Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
16. dec 2008

mňa nestresujú informácie o tom všetko, to všetko je ok, ja len hrozne túžim mať bábo a viem, že by som mala ubrzdiť, len ked som stále sama doma , no tak o čom mám stále rozmýšľať ? chodievala som aj na aerobick,a le mám problémy s kolenom,tak už fakt neviem

tanyja
autor
16. dec 2008

a ked je reč o ovulácii, ty si niekedy skúšala ovulačný test ????? ako to funguje vieš?

nikika33
16. dec 2008

no v tomto ti už vôbec neporadím , lebo som na tom presne tak ako ty . a čím je syn starší, týmto je horšie, lebo stále viac túžim po babetku, ktoré nie a nie prísť. 4 roky sú 4 roky ! neviem, či budem ešte niekedy tehotná, nejako si to už ani predstaviť neviem ...

tanyja
autor
16. dec 2008

asi by sme mali písať o napr počasí a bum - budeme v tom :::::: 😀
vieš pri tom myslení konečne na niečo iné, napr. mne teraz strpla noha ( keby si ma videla ako sedím tak nečudo) tak ako ju teraz rozhýbať 😀

nikika33
16. dec 2008

nič som doteraz neskúšala . len minulý mesiac toho jonasa , ale ani ten nevysiel 😒 a ja už neverím ani v ovulaciu, ved kolko báb otehotnelo počas menzesu ale tesne pred alebo po. ty si to skúšala ? alebo plánuješ ?

tanyja
autor
16. dec 2008

ja mám plán podľa jonáša, posledne som mala skúšať v sobotu, ale to bola mrcha a to ee nemusím, ďalší termín mi vychádza zase na mrchu, ele je to rozpísané aj s rizikovým faktorom, tak ak chcem babu a zdravú, tak mám skúsiť v apríli

nikika33
16. dec 2008

no hej , nemyslieť na to ... ty to máš lahke ked ti strpla noha 😀 😀 ale ja mám novú pohodlnú stoličku 😀

tanyja
autor
16. dec 2008

ved aj aj, ale krútim sa na nej ako prd v gaťoch , jedna noha podo mnou a druhá na stole, ale !!!! ešte som sa nestrepala , a ja mám krááááááááásnu oranžovú otočnú chodiacu stoličku 😀

nikika33
16. dec 2008

a ty ten plán máš z internetu alebo si si ho objednala ? mne to na tento mesiac vychádza na dievčatko, tak budeme sanžilkovať naplno 😀 ale brala by som aj dalsieho chlapčeka, keby bol taký ako prvý 😀

tanyja
autor
16. dec 2008

a ten môj škrečok už zase obhrýza mriežky na klietke, zavše cvakne aj mňa, ale len tak trošičku, MIšo jeden biely so sivým pásikom na chrbte - vyzerá ako vezeň

tanyja
autor
16. dec 2008

ten prvý je asi riadne šidlo, aspoň sa nenudíte. ja som to našla niekde na nete a objednala , mám rozpis na celý rok, ale nepýtaj kde, už neviem, pozerala som kopu stránok

tanyja
autor
16. dec 2008

a tiež máš pri rozpise číslo ako rizikový faktor?

nikika33
16. dec 2008

ja som mal pred pár rokmi, papagája, taký bol zlatý, ale chudáčik pojedol nejaké izbové rastliny ( on by všetko jedol ) a potom umrel ☹ odvtedy som nemala žiadne domáce zvieratko, okrem manželíka 😀 😀 😀

nikika33
16. dec 2008

hej, našla som nejakú stánku , kde je aj rizikový faktor ... a ty tomu veríš ?

tanyja
autor
16. dec 2008

čo ja viem, ale za pokus to stojí, teraz som pozerala tú stránku - antear
tak ty máš dve domáce zvieratká - ja len 1,5 ( 1 celý škrečok a 0,5 manžel ), moja mamina má už od čias mojej školy andulky a dnes už len jednu andulku

nikika33
16. dec 2008

tanyja moja, ja už idem buvať, musím vydržať ešte 3 dllllhé dni a potom prázdniny !!!! konečne 😀 uajtra sa stretneme ok ? a ani ty nepracuj už toľko 😝

tanyja
autor
16. dec 2008

ok, posnažím sa, včera som urobila 6stranovú zmluvu , som šikulka, ako mi hovorí moja druhá šéfová,
hoj sa do hajan, hurááááááááááá 😀

tanyja
autor
16. dec 2008

a ps: aj my máme od pondelka prázdniny, dúfam 😉

tanyja
autor
17. dec 2008

ahojte babenky, ako trávite predvianočný čas? ja v práci a momentálne na obede 😀 doma

nikika33
17. dec 2008

ahoj tanyja ! tak to máš teda dobrú prácu 😀 ja plánujem celý víkend upratovať, darčeky mám už našťastie nakúpené ...a pravdaže plánujem aj snažilovanie 😀

tanyja
autor
17. dec 2008

ahojky, ja už zase pracujem, tentoraz z domu, robím preklad jedného super listu z Nemecka

tanyja
autor
17. dec 2008

........ a hádam bude skôr to snažilkovanie, čože upratovanie, to neujde, ja som balíčky ( teda jeden) pobalila včera a dnes som si kúpila vlastný darček, žeby som si niečo aj ja našla pod stromčekom ( gauč tam nevopcháme asi) - zapekaciu misku s vrchnáčikom 😀

tanyja
autor
17. dec 2008

halóóóó, kde ste všetky zmizli ???????

sylvia21
17. dec 2008

ahoj kocky

ako sa dnes dari?
dnes om bola dlho v praci a este rozmyslam, ze idem mamine pozhanat nejaku kabelku. Moji rodicia to vyriesili tak, ze mi dali nastarost, aby som pokupila darceky pre jedneho aj druheho. No a oni maju prekvapko jeden aj druhy a ja musim takto pobehovat, no ale co by som pre nich neurobila.
Ja som uz vinocne darceky zacala kupovat pomaly v auguste, lebo som nevedela, co bude, ked sme v oktobri absolvovali ivf, a uz som mohla mat davno pokoj a doma pekne relaxovat a piect a upratovat a podobne a teraz sa neviem odhodlat zase ist medzi tolko ludi a nakupovat. Nemam velmi rada tieto obrovske davy v obchodoch. Vy uz mate vsetko vybavene 😎 😎 😎 😎 ? Jeziskovi ste uz napisali ? 😵 😵 😵 😵

tanyja
autor
17. dec 2008

ahoj sylvi, jasné , ježiško poštu dostal a doniesol všetky darčeky, len kolegyňa to nestihla - ako všetko ostatné, ona je typický workoholik
len keby ten ježiško za mňa aj napiekol..... to ja nemusím, ale menu mám už vymyslené 😀
a dnes som si kúpilla darček - zapekaciu misku s vrchnáčikom 😀 aby som tam mala aj ničo iné ako ponožky 😀 😀

nikika33
17. dec 2008

tanyja ty si fakt usilovná 😀 a asi máš pravdu, uprednostním to snažilkovanie 😉
ahoj sylvia ...tak ja darčeky už mám, tiež som niektoré kúpila už v septembri, ale nijaké iné prípravy ešte nie .. vianočný stromček budem ozdobovať až 24. kvoli synovi , už sa teraz teším ako to všetko zorganizujem aby nič nezbadal 😅

tanyja
autor
17. dec 2008

ja stromček nerobím - najnovšie to robia bratove deti, hlavne synovec, ten to zbožňuje...... nech sa vyteší, má necelých 8 rokov a ked vidím tú radosť v jeho očiach, no nedovoľ mu to....
a darčeky som vlastne kupovala len krstným deťom môjho drahého, mojim krstným deťom som dala korunky a kúpili si to čo chceli.. Fifo lego a KArinka kolenačky, chodí na volejbal tak nech si to užije 😀

nikika33
17. dec 2008

ináč ja som si pred 2 dnami objednala darček z internetu a manžel ho len zaplatil 😀 darčeky mám na starosti ja , je to fuška, lebo mám 2 súrodencov, z toho segra má už dieťa, plus švagriná s rodinou a svokrovci, kamoška, syn , manžel , mama .. 😀

tanyja
autor
17. dec 2008

......... no to máš veselé, aj nás je dosť, ale keď začneš už v januári zisťovať čo chcú na ďalšie Vianoce, ( tak to najnovšie robím ja 😀 😀 😀 ), tak je to jednoduché
ale nie, my dospelí si kúpime nanajvýš nejakú dobrú fľašu, max. ponožky a dosť, deťom EUro a sviatky sú vybavené, čo si nad tým lámať hlavu 😉

sylvia21
17. dec 2008

tanyja - tusim sa nahaname v temach 😀 😀 😀 😀
to mas tento rok dobre vymyslene. Davate euro balicky ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre