Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
8. jún 2011

@zabka60 😀 😀 kebyže ťa tak nejaký chlap počuje...ešte že ich sem až tak veľa nechodí 😀 😀 .... a prečo ťa nahneval ?
@tanyja tak to musím, nemáme praktického lekára 😀 ale vždy ked potrebujem,tak mi vybaví prednostné ... aspoň čakať nemusím .... 😀
to sa aj mojej kamoške stalo ... tiež je taká plno-štíhla a tiež jej prepúšťali miesto...to poteší 😀
spoznal ma Radko ...vlasy som si dala len trošku podstrihnúť,tie zmeny boli fakt minimálne,ale konečne si môžem pvoedať,že vyzerám ako človek 🙂

zabka60
8. jún 2011

@ypsinkova a nech pocuje,neboooj aj oni na nas nieco maju,to urcite 😀 nevadi,kazda z nas si potrebuje sem tam ponadavat na polovicku,aj ked ich lubime,o nemam pravdu 😉

ypsinkova
8. jún 2011

@zabka60 tak ja si sťažujem veľmi málo,lebo v podstate nie je načo ... uvidíme ako to bude,ked bude malý 😵

tanyja
autor
8. jún 2011

@zabka60 proste to vo mne ostalo, čo sa týka detí som citlivka 😀 a to deti zbožňujem
dnes bol malý zlatý, mal slipíky a tepláčiky a zakaždým sa vypýtal cikať aj kakať, nepustil ani raz , no darí sa mu, len von a na spanie dávam plienku

zabka60
9. jún 2011

@ypsinkova mno vsak prave,mozno ta o zmeni a mozno nie,ale dufajme,ze ee

zabka60
9. jún 2011

@tanyja 😵 supeer,tak to je na dobrej ceste,uz za chvilku ani na spanie nebude trebaaaaa gratulujem

tanyja
autor
9. jún 2011

@zabka60 na spaní sa už práveže dávno nepocikal, teda cez deň, v noci zatiaľ len raz bola plienka suchá 🙂
a dnes som nakúpila slipy, nech má na obmenu, ale našla som ešte 3ks v šuplíku, no snažíme sa odučiť od plienky 🙂

zabka60
9. jún 2011

@tanyja jasnacka super, a naj bude ked ani na noc nedas ak by sa aj nevypytal,mala by si v noci striehnut troska a ak sa vycika do postielky,tak len tak mamickovsky dat po zadku,supnut do na dosku abo kakacik a on si uz v tej hlavicke malej uvedomi,co ma robit,mojich dost znamych sa tak podarilo uz v 2 rokoch aj skor odnaucit od plienky a hlavne sa nevycikat do postielky....haha ale co je vtipne u nas,mam psika maleho 2-kilovho yorkiho a ma budku na spanie tu vankusikovu bo sme na byte a ona ked sa jej niekedy v noci da kakat tak to supne do tej budky kde spi 😀 chapes a spi tam a nevadi jej to,ako aj detom

tanyja
autor
9. jún 2011

@zabka60 aj moja mamča má yorkshira, má 1,80kg a nekaká v noci, jedine keď už veľmi musí 😀 , a neboj, nejako to zvládneme s tým necikaním a cikaním 😀 a nočník má v detskej , len zle nejako cúva naň, lebo ked si sadá, tak nakrivo 😀

ypsinkova
10. jún 2011

@zabka60 musíme myslieť pozitívne...ale zasa nebyť zbytočne naivní 😀 všetko ukaáže čas čo a ako bude 🙂

sa teším,že dnes konečne piatok,posledný deň v tomto týždni v práci,jupí 😀 😀

tanyja
autor
10. jún 2011

@ypsinkova jupí piatok, čítam, veľmi múdre písmenká si poskladala dokopy 😵
@zuzana0612 nepracuj už toľko, dávno si nám nenapísala, že ako sa ti darí a či niečo nové 😵 😵

tanyja
autor
10. jún 2011

@inka25 spokojne sa k nám pridaj, dobrých ľudí nikdy nie je dosť 😵

zuzana0612
10. jún 2011

@tanyja ahoooooooooooooooj 🙂 . mám moc roboty. v robote aj doma. občas nakuknem a prečítam. inak nové nič.

tanyja
autor
10. jún 2011

@zuzana0612 no ale hlavne že si sa ozvala a vieme, že si ok 😵, čo by sme si bez teba počali ??

zabka60
10. jún 2011

@tanyja juuj,ale tak zaklad je,ze sa snazi aspon a sada si aj ked nakrivo 😀 drzime palecky,nech sa vam dari viac a viac

zabka60
10. jún 2011

@ypsinkova ani nevrav som rada,ze uz som doma a relaxujem a mam pokoj a zajtra mozem dlllho spinkat..ako bolo v praci??ako brusko,poslucha?? 😉

ypsinkova
10. jún 2011

@tanyja čo máš proti jupí a piatku ? nastala euforia a to neovplyvníš 😉
@zabka60 aj ja som strašne rada,človek potrebuje tie dva dni oddychu a nič nerobenia 😵 .... v práci bolo fajn,dnes nič sme nerobili,dokonca bol aj super obed-palacinky,mňam,tie milujem 🙂 .... malý poslúcha už viac,dokonca už ani moc v noc i nevymýšľa...sme sa porozprávali s ním a dohodli a tak sa trošku umúdril ... zlatučký 😵

tanyja
autor
10. jún 2011

@ypsinkova prečo? ja nemám nič proti piatku ani proti jupí, mne je každý deň rovnakým a jupí je môj bazový sirup 😝 , no a malý sa už asi neprace, tak sa umúdril, ale ešte 10 týždňov musí vydržať 😵

ypsinkova
10. jún 2011

@tanyja som myslela,že sa ti niečo nepáči 😖 ...vedela som,že jupí je nejaká značka,ale nevedela som čoho 😀 no jasne,nech len vydrží čo najdlhšie

zabka60
10. jún 2011

@ypsinkova no to je supeer,mas to za paaar 😉 a ja si mslim,ze aj 3dnovy vikend by bol uzasny bo naoazja to telo sa nestiha spamatat cez sobotu nedelu,je to malo,clovek stravi skoro cely zivot len pracou

ypsinkova
10. jún 2011

@zabka60 no veru,máš super nápad...podajme návrh na 3dňový víkend,či nám to prejde 😀 politikom je dobre,ked nič nerobia a peniaze im idú .... 🙂 tí si vedeli život zariadiť

ypsinkova
11. jún 2011

čaute baby,ja dnes od pol ôsmej hore,čo náš milý sused sa rozhodol vrtať ... a to som si myslela,že sa konečne vyspím ... tak možno už dnes večer 😀

zabka60
11. jún 2011

@ypsinkova hm,mam strach,ze by nam to urcite nevyslo,ale ako napad je to super,bo fakt tie necele dva dni je onicom

ypsinkova
11. jún 2011

@zabka60 skusiť sa môže,za to nič nedáme 😀 ... jaj,ale sme leniví !!! 😀

tanyja
autor
11. jún 2011

@ypsinkova ja sa pridávam do petícii za 3 dni voľna v týždni, ale ani 4 by neboli od veci 😀 😀
sused asi nepotrebuje oddych, keď už v sobotu ráno o 8hod potrebuje vŕtať 😠 😠
ja som dnes doma, už som zmákla obed navariť a aj ho zjesť, koľko dnes malý zjedol, no na neho veľa ---ráno celý párok bez rožku!! veľkú misku kuracej polievky + dupľa a ešte aj kašu s karfiolom jedol, síce už nie veľa, ale tlačil do seba 😀

@zabka60 tiež ste doma? alebo žeby výlet s priateľom? môj malý by sa iba autom vozil.. no ale dnes asi nikam nepôjdeme , idem si urobiť kávu a surfovať po nete 😝 🙂

zabka60
11. jún 2011

@ypsinkova 😀 to nie,ze lenivy,ale telo nevydrzi zas az tak vela a ako napr ja,ked mam taku namahavu pracu by som dala hocico za to,aby sme mali 3-dnovy vikend,to si neviem ani predstavit,bolo by to super..

zabka60
11. jún 2011

@tanyja ano,sme doma,my nerobime cez vikendy a aj keby,tak by ma tam ani parom konov nedovlieli,cez vikend ta nemoze donutit do roboty,chvalabohu...a ja som sama oddnes do zajtra,tak si aspon porobim,co potrebujem a oddychnem troska,bo ja potrebujem relax a drahy by sa stale len vlacil kade tade,nedokaze obsediet na riti a potom sa cuduje,ze je taky chudy,ked chudatka crievka nemaju kedy vychutnat obed,ktory zje 😀

tanyja
autor
11. jún 2011

@zabka60 keby tí naši chlapi priberali miesto nás 😀 , a kam ti išiel? ten môj robí ešte aj dnes a zajtra ide zase robiť tlmiče na felke, takže o víkend postarané a on tiež nedokáže obsedieť na zadku...
keď sa malý zobudí, pôjdeme obzrieť kúpalisko, už je napustené a potom už len tu okolo paneláku, vytiahnem mu autíčko

zabka60
11. jún 2011

@tanyja isile domov k rodicom,aspon mam pokoj vytuzeny na vikend 😀 mate feldu???aj my chceme kupit nejake auto,uvidime,zatial ziadna dobra ponuka....no slniecko svieti,ale studeny vietor fuka,aby ste nenachladli zlaticka davajte pozor a uzite si pekne aj za nas 😉

tanyja
autor
11. jún 2011

@zabka60 ahoj, no my sme dnešok fakt užili 😀 , boli sme pozrieť kúpalisko, malý sa ledva odlepil od neho, pohrali sa so psíkom a išli domov obliecť si svetrík, lebo začalo fúkať s kedže bol von kamoškin malý, tak sa spolu šantili že ani spať sa mu nechcelo 😀 😀
my máme felku a aj peugeot 307 SW combi, kedže do feldy sa veľa nezmestí 😉 a keď napr ja niekam idem, tak aj drahý aby sa mal na čom voziť 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre