Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
1. aug 2011

@stanca22 predstaviť si to viem veľmi dobre. lebo aj my prerábame dom, čo sme kúpili. tak ti prajem veľa síl. lebo viem, že to nie je jednoduché. a dúfam, že máš odfotený aj pôvodný stav, aby sa dalo porovnávať.... 😉 .

stanca22
3. aug 2011

@zuzana0612 No jasné, staré fotos je až až 😀 😀 😀 Aj nové bude 😉 No hlavne tých síl treba veľa, už ma to nebaví stále dookola ... a chlapi skoro každý večer opitý a ráno ten binec, aspoň teraz budem mať od toho troška oddychu, ideme behať zase po doktoroch.

tanyja
autor
4. aug 2011

@zabka60 @zuzana0612 @sofokleska ahojte, hlásim sa, že už som tu a že som to zvládla !! aj tie injekcie som zvládla 😉 a týždeň ubehol ako voda
malý je už so mnou doma, pozerá rozprávky, ja idem vešať prádlo a nejakú suchú večeru, aká som nejaká hladná 😀

ypsinkova
4. aug 2011

čaute baby,ja sa hlásim ešte 2v1 🙂dávno som vás nevidela !!! veď sa už s bruchom nezmestím pred počítač,tak načo to siliť 😀 😀 čo máte nové ?
@tanyja ako bolo v AT ? vydržal to malý ? som čítala,že bol u tvojej mamy,statočoný chlapec ,kedď takto vydrží celý týždeň bez mamy 🙂

zabka60
4. aug 2011

@tanyja no vitaaaj ako bolo??korunky zarobene??my zasa malujeme kuchnu nemozem sa vynadivat ake je to prekraasne hadam to pritiahne konecne tie bociany 😉

vianocnystromcek
5. aug 2011

my sme sa este nesnazili a uz riesim kraviny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! asi ma nastrasili moc doktori a vysledky :(

tanyja
autor
5. aug 2011

@ypsinkova ahoj 2v1 , pekne vám to spolu drží 😀 , ešte nech vydrží chvíľku a aj ja som mala krátke ruky ku koncu tehotenstva,
vydržal, len Alinko už toho mal dosť, naša láska štvornohá, a dnes ho niečo uštiplo, asi osa, tie sú všade, takže som mu dala octový zábal a pusinku na ňufáčik 😉
@zabka60 tak to preto tu nie je u nás žiadny bocian.......všetky odleteli k vám !! a aký odtieň ste dali? korunky som nedostala, len euráče a tie už sú z časti strovené a z časti roztriedené, splnilo to svoj účel 😉
@vianocnystromcek aké kraviny riešite? sem s nimi, nech niečo poriešime 😉 😉

zabka60
5. aug 2011

@tanyja mame cerveno a zeleno ale krasne to ukzalo musim hodit foto ked najdem cas ddnes sa mi isto nechce....no a ver ziadny bocianik tu nieje nevidela som ich ani nepamaatam ☹ no to je zaklad,ze eurka splinili svoj ucel

tanyja
autor
5. aug 2011

@zabka60 ale vieš, že už bociany nenosia deti, ale žabičky, zdravotné sestričky 😀 😀
nemôžeš na ne tak tlačiť, takže takto sa boja, daj im viac priestoru 😀 😀
ináč neobvyklá kombinácia farieb,, len to pofoť, nech to aj my vidíme a ohodnotíme 😉

zabka60
5. aug 2011

@tanyja uz mali priestoru dost 😠 takze dufam,ze konecne nam to vyjde a my budeme najstastnejsi na svete....no znie to blbo ake farby,ale vyzera to supeer

zuzana0612
6. aug 2011

@tanyja @zabka60 ahojte. oproti nášmu "novému" domu majú hniezdo bociany.... 😉.

tanyja
autor
6. aug 2011

@zuzana0612 takže to niečo znamená 😉 😉
oproti nám bývajú susedovci vo výškovom paneláku 😀
dnes sme boli na Koliesku, folklórne slávnosti a malému som kúpila dreveného Hurvínka na pružine a celý čas hovoril bábika a krásne sa s ním hral 😉 😉

vianocnystromcek
7. aug 2011

@tanyja aaaale ci to vobec vide, co mam vsetko urobit aby bolo babatko ok a podobne hluposti 🙂
ale uz ma to preslo..zatial 🙂

tanyja
autor
8. aug 2011

@vianocnystromcek dobre robíš, nerozmýšľaj nad tým, ja tiež čím viac som na to myslela, tým menej sa darilo a prišlo to v momente, ked sme to už fakt nečakali 😉 😉

stanca22
9. aug 2011

Čaute baby, ako žijete?

zuzana0612
9. aug 2011

@tanyja no uvidíme, či a čo to znamená.... 😉

@stanca22 ahoj, rýchlo... a ty ako?

@zabka60 ako v práci, už lepšie? alebo si ešte doma PN?

zabka60
9. aug 2011

@zuzana0612 ale kdeze ja robim od juna uz moja si troska prispala 😀 a nieje lepsie tam nikdy nebude leppsie...a vobec sa nam nedari najst inu

stanca22
9. aug 2011

@zuzana0612 Ja tiež dosť rýchlo, taký rýchly spád máme všetkého, že sa ani nestíham čudovať, čo sa to všetko okolo mňa deje 😀 😀 😀

zuzana0612
10. aug 2011

@zabka60 no neviem, ale si nedávno spomínala (asi pred dvoma týždňami), že strašné stresy máš v robote. a že ideš na pn, tak preto som sa pýtala.

zuzana0612
10. aug 2011

@stanca22 tak sa aspoň nenudíš

tanyja
autor
10. aug 2011

@zuzana0612 dobré ránko, ako v práci? moja práca vstala o 7hod 😀 😀 a ideme sa obliecť a vyrážame, musím kúpiť nový cumeľ na fľašu, pretože si ho rozhryzol !!! 😠 zbojník
teraz nočníkuje a včera mal presne 22 mesiacov, čas hrozne rýýýýýýýýýýýýýýýchlo letí 😒
a môj chlap má nateraz 2 zamestnania, tak dúfam, že to tak dlho aj bude 😉 😉 , ešte mne nejakú a super 😉
ináč ja som si tiež myslela, že @zabka60 je na PN, lebo spomínala si, že je to v robote o držku 😉

zuzana0612
10. aug 2011

@tanyja no veď práve, že písala že ide na PN, tak preto som sa pýtala.... tak neviem. no teda, rozhrýzol cumeľ....? 🙂 tak mu ho už asi netreba 😉

tanyja
autor
10. aug 2011

@zuzana0612 z fľašky ešte pije kakavko, sám si vyberie fľašu, mlieko a dokonca posledne si aj sám nalieval do fľašky mlieko a trafil , síce troška vylial mimo, ale trafil 😉 😉
akosi aj cez obed stále niečo robím, napr len pred 5 minútami som si sadla na gauč pred nb, upiekla som hrnčekový koláč, urobila si kávu...

zabka60
10. aug 2011

@tanyja nie nie niesom pn chvalabohu bo bez prace to nejde moomentalne teraz,hladame ine lepsie platene zamestnanie bo to co mame je uplne o nicom makas od rana do vecera ako blazon a par eciek na vyplate,smutne

zabka60
10. aug 2011

@zuzana0612 ahaa nie nejdem na pn neviem,ze by som spominala pn,hm vypadky 😀 stava sa 😀

zuzana0612
11. aug 2011

@zabka60 ahoj, no veď nič, jasne že je lepšie, keď si zdravá. a veru bez práce to dnes nejde. len keby to tí zamestnávatelia nevyužívali, že ľudia potrebujú prácu a peniaze a neváhajú kožu zodrať z človeka.

@tanyja ty si strašne šikovná, veľa toho postíhaš. predvčerom som bola aj na skype do večera, ale nevidela som ťa. tak máš toho teda dosť. a dieťa máš šikovné tiež po tebe určite... 😉

ypsinkova
11. aug 2011

ahojte kočky 🙂
ako sa vám darí ? trošku som si vás teraz prečítala,tak zhruba viem aké novinky máte 🙂 v súvislosti s tým čo písala @tanyja,že pije Radimko z fľašky kakao,tak si pamätám,že moja ségra šla do prvej triedy a ešte pila ž fľaše kakao 😀 a ona mala potom strašne dlho mliečne zuby ... 🙂 ona bola taka kaková princezná 😀

@zabka60 je to dnes s tou prácou hrôza,je fakt že človek robí od svitu do mrku len za pár eur z ktorých len tak tak vyžije ...je to smutne,že štát si nevie vážiť robotníkov

zuzana0612
11. aug 2011

@ypsinkova ahoj, vždy keď sem nakuknem, a nevidím ťa dlhšie, tak ma napadne, že si v porodnici.... 🙂 . už sa ti to pekne kráti. môj brat tiež pil dlho z flaše kakao. a zuby mal tiež dlho mliečne. u mňa to bolo so zubami tiež tak, ale nepila som dlho z flaše... 😀 . my sme obaja mali mliečne zuby do 18.

ypsinkova
11. aug 2011

@zuzana0612 ahoj,ani nevrav,najradšej by som to už mala za sebou,no malému sa vôbec nechce a zatiaľ to na pôrod nevyzerá ... asi budem navždy tehotná 🙂 .... ja som zasa bola presný opak,ja som mlieko nikdy nemusela ... a teraz má sestra aj dobrý chrup,doposiaľ nemala ešte ani jeden kaz ... a ja mám zuby úplne strašné a teraz v tehotenstve sa to ešte zhoršilo,takže si po pôrode užijem,už sa "teším"

tanyja
autor
11. aug 2011

@zuzana0612 vrelá vďaka za pochvalu , hneď som o 10cm narástla 😀 😀
šikovná ako šikovná, snažím sa všetko postíhať a hlavne ráno, nech máme potom pokoj 😉 , v sobotu musím poriadiť, pobaliť, v nedeľu ideme do CZ
a všetko naj naj najlepšie a najkrajšie k tvojim krásnym dnešným meninám, nech ťa len šťastie stretáva
uvidíme ako sa budú mať malého zúbky, asi ho mordujú posledné stoličky, lebo predvčerom bol veľmi nervózny a znova dáva všetko do pusy a strašne slintá 😀 😀

@ypsinkova ty si ešte doma? už si mala byť v pôrodnici, už chcem pozerať fotky malého .......Jannika napr. teraz ukazovali jedného chlapca na RTL a ten sa volá Jannik, vcelku pekné meno

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre