Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
22. júl 2011

@zabka60 tak to ti verím, tak sa veru žiť nedá. to radšej byť doma.

tanyja
autor
22. júl 2011

@zuzana0612 ja som doma a už rada by som pracovala, to sú stavy rôzneho charakteru, ale jasné, že pracovať v takých podmienkách je až príliš na psychiku 😠
aj @zabka60 máš toho dosť, nezávidím ti. kórejčania si myslia, že slovač je banda sprostá, a opak je pravdou, ja som chvíľku robila v kórejskej firme a mala som dosť - to jednanie... 😒 , kórejčan povedal, že by nás bil, ale že nemôže, no úúžas
ináč nakoniec som normálnou cestou otehotnela, v dobe, keď som to už vzdala a nedúfala a nemyslela na to, že by sa nám to ešte podarilo....

zabka60
22. júl 2011

@zuzana0612
@tanyja tam sa to neda,som tam skoro 4 roky,vydrzala som uz naozaj extra dost,to by som mohla pisat inu cerveu kniznicu,ale nechcem sa vracat k tomu,co bolo,chcem na to zabudnut,hladam inu pracu,no zatial sa,preto by som najradsej stastne otehotnela,to by bola moja vyhra v loterii 😵 tie spiny sikmooke si myslia,aky su a pritom smrdia na sto metrov,humusaci hnusny spinavy,zeru sami sajrajt,hruza a s tymi bitkami mas pravdu,aj u nas to chceli,ale samozrejme to ti nikde nepovolia,len v krajine najvacsich humusakov,kde ziju oni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!v pondelok to zas bude na psychiku,uz aby to bolo vsetko zamnou a uz nikdy sa tam nebudem musiet vratit!!!

tanyja
autor
22. júl 2011

@zabka60 a najhoršie je to, že oni majú svoje pravidlá a keď nerobíme podľa nich, je zle, fakt magori 😒
prajem ti, aby si čo najskôr našla niečo nové a ešte viac ti prajem skorú materskú dovolenku 😉
a to si dosť vydržala - 4 roky , to málokto toľko vydrží , klobúk dole 😉

zuzana0612
22. júl 2011

@zabka60 a čo tam robíš? to sú fakt podmienky.....

zabka60
22. júl 2011

@tanyja no veru,neviem ci dotiahnem koniec 4 roka,bo som na zrutenie,dnes som dostala lieky na upokojenie,ale nemam pocit,ze by ma nejak ukludnili...aj drahy teraz zamnou dobehol,nevdrzal tam ked ja sa trapim bo aj on robi v tej istej firme

zabka60
22. júl 2011

@zuzana0612 som robotnicka,robim co treba,ja skoro jedina ovladam kazdu jednu poziciu co je tam a ked niekto chyba musim ho zastupit a to ma sere,ze nemam svoju stalu poziciu,ze ma stale hadzu hore dole take poradky som dnes narobila na personalnom,ze az,ale pan manager,je taky kkt,ze skoda reci...sory za slovnik,ale som strasne nahnevana!!!!!!!!!!!!!!idem off aby som vas nerozculila zbytocne

zuzana0612
22. júl 2011

@zabka60 no tak to ma mrzí, že to tam máš až také. u nás sú iné problémy. ja sedím na jeden stoličke celý deň, nikto ma nikde nehádže. ale občas tiež robím robotu za ľudí, ktorým sa nechce robiť..... 😉 .

tanyja
autor
23. júl 2011

@zuzana0612 takých čo sa im nechce robiť, treba pretriediť !!!
ja som dnes už aj okná umyla, nemohla som sa pozerať na ten hnus po daždi, takže som makala a nestihla som zísť z rebríku, už bol na ňom hore a víťazoslávne sa usmieval 😵 😵
obed hotový už aj na zajtra, takže zajtra vegetím , maximálne požehlím 😉
a zajtra si volám za odvoz ... takže od utorka večera som mimo pc 😉 ,, vydržte to bezo mňa 😀

stanca22
23. júl 2011

@tanyja No podľa toho aké lietadlo podľa ceny si vyberieš, sú aj za 2000 eur drahé lietadlá 😉 Hlavne servá, baterky, nabíjačky sú pekne drahé k tomu, ako teda príslušenstvo k lietadlu ... Aké je u Vás počasie? Tiež tam máte záplavy? Hrôza s tým počasím, dnes sa tu konečne vyčasilo, tak sme čo to pokálali s drevom a tak 😉

tanyja
autor
23. júl 2011

@stanca22 pršať poprší, doobedu bolo pekne slnečno, len na kúpanie to nie je 😠 , na nervy takéto počasie, ale našťastie záplavy nie sú, u vás áno?
príslušenstvo je vždy drahšie ako samotná "hračka"

zabka60
24. júl 2011

@zuzana0612 a kde robis,co robis????uz sa tesim na zajtra co sa tam bude zasa robit a ked ma nahnevaju pojdem na pn a hladam inu pracu aj tak

zuzana0612
25. júl 2011

@tanyja ahoj, no neviem, neviem, či to vydržíme bez teba... 🙂 . takže sa rýchlo vráť 😉

@zabka60 ja robím na finančnom v jednej rakúskej firme. dúfam, že máš dnes lepší deň a nebudú ťa stresovať. a hľadaj si inú prácu, veď také podmienky ....

sofokleska
25. júl 2011

@zabka60 ešte si na tom dobre, bud rada že maš robotu aj ja som robila robotničku 6 rokov potom ma vyhodili a ešte dalsie kolegyne.darmo sme vedeli robit na kazdej pozicii, darmo sme chodili na nadčasy soboty nedele a kolko krat sme tahali 12sky a čo z toho take tam zostali kt v živote neboli v sobotu v robote ale sa vždy vyhovori, stale sa hadzali na PN a pod. Dnes viem že poctivosťou človek daleko nezajde,ale ešte na to riadne doplati... ☹ Teraz som žial bez roboty a smutne je že nieje ani nič v ponuke a už mi to vadi. Ked ti možem poradiť pokym nemas istu nejaku robotu tak vypoved nedavaj....,bo je to teraz ťažke

zabka60
25. júl 2011

@zuzana0612 hm to nemas asi najhorrsiu pracu ci???no dnes som sa dorobilaa teda ako jeden kon..najst a spat to je moj program

zabka60
25. júl 2011

@sofokleska som si myslela,ze si pracovala u nas,ale ako vidim nie,si z Nz a ja zilina...presne takto to funguje aj u nas...neboj niesom hlupa,az ked bude praca,tak by som sa rozlucila,ale najradsej by som isla na matersku a nie menila pracu 😢

sofokleska
25. júl 2011

@zabka60 ja viem ze nie, len ma strasne rozcu luje ako zametaju z ludmi.materska je fajn riesenie,len keby sa dalo hned otehotniet.aspon ja s tym mam problem☹

zabka60
25. júl 2011

@sofokleska aj ja mam ten problem,takze aj to ma stve,ze v praci je to tak,ako to je a este aj toto,ze sa nam vytuzene babatko nedari....vy mate aky problem?

zuzana0612
25. júl 2011

@zabka60 nie, nemám zlú prácu. a nie sme ani najhoršia firma. takže sa dá. jasné... každý si niekedy zanadáva, nikdy nie je všetko dokonalé.

zuzana0612
25. júl 2011

@sofokleska ahoj, dávno si tu nebola. ako sa máš? ako pokračujete s mimčom?

zabka60
25. júl 2011

@zuzana0612 tak taknikd nebude nikde nic dokonale to neexistuje musi byt aj zle aby sme si vazili tie dobre veci a chvilky

zuzana0612
25. júl 2011

@zabka60 samozrejme. ešte nespíš? ja už ležím. tiež som unavená. asi z počasia

zabka60
25. júl 2011

@zuzana0612 uz utekam som sa tu zasedela zapisala s babami tak utekam bo nevstanem rano pa sladke sny

zuzana0612
26. júl 2011

@zabka60 dobre ráno. a kedy máš ráno budíček? ja 4:45. 5:40 mi ide bus. a z domu idem 5:25. teraz máme v práci celozávodku. ale my pracujeme. vo štvrtok a piatok by som už ale chcela byť doma. tak uvidíme, či sa podarí

sofokleska
26. júl 2011

@zabka60 ja nemavam ovulkua a partner ma zly SPG v Blave nam povedali jedine IVF. Brala som aj clostil na ovulku 3 mesiace a potom po nejakej dome ešte jednu davku. Ten liek sposubuje rast cyst a ja som nebola vynimka na čo som skoro doplatila v marci životom....neprajem nikomu tie bolesti. Teraz sa len modlim aby to prišlo prirodzene neviem kedy a či to vobec pride ,ale jedno viem že podobne tabletky nedam do seba NIKDY ☹ Vy ste ako na tom?už mate babatko?
@zuzana0612 ahoj no ako som pisala zabke s babatkom je to tak ..... ☹ momentalne som bez roboty, od septembra začinam študovať a bojim sa že ked pojdem niekde na pohovor a poviem že som študentka že sa so mnou nebudu ani baviť.....tak to bude dosť drsne, ale snad nejak bude 😉 Tebe sa ako darí?

zuzana0612
26. júl 2011

@sofokleska ja som sa chystala na príjmačky, keď som nastupovala do práce. a tiež som mala strach, ako budú reagovať. ale zobrali to v pohode. bolo to skôr o tom, že som mala toho potom veľa. lebo som si musela postíhať svoju robotu a ešte aj školu. ale inak to bolo v pohode.

sofokleska
26. júl 2011

@zuzana0612 ale zaleži tiež kam ideš robiť a hlavne by som chcela flek v mieste bydliska bo aj tu mam školu a aspon by som nemusela tolko chybat. Ty si čo študovala bo ete študuješ?

stanca22
26. júl 2011

@tanyja Nie, u nás na šťastie záplavy nie sú, akurát som dala prať, už dva dni v kuse periem 😀 A vybrala som pliecko, len neviem na aký spôsob ho mám spraviť ... 😖 Spálňa sa nám pomáličky dokončuje, už sa neviem dočkať kuchyne 😀 😀 😀

zuzana0612
26. júl 2011

@sofokleska ja som študovala ekonomiku. skončila som pred 5 rokmi. školu som mala asi tak 60 km od bydliška. a robotu na opačnú stranu od bydliska asi 25 km. takže som celý týždeň iba cestovala. jasné, záleží aj od toho, akú robotu hľadáš a tak. v tejto robote, čo som teraz (lebo tu som si našla po skončení školy), sú ľudia čo chodia do školy. a celkom v phode to tu berú. ale zase fakt musíš potom riadne robiť, keby si na úrok roboty študovala, tak by to určite netolerovali

zuzana0612
26. júl 2011

@stanca22 ahoj, a čo robíte so spálňou? a s kuchyňou čo plánujete? aké premeny?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre