Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
4. nov 2011

@zuzana0612 tu bolo dnes krááááááásne a kým malý vstane bude tma 😀 , kamoška z dubnice mi písala, že je zatiahnuté a tu u nás krása krásna
žeby depka?

stanca22
4. nov 2011

@tanyja Ty máš kamarátku z Dubnice nad Váhom? Ja odtiaľ pochádzam, žila som tam 20 rokov 😉 Do teraz tam ešte mám stále aj trvalý pobyt, len niekde inde už bývam ... 😀 😀 😀 No a aj u nás je zatiahnuté, v takej dedinke pri P.B. 😉

tanyja
autor
4. nov 2011

@stanca22 áno, mám, je na tom niečo zvláštne? aj som pri nej v lete bola a aj pri ďalšej super kamarátke v PB sme boli - poznám sa s ňou už 14 rokov a zoznámili sme sa v Nemecku ,, mali sme krásny víkend 😉 ja mám kamarátku aj v Myjave a pritom som tam nikdy nebola a pritom je to veľmi dobrá kamarátka 🙂 🙂
a prečo si nezmeníš adresu trvalého pobytu? my sme mali dnes krásne počasie priam rozprávkové 😉

tanyja
autor
6. nov 2011

baby kde ste všetky? @zuzana0612 určite tuho pracovala na dome, @stanca22 na prerábke domčeka a ja som tu stále, nazriem, nič sa nedeje a idem ďalej 😉

zuzana0612
6. nov 2011

@tanyja ahoj, už som tu. my sme v sobotu pracovali na dome. a dnes sme boli pozrieť v obchodoch obklady do kúpelne a potom sme išli k našim. prišli sme asi tak o pol ôsmej, pozreli sme tv noviny a sprcha... teraz už idem spať.

tanyja
autor
6. nov 2011

@zuzana0612 a vybrali ste niečo? ja som si dnes urobila radosť ......kúpila som si suprové chlpatkové ponožky s protišmykovou podrážkou 2 páry za 2,50€ 😀 , treba si deň okoreniť radosťou, včera som mala depku 😒

zuzana0612
7. nov 2011

@tanyja dobre ráno... 😉 . nevybrali. nevieme sa dohodnúť. a teda na jedej veci sme sa aj zhodli, ale nemali mozaiku. a tú potrebujeme na obloženie sprchového kútu. takže neviem ešte. chceli by sme ísť do kúpelňového štúdia, aby nám spravili návrh kreslený a mali sme lepšiu predstavu.

stanca22
7. nov 2011

@tanyja Ja len tak sa pýtam, že či sa náhodou nevolá Lucia menom? Viem, že Dubnica má veľa ľudí ale len tak náhodou, či sa nepoznáme. 😉 A nič na tom nie je čudné, veď je úplne normálne, keď sa ľudia spoznávajú aj z iných okolitých krajín, miest a pod. ... 😉 No a trvalý pobyt si nemám kedy zmeniť čas a aj sa troška bojím, lebo tým si budem musieť zmeniť aj lekárov a to žiadnych v P.B. nepoznám dobrých na aspoň odporúčanie, aj UPSV zmeniť mi potom treba a to moc príjemné nie je s tými ženami tam sa často stretávať. My sme si v piatok s mužom objednali chladničku a neviem, kedy mi má prísť, to bude prúser, lebo dnes odchádzam k mame, zajtra idem do Tn. k zubárovi, potom ostávam ešte do štvrtka u mami a idem štvrtok večer do Rk. k svokrovcom, ešte neviem či busom abo muža pustí otec a v piatok mám ísť na krv, či ovuľka je alebo v akom stave je moje telo. 😖

tanyja
autor
7. nov 2011

@stanca22 lekárov by si meniť nemusela 😉 a veď nechodíš do práce, žeby si bola časovo obmedzená, takže jednoducho nabehneš na úrady a vybavíš, nič na tom nie je a predsa keď si sa vydala, tak si si musela dať zmeniť občiansky, nie? a UPSVR je všade a zase tak často tam nechodíš, žeby si mala mať z toho obavy 😉
a kamarátka sa nevolá Lucia, volá sa Zuzana

tanyja
autor
7. nov 2011

@zabka60 ako sa máš, a už ste si s priateľom aj dátum toho veľkého dňa stanovili?

zabka60
7. nov 2011

@tanyja ahooj ale sme pn mame silnu chripku...no datum je teda rok kohuta 😀 mi bolo povedane 😀

tanyja
autor
7. nov 2011

@zabka60 to je kedy teda? mne tieto výrazy veľmi nejdú 🙂
aj mm teda priateľ je chorý? len sa poriadne vyliečte, prechodená chrípka nie je bohviečo 😒

zabka60
7. nov 2011

@tanyja vsak preto sme doma,bo kolegyni umrel 25rocny bratanec,prechodene choroby a infarkt chuda dostal 😢 tak som sa zlakla a ostali sme radsej doma,aj atb uz amme vyjedene...no a kedy je rok kohuta sama neviem,povedal,ze v spravny cas sa dozviem 😀

tanyja
autor
7. nov 2011

@zabka60 ahááááá, takto je to s tvojím priateľom, riadny tajnostkár 😵 😵 , tak ale určite nebude svadba bez nevesty, čiže 100%pro sa to dozvieš 😵 a dúfam, že aj my 😉
to je nepríjemné, infarkt v 25, no ale dnes je to už žiaľ normálne a bežné ..toto tempo života je ubíjajúce 😒
ani nemáme kedy oddychovať a šetriť sa, len stres a stres

zabka60
7. nov 2011

@tanyja ved prave,ze ked si spomeniem kolko ludi umiera ide mi mraz po chrbte 😢 ...brrrr.....ja niesom nejaky uponahlany typ,takze ani s tym datumom sa ja nejak neplasim,uvidime,myslim,ze to pride samo,ako aj ten prstienok,,,ako sa ma malicky???

tanyja
autor
7. nov 2011

@zabka60 maličký sa má super, no ako vždy, čo už jemu môže chýbať: pusiniek odo mňa má dosť, bruško je stále plné, nočník stále po ruke, prípadne ociká trávičku von, no super 😀 a vyšla mu vzadu posledná stolička, a už len zvyšné 3 a chrup je kompletný 😀 .....

zabka60
7. nov 2011

@tanyja jeeej to si tak krasne napisala 😵 az sa mi ocko zaslzilo,si uzasna mamina,aj ja ta stem domovvvv 😀 abo nie,radsej mi posli maleho bubacika 😀

tanyja
autor
7. nov 2011

@zabka60 no bubáčik musí s maminkou 🙂 , a ďakujem krásne za pochvalu, narástla som 😵
a budete aj vy mať bubáčika, a možno rovno aj dvoch naraz 😨 😅

zabka60
7. nov 2011

@tanyja nieje zaco,som si ta pri tych slovach predstavila,ako to vsetko co si napisala robis,milujem obetave,milujuce a stastne maminy...pripomina mi to mna,ked beham raz za dva tyzdne okolo drobca mm....ved vies 😔

tanyja
autor
7. nov 2011

@zabka60 no vidíš, a ja by som už rada išla do práce, malý je už veľmi na mňa nalepený a to nie je dobré 😒
ale keď vidí moju mamu, tak to ma veru nepotrebuje, iba mi zakričí čau mama a ujde mi k nej 😉 zbojník malý
a váš malý poslúcha? už asi mal 2 roky , však

zabka60
7. nov 2011

@tanyja jeeej tak moc lubi babku??to je super,teraz 20 ma maly 3 rocky 😵 budeme oslavovaaaat...a poslucha???hej,ked spinka 😀 on je strasny zbojnik tez,ale naozaj,vie cloveka doviest k uplnemu sialenstvu

tanyja
autor
7. nov 2011

@zabka60 tak ju veru hej, ráno papal so mnou chlebík so šunkovou penou a pomedzi stále kecal: aj taká táňa (moja mama) papá chebík, aj dedo papá chebík, aj alik (náš psík) papá chebík, aj ja papám chebík, aj mama papá chebík 😀 , pusa sa mu nezastaví celý deň, iba ked spí, zbojník
aj mňa vie vytočiť, ale snažím sa nerozčuľovať, lebo potom je ešte väčší zbojník 😀

zabka60
7. nov 2011

@tanyja presne ale ked uz je clovek naozaj zufaly,co pomoze???nic,nevsimat si ho,ja mu vzdy poviem,ze uz ho nelubim a uz prenho nepridem a je dobre,to pomaha.....babku vola tana??? 😀 ..idem hajkat som hotova sladke sny

tanyja
autor
7. nov 2011

@zabka60 hovoriť mu, že ho neľúbiš, by som nerobila, to je citové vydieranie a to si dieťa zapamätá, radšej mu povedz, že dostane po zadku, to menej bolí 😉
moju mamu volá po mene, aj neter so synovcom ju tak isto volajú 🙂 a je to milé 🙂 🙂

zabka60
8. nov 2011

@tanyja nie nie,vies na kazde dieta plati ina finta a kazde je samozrejme ine a na nasho zabera len to jedno a ked mu poviem nejak neriesi,ci to je pravda abo nie,on dobre viee,ze ho budem vzzdy lubit,pozna ma od 1roka zivota,odvtedy ako zacal najviac vnimat,najviac okolo neho beham,staram sa,to dieta vie,kto ho ma rad a kto sa nanho preco hneva 😉

tanyja
autor
8. nov 2011

@zabka60 však hej, ale aj tak to beriem ako citové vydieranie , nič v zlom 😉 a keď vie, že ho budeš mať stále rada, tak je zvláštne, že na to zaberá 😀
opička malá prefíkaná ten tvoj malý 😉 a spokojne si daj do profilu, že máš dieťa, ved on je vlastne už tvoj 😉

tanyja
autor
11. nov 2011

ahojte, ako sa tu máte? čo nové? @zabka60 už ti drahý povedal, kedy bude rok draka?
@stanca22 a u vás čo nové? už pripravení na zimu? nachystaného je dosť dreva?
@zuzana0612 ako si dožila dnešný deň v práci? bolo ešte potom veľa toho nutného?

zabka60
11. nov 2011

@tanyja 😀 zlatik rok kohuta 😀 aj ja sa cudujem,ako zvlastne reaguje na to,ked mu poviem,ze uz ho nelubim,abo ho uz nepridem zobrat 😕 uplne skludni hormon,a pride ma objat a po´bozkat,keby som vedela,ze to nieje dobre,by som to nerobila,ale este asi dobre nerozumie takym veciam,neviem sa dockat ked bude vacsi a bude chapat,ako to vsetko je,budem sa moct s nim o tom porozpravat...s dakujem za krasne slova 😵 veru,jednou polkou je moj 😉

tanyja
autor
12. nov 2011

@zabka60 drak či kohút, všetko je to zviera 😀
a detičky dobre chápu či je láska alebo nie je láska, by sme sa čudovali, ako všetko okolo seba vstrebávajú a ukladajú informácie, dnes ma malý ťahal v kuchyni ku skrinke - ako milenci ukryť sa a : mama chceš pusu? a bozkával ma 😀 😵 😵 , moje srdce milované 😉
a myslím, že 3/4 je tvoj, polka je málo 😉

zabka60
13. nov 2011

@tanyja 😵 jeeejko,to muselo byt kraaasne ked ta tak milenecky bočkal 😵 vidism,ze tvoj synacik ta miluje ako vladze a ty si uzasna mamka,inak by ta tak nebockal 🙂 no my sme s malym boli tento vikend a poviem to,bolest na srdiecku nam ostala aj s tatikom 😢 neviem co ma take hnusne obdobie ci cim to je,ale hral sa len s dedkom a nam povedal,ze nas nikdy v zivote nechce vidiet chapes 😢 3 rocne dieta kam na to chodi,ze take veci povie,ze ti vyrve srdce a posliape..a isli von na nakup a ja som im len z okna zakyvala a maly hned jak ma zbadal,ze:ale ja nechcem ist stebou,ja chcem ist iba ss dedkom a ja ta uz nelubim 😔 ..tak sme mali rusny citovy vikend a tatik sa nemohol doplakat,tak ho to ranilo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre