• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
autor
ty si prefíkaná mamina!! dobre ideš na malého, aj môj škrečok sa už unavil a spinka vo svojom brlôžku v domčeku, a milý sa čľapká vo vani, mám ja ale dobré "detičky" :grinning:
a petardy malého neprebudia?? lebo tu u nás už teraz hádžu už asi od 8hod :unamused:
31. dec 2008 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my bývame blízko Hlavného námestia, kde je každy rok ohnostroj, ale ked ten môj raz zaspí, nezobudí ho nič :grinning: lenže ešte stále nespí :grinning: :grinning: asi tvoje detičky sú poslušnejšie, síce malému som to slubila ..takže mám čo som chcela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2008 o 22:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak tak, sľuby sa majú nielen sľubovať ale hlavne aj plniť, zato už 5 rokov pripomínam drahému, že mi sľúbil Výlet do Tatier :grinning: :grinning:
a tiež sme blízko námestia, veďže sme menšie mesto a všetko je blízko :wink:
31. dec 2008 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
takisto :wink: a malý ešte stále nespí :grinning: ten môj trik už nejako nezaberá ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. dec 2008 o 22:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
idem si pospať, nejako sa mi drieme, tak ak nezaspím, pripijem aj na Nový rok :grinning:
31. dec 2008 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
všetkým "dobré ránko" v Novom roku, ja už aj navarila a teraz trošku pracujem , ale iba trošku, lebo ako na Nový rok, tak po celý rok :grinning: :grinning:
1. jan 2009 o 10:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko ! ja som tiež trošku poupratovala po včerajšej oslave :grinning: :grinning:
a variť našťastie nemusím, šalát aj polievka sú už hotové v chladničke :wink:
tanyja a podarilo sa ti nakoniec vydržať do polnoci ?
1. jan 2009 o 11:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko
som trochu nevyspata
šli sme až o 4:00
a maly o 6:30 hore :astonished:
ale ešte s nami vydržal ležkať do pol osmej
1. jan 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čaute baby !
idem von na prechádzku ..Nový rok, nový životný štýl :grinning: teda od dnes menej jedla a viac pohybu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no uvidíme, či sa nám to podarí , ale ja verím, že hej ...
a vy čo robkáte celý den ???
1. jan 2009 o 14:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj nikika, jasné, ja som vlastne poriadne ani nezaspala, len som driemala a po polnoci sme boli ešte aj v uliciach, mal byť hneď po ohňostroji koncert, tak sme čakali , čakali, minimálne 30 min po, no a stále nič, ľudia sa už aj začali rozchádzať domov, tak sme išli aj my. spali sme od 2hod, ja som vstala o 9.30 a to moje miminko som budila o 11hod :grinning:
1. jan 2009 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a!!!!!! boli sme dnes aj von !!!!!!!!! v garáži, brr ale bola kosa, ale prešli sme sa, autíčko pýtalo nabiť baterku na zajtra - ideme sa potúlať
aj kamoška sa ohlásila, tak že zachvíľku príde aj detičkami, bude teda veselo :grinning: :grinning:
1. jan 2009 o 17:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj holky mam taky trapeni brala jsem proveru tet si picham injekce dnes nebo zitra mam dostat menzes ale porad nic jsem z toho na mrtvici mam jit na krev zitra a nevim proc jsem to jeste nedostala mate taky nektera takovy problem dik milka
1. jan 2009 o 18:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ,všetko dobré do Nového roku,Vám želám
Milka tento problém nemám väčšinou dostávam presne na deň
1. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj mlikocka, ja som tiež doteraz nemala takýto problém, ja to mám na den presne aj bet injekcíí alebo tabletiek
1. jan 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no už si tu tanyja?Aký bol Silvester?
1. jan 2009 o 21:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tu som, Silvester bol super -podriemali sme si, vyrazili do ulíc a vrátili sa o chvíľku domov :grinning:
1. jan 2009 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ty sa pochváľ kde ste boli, atď... :sunglasses:
1. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme boli u mojej sestry,boli tam asi 30-ti aj s detmi,najprv sme chceli hned po polnoci ísť domov a nakoniec sme odchádzali posledný o pol 4
1. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
takže ste sa dobre zabavili, my sme už o druhej v posteli ležali :grinning: :grinning: :grinning:
mal byť koncert, ale akosi sa skupina nemala k činu, tak sme šli preč :confounded:
1. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mne sa chcelo strašne spať už okolo 11,ale sme si povedali ,že musíme vydtržať a nakoniec som sa naozaj docela dobre zabavila :grinning:
1. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
vika, teraz som čítala tvoj príspevok v druhej téme, ty si musela na Pigd ? aj ja som ho absolvovala, len my sme nemali žiadne zamrazené embryjká, prečo sa to tvojmu drahému nepozdáva ? ja by som bola rada a aj môj drahý, len sme nemal to šťastie :frowning2:
1. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
prečítaj si zo strany13 môj príspevok
1. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
môj muž nesúhlasí s vložením zamrazených embrii,lebo sa mu to zdá veľmi veľký zásach do embria,ked si už toho toľko vytrpelo :astonished: ,bojí sa ,že by mohlo byť bábo z toho poškodené,aj ked som mu vysvetlovala,že s tým nemá zmrazenie nič spoločné,ja som mala KET podstúpiť už v oktobri,ale on nechcel o tom ani počuť,a teraz dal zvolenie,ale aj tak s tým vnutorne nesúhlasí/skôr si predstavoval vznik svojho prvého dieťaťa asi ináč/
1. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vy prečo ste podstúpili PIGD?
1. jan 2009 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a nikika a sassi už asi spinkajú, keď sa dnes nepripojili k nám :grinning: :grinning: :grinning: , čo mylsíte mám kúpiť väčšiu klietku pre môjho škrečka ? myslím, že mu je malá, ale keď si zase pomylsím, že celý deň prespý, tak sa neviem rozhodnúť :unamused:
1. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
šetri na niečo iné,škrečok to asi neocení,myslím ,že mu je to šumafuk :grinning:
1. jan 2009 o 22:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no dobre, tak škrečok klietku nedostane, veď kam by som dala aj túto starú, je podarený, keď sa snaží vyliezt navrch- otváranie je zhora a zakaždým spadne, lebo boky sú zahnuté dovnútra, aspoň má telocvik :grinning:
1. jan 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja nedovolím žiadne zviera,stačí ,že mám muža a dieťa :grinning: ,upratujem ako po celom stáde
1. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no ten škrečok úplnou náhodou skončil u nás, ale to je dlhá historka, ako som k nemu došla, to nabudúce, teraz ideme spať :rolling_eyes: :rolling_eyes: nejako sa mi zatvárajú oči
ps:chcela by som vidieť to tvoje stádo :grinning: :grinning: :grinning:
1. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pošlem ti foto? :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú noc
1. jan 2009 o 22:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok