Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
5. jan 2009

ahojte kamošky, musím do práce, ale ujdem odtiaľ tak skoro ako sa bude dať 😀 😀 😀 nekonečná inventúra nemá konca,

nikika33
5. jan 2009

dobré ránko tanyja 🙂

tanyja
autor
5. jan 2009

hlásim príchod, kde ste všetky ???

teuska
5. jan 2009

ja som tu tu tu.... 😀 este niekto tu tu tu je? 😀

tanyja
autor
5. jan 2009

no a zase som tu, teuska, ty máš fakt nos na to, že napíšeš, keď nikto tu nieje, no a teraz ? už je niekto Je?
rada by som s niekým pokecala 😀

nikika33
5. jan 2009

ja som tu 😅

tanyja
autor
5. jan 2009

ahoj, mám vypnutý skype... ale ináč fungujem 😀

tanyja
autor
5. jan 2009

sassi, kde si, ako sa maá malý ???? už je mu lepšie ?

nikika33
5. jan 2009

ahoj tanyja ..čo nového ?

tanyja
autor
5. jan 2009

dobrú noc všetkým známym aj neznámym, ak potrebujete poradiť a pomôcť, ste na správnej adrese a téme 😀

tanyja
autor
6. jan 2009

dobré ránko, ako je nám dobre, toľko sviatkov a toľko voľna- no ale od zajtra začína realita ☹ znova do práce
čo si o tom myslíte?

nikika33
6. jan 2009

tak to je hrozné ...
ale ešte horšie je , že som dostala krámy ...
takže moja psychika je na bode mrazu ...
potrebujem povzbudenie

tanyja
autor
6. jan 2009

nikika, nebudeš sama, aj ja to dostanem, opakuj si čo sme včera nacvičovali....... a dočkáš sa, vieš ono je to hlavne tým, že stále na to myslíme a naša psychika je stále v napätí

sassi
6. jan 2009

ahojte
no včera sme boli na kontrole, a maly to ma pekne, nemokva mu to, čo je super
a mame prisť zasa v piatok, že mu to ešte prevažu do čisteho
ale ma to dosť velke ☹ no hadam sa to vyhojí, ked sa mu to hned zaschlo

my sme včera mali TV večer, kukalis me filmy, celkom dobre davali
nikika, isto sa podarí, len nestrácaj nadej 😉

tanyja
autor
6. jan 2009

ahoj sassi, sme radi , že je to lepšie, má to na veľkom na nožičke? určite sa mu to dobre vzhojí, je predsa ešte dieťa a deti sa lepšie zotavujú ako dospelí
a keď už máš taký prehľad, čo dobré dnes bude v tv? nejaká romantika nebude?
navrhni t v program 😎
nikika, nebuď smutná , lebo budeme aj my......... ☹

aurra
6. jan 2009

ahojte, baby potrebovala by som poradit ako byt v pohode, mam za sebou vela vela tehu neuspechov, a teraz uz par mesiacov sa nedari, stale na to myslim, mam depky, .....

nikika33
6. jan 2009

aura ja som na tom podobne ... taka ja ti teraz neporadím ..dnes som dostala krámy

tanyja
autor
6. jan 2009

hlavne sa neznérvozňovať !!!! neúspech nás musí posunúť dopredu, čím viac neúspechov, tým viac sili pokračovať !! ja viem, povie sa mi to ľahko, ale ináč to nejde, musíme byť silné !!! silnejšie ako neúspech,

aurra
6. jan 2009

tanyja len neviem ako to v pohode zvladnut, raz je v mojich myslienkach jasno, inokedy oblacno, a zial to oblacno, cize depresivne myslienky su silnejsie a je ich viac, strasne ma to ubija a neviem si pomoct

nika kolko neuspechov mas ty za sebou

sassi
6. jan 2009

ono sa lahko povie ... nemysli na to
fakt sa to velekrát podarí, ked to ženy "vzdaju" a začnu život riadiť iným smerom ako len túžbou po dieťatku ...

ale ked na to myslíš vlastne stále ... v ktorej faze cyklu si, kolkokrát sme sa tento mesiac snažilkovali, kolko dní do mršky, kolko mešká, kedy testovať ... sledovať každe pichutie v bruchu a blizkom, či dalekom okolí (aj bolavý palec na nohe sa ešte ráta ako príznak možneho tehotenstva ??? 😀 😀 😀 ) ... a ked potom na testíku maš // a pride krvacanie ... to je asi najhoršie 😢 😢 😢

mna "pomohla" práca, že som mala jeden pracovne nabitý mesiac, a fakt som na to nestíhala myslieť 24 hodín denne 🙂 alebo boli vo vzduchu fakt bacilíky, ked sme boli v porodnici spolu 3 blízke známe ... neviem ... a tiež som nikdy nedospela až do fazy merania teploty a behania po doktoroch (aj ked myšlienky na to som mala 😉 )

No a čo v TV to ja vopred nejak nesledujem, večer zapnem, preklikam programy a tak ...
a niekedy zapnem, a aj tak potom pismenkujem a ani neviem, o čom bol film 😀 😀 😀

tanyja
autor
6. jan 2009

kuk na joj plus - nemecký romantický film, nový, pekný 😀
a dobrú nôcku všetkým známym
ps: kto ide zajtra do práce ( ako ja ), nech sa dobre vyspí

sassi
6. jan 2009

ja kukám Svadby podla Mary 😉

nikika33
7. jan 2009

ahojte všetky pracujúce aj doma oddychujúce 😀
aj mne sa zajtra začne pracovný týžden, ktorý našťastie bude trvať len 2 dni ...
dnes sme sa boli s malým sánkovať, aspon som nemusela myslieť na to, že sa nám to opať nepodarilo ...

tanyja
autor
7. jan 2009

pozdravujem všetky dobré dušičky - ako sa vám dnes pracovalo ? no, nato, že sa mi vôbec ale vôbec nechcelo vstávať a ísť do práce, ubehlo to vcelku dobre !!! ja si síce nosím niekedy prácu aj domov, ale nie je to často,tak sa polepším, a už žiadnu prácu domov nedonesiem..
už budeme doma len oddychovať, keď už nepôjde aj plyn, a komu bude zima, nech sa hreje s polovičkou 😀 😀 😀 😀 😀 😀
už len dva dni a máme víkend, krásne pomyslenie 😀

tanyja
autor
7. jan 2009

a dobrú nôcku, sladké sníčky, zatvárajte všetky knižky !!! či materské a či vkladné, vše na úrodnú pôdu padne.
tak sa mi tu majte krásne a prípadne, skladajte básne.
zajtra si to prečítame , tak sa činte, hviezdy slávne.

😀

sassi
7. jan 2009

ake basnicke črievko ťa chytilo 😀

tanyja
autor
8. jan 2009

ahoj sassi, kde sa túlaš aj nikika sa na Teba pýtala, chýbaš nám, pridaj sa do skype

tanyja
autor
8. jan 2009

kde ste všetky kolegynky? už spíte, no veď aj ja idem, zajtra práca zase volá ☹

nikika33
9. jan 2009

ahojte všetky, nejako sa Vám už nechce písať ..
alebo ste už všetky tehotné ??? 😉

tanyja
autor
9. jan 2009

nie, ja nie som 😀 😀 😀 , mrcha to istí, takže sme si aj v tomto podobné, ja som sa len akosi nedostala na túto super tému,
napr. aké máte pocity z týchto našich zahraničných kríz : finančná kríza z Ameriky
a plynová kríza z Ruska ???????
no, nám kúria statočne a výplata chodí pravidelne, takže zatiaľ je to všetko ok 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre