veci a pôjdem na siedmu cvičiť a potom sprcha a oňur 😀

zabka60
2. jún 2011

@tanyja keby som vladala by som aj isla,ale telo nedovoli,holt,malo vyddrzi 😀 no a by nikto neveril,ale odcvicime si tam vsetci svoje,naozaj 😢 ale tak keby bola nejaka ponuka prace,nevaham ani sekundu,ale radsej budem,ked budem mat brusko zarovno nosom 😉 ja uz som po sprche,este cakam mm a pojdeme spat obaja vycerpany a tesit sa na vikend s drobcekom 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre