Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
26. aug 2011

@tanyja ahoj, myslela som, že čo je s tebou... my sme boli tiež chorí. to je z toho tepla.

ypsinkova
26. aug 2011

@tanyja ďakujeme krásne moc za komplimenty 😉 😵 status zmením neskôr,keď bude čas a chuť 😉 ... my sme dnes tiež boli v sade J.K. ale dlho som veru vonku nevydržala,je tam strašne horúco,dokonca aj v byte máme neznesiteľne teplo že sa nám ani spať nedá,ale Adamko je zatiaľ spokojný a pekne spinká,anjelik 😵 .... som zvedavá kedy tieto horúčavy skončia a čo nás čaká potom...ako ste si užili kúpalisko ? predpokladám,že tam bolo veľa ľudí....

tanyja
autor
27. aug 2011

@zuzana0612 určite to bolo z tepla a ešte aj zchuti zjedol veľa polievky a ležal na bruchu, takže asi jedno s druhým a potom sa to mňa nevyhlo 😒
ale už je dobre

@ypsinkova ľudí bolo dosť a malý sa vyšantil až až, iba skákať chcel a samozrejme do tej najhlbšej vody 😀 😀 , ale povedala by som, že vie vcelku dobre plávať na to, že ešte nikdy neplával 😵 😵 vodný živel po mamičke, ja som vždy zbožňovala vodu a plávanie, len mne sa plávať nedalo v tom našom mini kúpalisku
Adamko je zlatý, ked tak v pohode zvláda toto teplo, už by mohlo aj skončiť 😝

zuzana0612
30. aug 2011

@tanyja ahoj, už sa máte lepšie? teplo ustúpilo... ja som stále nejaká nijaká.... ale už je lepšie. len dnes som normálne ráno rozmýšľala, čo si obliecť, či mi nebude zima alebo teplo.
@ypsinkova vy ako sa máte? maličky poslúcha?

tanyja
autor
30. aug 2011

@zuzana0612 nám je už dobre, malý sa v utorok vyzvracal a potom večer mu už bolo fajn a mne trvalo 2 dni, kým som sa dala do poriadku
teplo ustúpilo a som len rada, už sa dá konečne normálne dýchať a normálne spať pod paplónom, doteraz som ho používala len ako podložku na nohy 😀 😀

zuzana0612
31. aug 2011

@tanyja ahoj, ja som sa dnes ráno normálne zobudila, že mi je aj zima. mali sme otvorené okno a bolo 12 stupňov. nebola som zakrytá... 😀

tanyja
autor
31. aug 2011

@zuzana0612 tiež som ťahala na seba paplón a nadránom, keď malého prebral zlý sníček, tak som veru aj okno privrela, bolo vcelku chladno 😖
jeseň prichádza, iné to už asi nebude 😖

tanyja
autor
31. aug 2011

@zuzana0612 a ja milujem jeseň 🙂 🙂 🙂 🙂 krásne modrá obloha, teplo, ale nie horúco, no parááááááááda
to je ako balzam na dušu 😉

zuzana0612
31. aug 2011

@tanyja jeseň je v poriadku. len keď idem ráno do práce, tak je dosť chladno. inak mi nevadí nič. teda pokiaľ neprší.

tanyja
autor
31. aug 2011

@zuzana0612 😵 😵 tak šup so skladacím dáždnikom do tašky 😵 😵 a uvidíš, v piatok bude pršať, lebo zajtra sa chystám umývať okná 😀 😀 , treba pracovne osláviť sviatok 😀 😀

zuzana0612
1. sep 2011

@tanyja ahoj, my pracujeme aj dnes aj zajtra v práci.... 😒 . budúci týždeň si môžeme potom spraviť deň voľna.

tanyja
autor
1. sep 2011

@zuzana0612 no to je fakt od nich milé pracovať v deň voľna 😠 , aj môj mm dnes robí a dokonca 24hodinovku, 😝
ja som už ráno o 8hod mala umyté okná, postierala prach zo skríň aj z kuch.linky a ešte aj von okolo smetiarskych kontajnerov som poriadila, pretože ľudia sú slepí a hlúpi - doma sa im to leskne, ale že je neporiadok okolo kúp, to ich nezaujíma 😠 😠 , tak som nabehla, aj mamča a aj malý samozrejme 😉 a nateraz je poriadok
dokonca som dala veci do veľkej tašky, zajtra pôjde moja mama do charity odniesť ich, byt znova ľahší o pár kilo vecí 😀 😀

zuzana0612
2. sep 2011

@tanyja môžeš aj k nám prísť poupratovať na dom.... tak je bordel stále. uživila by si sa.... 😀 . konečne je piatok dnes. ráno som mala problém sa zobudiť. dúfam, že to tu dnes rýchlo ubehne

tanyja
autor
2. sep 2011

@zuzana0612 nie je problém, prídem , poriadim, pomôžem, aj sa ráno zobudím bez problémov 😀 😀 len dnes sa mi nechcelo vstávať do roboty - už tárem 😀 😀 , síce ako sa to vezme, vstanem a som vlastne v robote
písala som si žiadosti do roboty, tak už sa mi slová zamieňajú 😵 😵

zuzana0612
2. sep 2011

@tanyja Chceš ísť už pracovať?

tanyja
autor
2. sep 2011

@zuzana0612 išla by som , predsa len každé euro dobré a čím je malý väčší, tým viac výdavkov..... rozmýšľam, kedy mu kúpime riadnu posteľ, neviem sa rozhodnúť, moja neter už 2-ročná spala na posteli, no uvidíme ako povedal slepý 😀 😀

tanyja
autor
6. sep 2011

@zuzana0612 tak dnes sme boli v bojniciach pozrieť zvieratká a zajtra idem na pohovor, dúfam, že nebudú odo mňa chcieť, aby som zháňala ľudí kedže sa jedná o finančný trh, žiadali administratívu, tak uvidíme 😀 , zajtra o 12hod mi to začína

zuzana0612
7. sep 2011

@tanyja ahoj. takže ste mali pekný deň. budem na teba myslieť dnes na obed.

tanyja
autor
7. sep 2011

@zuzana0612 dnes sa mi fakt darilo 🙂)) a uvidíme ako som dopadla až v pondelok, ale ak budú brať skôr podľa postavy, tak nemám šancu 😀
dnes sme boli odskúšať garáž čo by sme mali brať do prenájmu, no neviem či ja doň vparkujem 😅 , lebo majiteľ má v ňom plno vecí a riadila som hovienka po malom, podarilo sa mu pustiť aj na zem 😀 😀
do pondelka teraz budem rozmýšľať čo a ako, na nervy, no ale tak ak nič, tak svet sa nezrúti a budem hľadať ďalej - jedná sa o finančné poradenstvo

zuzana0612
8. sep 2011

@tanyja tak to si mala celkom akčný deň včera. neboj do pondelka ti to rýchlo ubehne. ani sa nenazdáš a bude pondelok. nám dnes na dome montujú okná, tak som strašne zvedavá, aké budú. ale tiež musím vydrať do tretej v práci....

tanyja
autor
8. sep 2011

@zuzana0612 tú robotu neberiem, zisťovala som si, čo sú zač a nič príjemné som nezistila .....
odrb na ľudí jedným slovom 😠
tak už bude môsť potom pršať a snežiť a vy budete pekne pod strechou s novými oknami, čakám fotečky, nezabudni 😉
tu sa riadne ochladilo.....Tatry hlásia sneh, tak sa nečudujem a aj zatiahlo 😖

zuzana0612
8. sep 2011

@tanyja u nás je tiež riadne ochladené. dnes každý iba o d r b ... ľudí. keby si vedela, ako mi dnes drahý volal nasr... kvôli oknám.... dúfam, že keď pôjdem za hodinu domov, tak už budú namontované. strašne niečo ...
jasné, odfotím a pošlem. ale niekedy mám pocit, že to vyzerá ešte horšie ako na začiatku. pozeráš správy? túla sa nám v meste puma... tak dúfam, že ju po ceste ráno do práce nestretnem.

tanyja
autor
8. sep 2011

@zuzana0612 tak ako? pumu si nestretla a okná ako dopadli? bola si aj ty nasr...? a prečo myslíš, že to vyzerá horšie ako na začiatku? to snáď nie 😨

zuzana0612
9. sep 2011

@tanyja ahoj, okna máme spravené. sú pekné. nevyzerá to horšie, len to je momentálne neobývateľné. holé steny, bez omietky...

tanyja
autor
9. sep 2011

@zuzana0612 aj to bude neboj moja,jasné, je na nervy, keď človek vidí tú kopu roboty, radšej by sme možno poniektorí zaliezli do myšej diery pri pomyslení na robotu 😀 😀 😀 , ale všetko bude a teraz sa idete na čo vrhnúť?
ja som dnes vysávala a prach utierala, malý sa pekne hral v deckej, len tú odrážačku nechce 😠 😠 , čo už, budem sa asi sama na nej voziť a druhú šupnem na predaj , len sa k tomu dostať 😀

zuzana0612
9. sep 2011

@tanyja teraz musíme zastaviť otvor, čo vznikol zdvihnutí strechy nad terasu. a chceme asi tak za dva týždne robiť omietky. teda nie my, ale pracovníci, ktorí to ovládajú. potom by mali ísť podlahy. ešte dorábame kúrenie a budúci týždeň elektriku.

tanyja
autor
9. sep 2011

@zuzana0612 a bude svetlo 😵 😵 , no dobre sa to číta, ale radšej by som to videla 😵 😵 , len si troška ďaleko aby som len tak dobehla ☹
takže sa nenudíte, no ani ja nie, muž tvrdohlavejší ako dieťa, takže veselo ........ 😀 , že čo s takým mužom? vycápať po zadku? to asi nestačí a je zbytočné

zuzana0612
9. sep 2011

@tanyja 😀 skúsm mu stihanuť gate a dať po zadku.... 😀 uvidíš, čo z toho bude. nenudíme sa veru. zajtra ideme kúpiť ešte jeden sprchač do obi. tak to bude trochu "oddych", že uvidím niečo iné a nebudem "tvrdo" makať.

tanyja
autor
9. sep 2011

@zuzana0612 no skúsim, len aby si nemyslel, že som sadomaso 😀
budete mať 2 kúpelky a 2 sprcháče? a vaňa nebude? že lážoplážo romantika pri sviečkach .......

zuzana0612
11. sep 2011

@tanyja budem mať kúpelku na prízemí a aj na poschodí. dole bude vaňa aj sprcha a hore iba sprcha. ale tak sadomaso nie... ale možno ho niečo iné napadne a bude poslúchať... 😀 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre