Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zabka60
11. jún 2011

@tanyja tak to je super,ze sa drobec takto zabavil,treba vyuzit,ze je konecne troska tepluuucko...a ja stale doma relaxujem a dobre mi je 🙂

ypsinkova
12. jún 2011

@tanyja Radimko je iný jedák 😀 toľko nezjem ani ja 🙂 ,.... ked býva teplo,tak mi moc ani jesť nechutí ... ale tak prinútim sa aspoň niečo zjesť a ked je zasa zima,tak by som len stále niečo jedla 😖
aké kúpalisko ste boli pozrieť ? u nás sa už normálne chodia ľudia kúpať na jazerá,to sú iní otužilci 😀
@zabka60 hm,tak to mi je ľúto,že máš ťažkú prácu...ja mám fajn prácu,to sa nemôžem sťažovať.....aspoň trošku si si oddýchla cez víkend ? 🙂

zabka60
12. jún 2011

@ypsinkova ale heej,vcera som len pred telkou lezala abo kukala sem a na nete bola,takze tak celkom fajn vikend a dnes idem tatikovi zapalit sviecku blizia sa mu narodeniny a meniny a poprosit ho o zajtrajsok,aby nas ochranoval 😉

ypsinkova
12. jún 2011

@zabka60 a čo máte zajtra ? 🙂

zabka60
12. jún 2011

@ypsinkova zajtra ideme do martina do iscaru na vysetrenia a dufam,ze sa konecne posunieme aspon o jeden vyznamny krok 😉

ypsinkova
12. jún 2011

@zabka60 zajtra budem na vás myslieť,aby vám všetko dobré dopadlo,tfuj tfuj 🙂 😉

zabka60
12. jún 2011

@ypsinkova 😉 vdaka mooooc...ozveme sa hned ako budeme moct

tanyja
autor
12. jún 2011

@zabka60 aj ja budem na teba myslieť, nech sa vám to zdarí 😵
malý sa vyšantil statočne a večer ešte trošku pozeral film - hotel pre psov, samý havo tam bol, tak bol z toho unesený 😵

@ypsinkova tu kúpalisko ešte nie je otvorené, ale už teraz v piatok 17.6 majú otvoriť, tak dúfam, že sa tam tohto roku dostaneme , malého som nevedela od plotu dostať preč, chcel ísť dnu a samozrejme, že to bolo zamknuté, tak ako vezeň cez plot nakúkal 😀

zabka60
12. jún 2011

@tanyja 😀 aj my sme kukali pekna komedia to bola....a dakujeme pekne,ozveme sa hned,ako to bude mozneeee 😉

tanyja
autor
12. jún 2011

@zabka60 tie psíky boli úúúúúúúúúúúžasné , mne sa najviac páčil ten bezsrstý s tým ušmudlaným három na tváričke, ale aj ostatné boli úžasné 😅
my máme psíka, a robí to s človekom zázraky

zabka60
12. jún 2011

@tanyja 😀 aano krasnucky boli,naozaj vyvedeny filmicek a my mame doma yorkiho a vola sa bubika,vazi 2 kilecka a je uuuzasna,ked sa hrame,tak ani neviem ci plakat abo smiat sa tak nas vie zabavit 😀

tanyja
autor
12. jún 2011

@zabka60 a nechce frajera? náš Ali by nebol proti 😀 s tými jeho 1,80kg 😀 😀

zabka60
12. jún 2011

@tanyja noooo islo byy im to 😀 20dkg hore dole,ze 😀 mm kamarat volal a tez by chcel dat havina naparit,ale ja neviem,nechcelo by sa mi chodit s tehotnou bubinkou hore dole po veterinaroch a neviem asi by som ani neriskovala jej zdravie 😅

tanyja
autor
12. jún 2011

@zabka60 a zase také tehuľky a ich detičky potrebujú zvlášť opateru, predsa je to len malá rasa a pôrod by bol jedine cisárskym, proste takéto psíky celkovo vyžadujú veľa starostlivosti a mať ešte obavy, ako to dopadne, tak to by som sa tiež na to nedala, predsa len sú našimi členmi rodiny a čo ich trápi, trápi aj nás

zabka60
12. jún 2011

@tanyja vsak prave,ze by som sa bala,ze by mi umrela abo co nebudem riskovat,ziadne parenie nebude,jedine,keby bola sterilna,ze by som ju dala az si uzije bo zevraj kazdy jeden psik by si mal aspon raz za zivot uzit 😀

tanyja
autor
12. jún 2011

@zabka60 a nakoniec mi mamina hovorila, že sučka musí aspoň raz za život rodiť, kvôli tomu, žeby mohla dostať rakovinu 😒 keby nerodila - hormóny, tak to nie je tiež dobre..

ypsinkova
13. jún 2011

@zabka60 ahoj,tak ako ste dopadli ? nejaké pozitívne správy ? 🙂 😉
@tanyja zatiaľ si bude musieť vystačiť aj s bazénikom na balkone,pokiaľ vám neotvoria to kúpalisko 🙂
rozmýšľam,čo dnes budem variť ... nechcete ma inšpirovať ? niečo,čo je dobré a je toho veľa 😀 😀

tanyja
autor
13. jún 2011

@ypsinkova ja som ešte v sobotu robila zapekaný karfiol s vajíčkom a fašírku, toho sa fakt urobí veľa, ešte aj dnes máme a zajtra musím niečo vymyslieť , ale čo ? 😲
drahá raď ..

zabka60
13. jún 2011

@ypsinkova mno takze caka na iui,je mala sanca,ze by sa nam podarilo prirodzene,ale tak aspon sme sa pohli vpred,aj ked pomaly,ale isto 😉

ypsinkova
13. jún 2011

@tanyja ščul babo rad ! 😀 😀 my sme cez víkend mali sviečkovú 😀 ale tá sa hneď zjedla...tak dnes som robila palacinky so zmrzlinou,ovocím,čokoládou a šľahačkou...mali sme chuť na niečo sladké...treba si zivoť osladiť trošku 😎 mňamky,som zvedavá,čo vymyslíme zajtra 🙂
@zabka60 malá šanca,ale dôležité je,že nejaká tá šanca je ... ak by vám nedali žiadnu nádej,tak to by nebolo moc príjemné...ale takto nejaká tá šanca je 🙂

tanyja
autor
14. jún 2011

@ypsinkova dnes som urobila pre mňa a malého paprikáš s cestovinou a drahému čínu s ryžou, takže na zajtra máme pokoj, ináč moja mama dnes robila palacinky, malý zjedol 2, kedže neraňajkuje - 😠 nechce a paprikáš si dá, keď vstane

@zabka60 tak aj to poteší, ked povedia, že je šanca , tak už len pozitívne myslieť a dočkáte sa keď aj s pomocou dr. 🙂

zabka60
14. jún 2011

@ypsinkova preco,ze mala sanca????vsetko je super,len treba upravit mrchu a vyvolat ovulku a bude to...

zabka60
14. jún 2011

@tanyja no ja verim,ze sa dockame a uz ziadne negativne myslenie,taze..

tanyja
autor
14. jún 2011

@zabka60 tak presne to som chcela vidieť a prečítať si 😉
pozitívne myslenie veľa robí, až by sme sa čudovali, ako napr tie "hodinky", ktoré ťa majú dobíjať pozitívnou energiou, tak vynálezca povedal, že to vlastne nefunguje, ale že to ľudia kupujú a tvrdia, že to pomáha - tak to je to pozitívne myslenie 😉

zabka60
14. jún 2011

@tanyja veu tak,ved sme uz tolko vydrzali a este boh vie co je pred nami,ale to je este dalekoo....raz mussi byt konecne aj lepsie 😉

tanyja
autor
14. jún 2011

@zabka60 vieš ako sa hovorí - že raz sa aj šťastie umúdri a sadne na vola 😵 , takže ja tiež čakám, že na mňa sadne 😵 😵

ypsinkova
15. jún 2011

@zabka60 prepáč mi to,tá nesprávne uvedená čiarka ma trošku poplietla 🙂 každopádne sa teším s vami 😉 🙂
@tanyja to mu dáš normálne také obedňajšie jedlo na raňanjky ? ... no my sme sa včera boli najesť v meste,tak som chválabohu nemusela variť 😀

tanyja
autor
15. jún 2011

@ypsinkova nie, zle si to pochopila - malý nechce nič na raňajky, proste mu nepýta, už len potom na obed sa napapá 😵 , ale dnes tomu zase neublížil - 3 lyžice dal do pusy a to bolo všetko, uvidím, čo zje keď vstane
teta predavačka mu dala lízatko, tak to je chutnejšie ako všetko ostatné....
a zistila som, že viac mu chutí u mojej mamy ako doma 😀

ypsinkova
15. jún 2011

@tanyja 😀 😀 😀 ked si tak napísala,že si dá paprikáš tak vstane,tak som sa čudovala,že mu to dávaš na raňajky 😀 😀 😀 hm,lízatko ... no super,kto vám dá v ndnešnej dobe niečo zadarmo ... ja som minule dostala cukríky zadarmo 😀
to aj ja som bola také dieťa,že všade mi chutilo jesť,len doma nie .... a potom si mysleli,že my doma nedávajú jesť 😀

tanyja
autor
15. jún 2011

@ypsinkova keď vstane, to znamená poobede po obedňajšom spaní 😀 a to sa veru najedol a dotlačil ešte mliekom, mliečko musí byť, to ľúbi 😝
táto naša predavačka dáva malému často lízatká, alebo také kyslé pelendreky, kadečo a keď jej poviem, že nech nedáva, tak ma vyhreší, že aby som sa nestarala a smeje sa, ona je zlatá 😀 😀 , však je to jej obchod, tak si dáva zo svojho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre