• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

10. septembra 2016 
chystám sa ísť v januári ..uvidíme ...
3. jan 2009 o 21:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
k doktorovi ? no bolo by načase, lebo nejaka zrada tam je, pokiaľ to nie je psychického rázu
3. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tanyja,veľmi sme ani neoslavovali,lebo v pondelok ideme búrať kúpeľňu a chodbu prerábať,tak som vyhadzovala skrine,takže som bola celý deň doma a muž je celý večer PRI PC/aj teraz/
3. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna je to skôr psychika, ale už nechcem čakať ..len aby som mala dosť odvahy
3. jan 2009 o 21:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: kúpelku vám bude robiť firma alebo sami ?????
aj ja chcem v lete robiť kúpelku, tá naša je strašná
3. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hore hlavu a hor sa do boja !!! bez boja niet víťazov, ja Ti budem držať palce, aby si ty zvíťazila :sunglasses:
3. jan 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné tanyja .. zase chce niečo prerábať :grinning:
3. jan 2009 o 21:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budú ju robiť manželovi zamestnamci,síce nemá firmu na prerábky,ale už nejaké robili ,tak to hádam nedovrzajú :grinning: ,tá naša nie je ani strašná,na to neexistuje pomenovanie
3. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veď ma poznáš, vždy nájdem niečo na prerobenie, len ja chcem sprchu a drahý vaňu , kto vyhrá??????? no predsa:
správne odpovede čakáme na tejto adrese. :grinning:
3. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes som skoro vstávala a u nás už každý chrápe , tak idem aj ja ..papa
3. jan 2009 o 21:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú noc,nikika
tanyja,my sme si to naplánovali tak,že budeme mať obe
3. jan 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja som si cez prehlaidač hľadala firmy, čo to robia a každý mi odpísal, že naše okolie nerobia :frowning2: , tak neveim, ale na niečo prídem :wink:
3. jan 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa do toho asi budeš musieť pustiť sama :grinning:
3. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to by dopadlo !!! postaviť by sme si to vedeli aj samy, už len vodu, el a plyn poriešiť, a nám sa zmestí len jedno - buď vaňa alebo sprcha, ale vaňu máme menenú, len umakart ostal, vtedy nebolo peneži na prerábku
3. jan 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
síce máme známeho vodára, elekrikár je švagor, len ten nikdy nie je doma a plyn??? vyzistím, odkukám , ja som predsa detektív oriešok :sunglasses:
3. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bývaš v bytovke?
3. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanya - ja mam doma 3v1
manžel je vodár-kurenár a teraz doraba elektrikárčinu :grinning:
ale s plynom nerobí
3. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skus kuknuť RAVAK
oni maju jednu vanu, čo sa da na nu dať zastena a je to aj sprchový kut
my ju máme, ale používame len ako vanu, lebo nam zastena nevyšla v podkroví :frowning2:
3. jan 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sassi,my doma ani plyn nemáme,už je 11 rokov odpojený a každý rok ked príde típek odpočítavať ma otravuje ako aj dnes :angry:
3. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
áno ja bývam v bytovke, a nechcem kúpelku v wc ako to mnohí robia, je to nehygienické , ravak je dobrý, nie je veľmmi drahý ? a nech si drahý urobí aj plyn a ubomí nám to všetko len on, a budete prachatí :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nám prídu v pondelok odpisovať plyn, a prečoo nemáte plyn ??????? šetríte ruské plynovody ? :sunglasses:
3. jan 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre sa býva v podkroví? v lete tam nieje príliš teplo ? lebo mi máme kanclík v podkroví a v lete tak ideme od tepla ................. :stuck_out_tongue_closed_eyes: , na odpadnutie
3. jan 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kolegynky moje, ja sa s vami lúčim pre dnes, zajtra ma čaká náááááááááročný deň, maľujeme spálňu , takže poriadiť, nielen ju, ale aj ostatný zvyšok bytu, ale ja to zmáknem ľavou zadnou, ja som šikulka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak držim palce,pri práci ,aby vám to pekne išlo
3. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DOBRú noc
3. jan 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tanyja, ani Ravak je drahý
ale zasa vymakaný, stojí za to
my sme chceli rohovku, ale zasa aby bola dosť vekla, kedže manžel ma skoro 2 metre :wink:
ta vana sa vola ROSA, my mame aj vanu aj umyvadlo Rosa, aby nam to dizajnovo ladilo

my budeme tiež nabuduci týžden malovať - ale obchod
doma chcem malovať nabuduce leto, ja by som aj toto - ale krpec je ešte malý, aj tyk by sa to rýchlo ušpinilo, tak steny len umývam a umývam (mame omyvatelne farby ... výborný nápad :grinning: )
4. jan 2009 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko !
čo sa to človek na koníkovi nedozvie :grinning: :grinning: a že vraj kríza :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 08:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte , hlásim : práca hotová!! už vymaľované, už vyriadené a to som zriadila aj zvyšok bytu (2-izb.byt.) :grinning: :grinning:
mamča moja navarila, no čo viac sa mi chce...... :grinning:
a aby nebolo málo okolo prerábky kúpelní, tak moja suseda začala tiež a akurát dnes, pokuse rozoberajú umakart, aj ja chcém, ja chcem krásnu kúpelňu, a nie stále len ten deravý umakart utierať, no veď popozerám a dám sa do akcie, kríza nekríza, američania nech dajú pokoj :grinning:
4. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ixi, ako sa máš? zajtra ideš do práce ? ja možno áno a možno nie, ešte uvidíme
4. jan 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok