Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

inka25
27. nov 2012

ahojte všetky baby rada by som pomohla vám tak ako som pomohla sebe, dlho sme sa snažili aby som otehotnela, stráca som nervy, nič ma nebavilo až nakoniec som si povedala, že vyskúšam niečo čo by mi mohlo pomôcť a začala som po odbornej rade s našim známym užívať aloe vera (zo začiatku som tomu neverila) ale vyšlo to a nebanujem ten deň ked som išla na prezentáciu. Ak by som vedela pomôcť nejakej snažilke tak budem len rada, mne pomohol niekto, ja chcem teraz pomôcť dalším. Ak by ma mal niekto záujem budem rada ak sa mi ohlásite a ja vám odporučím to čo som ja užívala. Držte sa !!! A taktiež vo veľa prípadoch tu čítam že vaši muži majú problémy so spermiami aj s tým sa dá niečo urobiť tak ma kľudne kontaktujte !!! čím skôr to začnete užívať tým skôr začne vaše telo pracovať viem to z vlastných skúseností.

tanyja
autor
12. dec 2012

@inka25 a podelila si sa so svojimi skúsenosťami aj na iných témach? lebo čo poznám baby, tak tie už kadečo vyskúšali, ale nič, prípadne až po umelom 😉

siska3
27. jún 2015

Ahojte predam DVD cvicenie podla L. Mojzisovej su tam okrem cvikov pre zeny aj pre muzov pre zlepsenie spermiogramu

nicole19
16. júl 2015

Ahojte, skúste vyskúšať včeliu materskú kašičku. Včelia materská kašička je sekrét zo žliaz včiel – robotníc , ktorá je určená na výživu lariev a zabezpečuje ich rýchly rast a rozvoj. Je to zvláštna látka smotanového vzhľadu a konzistencii. Larva včely – robotnice sa kŕmi touto kašičkou len prvé 3 dni a priemerná dĺžka života včely je 45 dní. Matka sa živý kašičkou celý život , ktorý trvá 4 – 5 rokov.
Je to vysoko výživný produkt s veľkým obsahom proteínov a vitamínov. Včelia kašička pôsobí blahodarné na mozog , spôsobuje zväčšení počet erytrocytov , súčasne zvyšuje množstvo kulocytov a hemoglobínu a taktiež mení obsah železa v krvi. Materská kašička obsahuje nenahraditeľné kyseliny (arginin , histidin , valin , metianin , triptofan a iné), vitamíny B1 , B2 , B6 , B12 , Bc , C ,H , PP , E , kyselinu fóliovú , kyselinu nikotínovú , biotin a iné.
Hlavne biotin je potrebný na normálnu tukovú výmenu. Vitamín E stimuluje pohlavnú činnosť. Z prvkov ktoré sú obsiahnuté v materskej kašičke , majú zvláštny význam železo , mangán , zinok a kobalt , ktoré sú nevyhnutné pre normálnu krvotvorbu ( spôsobujú regeneráciu a tvorbu červených krviniek). Kyselina pantotenová pôsobí na pevnosť a rast vlasov , vyliečenie popálenín , vredov a rán , Materská kašička ma bakteriostatické a bakteriocidné pôsobenie. Obsahuje 40-45% bielkovín , 20 % voľných aminokyselín , 20 % uhličitanov , 13 – 15 % tukov.
Ženám sa po užívaní výrazne zlepšila kvalita pleti a mnohé z nich otehotneli už po 3 mesačnej kúre. Pri výbere uprednostňujte prírodné produkty emoticon
Z vlastnej skúsenosti odporúčam. Užívam ju už niekoľko mesiacov a zaznamenala som množstvo pozitívnych účinkov. Pôsobí tiež proti stresu, starnutiu, podporuje imunitu, zlepšuje stav pokožky a vlasov, zvyšuje energiu a veľa iného emoticon

georgia2411
15. aug 2015

veľmi ťažkko som znašala snaženie bolto to hrozne....ked som videla plno tehotných okolo same deti ..najprv to bolo ok ale po 3 rokoch snaženia a nič to bolo hroznééé!!!
a ked so niekde čitala alebo čitam že podkatore idu na potrat aj ked je zdrav edieťa no hrozne!!!takým ani netreba deti viac. hrozne niečo....a druhe čo sa snažia nemaju nemožu mat detičky....takže ja som to znašala velmi zle...našťatsie mam už p tom

janula2511
19. jan 2020

@ypsinkova môžem sa prosím ťa spýtať ako si odstranovala z mobilu vírus torojskych konov?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre