Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
25. jún 2011

@ypsinkova ty nie, ale naša zabka60 si maľovala izbu 😀 a dopadlo to dobre
mne sa zumba páči, zvykla som si a niekedy sa mi viac páči ako aerobick, podľa toho, akú máme zostavu, ale stále je to v pohode, už normálne v pohode vládzem, zo začiatku som nevládala dýchať a teraz by som ešte hodinu zvládla, len sa potím ako somár v poli 😀
jasné, vždy človeku dobre padne, keď ho niekto pochváli 😉 a mňa zvlášť 😉 😉

@zabka60 tak to asi viem čo je, ten paint zoom, valček, do ktorého dáš dovnútra farbu a maľuješ bez zašpinenia, no navymýšľajú, môj chlap maľuje klasickým valčekom a špinu nemám !! on je totiť vyučený maliar natierač 😀 a ja upratujem, my sme dnes doma, drahý pracuje a zajtra ideme na výlet + pôjdeme ku kamarátke a jej Adamkovi, naši kamaráti , konečne zmením vzduch 😵

zabka60
25. jún 2011

@tanyja nie valcek,ale taka nadoba a zavesis na plece a striekas pomocou vzduchotesnej pistolky 😀 som na seba nesmierne pysna,ako som to sama zvladla 😉 no tebe ja super,ze mas doma take zlato

tanyja
autor
25. jún 2011

@zabka60 ked sa mu chce, tak je šikovný, len ho nemôžem do ničoho tlačiť, vtedy sa zatne ako malé decko a neurobí nič 😀 , iba ked sa jemu chce, no dieťa a na nervy 😠

zabka60
25. jún 2011

@tanyja jaaaj velke dieta heeej 😀 no to ja mam zas opacne,ide aj po dobrom,ale naj sviha,ked zacnem robit cirkus,vtedy ako po masle 😀

tanyja
autor
25. jún 2011

@zabka60 dobre si si ho naučila, ten môj je veru tvrdý oriešok 😵 😵 , nepopustí a nepopustí, ale už viem ako na neho, teda hlavne s kľudnou hlavou a vtedy to ide 😉
no nič, ja pre dnešok končím, zajtra ideme na výlet, tak čau , potom večer nakuknem

zabka60
26. jún 2011

@tanyja no veru,ked sa da este troska ohnut tak sa snazim si ho nejak skrotit,ale uz tiez moc nechce popustit,ale predsa len ho zlomim vzdy 😉 este,ze my mame svoje finty,ze baby 😀 a kde ste boli na vylete

tanyja
autor
26. jún 2011

@zabka60 boli sme si popozerať jeden krásny hotel a jedno super kúpalisko, potom pri kamoške a mali aj jarmok, takže sme pobehali a pokúpili, no pekný sme mali deň 😉 , nabudúce zase pôjdem len ja a malý k nej na predĺžený víkend a bolo nám božsky , ked sme boli minule 😉

zabka60
27. jún 2011

@tanyja aj nas caka krasny vikend s malym,pojdeme niekam na vylet,poopekat,joj bude nam fajn uz sa tesiiim

tanyja
autor
27. jún 2011

@zabka60 už len nech počasie vyjde pekné, lebo zákon schválnosti funguje, človek sa teší a počasie to zmení ☹
teraz tu budeme len my dve, ypsinkova išla na dovolenku, a vy sa nechystáte niekam? nám nehrozí tohto roku ☹, ja mám dovolenku, ale kto ten názov vymyslel? ešte som nikoho nevidela, že by pri dieťati fakt doslovne dovolenkoval.......

zabka60
27. jún 2011

@tanyja 😀 veru pri dietatku sa oddychnut neda,kolko krat ja by som chcela maleho energiu,jooj by som pochodila kade tade teda 😀 no mame na plane este kym sa da s kamoskou a jej priatelom chceme ist spolu pary do chorvatska,uz aj kukame nejake hotely uvidime,hadam nam to vyjde,bo ak budeme tehu,tak sa nam uz nikam nepodari ist,ale tak oplacem aj sto dovoleniek,ak mam byt tehu,to by som bola stastna neskutocne 😵

tanyja
autor
28. jún 2011

@zabka60 ale dovolenka by vám dobre urobila a hlavne ke´d by ste išli viacerí, to hneď prídeš na iné myšlienky, vypneš
my sme tiež boli na dovolenke a potom som veru aj oveľa ľahšie otehotnela + mamča si kúpila psíka a išlo to samé 😉
aj od nás chodia zájazdy z mesta, netreba sa nikam trepať, aby sme mohli nastúpiť do autobusu, len tohto roku u nás nehrozí 😉 aj keď ja by som hneď išla 😵 a ani nie drahé, 240€ cena všetko dokopy aj s cestou na 8 dní , no neber to - chorvátsko

zabka60
28. jún 2011

@tanyja tak to ano veru,ako zadarmo,hned by som isla no kamoska kuka nejake vyhodne ponuky,tak dufam,ze pojdeme niekam,este uvidime vo stvrtok,co nam povedia na genetike a ako ideme dalej pokracovat a podla toho sa zariadime,ale hned by som isla aj teraz by som sa zbalila a valilaaaaaaaaaaaaaaa

tanyja
autor
28. jún 2011

@zabka60 v správach ukazovali znova nepokoje v grécku a naša ypsinkova tam išla, už sa to týka aj turistov, no to je riadne na nervy, neviem ako by som reagovala na takú situáciu 😖
a vy choďte najlepšie do chorvátska, tam je kľud, pekne a hlavne blízko 😉

zabka60
29. jún 2011

@tanyja no hadam sa im tam nic nestane,aj tak sa cudujem,ze chvilu pred porodom dokazala ist na dovolenku,ja by som urcite uz nikam nesla ani v rannych stadiach,kedze sme take verne snazilky,ale to je kazdej osobna vec

tanyja
autor
30. jún 2011

@zabka60 zdieľam tvoj názor, ale keď ju doktor pustil, a že sa cíti dobre, tak že prečo nie
no ja by som tiež nešla 😉 , bála by som sa

zabka60
30. jún 2011

@tanyja ja isto nie,neriskovala by som,ale to je nasej ypsinkovej vec,asi ma rada adrenalin 😀 hadam sa maju fajn a dopadnu dobre a veru pridu este 2v1 😀

tanyja
autor
30. jún 2011

@zabka60 ja nemusím adrenalín, ja som skôr na akcie hop , tie sú najlepšie
nepracuješ? alebo už si doma? tu je také nanič počasie 😒 , či pôjdeme von, netuším , mokro je a nemáme ani gumáky 😖

zabka60
30. jún 2011

@tanyja mam dovolenku aj dnes,aj zajtra bo sme boli v CAR..ani ja nemam gumaky,ale musim si kupit,je to vyborna vec,aj ked pojdem havinku vencit 😀

tanyja
autor
1. júl 2011

@zabka60 no ja som u nás veru pre malého gumáky nezohnala ... 😖 sila toto naše mesto, nič normálne tu niet 😠 , že veľ.24 ale aj ja by som ich obula a stáli 7,50 u číňaňa !! to radšej kúpim cez net a už pekné, alebo niekam vyrazíme a náš havino nechce chodiť von, keď je mokro 😵
a čo vám povedali v CARe?

zabka60
1. júl 2011

@tanyja a ked leje tak cika doma?? 😀 😀 my snou chodime stale,aj ked je zima,aj ked prsi,ale ona je spekulantka,ked prsi sa jej absolutne enchce chodit,ale tak nie aby doma cikala 😀 no na dalsiu mrchu mam zas duphaston a na 3dc mam clostyl a potom pojdeme na iui ak pojde vsetko tak,ako ma 😉

tanyja
autor
1. júl 2011

@zabka60 nie, doma nie, von, ale aj to s donútením, prípadne ho treba preložiť na miesto, kde si nezamočí labočky 😀 😀 a tiež je špekulant
duphaston som aj ja brala, ale čo ostatné už veru neviem, len si pamätám, že som z tých liekov nepribrala, pritom z hormónov sa priberá, ja som predtým pribrala z hormonálnych injekcií a akosi to dodnes na mne zostalo 😠

zabka60
2. júl 2011

@tanyja no nasa ked leje,tak vojde niekde pod pristresok a tam sa vykaka,ked prsi,aby nahodou jej na kozustek enpadla ani kvapka,ked ona spini 😀 herecka nasa 😉 no ja som pribrala po thyroxine co mam na stitku a uz ani neriesim,co uz,aka som taka som,len aby mi dobre bolo 😀

tanyja
autor
2. júl 2011

@zabka60 tak toto si pekne napísala 😉
no vidíš a ja stále riešim to, ako vyzerám, celú zš som mala problém s tým, že som bola hodnejšia a v škole sa mi jedna spolužiačka vysmievala a dnes je hodnejšia ako ja a to ma teší, vrátilo sa jej to 😀 😀 😀

zabka60
2. júl 2011

@tanyja 😀 presne tak,kazdemu sa vzdy vsetko vrati,ja som na skole bola taka akurat,ale teraz kedze mam stitku hnusnu strasne som pribrala,aj nervy v prdeli,otec mi umrel na rakovinu 4 roky dozadu,takze sme to nemali lahke,ale ako vravim,len aby sme sa mali dobre a boli sme ako tak zdrave,schudnut sa da vzdy,aj ked mozno velmo tazko,ale aspon troska,ale srdiecko zlate,ako mame my snazilky a maminky sa nezmeni,nech budeme aj ako golemovia 😀

tanyja
autor
2. júl 2011

@zabka60 mne moja mama vravievala, že to je jedno, koľko kg budem mať, ked aj 100, ale nech mám vytúžené mimino 😉 , no a vytúžené mimino je už pekne ukecané 😉
a každému sa vráti všetko, len treba vyčkať na ten správny čas 😵

zabka60
2. júl 2011

@tanyja 😵 presne tk,melu pomaly,ale za ti velice isto 😉 kazdemu len to,co patri...no vidis to zaklad je,ze miminko je a robi vam len radost 😉

tanyja
autor
2. júl 2011

@zabka60 a niekedy je aj za 7 detí 😀 , všade je a všetko stíha, dnes spal len 15 minút v aute, kým som išla domov od starkej,ale energie mal aj za 7 detičiek , 😀 😀 , no teraz už búva a ja idem tiež, takže pa pa
zajtra som tu večer ako na koni 😉
dobrú nôcku

zabka60
3. júl 2011

@tanyja no to ti verim,ja stale vravim,zze by som chcela mat ich energiu,by som stihala aj vladala neviem co vsetko na svete 😉 my sme uz hore,varime,pojdeme do kostola 😅

tanyja
autor
3. júl 2011

@zabka60 ahoj, moje dieťa je riadne akčné......včera hodil do wc celý kotúč toaletného papiera a dnes si chcel ruky umývať v záchode, myslela som, že ho roztrhnem 😀 😀 , akčný je fakt statočne ale teraz už búva moje slniečko napapané : knedlo vepřo zelo 😝
a poobede vyrážame do mesta kúpiť malému gumáky, tie jeho podedené sa rozpadli 😖 , ale boli kráááásne

zabka60
3. júl 2011

@tanyja 😀 tak to si mala teda riadnu radost s toho,co vyviedol,ten nas fesak sa nam pokakal v kostole uz na zaciatku,este,ze mal plienku,ale ten smaardek co tam bol no hroza 😀 konecne spi tiez napapany,francuzske zemiacky 😉 ideem aj ja oddychnut troska kym spi,u nas leje ako s krhly,takze sa dnes nikam von nepojde 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre