Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
15. jan 2012

@lea1333 dúfam aj ja, len nikomu neprajem to, čo sme za celý ten čas zažili, koľko polien nám bolo hodených pod kolená, cesta bola riadne kľukatá, ale na konci svietilo svetielko nádeje 😉 a nezhaslo 😵 😵

lea1333
15. jan 2012

@tanyja ja viem ze som len zajacik a som na zaciatku mozno dlhej ale verim ze nie dlhej cesty 🙂 a dopraje nam ten hore jedno zdrave babo

tanyja
autor
15. jan 2012

@lea1333 vždy, keď sa žena snaží mať dieťa, sa cíti ako zajačik na začiatku, ono je to celé o psychike, len keby sa vždy dalo nemyslieť na to 😒
a dočkáš sa aj ty, len nezúfaj , ešte si mladá !!

lea1333
15. jan 2012

@tanyja mlada na krku 29r a dr mi povedal ze uz som mala byt 4roky mamina tak som bola taka smutna s toho my sa snazime uz 2roky

tanyja
autor
15. jan 2012

@lea1333 máš staromódneho doktora, hlúposť - nech ide k mojej doktorke, tá mu vysvetlí, v akom veku je žena už doslovne stará na deti !! mala by si vymeniť doktora !!!!! práveže už sa posúva aj hranica na už neplodenie detí, je to vek 39rokov !!

lea1333
15. jan 2012

@tanyja no sak menim lekara lebo moj lekar je veriaci a ja nie som ale je velmi dobri porodnik a nepaci sa mu ze fajcim ja viem ze to nie je sprave ale zmenil sa a zacal sa ku mne spravat ako k niakej poslednej romke ktora fetuje a pije a neviem co...ma to dost polozilo lebo ma odsudil ☹

stanca22
16. jan 2012

@tanyja No všade ináč, vidíš to 😉 Ja som dnes od rána akási pilná, podložila som, naštiepala drevo, pozvešala prádlo, idem si uvariť kávičku, dať zapiecť zemiaky, umyť podlahu, konečne mi nik nebude po mokrej stúpať, lebo chlapi šli dnes do práce 😉 Uverila by si tomu, že psy majú radi mrkvu???

tanyja
autor
16. jan 2012

@lea1333 Trocha zvláštny lekár, tiež by som k takému nechodila, aby ma odcudzoval, nie ďakujem, jasné, môže povedať, že fajčenie nie je dobrá vec, ale zmeniť správanie, tak to je na doktora nepekné
@stanca22 aj náš má rád mrkvu, varenú, tak sa nečudujem, ale my máme trpasličieho yorkshira, takže jemu len varenú 😵
fakt si riadne akčná, to si už toľko postíhala? my sme vstali o siedmej, takže som len raňajky zvládla a spratala kuchyňu 😵

stanca22
16. jan 2012

@tanyja Ahojky, no som akčná, o 10hodke ideme s otcom ešte aj na poštu, lebo k nám nechodí poštárka ... Môj Rony neje varenú, iba surovú mrkvu ... 😀 Dnes som si robila znova test ale vyšiel mi negatívne, tak z toho asi nič ani nebude, ani som nečakala, po 3 rokoch snaženia, už ani nádej nemám, každý mi píše, vraví že som ešte aj tak mladá ale o rokoch to nie je ale o tej psychike z toho snaženia, že už nevieme s mužom ako ďalej ... Je kusisko beznádeje pred nami ako ja za nami ... manžel šiel do práce s dušičkou a ja ho znova budem musieť sklamať ... ☹ Ako to robia tie čo stále s úsmevom fungujú a ani sa nerozplačú nad tým všetkým??

lea1333
16. jan 2012

@tanyja sak to aj ja som s toho ostala v soku ja som mu nepovedala ze nechcem prestat!!!ale tak uz hladam noveho!

tanyja
autor
16. jan 2012

@stanca22 také nie sú, každá má svoju slabú chvíľku, vždy sa nájde miesto na úsmev, alebo slzy, proste taký je život a iné nezostáva, len sa s tým vyrovnať, naštartovať a ísť ďalej, skús si nájsť robotu, mne by už cvoklo byť stále sama doma, teraz som ešte doma s malým, ale už vo veľkom zháňam prácu, proste 3 roky doma mi stačili a ľudia majú pravdu, ešte si mladá
podľa všetkého máš totálne rozhádzaný cyklus, takže v prvom rade by si si mala upraviť cyklus a potom riešiť dieťa
@lea1333 doktorov je dosť a u vás raz toľko 😉 , ja tu na výber veľmi nemám, ale ani by som nemenila, som spokojná 😵

lea1333
16. jan 2012

@tanyja ano je tu vela dr ale zase ja som z malej dediny a ked mam chodit do ba na folikulometriu a nemam auto je to dost narocne na cas...tak mi vyhovovalo ze som chodila k nam k dr!ale uz hladam noveho

stanca22
16. jan 2012

@tanyja Tu si nenájdem prácu, dala som sa pýtať rodine, priateľom, známym a nič ... po nete sa bojím robiť, však sa uvidí, čo a ako ... Teraz akurát som dala zapiecť zemiaky k syru, nechcelo sa mi zemiaky vysmážať 😀 No ja som tiež tretí rok doma, nevadí mi to zatiaľ, len ma trápi to tehotenstvo, to ma ubíja. A myslíš, že sa Ti podarí prácu nájsť u Vás?

tanyja
autor
16. jan 2012

@stanca22 samozrejme že podarí, ešte neviem akú, ale nájdem ju !!!!
@lea1333 teraz bez auta je to niekedy ako bez rúk...proste ho treba, isto nájdeš, neboj nič

stanca22
16. jan 2012

@tanyja Je dobre že si veríš 😉 A čo robíš preto, aby si neupadala do toho istého kolobehu?

tanyja
autor
16. jan 2012

@stanca22 stále niečo robím, nikdy nie som bez roboty, nenudím sa

stanca22
17. jan 2012

@tanyja No vidíš a Ty si sa mi čudovala, že sa neunudím k smrti byť stále doma 😉 Je stále čo robiť a hlavne denne pri troch chlapoch ...

tanyja
autor
17. jan 2012

@stanca22 ale je rozdiel byť doma s dieťaťom a byť doma sama, ja by som zblbla sama doma, neporiadok by mi nemal kto robiť, takže riadenia by tiež nebolo toľko a asi ani varenia
vyvolávačka pomohla? vyvolala?

stanca22
17. jan 2012

@tanyja No neporiadok mi robia v jednom kuse každý deň traja chlapi, to máš ako dve deti u nás, viem čo píšem 😉 A vraiť pre troch chlapov to tiež nie je sranda každý deň ... 😉 Vyvolávačka zatiaľ nič nevyvolala a test včerajší bol negatívny, tak neviem čo ďalej ...

tanyja
autor
17. jan 2012

@stanca22 akí traja chlapi? kto ešte? na teste nebola žiadna známka druhej čiarky, škoda 😠

stanca22
18. jan 2012

@tanyja Otec, manžel a kamarát ....

stanca22
22. jan 2012

@tanyja Ahoj, ako ste víkendovali?

tanyja
autor
21. feb 2012

@stanca22 ahoj, nejako sem už nik nechodí 🙂)
snažíte sa? my žijeme a dýchame a malý poslúcha, takže pohoda 😝

stanca22
21. feb 2012

@tanyja Ahoj, pokiaľ si si nevšimla, ja som Ti písala ale Ty si mi neodpísala, ja sem chodím ale mne nik neodpisuje, tak nerieším ... Hej, stále sa snažilkujeme, dýchame, prerábame, kukni fotky na streche 😉

tanyja
autor
21. feb 2012

@stanca22 musím nazrieť, ja si večer zvyknem písať s kamoškami, a sem nakuknem žiadny pohyb, tak idem ďalej, ale fotky si pozriem 😵

zuzana0612
22. feb 2012

@stanca22 ja som tvoje foto na streche videla.... 😉

stanca22
22. feb 2012

@tanyja Aj ja tak robievam sem tam ale niekedy mi to nedá, prešťukám pre istotu a hľa, zrazu sa mi zobrazí, že si niekto prezeral moje fotky, niekedy aj zabudnú na tie upozornenia a potom mi to naskočí zrazu, už máš dáku robotu?

zuzanka9999
22. feb 2012

ahojte dievcata, neviem ci, ale asi som tu spravne. neviem co uz mam robit so sebou, v marci bude 8 mesiac co sa snazime intenzivne o babo, rok a 3 mesiace sm bez antikoncepcie, pričom s mm si nedavame pozor odkedy ju neberiem. dost zle to na mna vplyva ze sa nam nedari otehotniet, uz som z toho v depkach a strasne to chceme ako som skoncila Vysoku skolu je to jedine co v zivote chcem- mat rodinu. v praci je to uplne naprd strasny stres, niekedy mi je az do placu z toho :(((( ako to zvladate dajte mi nejake rady, snazila som na to nemysliet ale to sa naozaj neda a kazdy mesiac to iste sklamanie - zasa nic ziadne //.:((((

tanyja
autor
22. feb 2012

@zuzanka9999 ahoj a už si bola aj u doktora? totiž keď sa vyše roka nedarí, už by bolo zájsť k dr aj s mužom a nech vás vyšetria, možno má mm pomalé spermijky alebo nemáš ovulku, treba to proste zistiť a potom sa podľa toho zariadiť
psychika veľa robí a ešte ked sa na to neustále myslí, tak dupľovane sa nedarí 😠

tanyja
autor
22. feb 2012

@stanca22 ešte nie, ale asi z toho niečo bude, nejdem predbiehať aby som to nezariekla 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre