Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
13. nov 2011

@zabka60 treba vyzistiť, či náhodou mamička malého neočkuje proti vám a to tvoje spomínané bububu=neľúbim ta, už radšej nehovor 😒 , možno si to aj malý dokopy pospájal, vieš deti majú bujnú fantáziu, stačí im niečo počuť, sondy sú zapnuté a potom z nich toto vypadne a nespýtali ste sa ho, že prečo také hovorí?

zabka60
13. nov 2011

@tanyja kazdy vravi o ockovani z ich strany,ale ja si to asi nechcem pripustit,ze preco by to robili,ale oni su take,takze...premyslam nad tym ockovanim...je mi to moc luto,aky je...onno to nieje tym,ze som mu vravela,ze ho nelubim,ono to je o tom,ze sme nanho milion ludi a kazdy ma inu vychovu vies,ci unho doma,ci u nas doma,ci u dedka a babky,tazko,maly ma gulas v hlavicke...my sa ho snazime vychovavat,aby poznal respekt a slusne spravanie a to sa mu nepaci a doma ma asi dovolene co chce,bo ked mu prikazes napr,nech pouklada hrackky,tak hned chcem ist k mameeeeeeeeeee 😠 som uplne znechutena z tohto vikendu 😢

stanca22
14. nov 2011

@tanyja Ahoj, no nachystané drevo, už len také malé ukladám a tak podobne, pripravený na zimu, však u nás je už tu zima, už len ten sneh a je hotová celá zima 😉

tanyja
autor
15. nov 2011

@stanca22 @zabka60 ahoj, no na sneh si ešte počkáme, akosi sa Perinbaba nechystá pustiť na nás snehovú perinu, ale ujo Mrázik sa snaží 😀
ja som včera mala totálne veľa roboty, malému prišla posteľ, a potom som mala veľa vecí na preklad, tak som ani veľa nepospala 😉 a akurát dováram obed a deti mi už spie

tanyja
autor
15. nov 2011

@stanca22 @zabka60 ahoj, no na sneh si ešte počkáme, akosi sa Perinbaba nechystá pustiť na nás snehovú perinu, ale ujo Mrázik sa snaží 😀
ja som včera mala totálne veľa roboty, malému prišla posteľ, a potom som mala veľa vecí na preklad, tak som ani veľa nepospala 😉 a akurát dováram obed a deti mi už spia

zabka60
15. nov 2011

@tanyja ano videla som fotecky,krasnu izbicku ste princovi urobili...sa mu tam bude dobje hajkat

stanca22
15. nov 2011

@tanyja No mňa zase dnes chytila depka, ani neviem z čoho asi zo samoty ale to sa za pár mesiacov upraví, suseda mi ide na materskú po pôrode, takže sa vytešujem, že sa budeme navštevovať a pod. ... 😉 Idem dačo ukuchtiť na večeru chlapom, čosi pospratovať, dať prať, pozvešať a tak ... Akurát som dopila kávu, takže idem na to, aj keď sa mi moc nechce, ešte psom dať žrať a chcem aj s drevom ešte dačo porobiť ale moc už toho nebude, keď už o piatej hodinke je tma ... No ja som včera nemohla zaspať do pol druhej rána, tak som si dala zaliať Teraflu a hľa o druhej už som spinkala ako bábätko 😉

stanca22
15. nov 2011

@tanyja Dlho, dlho som dúmala čo spravím na večeru, aby sa polievka dojedla a mne sa nechce variť slíže, tak im do nej prihodím na dojedenie aj rožky roztrhané a k tomu idem uvariť aj špagety 😉 Ty čo domka tak najčastejšie vyváraš a kde berieš inšpiráciu? Ja z kníh alebo z netu či od susedy.

tanyja
autor
15. nov 2011

@stanca22 inšpirácie? čo ma napadne, prípadne sa spýtam mm na čo má chuť 😉 , pri rozhovore s kamoškami, s mamčou..... alebo to príde samo 😉
no u nás je tma už o 16hod, tak to máte super, že tak pozde sa u vás stieva 🙂

@zabka60 princ má svoje kráľovstvo, rád sa tam hrá, prípadne si maľujeme na tabuľu kriedami - ja maľujem, a princ mi to striera 😀 😀

zabka60
15. nov 2011

@tanyja 😀 no vidis akeho mas ty sikovnho pomocnika...upratuje uz odmalicka 😀

tanyja
autor
15. nov 2011

@zabka60 no to hej a najradšej mám, keď si vytiahne vysávač, kábel a už mi ho pchá, aby som ho vopchala do elektriny 😀 a vysáva

zabka60
15. nov 2011

@tanyja aaale no vidis,nech sa chlapec uci odmalicka,ze bude maminke pomahat 🙂 mm synovec ma ten detsky stojanovy vysavac,ten je taaky krasny,aj ocka sa mu otvaraju a zatvaraju a rozprava...krasny,ale nas by sa stym bavil 5 min a dost...on je pan automechanik,poziarnik,policajt....vsetko,co ma 4 kolesa 🙂

tanyja
autor
15. nov 2011

@zabka60 no a môj je pán riaditeľ 😀 😀 , dnes zaspal už o 20.15 , ukecala som ho zvieratkami - vymyslená rozprávka 🙂 , ešte doriešiť obedné spanie a bude to super 😎

zabka60
15. nov 2011

@tanyja 😀 aka rozpravocka?????aj ja steeem pred spanim 🙂

tanyja
autor
15. nov 2011

@zabka60 no keďže by malý zdrhol z postele, tak si k nemu ľahnem a uspávam ho vymyslenou rozprávkou- dokonca som strelila, že v lese žije lev 😀 , takto tárem dieťatu, ale to už driemal 😀 😀 tak to tak nevnímal

zabka60
15. nov 2011

@tanyja 😀 safari v lese 😀 tatinko je prec ci domka

tanyja
autor
15. nov 2011

@zabka60 tatino, teda ocko je doma a malý práve preto chcel zdrhať na gauč k ocíkovi 😉 😉
tieto naše detičky, jedno lepšie ako druhé 😨 , také malé potvorky 😵

zabka60
15. nov 2011

@tanyja tak tak,male potvorky jjedovate 😀

tanyja
autor
15. nov 2011

@zabka60 no ale akurát mi tá väčšia naliala demänovku s kolou - iné doma nemáme , a pomedzi ťukám do pc 😎 ženy veľa naraz dokážu, nie ako muži 😀

zabka60
15. nov 2011

@tanyja mi nieco hovor...ja periem,varim,v kanvici sa vari voda na kavu,vysavam,zametam,utieram,supeem,krajam a vsetko v pohode,popritom si priebezne upratujem bordel zo surovin na varenie a ide to...a mm ked ide varit,potrebuje jdneho,co mu bude zemiaky supat,kym on maso kraja a dalsieho,co osupe cibulu 😀 to hruuuza

tanyja
autor
15. nov 2011

@zabka60 no presne aj môj, len s tým, že on nevarí, ale keď chce niečo urobiť s malým, tak: podaj mi krém, daj mi pyžamo, dones utierky, podaj.... no ako keby ja som mala asistentku pri práci, žiadna nepríde , žiadna nepomôže
chlapi - to je ďalšia kapitola 😎

zabka60
15. nov 2011

@tanyja 😀 😀 preesne...a kde ma maly pyzamko??a kdee je dunda(cumel),kde ma hajinku atd atd...este,ze nas pan boh svoril take sikovnee a zaroven slabe,aby sme ich nezabili 😀

tanyja
autor
15. nov 2011

@zabka60 no práveže silné na to dostatok, aby sme to vydržali a nezabili ich, presne tieto otázky poznám 😀 😀
naši milovaní chlapi a že prečo sa chce žena vydávať 😀 😀 😀 😀 , my máme dudu 😵
no nič, idem ja spať 😨

zabka60
15. nov 2011

@tanyja my mame aj hajinku 😝 😀 ....tak sladke snickyyy

stanca22
18. nov 2011

@tanyja Ahoj, no teraz akurát Ti píšem a je tu tma ako v rohu vonku, takže čím sa vyše blížia sviatky, tak je skôršie a skôršie tma, čo už ... Asik už od 16:30hod. Malý poslúcha? Ako sa darí? Ja budem zajtra variť ryžu s nejakým mäsom s hríbami, otec si tak prikázal 😀 Včera muž oslavoval narodky po práci večer, tak som mu aspoň uvarila jeho obľúbený obed, s ktorým mi pomohla susedka, segedínsky guláš s knedlou, ktorý sa dúfam, že dnes doje 😉 Aspoň som sa nenudila pri varení ho. 😉 Teraz čakám chlapov, mali by už čo chvíľa prísť. Čo plánuješ na víkend? Muž ide robiť aj zajtra, tak ja ešte neviem ale na večer som dohodnutá so susedkou na ženskú jazdu nočnú 😉 Tak sa vytešujem 😀 Som jej maličkému v brušku kúpila takú peknú bielu s motívom levíka deku na prikritie, vyzerala že sa jej páči, tak som bola rada. 😉 Zajtra ideme so susedkou piecť koláč s kofolovo-rumovou príchuťou 😉 Mňam, muž sa tak teší naň, veru som ho už dávnejšie nepiekla. Ty čo najradšej pečieš? Zatiaľ, pá.

tanyja
autor
18. nov 2011

@stanca22 počkáme do sviatkov a potom bude lepšie, hlavne dlhšie vidno 😉
ty nevieš robiť segedín? nič ľahšie neexistuje 😉 , ja ho zbožňujem a pečiem všetko jednoduché, najväčšiu obľubu majú perníčky, takže asi tak
@zabka60 hajinka je nejaká hračka na spanie?

zabka60
18. nov 2011

@tanyja awoooj...hajinka je maly vankusik taky bud je vnutri plienocka abo vankusik 😉 bez toho veru nesmie byt,ale kdyby neco mame aj nahradnika a to je hajiinka mcqueen taky makkucky s tymi malickymi gulickami vo vnutri 😉 teraz v nedelu mame 3 rockyyyyyyyyyyyyy

tanyja
autor
19. nov 2011

@zabka60 tak malému zbojníkovi gratulujem a už je to lepšie s malým?
my máme hajinku malú žltú deku, tá nesmie chýbať !!! 😉 , tie naše detičky sú riadne potvorky 😉

stanca22
20. nov 2011

@tanyja Ja viem robiť segedínsky guláš a existujú aj jednoduchšie jedlá robiť ale suseda mi pomáhala ma učiť robiť iba knedľu domácu, tú som nevedela ... nemala som odkiaľ to vedieť a keď že ja rada objavujem nové veci, tak som súhlasila na pomoc od susedy, keď mi ju ponúkla 😉 Čo si robila cez víkend?

tanyja
autor
20. nov 2011

@stanca22 ja som myslela, že segedín nevieš, ja knedľu kupujem, je perfektná a domácu som ešte neskúšala, možno raz vyskúšam
cez víkend? doma sme boli, len sme tak leňošili a boli umyť autíčko 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre