Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
3. júl 2009

dobre robíš, ja už tiež nič nerobím, zaľahnem k tv, len musím ešte do sprchy 😀 aby som bola voňavučká, ked drahý príde domov..........
to v blave sú na všetko také čakacie doby? a to by som povedala, že máte viacej možností a ide to rýchlejšie, asi opak je pravdou

vika34
3. júl 2009

je to na prd

zuzana0612
3. júl 2009

ja som si tiež myslela, že my v malých mestách to máme horšie, že v BA je viac možností. tak vidím, že môžeme byť radi, že sme tam kde sme. a to je teda zvláštne, že už ani keď povieš, že si zaplatíš, tak aj tak ti to nespravia.
tanyja, nebudem si už robiť nič na jedenie, ale idem do jedného zariadenia, neviem, ako by som to nazvala, je to taká pizzeria "nižšej triedy" drahému pre pivko. lebo už hodinu sa ma vypytuje, či si nedáme. tak mu idem urobiť radosť. mám to tak minutu cesty. tak čo by človek pre neho neurobil.
no veru, pozerám na hodinky, že ešte sa načakáš, keď zatiaľ nevyrazil. lahni si k telke a relaxuj, tak ti to snáď ubehne rýchlejšie.

vika34
3. júl 2009

ale tých chlapov rozmaznávame 😒

zuzana0612
3. júl 2009

vika a ty máš nejaký nález na prsníku? ja som si našla takú malú hrčku asi v dvadsiatke, ale nebolo to nič vážne. iba nejaká tuková hrčka.

vika34
3. júl 2009

že vraj to nie je nič vážne,ale mám to vzadu za bradavkou a ked som im povedala,že beriem hormony tak tá na sonografe povedala,že sa to musí vybrať ,má to cez dva cm,tak ,že to máísť von

tanyja
autor
3. júl 2009

ale to pivko by som si aj ja dala, naj mám tmavé 😀 , objednávam si pollitrák 😝
a tých doktorov by bolo vymeniť, ja mám doktorku aj v bb a keby všetci doktori boli takí ústretoví, tak by zdravotníctvo bolo nááááááááááádherné
načo si vlastne platíme zdravotné odvody, keď nás nechcú ošetriť alebo pozrieť ????

tanyja
autor
3. júl 2009

a povedz aj ktorý to je prsník, nieže Ti budú pozerať ten zdravý 😀

vika34
3. júl 2009

nato si dám pozor 😀

tanyja
autor
3. júl 2009

tak baby, ja sa lúčim, idem do sprchy a k tv, už sa teraz aj drahý ozval, že už cestuje dom, tak čakám v polohe ležmo
prajem kráááááááááásny víkend a ešte nakuknem 😎

vika34
3. júl 2009

tanyja
autor
3. júl 2009

kuk 😉

zuzana0612
3. júl 2009

pekný víkend
ja budem zajtra upratovať, urobím mäsko na obed a potom pôjdeme k našim. dúfam, že si dobre oddýchnem, lebo jeden ťažký týždeň mám za sebou a jeden ma ešte čaká.

tanyja
autor
3. júl 2009

tak si pekne užite víkend, a drahého príliš nerozmaznávaj !!!!!! teraz by mal on Teba rozmaznávať !!!!!!!!
ja zajtra nič nerobím, chodievame ku mojej starkej a tam je kľud (nemusím na pole 😀 )

zuzana0612
3. júl 2009

no ty sa máš 😀 že nemusíš na pole 😀
neboj, on tiež pre mňa spraví, čo mi na očiach vidí. aj keď občas frfle 😀 😝 ale to si už nevšímam.starká musí byť rada, že má teraz taká spoločnosť, sedíte, kecáte. joooooooooooooj, to by som brala.
inak vika, ja som si našla hrčku pri rebrách pod pažou. teraz je to ok, určite aj tebe to dobre dopadne, aj keď v našom zdravotníctve je to všelijaké.

tanyja
autor
3. júl 2009

ja väčšinu kecám s naším psíkom, lebo celé ženské osadenstvo je na poli a maká 😀 a to že už sa nebude veľa sadiť 😀 😀 keby si to videla 😝 😝 😝

zuzana0612
4. júl 2009

no tak ak je to tak ako tu, tak si to viem celkom dobre predstaviť. my máme ešte tú výhodu, či nevýhodu, že sa sadí tu a aj u našich. tak vieš... tiež zaujímavé...
ešte je len ráno a máme tu 24 stupňov, zase bude horúco. celý týždeň pravidelno po druhej tu máme búrky, tak som zvedavá, čo bude dnes.

tanyja
autor
4. júl 2009

ahoj Zuzi, nie ste sami, tu je tiež horúco a doteraz som nechtiac upratovala , pretože ráno nám odišiel náš rodinný príslušník - škrečok Mišo a musela som popratať a poumývať klietku a všetky jeho bytové doplnky, taký bol maličký a zlatučký, ešte včera lozil po klietke a ráno ☹
ale mal pekný pohreb a lá Michael Jackson : v bielej igelitke 😀 , nech mu je zem ľahká, ale mala som ho rada , debatili sme spolu
ja sa idem poprezliekať ( spotená som ako myš) a odchádzam vedľa k mamine a potom šup ku starkej

zuzana0612
4. júl 2009

ja som robila obed. teraz sa pečie mäso. tak je horúco, až mi tečie po chrbáte a ešte keď je človek pri sporáku, tak to už ani nehovorím.
škrečka mi je ľúto. keď má človek doma zvieratko, vždy sa s ním rozpráva. kúpiš si nového?

tanyja
autor
4. júl 2009

nie, teraz si určite nekúpim nového, budeme mať o prácu doma postarané - ked príde malý Riško, takže zvieratko možno ked bude väčší a to je hudba budúcnosti 😀
teraz mám voľné dve klietky, ak má niekto od vás záujem, daj vedieť 😉
my sme pred chvíľočkou prišli domov, boli sme ešte na výlet po obchodoch a jasné - nič som si nekúpila 😝

zuzana0612
5. júl 2009

no veď to je jasné,že budeš mať inú zábavku. myslím, že škrečka by u nás nechcel nikto. môj drahý sa aj myši bojí, tak neviem, asi by som neuspela, keby som si priniesla klietku na škrečka.
😀
ja som bola v obchodoch v piatok, ako som išla z práce, stavila som sa u kozmetičky a potom som išla pozrieť rifle. normálne som si aj kúpila. čo bol hotový zázrak, ale teda predavačka mala poriadnu trpezlivosť 😀
ako bolo u starkej? my sme teraz u našich. paráda, pohoda.... relax

tanyja
autor
5. júl 2009

ahoj, u starkej bolo super, celý čas, kým nezačalo pršať 😀 , som ležala na ležadle a slnila sa + hlava v chládku
dnes sme sa boli tiež potárať, dobre nám to padlo a kúpila som si suprové botasky adidas - koža a len za 35,- euro
no nekúp to 😀 😀 😀
hneď mi je lepšie , tak neurob si radosť a drahý mi kúpil božskú zmrzku 😝 , tak a teraz nemôžem protestovať, ale zato ja som drahému tiež kúpila botasky
ja teraz rifle nekupzujem, jedine 3/4 a riadne tepláky, do iného sa nevopchám 😀 😀 😀 😀 čím to asi je.........

zuzana0612
6. júl 2009

u nás v sobotu nepršalo. až včera a to iba tak, že spadlo 10 kvapiek, vyšlo slnko, potom zase spadlo pár kvapiek a tak sa to opatkovalo. ale nečer to prešlo a mohli sme aj grilovať. tak sme sa napapali večer dobre.
no tak to je fakt dobrá cena za botasky, 35 €. to by som si ich aj ja kúpila.

tanyja
autor
6. júl 2009

ja ich už mám 😀 😀 som zvedavá, čo povie neter na ne, ona má rada pekné veci 😀 😀 - typická slečna v puberte, iba by po obchodoch pobehovala, ale aj ja som bola taká, ked som v DE robila au-pair -) v čase voľna buď som šla na jazero plávať,alebo po obchodoch
to sa niekto má - ešte aj grilovačka, brala by som ,ale v sobotu budeme mať niečo podobné , ideme na oslavu narodenín , takže bude znova rušno 😝 aspoň sa nebudeme stíhať nudiť ,ale kedy sa mi doma nudíme , no nikdy 😅

zuzana0612
6. júl 2009

my ideme na oslavu budúci týžden v piatok. kamarátka oslavuje Bc.

tanyja
autor
6. júl 2009

tak to sme sa znova stretli - motto budúceho víkendu : hurá na oslavu 😀

zuzana0612
6. júl 2009

dobre sa najest a zabaviť 😀 😀 😀

tanyja
autor
6. júl 2009

presne tak 😀 😀 😀 😀 a to môj drahý už šomrotal, že on kuracinu nemusí, ani guľáš, ale ja áno 😝
ja zase nemusím zemiakový šalát a rezeň mojej svokry 😖 😖 😖 ( brrrrrrrr a šalát teraz ani nemôžem - teplo a domáca smotana nie sú kamaráti, salmonelu nemusím 😀 ) - nechám ju svokre 😅

zuzana0612
6. júl 2009

a čo on teda je, keď nemá rád kuracinu ani guláš? to zase môj by si guláš dal.

tanyja
autor
6. júl 2009

on si to dá,, ale čo ja viem, musí byť v niečom prieberčivý , asi zato, že vie, že bude pikantnejší ako on zvládne 😀
včera mu tak "nechutilo", že som večer musela druhýkrát variť, aby mal aj do práce 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre