Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
15. jún 2011

@tanyja no jo,už som to samozrejme pochopila,lebo také vstávanie je široký pojem 😀 😀
ked dávaju-ber 😀 😀

tanyja
autor
15. jún 2011

@ypsinkova aj keby sme nechceli 😀 😀 😀
ved už čakám, kedy vstane, žeby niečo do seba dostal, uvidíme, máva obdobie, ked nechce, jesť , teda normálne jedlo, ale prkotinky to áno vždy a všetko 😵

ypsinkova
15. jún 2011

@tanyja to aj ja mávam také obdobia veru 😀 čo narobíš .... chute sú chute 🙂

zabka60
15. jún 2011

@tanyja 😀 radsej volom,ako smutit pre babatko 😉

zabka60
15. jún 2011

@ypsinkova vdaka vdakka,uz nech je to za nami 😉 idem s koze vyskocit od nedockavosti 😉

tanyja
autor
15. jún 2011

@zabka60 ale nebuď taká nedočkavá, dobre bude a bude dobre 😉
a kedy a ako pokračujete ?? povedali niečo ďalšie ?

@ypsinkova tak tie jeho chute sú fakt dobré 😀 :kečup, hlavne veľa ale veľa mlieka, pizza, halušky, proste všetko, okrem mäsa a ovocia 😀 zeleninu áno, ale len varenú či dusenú, surovej zatiaľ na chuť neprišiel

zabka60
15. jún 2011

@tanyja no od zajtra mam duphaston do 25 juna,potom by mala mrcha dosjt a potom na druhy den na krvicku a zoberu mi stery ci uz je zapal prec,bo liecim aj zapal a potom budem papat clostylbegyt a povedia termin na iui,dufam,ze bude vsetko v poriadku 😉

ypsinkova
15. jún 2011

@zabka60 už sa teším na ten deň,ked nám napíšeš,ža čakáte bábätko 🙂
@tanyja no,zlatý 🙂 .... ale sa čudujem,že je chlap a nemá rád mäsko,ale ved on mu príde na chuť 😀 nepoznám chlapa,čo by nemal rád mäso ... vlastne poznám jedného...on je vegetarián 😀 ale on ešte neprišiel na to,o čo prichádza ... ale inak ani ja nejedávam veľa mäsa...ja skôr zeleninu a teraz aj polievky a halušky s vajíčkom tiež môžem

zabka60
15. jún 2011

@ypsinkova uz coskroroooo 😉 veriim tomu....a to tu budu buchat do rana buble buuuuum 😀

ypsinkova
15. jún 2011

@zabka60 niet sa čo čudovať 🙂 potom sa budeme tešiť všetci s vami 😉

zabka60
15. jún 2011

@ypsinkova ajaaaj nebooj,ale tebe to uz klope poaly na pupoook,dalsia oslava 😀

ypsinkova
15. jún 2011

@zabka60 ani si nevieš predstaviť ako sa teším,kedy konečne sa vypýta na svet 😀 😀 ale už sa našťastie celkom ukľudnil... i ked občas vie poriadne kopnúť,až mám chuť poriadne zakričať 😀

zabka60
15. jún 2011

@ypsinkova jasne ta chapem,stacilo by len 6 mesiacov vsak 😀 prajem kludny a nebolestivy vyber na ssvet az ste zdravucky ako rybicky...bru nocku

ypsinkova
15. jún 2011

@zabka60 hej hej,to by bolo úplne ideálne 🙂 😉 .... ale človek si nevyberie.....tak chodievam cvičiť a aj doma občas cvičím,tak dúfam,že to zvládneme v pohode 🙂 ... dobrú noc,pa

tanyja
autor
16. jún 2011

@ypsinkova dnes som malému vysvetlila, že musí papať aj mäsko a on ho normálne papal !!kuracinka je mäkká, takže na obed sa najedol ako sa patrí 🙂 a zaľahol spať
bolesť z pôrodu sa rýchlo zabúda - stačí pozrieť na ten malý uzlík a je to zabudnuté (ja som cisárskym), moja trénerka na zumbe predcvičovala celé tehotenstvo, vo štvrtok odcvičila a v pondelok išla do pôrodnice 😀 , a to už aby si si za chvíľu zbalila tašku do pôrodnice , čas neúprosne letí a

@zabka60 ani sa nenazdáme a žabka nám napíše radostnú novinu, z celého úprimného srdca jej to prajem, túžba je veľká, kto to nezažil nepochopí
ja destké šampáňo ee neľúbim 😝 , ale riadne ááááááááno

zabka60
16. jún 2011

@ypsinkova ale zvladnes,co by si nezvladla,nebojkaaj,uz to bude za chvilku za tebou 😉

zabka60
16. jún 2011

@tanyja mno vsak jasne,ze my len normalne neeee 😀 deticky,ktore uz mozu si daju enalko,to bude paarty,len si pockat na novinku o uzlicku a pojdeme pozuroovat 😉 a dakujem vam pekne babeny,ze ma takto povzbudzujete a verite tomu zazraku 😵

tanyja
autor
16. jún 2011

@zabka60 veď zázraky sa dejú, to nevieš ?? 😉 bud len trpezlivá 😉 a potom bude žúúúúúúúúúúúúrka 😵

zabka60
17. jún 2011

@tanyja nooo to bude heh a poraaadna 😉

ypsinkova
18. jún 2011

@tanyja super ...Radimko je šikovník 😎 .... tú tašku do pôrodnice nemám ešte pripravenú,ale čo som videla kočky v augustovkách,tak niektoré sú už pripravené...ja som taká,že si nechávam veci na poslednú chvíľu...pkiaľ mi nehorí pod zadkom,tak pohodička 😀
@zabka60 budem musieť to zvládnuť...ked to z vládli iné,tak prečo by som nemala ja...no nie ? 🙂

zabka60
18. jún 2011

@ypsinkova vsak prave,zvladlo to uz milion zien tak preco by ty nie vsakze 😉 nebooj budeme na teba ymsliet a cakat na prve fotockyy 😵

tanyja
autor
18. jún 2011

@ypsinkova malý je šikovník, ale na dnešnú bravčovinku v dnešnom slávnostnom guľáši sme ho neukecali 😀 , ale zjedol ho za tanier a ešte aj tiramisu mi zjedol 😠 a teraz večer dokonca jahodový jogurt s jahodami !! no proste prekonal sa a rozjedol sa ......... 😀
a keby to na teba prišlo, tak ti dajú erárnu nočnú košeľu a hygienické potreby, a potom by ti doniesli 😀 😀

@zabka60 no ale aj u teba budeme čakať na prvé fotky !! nezabúdaj 😵 😵
aký máte víkend, malý je u vás?

ypsinkova
18. jún 2011

@zabka60 dakujem,si zlatá 🙂
veruže pochvál sa nám,aký bol víkendík 🙂 😉
@tanyja my sme dnes boli na oslave ... tiež som sa poriadne najedla ....asi som to aj prehnala ... sa mi bruško asi 5násobne zväčšilo 😅
no je to jedák,ale je fajn,ked mu chutí papať 😉
no neviem,či túžim po nejakej nemocničnej košeli 😖 lepšie je vlastné...ved pomaly si to začnem dávať dokopy

zabka60
19. jún 2011

@tanyja 😀 uz sa neviem dockat,spolocnych foto 😉 ano,maly je u nas a vcera sme boli opekat a hned este len sme ho zobrali si urobil krvavu peciatku na hlavu,potkol sa o psa,potom nam skoro padol zo schodov,potom skoro zo smyklavky,vcera bol zaujimavy den stresovy sokovy 😀 moja mama mala takee soky,ha no mal padavy den malickyy a teraz spi este ako zarezany...no vecer zas odide a nam zas puknu srdiecka 😢 😢

tanyja
autor
19. jún 2011

@zabka60 deti sú nevyspytateľné a čo skrsne v ich hlavičke je záhadou do momentu, keď to urobia..
minule sa mi malý chcel hodiť z najvyššieho schodu pri paneláku, ale bola som pri malom, takže nič sa nestalo 😵

@ypsinkova ja som sa dnes neprejedla, na večeru bolo len ovocie a teraz káva 2v1, takže super brucho pohodička
a dnes mi došlo, že som už dostala posledný vyšší rodičovský príspevok, od teraz budem mať už len 190€ , fu to je málo a nezávidím tebe a ostatným mamičkám, ktoré si roky platili odvody a dostanú takú istú sumu ako tie, ktoré nikdy nerobili - totálna nespravodlivosť 😠

ypsinkova
19. jún 2011

@tanyja hm,aj jmy sme dnes mali ovocnú bombu na večeru...mňam,všetky druhy ovocia sme mali,čo existujú ....milujem to 🙂 teraz už môžem pokojne do postieľky 🙂
som rada,že nie som odkázaná na tieto ich almužny,ktoré sú vrcholne smiešne...chceli sme bábo,tak sme vedeli do čoho ideme a sme na to nielen psychicky,fyzicky ale aj finančne pripravení...ja len ľutujem tie slobodné mamičky,ktoré z toho musia vyžiť

tanyja
autor
20. jún 2011

@ypsinkova a ja ich obdivujem, že to zvládajú ako to zvládajú...
my nemáme toho veľa, ale aj z toho mála dokážem vyskákať, keď už mi iné neostáva.... robotu budem riešiť ale ešte nie, malý ma ešte potrebuje a teraz je v tom zlatom veku, keď všetko opakuje tak je podarený 😵

zabka60
20. jún 2011

@tanyja no presne tak musime mat milion oci a hlavne ruk,aby sme stacili predbehnut ich ciny,ktore im skrsnu v hlavicke 😉 neviem si predstavit,ze by sa mu nieco stalo,nikdy by som si to neodpustila,ale sme sikovny a rychlejsi,ako on 😀

tanyja
autor
20. jún 2011

@zabka60 tak ale aj nehoda sa musí stať, 😉 , každý sme mali niečo , ja som mala pravidelne kolená pobité a bratovi som zub vybila 😀 nechytil kľúče, ked som mu ich hádzala 😀 😀
a ten čin by si si odpustila, jasné, človek sa zľakne a vyčíta si ale zase všetkému sa nedá zabrániť, to by sme museli mať, ako si písala, 1000 rúk a 1000 nôh a to nemáme a oči máme tiež len 2 😉

zabka60
20. jún 2011

@tanyja 😀 jasne ja viem a chapem to,my sme neboli lepsi a vobec ziadne dieta nieje take,ze by len sedelo a bolo ticho,pokial je zdrave..no maleho mamicka je naj mamicka na svete a mysli si,ze je dokonala a dietatku sa nesmie nikdy nic stat vies,ale to je skoda reci..uz aby sme mali svoje male babatko a nemuseli sa s nikym on delit 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre