Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
27. dec 2008

sassi, nie si jediná, kto má čosi navyše....... 😀 😀 pridávam sa do spolku plnších krások. a keby to chudnutie šlo tak ľahko ako priberanie , joj tak to by sme boli všetky kočky 🙂 🙂
šalátiky papajme, ale len zeleninové !!!!

nikika33
27. dec 2008

ahojte baby ..tak obed bol zeleninový, ale mamina mi teraz doniesla také mnam mnam zákusky .. no nedaj si z nich 😉 jasné že som z nich jedla ...ale len 2 😝 ale dnes už nič nebudem !! 😀
Čo robíte teraz ? Malý spí dnes u mamy, takže .... 😵

sassi
27. dec 2008

ako ti je dobre
možete snažíííť 🙂
no aj naša spí u starkích
ale maleho mame doma
prave sa prejedol a povracal, tak sa kúpe

nikika33
27. dec 2008

sassi ... takže aj malé deti to majú cez sviatky ťažké, chuďatko .. a ako sa cíti ?
tanyja .. ale kočky sme aj teraz, ale ešte aké budeme 😀 ozaj dajme si závazok, že každý mesiac schudneme cca 2 kilá ... ved do leta máme ešte kopu času , a ak náhodou otehotnieme, to už budeme mať dobrú výhovorku , prečo nemôžme náš plán splniť 😀 a ja pevne verím, že ho nesplníme 😅

sassi
27. dec 2008

aj ja pevne verím, že ho nesplníte 😉

ale nič mu nie je, je v pohde, len ked za sebou zjedol:
ryžu s mäskom
2 termixy
2 čokoladky zo strmčeka
5 x odhryzol z chleba
a to mu asi bolo malo, lebo práve jedol velke jablko
tak jasne, že to žaludik nezvladol

keby tak dcera zjedla aspon polku z toho ... 😖 Ta zasa neje skoro nič poriadne
on je taky velký papkáč, nikdy nemá dosť, pred vianocami bol chorý, malo jedol, tak dobieha

teraz je vo vani a ozývaju sa odtial výkriky radosti a špliechanie ... no nech si s tatinkom užiju 😀

tanyja
autor
27. dec 2008

akurát som dala škrečkovi MIšovi tie jeho fajnové granule. už spokojne chrumká, lozí po klietke a snaží sa vyliezť navrch, sranda na neho pozerať, asi mu kúpim väčšiu klietku.
no bratove deti toho veľa nenajedia - tá naša slečna dbá na líniu, takže len zobká a zbojník je podľa nálady, niekedy zje za chlapa a niekedy dokopy nič
a ja ! pred piatou som si dala kiwi a to je všetko, už len pijem pu-erh čaj, chutí mi to, keďže pijem len zelený čaj
nikika - žeby sme si dali záväzok do nového roku ? môžeme skúsiť. a že sme kočky, o tom ani sekundu neváham, kým nemajú polovičky na nás reči
a niki, užite si večer, keď už malý bude pri mame 😝
nikomu nepovedzte 😀 ja sa niekedy kúpem s drahým spolu vo vani 😀 šetríme vodou 😀 😀 😀

nikika33
27. dec 2008

tanyja ...tak ty ten plán určite splníš ...jedno kiwi ... si fakt dobrá 😉
a kúpanie s drahým je veeelmi romantikuš 😀 😀 a ešte aj ušetríte 😅
a manželík poskladal tú skrinu? už je doma ?

nikika33
27. dec 2008

ozaj a od svokrovcov ste fakt nič nedostali ? alebo vás predsa len prekvapili?

tanyja
autor
27. dec 2008

áno, on je šikulka, už o tretej dobehol k nám - bola som pri mame na kafčo, tak som mu tieť uvarila kafčo
to kúpanie je fakt romantikuš - onchce veľmi teplú vodu a ja letnú 😀 😀 takže sa nevieme dohodnúť na teplote vody, a tým pádom tam vydržím max.5 minút, ja sa totižto radšej sprchujem 😉 😉 😉

sassi
27. dec 2008

my od svokrovcov "len" peniaze ... oni nikam nechodia, tak to tak beriem normálne ... daju ako a kolko možu

ma sme sa raz kupali spolu a volala sem moja mama, že čo za rachoty su to u nas
😔 no trapáááás 🤐
ja že, ale posuvame postel ....

nikika33
27. dec 2008

môj sa teraz hrá s puzzlem , čo dostal malý 😀 😀 ale akosi mu to nejde 😀 😀
a ja zatial ťukám do pc, aspon mám pokoj 😀

nikika33
27. dec 2008

😀 😀 a to naozaj tvoja mamina počula ? bývajú pod vami ? a čo ste tam prosím ťa robili ?????? 😀

sassi
27. dec 2008

... aj on

moj šiel uložiť syna
lebo zasa pýtal jesť
tak šiel spať aj s mliekom vo flaške
už by som ho od toho rada odučila, od cumlovej flaše, ale bude to ťažké ... závislači

nikika33
27. dec 2008

aj môj vypije strašne vela mlieka .. a dosť dlho pil z flaše, lebo to bolo prenho pohodlnejšie 😀 čo už typický chlap 😀

tanyja
autor
27. dec 2008

aj my sme od svokrovcov dostali peneži, mám si niečo na seba kúpiť........ 😀 😀 😀
moji rodičia bývajú vo vedľajšom vchode, takže nič nepočujú, okrem vŕtačky v stene, keď mi brat vŕtal na obraz, vedeli, že je u mňa 😀 😀 tenké steny panelákové
nikika - to kiwi som zjedla 16.11 hod !!!! a ani mi iné nepýta, už som sa aj okúpala a zúbky umyla, už nemôže 😝

tanyja
autor
27. dec 2008

s tou fľaškou to poznám aj ja - bratov malý aj naša slečna vychľoptali aj dve fľaše čaju, kým zaspali ........ ale odučili sa to 😉

nikika33
27. dec 2008

tanyja ..no ja neviem či vydržím celý večer nič nejesť ... ale beriem si z teba príklad ...aj ked kiwi doma nemáme 😀

sassi
27. dec 2008

ja som dcerku odučila do 2 rokov
ale ona bola taka rozumnejšia, aj lepšie rozprávala

a dala som jej na flašku nie cumel, ale napítko, a to ju už tak nebavilo
a tento aj cumel na flaši, aj cumel normálny
ale len na spanie nosí, ked s n ím pridem a poviem daj mi cumlik, tak da a povie že je to "béé" (škaredé)

sassi
27. dec 2008

hodila som do albumu foto, len na chvílku, potom zmažem, tak ak chcete kuknite 😉

nikika33
27. dec 2008

hovorí sa , že dievčatká sa naučia skôr rozprávať, aj ked u môjho to neplatlo, lebo rozprávať začal ked mal rok, v 3 už vedel 2 jazyky a ked mal 4 už aj po nemecky ..teraz vie už pomaly lepšie ako ja 😀 aj od plienok sa skoro udučil, čiže až taký typický chlap to tas nie je ... a je aj velmi citlivý a strašne na mna naviazaný .. priotm velmi spoločenský a strašne vela rozpráva 😀 😀 čisto mama 😀 😀
sorry dievčatá, že ho stále chválim, už sa budem krotiť, slubujem !!!! 😉

sassi
27. dec 2008

ty ho učíš po nemecky?

ja sa hambím, ale malu neučím , v škole ma angličtinu, ona je v jazykovej vyberovke, takže ma od 1. ročníka
ale viac-menej sa tam hraju
až od 3. triedy nastane vážne učenie sa jazyka

zatial som rada, že zvláda všetko čo zvláda, ona je totiž strašne všestranna, všetko chce vyskušať 🙂
tak ma okrem školy aj mažoretky, PC, spev, zbor a gitaru
jazyky ju moc nebavia, ale to čo beru v škole zvláda v pohode

ja hovorím po NJ od 5 rokov, my sme tam vtedy 3 roky bývali 😉

tanyja
autor
27. dec 2008

no a teraz milý varí čajík ........ už nemám čo piť, tak sa chytil variť - ako dobre znie slovo variť, len keby toho viacej navaril........
ja som sa snažila drahého učiť po nemecky, akosi to do neho nelezie, zapamätal si jedine : fräulein ! aj to už nevie, čo to znamená
tie naše deti majú tiež jazyky - AJ a NJ, len to pomenej do nich lezie, nemajú bunky po mne 😀 😀 (predtým som nemčinu neznášala )
nikika - spokojne ho chváľ ,aj ja by som chválila svoje dieťa, keby som mala, však sassi ???

nikika33
27. dec 2008

sassi ja ho vôbec neučím, ja som mu dovolila pozerať len nemcké rozprávky na Super Rtl, a jedného dna z ničoho nič začal so mnou rozprávať a odvetdy sa len zlepšuje ,,,vie lepšie ako moje maturantky, ale asi má talent na jazyky ...čiže to nie je moje zíásluha

a to ti závidím, žiť v Nemcku .... aj my sa tam chystáme, ale len na dovolenku ...
moja svokra je tiež nemčinárka a manžel nevie po nemcky 😀

sassi
27. dec 2008

aj ja sa chystám do nemecka za sesternicou, ale neviem kedy to vyjde
ona tam žije, vydala sa tam, tak by s apatrilo isť ju navštíviť, ked nas pozvali
len tento rok s malým som nechcela, ked už sme absolvovali to more

moj otec tam pracoval, tak sme boli s ním, v byvalom DDR, v Durínsku
ostalo nam tam mnoho známych, ale su to už všetko starí ludia, mala som necelých 9 rokov, ked sme s a vrátili

a ja ja rada chváli mojich, ked je čo pochváliť
ale niekdy veru niet čo chváliť 😀 😀 😀

nikika33
27. dec 2008

a vlastne aj manželku má nemčinárku ale asi je odolný voči nemčine 😀 😀

nikika33
27. dec 2008

ved ani môj nie je vždy anjel .... je dosť tvrdohlavý, ked niečo chce, tak je schopný vyjednavať pol dna 😀
ký,m nedosiahne čo chce ... ale to robí vacsinou len so mnou , s otcom sa neopováži, takže chyba je asi vo mne 😀

sassi
27. dec 2008

moj sa učil na škole 5 rokov a nevie nič
a na AJ chodil na klurz 5 mesiacov a pamätá si veru vela z toho
aj sa chce učiť
ale teraz ešte do juna ma ine študijne povinnosti 😉

nikika33
27. dec 2008

sissa .. nemčinu si teda neštudovala na slovenku, že ?

sassi
27. dec 2008

prečo?
mam UKF v Nitre
tu na SK

nikika33
27. dec 2008

sissa ... malý je velmi zlatunký, a dcéra tiež ...ale teba som tam nevidela 😕 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre