Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

sylvia21
30. máj 2009

LULU - paradox je , ze chlapi si i myslia, ze nas na rukach nosia, ale my mame casto vacsie naroky 😉 Teda aspon u nas je to tak. Moj drahy teraz umyva riady, vesia pradlo, chysta sa vysavat a umyvat dlazky. Aj ked toto vsetko porobi, tak to stale musim vylepsovat 😉 ALe snazim sa, aby to nevidel, alebo tak neposcitil 😉

Viky - ja som dnes varila paprikas a drahy piekol strudlu. Ale ked som sa postavila na vahu, ktora nam dlhsi cas nefungovala, tak budem musiet namiesto strudly ☹ papat hlavne zeleninku 😉

tanyja
autor
30. máj 2009

sylvi - pošli mi toho tvojho drahého aj ku mne 😀 štrúdlu mám rada, len mi ju nemá kto upiecť !! a aby mi plovička doma riadila, tak to som ešte nezažila, iba vtedy riadil, keď som cestovala domov z AT z práce , no ale to bolo dávno
sylvi - a ty to nepreháňaj so sťahovaním !!! nech sa drahý snaží 😀
lulu - máš úplnú pravdu !! veď vlastne my ženy nosíme chlapov na rukách!!!!!!!! varíme im, riadime, nakupujeme a ešte k tomu aj deti rodíme !! keby to mali robiť chlapi, tak civilizácia vymrie!! chlapi sú totiž strašné citlivky a akákoľvek aj tá najmenšia bolesť je pre nich utrpením
moje víkendy sú momentálne bez drahého - maká u sestry - robí jej kúpelku 😖 , takže ho vidím iba v nedeľu večer, keď sa balí do roboty ☹ ☹
a ja veľmi ani nepriberám, lebo sa kŕmim hlavne celozrnným chlebíkom, paradajkami, paprikou a teraz som mala trocha čerešní a dyňu , to môžem stále ......... len to behanie na wc 😀

tanyja
autor
30. máj 2009

a ľúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúbim mlieko !!!!!!!! moja mamina sa smiala, že teraz by som aj kravu doma využila 😀 😀 , mám spotrebu cca 3L na týždeň + jogurtíky + nejaký syr

vika34
30. máj 2009

ahojte,silvi pošli toho svojho aj ku nám 😀 😀 😀 ,lebo ten môj neurobí to čo si napísala ani za celý rok a nieto za deň ☹ ,kde si ho našla?

sylvia21
31. máj 2009

Ahojte kocky, zase to neprehanajte 😉 A ja som si ho ani nehladala, on si nasiel mna. Nakoniec ale z vysavania a umyvania dlazok boli len sluby 😉 Tak uvidime, ci to stihne dnes, lebo mi hovoril, ze urcite to spravim, dokonca mi to slubil 😉 Ale asi to zase len ostane na mna 😉
Dnes idem opat troska na bytik. Krasnu nedelu 😉 Vcera sme nasli vyborne kachlicky do predsiene, ktore nemusi robit odbornik, tak to zvladne i mm. Tak zase nieco usetrime 😉

lulu107
31. máj 2009

vika a sylvia - ten môj to vydržal takto sa o mňa starať akurát 3 dni a potom to už bolo na mne. Občas som to prehnala aj s nákupmi, myslela som si že kúpim jednu alebo 3 veci a nakoniec som to ledva odniesla a to už som bola tehotná a síce som nevedela o tom
tanyja - to mlieko by si mala dostávať v lekárni na predpis 🙂 a drahý kedy končí s tou kúpeľkou? aj doma treba pracovať 🙂 🙂
vika - ako sa inák máš?

tanyja
autor
31. máj 2009

lulu - otázka kedy skončí s kúpelkou je ťažká !!!!!!! mužov švagor si vymyslel toľko roboty, že do jesene má čo robiť , domov chodí len na víkend - pracuje celý týždeň ☹ , ani teraz nie je doma ☹ ☹ , včera prišiel domov, najedol sa, umyl ľahol a spal, kým so ho nezobudila, aby šiel do postele , to je naša víkendová romantika
a práve , že aj doma by bolo niečo porobiť ..........
lulu , ty máš dieťatko ???? že nemáš nič uvedené v profile
sylvi , viki - pekný víkend a nech vám polovičky uvaria niečo dobré !!

sylvia21
31. máj 2009

Lulu uvidime - ako dlho to vydrzi en moj 😉 Dnes poumyval apovysalval podlahu ako sluil, a boli sme tiez v bytiku stierkova. Teraz obaja lezime uplne unaveni 😉

Tanyja - rodinne vztahy su krasna vec, ale ked nieco treba doma, tak si treba najst cas. Niektori ludkovia maju bezodne dno, co sa sa tyka pomoci. To i ja by som si vedela najst robotu pre celu moju rodinu na dlhy cas, ale musime si s tym nejako poradit sami. Skus nieco vymysliet i na svagrika 😉

Viky - oddychujes? AKo sa citis? Mna popichava v podbrusku , atk len dufam ,ze to nenasvedcuje nic neprijemne.

tanyja
autor
31. máj 2009

ahoj sylvi, drahého som už oboznámila o tom, čo treba vylepšiť a aj sa do toho pustil, teda skontroloval situáciu - treba zložiť vrch z kuchynskej linky a nanovo namontovať, takže zoberie si na to svojho švagra, neboj nič, mi ho z času na čas na niečo využijeme ako napr. minule
a ak by ten tvoj doma už nechcel upratovať, tak ho pošli ku mne, ja sa nemám veľmi namáhať, aspoň si to odskúša, ako to bude robiť doma a sám, keď ty nebudeš môcť 😀 😀

vika34
31. máj 2009

AHOJTE,silvi nestresuj aj mna všeĺičo popicháva a ja zas myslím ,že to bude dobré znamenie ,ked aspon niečo cítim,no nie?
Môj muž sa doma ničoho nedotkne ako je rok dlhý a to som si ho našla ja 😀 ,tak kto hľadá ,ten nájde
Aj sa Vika rozčuluje ,že ona musí upratovať a tato nemusí,vysvetlila som jej ,že ked nájde takého silvi ako máš ty ,budem jej ticho závidieť ,ale do tej doby musí ona 😀

sylvia21
31. máj 2009

Tanyja - no to sa tesim, ze si ho chvilocku uzijes. My sme teraz dost spolu, uz mi niekedy chyba i cas pre seba.

VIky - no snazim sa byt v klude. No a co sa tyka tych chlapov, to si vsetci asi nosia z rodiny. Mam skvelu svokru, ktora mi ho uz tak vychovala. Ale aby si si to vedela predtavit, to upratovanie je len take chlapske 😉 cize ho treba vylepsovat. Ale pomoc to je, to urcite. Je fajn, ked to mame rozdelene. Zase, ked neico robi on v byte, tak ja mu asistujem, takze i tam to mame rozdelene.
Inak som velmi rada, ze sa citis dobre. To je vyborne znamenie.

tanyja
autor
31. máj 2009

dievčatá , pekne oddychujte a využííííííííííívajte služby polovičiek, hoci Juraj by sa mohol veľa učiť od Sylvinho Michala !!!!!!! Môj marcelíno je zlatý, ked sa mu chce ale snaží sa, hoci doma ho nemal kto naučiť robiť domáce práce a pravdupovediac, nemal ho kto doma naučiť prejavovať city, ale to sa už úúúúúúúlne zmenilo : povedal mi, že miluje človiečika, ktorého nosím pod srdcom, len že na rukách by ma nenosil, lebo sme ťažkí 😀 😀 😀 a ešte k tomu dvaja 😀
tak vám prajem pekný večer 😉

vika34
31. máj 2009

silvi,máš pravdu,to je donesené z domu a Juraj moc z domu nedoniesol,preto hovorímVike ,že ja musím vychovávať dieťa a nie muža 😀 ,na to bola jeho mama
Juraj je fajn,ale ked sa k nám nasťahoval prvá veta bola,že je alergický na zvuk vysavača a ja som mu ukázala papier z môjho rozvodu,kde bolo napísané "nevenovala sa domácim prácam ako je napr. žehlenie" 😀

tanyja
autor
1. jún 2009

ahojte, ako čítam bolo včera veselo, teda hlavne v noci 😀 , vika to fakt si mala napísané v rozvodových papieroch ?? 😀 😀 tam sa píšu také veci ??? 😀 a nemaj hlavu v smútku , môj drahý tiež kopu vecí nevedel a nepoznal, no tiež ho to nemal kto naučiť ....
ale ja ho učím stále a pomaly ale isto sa učí a chytá , len tá námaha a úsilie 😝 , ktoré som vydala za seba 😝
tu prší a prší a prší, a ja idem žehliť
lulu - ako sa máš po víkende
sylvi - pracuješ ???

sylvia21
1. jún 2009

Ahoj kocky - zajtra mi drzte palce, idem na kontrolne hcg. Dobru nocku.

tanyja
autor
1. jún 2009

ahoj sylvi, máš IP, a vlastne si už odpovedala na moju otázku , budem na Teba myslieť a daj mi potom vedieť čo Ti povedali , chodíš do práce ?
aj Tebe a ostatným babenkám dobrú nôcku 😉

sylvia21
2. jún 2009

AHoj kocky - tak dnes osm sa dozvedela ,ze hcg klesa, tak to opat bude u nas jedno z neuspesnych tehotenstiev. Nastastie to skoncilo skor, ako to pomaly zacalo, takze predpokladam , ze to nebude mat vazne dosledky.

vika34
2. jún 2009

☹ silvi

vika34
2. jún 2009

som dnes hodne unavená,idem hajkať

tanyja
autor
2. jún 2009

sylvi, 😢 , alebo predsa len 😉 ? uvidíte

sylvia21
3. jún 2009

Tanyja nie, je to jednoznacne 😔
Vika - teraz je to na tebe 😵 😵

tanyja
autor
3. jún 2009

Viki - kedy budeš vedieť výsledky ?
Sylvi sa dala na stranu nikiki, ale aby to bolo fifty fifty, ty by si sa mala pridať na moju stranu, takže snažte sa 😉

tanyja
autor
7. jún 2009

ahojte, prajem dobré ránko ....... už zase som doma sama ☹ , pijem kafčo a idem troška pracovať
viki - ako sa máš, výsledky ešte nemáš ? ak áno tak sem s nimi, sme nedočkavé
sylvi - pracujete na bytíku ? kedy by ste sa tam chceli sťahovať ? to je krásny pocit nasťahovať sa a všetko krásne vonia maľovkou a novotou, brala by som, hoci náš bytík by som nemenila 😉
u nás všetko ok, malý kope ostošesť 😀

tanyja
autor
8. jún 2009

ahoj sylvi, už mám pozisťované všetko potrebné za kočík : ľahko skladací, so všetkým možným príslušenstvom, rúčky sa dajú otočiť ako chcem a urobia mi farbu na želanie 😀 to je fajn, no a ako cítim malého, ako kope, tak by mal ísť rovno na futbalové ihrisko 😀 😀
viki - čo je s Tebou ? kedy budeme vedieť niečo viac ? ani nevieš, aká som napätá , tak sem s tým !!!!
pozdravujem aj lulu - čo nové ????

vika34
8. jún 2009

tanyja nemám dobrú správu,som už po menzese,takže zase nič,tretie IVF to istí
silvi ako sa máš ,čo nové?

tanyja
autor
9. jún 2009

ahoj viki, tak to je fakt smola, a tak veľmi som dúfala a verila a ešte viacej dopriala ☹ , takže dáte sa na 3.IVF, koľko máte mrazáčikov ? kedy môžete znova skúšať ?

lulu107
10. jún 2009

Ahojte,
konečne som sa sem dostala, doteraz som len behala po doktoroch a potom do práce. Na nohe mi opuchol prsteník na klbe, robili mi test krvi na dnu ale našťastie to bolo o.k Už to mám oveľa lepšie. Bola som aj na preventívke a na budúci týždeň budem mať už výsledky cytológie, doki už nevidel ani náznak potratu🙂))
A ozaj mala som výsledky zo zrážanlivosti boli všetky v poriadku, som veľmi rada aspoň sa vylúčila možnosť, že by to bol dôvod potratu. Takže vyzerá to že ozaj to bolo z črevnej virózy - hnusná chrípka.
Už sa strašne teším, že za necelý mesiac idem na konzultko a dostanem inštrukcie🙂

vika - viem že je to strašne, čo teraz prežívaš, ale tvoja nádej je ešte v 3 mrazáčikov pred 3 IVF

tanyja
autor
10. jún 2009

ahoj lulu - tak ty to máš tiež veselé, kam ktorého centra chodíš ? a odkiaľ pochádzaš ? si z BA ??
u mňa stále to isté dookola, k doktorke sa ideme ukázať budúcu stredu, dúfam, že dostaneme ďalšie foto a tiež by sme mali mať výsledky z krvi, ale dúfam, že tam nič nie je , už keď výsledky z plodovej vody boli v poriadku

vika34
10. jún 2009

ahojte,tanyja,lulu mám ešte 3 embrijká,takže mám ešte Ket,al echcem najprv absolvovať radšej š IVF,IDEM ZAJTRA NA utz ,tak sa poradím s doktorom
lulu tentokrát ma to až tak nevzalo,po tom všetkom čo mám za sebou,som to trochu čakala,paradox je ,že môj problém bol,že potrácam a teraz budem mať ešte další problém vôbec otehotnieť 😒

lulu107
11. jún 2009

A prečo chceš ísť najprv na IVF, nie KET? Pri KET je riziko rozmrazenia ale iba vhodné teda silné embrijka vkladajú, takže už po rozmrazení je rovnaká pravdepodobnosť, síce na nete je všeličo popísané, ale pozerala som o tom na Spektre že takéto sú výsledky z posledných výskumov🙂 Ale určite ti najlepšie poradí lekár. Ja sa veľmi teším na KET aspoň viem, že moje telo nebude také zaťažené hormónami, nebudem mať narušenú imunitu ako naposledy a samozrejme už po KET zostanem doma až do výsledku krvi ak bude pozitív. zostávam doma na PN , môj doki by ma už ani nepustil do práce.
Tanyja - som z Trnavy a chodím do Gyn-Fivu. No mám to veselé, ale pri iných starostiach som aspoň nemyslela na potrat a teraz už sa len teším na konzultko. Zajtra je už piatok a tento týždeň už ani nerátam, tak za 3 týždne idem na konzultko. Je to neskutočné akú vnútornú radosť mám z KET, pritom si nič nenahováram. Také niečo som nemala ani pred IVF. Žeby mi moje vnútorne ja hovorilo, že už som blízko cieľa, neviem, ale teším sa, že konečne sa pustím do toho a nebudem bezmocne sedieť so založenými rukami. Neboj krvička bude v poriadku. Bude zdravé babenko🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre