Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

lucinocka
11. apr 2012

@ivet55
@tanyja aj nam psik pomohol velmi🙂 my sme kupili maltezacku🙂 Za par dni bude mat rok🙂 a aj teraz som ovela kludnejsia, hram sa s nou, maznam, chodim vonku🙂 inak by som uz bola na prasky, ci sa vsetko vyvija jak ma🙂

milaciky
11. apr 2012

zleeee

milaciky
11. apr 2012

pardon, ja som len chcela napisat, ze sa tak zleee citim po psychickej stranke

ivet55
11. apr 2012

@tanyja No ja myslím že už som tehotná ale niesom si istá samozrejme. Teším sa vemi psíkovy a myslím že mi naozaj psychicky pomáha. Kúpili sme jazvečíka, lebo môj mužík je poľovník 🙂 dlho sme ho zháňali,lebo musel byť s papierami ale dobre sme našli, je zlatunká a šikovná 🙂 No mne sa nadarí už viac ako jeden a pol roka...

ivet55
11. apr 2012

@lucinocka Ja ju mám len týždeň a už som kludnejšia, tak verím že to príde a budem ma ť aj // čiaročky na teste 🙂

tanyja
autor
11. apr 2012

@stanca22 ale neboj, jedného dňa to príde 😉 , možno by bolo dobré totálne rezignovať.......a nenazdáš sa a potom to príde bez väčšej snahy 😉

tanyja
autor
11. apr 2012

@lucinocka presne, lebo ináč sme mysleli len ja to jedno....ako sa dopracovať k bábätku a to ide total na psychiku
@milaciky tiež taký istý problém? nie a nie otehotnieť? žeby si si aj ty kúpila domáceho maznáčika? ten náš býva pri mojej mame, ale sme spolu pravidelne každý deň aj 2x a malý je podarený, keď povie, že ide dať Alinkovi pusu 😵
@ivet55 tak sa len dočkaj času, nech na teste krásne vidno dve jasné // a už len vydržať do budúcej stredy a potom ešte necelých 9 mesiacov 😉

lucinocka
11. apr 2012

@ivet55 jasne , ze budes 🙂 moja so mnou prezivala prve 2 mesiace, velmi sme na seba naviazane🙂 ked som vracala ja tak aj ona, ked mne bolo zle, ona lezala cely den vedla mna, strazila ma..ani teraz sa bez nej nepohnem ani na zachod..a ten pocit, ze ma niekto tak potrebuje a tak oddane lubi / psia laska je ina ako ludska/ to mi najviac pomahalo po kyrete..skoda, ze som ju nemala uz pocas prveho snazenia🙂

stanca22
12. apr 2012

@tanyja A ako sme si mysleli, dnes som si robila test, zase nič, asik ma fakt neminie opäť tá vyvolávačka ...

ivet55
12. apr 2012

@tanyja
@lucinocka Ďakujem Baby, včera som mala strašne silné bolesti, myslím že to bola maternica, neviem čo to znamenalo ale bolo mi hrozne, potom som vracala a chvalabohu zaspala, už ráno po zobudení bolo lepšie ale neviem čo to malo znamenať, ešte stále cítim taký zvláštny tlak v podbrušku ☹

milaciky
12. apr 2012

@tanyja ahoj, ja uz mam domaceho milacika, mopsa. Teraz sa sustredim, na svadbu a ponej pojdeme aj ku doktorovi, ja zijem v CH a zistila som, ze 3 inseminacie, plati zdravotna poistovna a ked sa ani, tak nepodari, tak pojdeme na slovensko na umele, tu je to na nezaplatenie.

milaciky
12. apr 2012

@ivet55 mozno tehulka?

ivet55
12. apr 2012

@milaciky Bodaj by to tak bolo 🙂 rozmýšlam či si spraviť test, som 9 dní po inseminácii

karinkaeich
12. apr 2012

ach, kocky. psychika, ked clovek nieco naozaj chce a tuzi po tom, vie narobit teda sarapatu. my mame doma uz jedneho nezbednika (20 mes.) a teraz sme vysadili tabletky, ze mu doprajeme surodenca. len neviem, ci sa moje telo zblaznilo, alebo co. snazili sme sa pred aj pocas plodnych dni, citila som aj ovu, no od 10 dc som skoro tyzden citila pichanie v podbrusku a na lavej strane. vcera aj dnes sa objavil husty biely vytok, teraz som 18 dc, este skoro na test. ale pochybujem, ze by to vyslo hned prvy mesiac. do toho mam nadchu, tak vazne super. a nalady tiez kadejake. uvidime do terminu ms, prejem nam vsetkym pevne nervy a coskoro //

tanyja
autor
12. apr 2012

@milaciky ale zdravotníctvo máte dobré, SCH sa predsa snaží a je krásne, mala som tú česť dovolenkovať pri kamoške 10 dní priamo v Zurichu, jej vtedy ešte mm robil na železnici, tak som mala grátis výlety až k Genevskému jazeru, super časy...
to máš ešte tú výhodu, že môžeš skúsiť aj SK, je to v porovnaní lacnejšie ako ostatné štáty naokolo
@karinkaeich ked už je jeden nezbedník tak sa lepšie snaží mať druhého.....motivácia pobehuje po byte 😀 vo forme nezbedníka 😵 😵

milaciky
12. apr 2012

@tanyja ale je to aj velmi drahe, teraz skusame a ak sa nepodari do svadby normalne, tak pojdeme k doktorovi a uz len umele oplodnenie, ja uz 5 rokov neberiem antikoncepciu a stale nic, ale citim ked mam ovulaciu, takze je priatel na vine. tie jeho sibalky su asi velmi pomale.

tanyja
autor
13. apr 2012

@milaciky tak choďte na vyšetrenie, nech viete, kde je problém a pomalé potvorky sú niekedy problém ale nie vždy 😉 , aj vtedy sa dá ......

ivet55
14. apr 2012

Baby, tak som spravila test a zase nič, takže koncom mesiaca 3 IUI ☹

zelovocka
23. apr 2012

@ivet55 tak už sa ti to aj pomaly blíži 😉
inak, ako tu na Koníkovi často čítam, mám pocit že IUI nevyjde preto, že príliš skoro nastimulujú ovulku. niekedy sa mi zdá, že holky podľa merania a testov majú oooveľa jasnejšie v tom, kedy je ovu a IUI potom vidím že je v grafe zaznačená úplne odveci a jasné že to nevyjde 😒
držím palce, nech vám to do tretice vyjde! 🙂

ivet55
23. apr 2012

@zelovocka No tak nakoniec sme dopadli tak, že tretia IUI sa odkladá a ideme najskôr na konzultáciu, kedže sa doktorke nepáčilo, že dve IUI nevyšli, vyzerá to tak, že si budeme dávať žiadosť na iVF. Máme teraz mesiac pauzu tak možno aj motika vystrelí

zelovocka
23. apr 2012

@ivet55 aha, a viete aj, v čom je háčik, že prečo to nevyšlo? 😕

ivet55
23. apr 2012

Zatial nevieme, zrejme manželove spermie ale bližšie budeme vedieť 2.mája, uvidíme čo povie doktorka, či dalšie vyšetrenia alebo IVF

ivet55
23. apr 2012
zelovocka
23. apr 2012

@ivet55 tak ozaj držím palce, nech vám to čím skôr vyjde.

ivet55
24. apr 2012

@zelovocka Už by sa nám aj patrilo 🙂 A ty si na tom ako?

tanyja
autor
1. máj 2012

@zelovocka ahoj , ty si zavítala aj sem do tejto témy? pekné ťa tu vidieť a vôbec nejaký pohyb..
@ivet55 aj u nás bol problém s potvorkami, ale na počudovanie to nebol hlavný problém, kedže ja som otehotnela, my sme mali iný vážnejší problém , takže tie potvorky pokiaľ sú aj ked pomalé, nie je až tký problém 😉

ivet55
1. máj 2012

@tanyja No uvidíme, zajtra ideme do centra na konzultáciu, už som zase celá doplašená, všade okolo mňa tehotné je to hrôza a ja stále nič...

tanyja
autor
3. máj 2012

@ivet55 ale no, neboj nič , času dosť, detí bude ešte 😉
ja teraz akosi nemám kedy sem chodiť, tento týždeň robím poobede a prídem večer o 20hod domov ..

ivet55
3. máj 2012

@tanyja
@ivet55 Tak baby celkom nečakane to dapadlo tak, že sme včera boli na konzultácií a dnes mi robili tretie IUI, manžel mal dobré výsledky a ja krásny veliký folikul prvý krát na lavej strane, tak nám možno prinesie šťastie

tanyja
autor
17. máj 2012

@ivet55 dlho som sa tu neukázala, čo nové? ako pokračoval folikul vo vývine? bude niečo?
ja som teraz v kolotoči - robota a malý a ked je pekne, tak sme väčšinou stále von 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre