• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
autor
sassi, nie si jediná, kto má čosi navyše....... :grinning: :grinning: pridávam sa do spolku plnších krások. a keby to chudnutie šlo tak ľahko ako priberanie , joj tak to by sme boli všetky kočky :slight_smile: :slight_smile:
šalátiky papajme, ale len zeleninové !!!!
27. dec 2008 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ..tak obed bol zeleninový, ale mamina mi teraz doniesla také mnam mnam zákusky .. no nedaj si z nich :wink: jasné že som z nich jedla ...ale len 2 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale dnes už nič nebudem !! :grinning:
Čo robíte teraz ? Malý spí dnes u mamy, takže .... :dizzy_face:
27. dec 2008 o 17:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako ti je dobre
možete snažíííť :slight_smile:
no aj naša spí u starkích
ale maleho mame doma
prave sa prejedol a povracal, tak sa kúpe
27. dec 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassi ... takže aj malé deti to majú cez sviatky ťažké, chuďatko .. a ako sa cíti ?
tanyja .. ale kočky sme aj teraz, ale ešte aké budeme :grinning: ozaj dajme si závazok, že každý mesiac schudneme cca 2 kilá ... ved do leta máme ešte kopu času , a ak náhodou otehotnieme, to už budeme mať dobrú výhovorku , prečo nemôžme náš plán splniť :grinning: a ja pevne verím, že ho nesplníme :sweat_smile:
27. dec 2008 o 18:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pevne verím, že ho nesplníte :wink:

ale nič mu nie je, je v pohde, len ked za sebou zjedol:
ryžu s mäskom
2 termixy
2 čokoladky zo strmčeka
5 x odhryzol z chleba
a to mu asi bolo malo, lebo práve jedol velke jablko
tak jasne, že to žaludik nezvladol

keby tak dcera zjedla aspon polku z toho ... :confounded: Ta zasa neje skoro nič poriadne
on je taky velký papkáč, nikdy nemá dosť, pred vianocami bol chorý, malo jedol, tak dobieha

teraz je vo vani a ozývaju sa odtial výkriky radosti a špliechanie ... no nech si s tatinkom užiju :grinning:
27. dec 2008 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurát som dala škrečkovi MIšovi tie jeho fajnové granule. už spokojne chrumká, lozí po klietke a snaží sa vyliezť navrch, sranda na neho pozerať, asi mu kúpim väčšiu klietku.
no bratove deti toho veľa nenajedia - tá naša slečna dbá na líniu, takže len zobká a zbojník je podľa nálady, niekedy zje za chlapa a niekedy dokopy nič
a ja ! pred piatou som si dala kiwi a to je všetko, už len pijem pu-erh čaj, chutí mi to, keďže pijem len zelený čaj
nikika - žeby sme si dali záväzok do nového roku ? môžeme skúsiť. a že sme kočky, o tom ani sekundu neváham, kým nemajú polovičky na nás reči
a niki, užite si večer, keď už malý bude pri mame :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nikomu nepovedzte :grinning: ja sa niekedy kúpem s drahým spolu vo vani :grinning: šetríme vodou :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja ...tak ty ten plán určite splníš ...jedno kiwi ... si fakt dobrá :wink:
a kúpanie s drahým je veeelmi romantikuš :grinning: :grinning: a ešte aj ušetríte :sweat_smile:
a manželík poskladal tú skrinu? už je doma ?
27. dec 2008 o 19:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a od svokrovcov ste fakt nič nedostali ? alebo vás predsa len prekvapili?
27. dec 2008 o 19:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
áno, on je šikulka, už o tretej dobehol k nám - bola som pri mame na kafčo, tak som mu tieť uvarila kafčo
to kúpanie je fakt romantikuš - onchce veľmi teplú vodu a ja letnú :grinning: :grinning: takže sa nevieme dohodnúť na teplote vody, a tým pádom tam vydržím max.5 minút, ja sa totižto radšej sprchujem :wink: :wink: :wink:
27. dec 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my od svokrovcov "len" peniaze ... oni nikam nechodia, tak to tak beriem normálne ... daju ako a kolko možu

ma sme sa raz kupali spolu a volala sem moja mama, že čo za rachoty su to u nas
:pensive: no trapáááás :zipper_mouth:
ja že, ale posuvame postel ....
27. dec 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj sa teraz hrá s puzzlem , čo dostal malý :grinning: :grinning: ale akosi mu to nejde :grinning: :grinning:
a ja zatial ťukám do pc, aspon mám pokoj :grinning:
27. dec 2008 o 19:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: a to naozaj tvoja mamina počula ? bývajú pod vami ? a čo ste tam prosím ťa robili ?????? :grinning:
27. dec 2008 o 19:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... aj on

moj šiel uložiť syna
lebo zasa pýtal jesť
tak šiel spať aj s mliekom vo flaške
už by som ho od toho rada odučila, od cumlovej flaše, ale bude to ťažké ... závislači
27. dec 2008 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj môj vypije strašne vela mlieka .. a dosť dlho pil z flaše, lebo to bolo prenho pohodlnejšie :grinning: čo už typický chlap :grinning:
27. dec 2008 o 19:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my sme od svokrovcov dostali peneži, mám si niečo na seba kúpiť........ :grinning: :grinning: :grinning:
moji rodičia bývajú vo vedľajšom vchode, takže nič nepočujú, okrem vŕtačky v stene, keď mi brat vŕtal na obraz, vedeli, že je u mňa :grinning: :grinning: tenké steny panelákové
nikika - to kiwi som zjedla 16.11 hod !!!! a ani mi iné nepýta, už som sa aj okúpala a zúbky umyla, už nemôže :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dec 2008 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
s tou fľaškou to poznám aj ja - bratov malý aj naša slečna vychľoptali aj dve fľaše čaju, kým zaspali ........ ale odučili sa to :wink:
27. dec 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja ..no ja neviem či vydržím celý večer nič nejesť ... ale beriem si z teba príklad ...aj ked kiwi doma nemáme :grinning:
27. dec 2008 o 19:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dcerku odučila do 2 rokov
ale ona bola taka rozumnejšia, aj lepšie rozprávala

a dala som jej na flašku nie cumel, ale napítko, a to ju už tak nebavilo
a tento aj cumel na flaši, aj cumel normálny
ale len na spanie nosí, ked s n ím pridem a poviem daj mi cumlik, tak da a povie že je to "béé" (škaredé)
27. dec 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodila som do albumu foto, len na chvílku, potom zmažem, tak ak chcete kuknite :wink:
27. dec 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hovorí sa , že dievčatká sa naučia skôr rozprávať, aj ked u môjho to neplatlo, lebo rozprávať začal ked mal rok, v 3 už vedel 2 jazyky a ked mal 4 už aj po nemecky ..teraz vie už pomaly lepšie ako ja :grinning: aj od plienok sa skoro udučil, čiže až taký typický chlap to tas nie je ... a je aj velmi citlivý a strašne na mna naviazaný .. priotm velmi spoločenský a strašne vela rozpráva :grinning: :grinning: čisto mama :grinning: :grinning:
sorry dievčatá, že ho stále chválim, už sa budem krotiť, slubujem !!!! :wink:
27. dec 2008 o 19:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty ho učíš po nemecky?

ja sa hambím, ale malu neučím , v škole ma angličtinu, ona je v jazykovej vyberovke, takže ma od 1. ročníka
ale viac-menej sa tam hraju
až od 3. triedy nastane vážne učenie sa jazyka

zatial som rada, že zvláda všetko čo zvláda, ona je totiž strašne všestranna, všetko chce vyskušať :slight_smile:
tak ma okrem školy aj mažoretky, PC, spev, zbor a gitaru
jazyky ju moc nebavia, ale to čo beru v škole zvláda v pohode

ja hovorím po NJ od 5 rokov, my sme tam vtedy 3 roky bývali :wink:
27. dec 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no a teraz milý varí čajík ........ už nemám čo piť, tak sa chytil variť - ako dobre znie slovo variť, len keby toho viacej navaril........
ja som sa snažila drahého učiť po nemecky, akosi to do neho nelezie, zapamätal si jedine : fräulein ! aj to už nevie, čo to znamená
tie naše deti majú tiež jazyky - AJ a NJ, len to pomenej do nich lezie, nemajú bunky po mne :grinning: :grinning: (predtým som nemčinu neznášala )
nikika - spokojne ho chváľ ,aj ja by som chválila svoje dieťa, keby som mala, však sassi ???
27. dec 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sassi ja ho vôbec neučím, ja som mu dovolila pozerať len nemcké rozprávky na Super Rtl, a jedného dna z ničoho nič začal so mnou rozprávať a odvetdy sa len zlepšuje ,,,vie lepšie ako moje maturantky, ale asi má talent na jazyky ...čiže to nie je moje zíásluha

a to ti závidím, žiť v Nemcku .... aj my sa tam chystáme, ale len na dovolenku ...
moja svokra je tiež nemčinárka a manžel nevie po nemcky :grinning:
27. dec 2008 o 20:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa chystám do nemecka za sesternicou, ale neviem kedy to vyjde
ona tam žije, vydala sa tam, tak by s apatrilo isť ju navštíviť, ked nas pozvali
len tento rok s malým som nechcela, ked už sme absolvovali to more

moj otec tam pracoval, tak sme boli s ním, v byvalom DDR, v Durínsku
ostalo nam tam mnoho známych, ale su to už všetko starí ludia, mala som necelých 9 rokov, ked sme s a vrátili

a ja ja rada chváli mojich, ked je čo pochváliť
ale niekdy veru niet čo chváliť :grinning: :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vlastne aj manželku má nemčinárku ale asi je odolný voči nemčine :grinning: :grinning:
27. dec 2008 o 20:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ani môj nie je vždy anjel .... je dosť tvrdohlavý, ked niečo chce, tak je schopný vyjednavať pol dna :grinning:
ký,m nedosiahne čo chce ... ale to robí vacsinou len so mnou , s otcom sa neopováži, takže chyba je asi vo mne :grinning:
27. dec 2008 o 20:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj sa učil na škole 5 rokov a nevie nič
a na AJ chodil na klurz 5 mesiacov a pamätá si veru vela z toho
aj sa chce učiť
ale teraz ešte do juna ma ine študijne povinnosti :wink:
27. dec 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissa .. nemčinu si teda neštudovala na slovenku, že ?
27. dec 2008 o 20:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo?
mam UKF v Nitre
tu na SK
27. dec 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissa ... malý je velmi zlatunký, a dcéra tiež ...ale teba som tam nevidela :confused: :grinning:
27. dec 2008 o 20:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok