Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

sylvia21
17. dec 2008

tany - ja som myslela tie vecicky pre mimco ? To si kedy stihla? Alebo skor zdedila? My mame v sklepe postielku , ale len ohradku, bez madraca, ten dame urobit novy. Postielku sme dostali.

sylvia21
17. dec 2008

niki co sme uhadli ??? 😀 😉

sylvia21
17. dec 2008

tany - kto je Fifo - synovec?

tanyja
autor
17. dec 2008

ja som bosorka, aj s jednou kamoškou ešte z čias au-pair v nemecku , si hovoríme hexe- bosorka 😀 😀 😀
a otehotnieš keď to budeš najmenej čakať 😉 😉 😉
ps: tie linky na puliše už vymenili, už sa nedajú nájsť, to bolo akciové a asi to už skončilo, tedá tá akcia

nikika33
17. dec 2008

aj ja mám doma kopu detských vecí, keďže už mám dieťa ... nič som nevyhodila , nedarovala, lebo som is myslela že to ešte budem potrebovať ...

tanyja
autor
17. dec 2008

áno, synovec, moja veľkáááááááááááá lááááááááááska 😀

tanyja
autor
17. dec 2008

jasné, že to budeš ešte potrebovať, to ani neroymýšľaj nad tým a bude to chalan modrooký

sylvia21
17. dec 2008

ja mam jeden krajkovy polodlhy sveter tiez z quelle a svagrova si tam kupila super kostymcek. Urobila to tak, ze si to objednala do predajne quelle, kde si to vyskusala, a keby jej nebol dobry, tak ho tam moze nechat a nemusi nic platit.

tanyja
autor
17. dec 2008

sylvi - uhádli sme to, že nikika sa zato vzdialila, lebo bola uložiť synčeka

tanyja
autor
17. dec 2008

to je fajn, no v blave je kadečo ale u nás NIČ 😀

nikika33
17. dec 2008

uhádli ste čo práve robím 😀 😀 ináč táto téma je fakt dobrá na psychiku 😀 a kedže čas mrchy vypršal , začína sa dnes snažilkovanie 😀

sylvia21
17. dec 2008

niki - ved Vianoce idu byt u Vas uspesne , teraz tu preletel bocian, a ze leti k Vam 🙂

tanyja
autor
17. dec 2008

a nechystá sa aj ku mne????????

sylvia21
17. dec 2008

no tani, neviem, ci je to i v BA, ale v TT je takato moznost uricte.

nikika33
17. dec 2008

tanyja si fakt bosorka ... moj syn je modrooký ako aj ja aj manžel 😀

tanyja
autor
17. dec 2008

aj môj čas mrchy už vymizol a drahý príde akurát v pondelok domov z práce, nestihne si ani tašku zložiť.......

sylvia21
17. dec 2008

tani - mal len jedno mimco ☹ ale ked poleti dalsi, poslem ho k Vam, dobre ? 😉

nikika33
17. dec 2008

ináč aj u nás je quelle obchod, aj ja to tak robím, že si objednám viacero vecí a kúpim len tie ktoré mi sadnú a sa mi páčia .. a akciové ceny sú fakt dobré

tanyja
autor
17. dec 2008

jamynenku, ja som si to tiež o sebe myslela hlavne v práci - zobrala som si vždy presne toľko euroobalov do ruky, odhadom , koľko mi naozaj aj bolo treba......... 😉, no neviem po kom to mám

sylvia21
17. dec 2008

to su nebezpecne plany 😀 😀 😀 tanyka 😉

tanyja
autor
17. dec 2008

baby, pošlite mi sem nejaký dobrý obchod.......... a aj nejaké tehu vírusy
túto tému som robila s tým zámerom, aby sme vypli !!!! a darí sa mi to ??

tanyja
autor
17. dec 2008

sylvi, neposielaj bociana ďalej, on doletí jedného dňa aj ku mne

sylvia21
17. dec 2008

tany - to je zenska sa hovori mudrost a predvidavost zien a troska stastia k tomu 😉
Niky - ak je to v Leviciach, tak v BA, by som to mala tiez pozriet. Este sa tu stale poriadne nevyznam.

tanyja
autor
17. dec 2008

aké nebezpečné plány máš na mysli? toho bociana?

tanyja
autor
17. dec 2008

odkiaľ pochádzaš sylvi?
niki - ty bývaš priamo v leviciach?

sylvia21
17. dec 2008

tany - urcite doleti, mozno ku vsetkym naraz. 😉 to by bolo super 😉 ze 😉
musim ist uz do sprchy, rano skoro vstavam a cakaju ma este dva tazke dni do dovolenky. Tak idem nabrat troska sil a pospinkat si. Dobre sa mi s Vami kecalo 🙂 Dobru nocku 😉

nikika33
17. dec 2008

sylvi myslím že v BA to musí byť určite ...tanyja, síce na tehu nezabudneme ale mne tento pokec s vami dodáva strašne vela energie ...

tanyja
autor
17. dec 2008

☹ ☹ ☹ ale prečóóó ??? no je pravda, že ani ja som ešte nebola v sprche , tak si beriem od teba príklad

sylvia21
17. dec 2008

hej - nebezpecna akcia " bocian " 😀 😀 😀
Ja pochadzam zo Zahoria. Ale s Miminkinej strany mame rodinu i v Rimavskej sobote, niekedy zase pokecame.

tanyja
autor
17. dec 2008

aj mne, a veľmi dobre mi to padne, a nie je nás tu ani veľa a to mi vyhovuje , môžem sa sústrediť na to, čo si píšeme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre