Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
5. aug 2009

tvoj drahý ma riadnu starosť o Teba, uznáva sa 😉 , vidno, že sa o teba bojí
no čo sa týka varenia, tak ten môj je presne to naopak ako tvoj, teda žiadne vývary, max. na oslave, paradajkové už vonkoncom nie , ale strukovinové husté, to áno a ked tam stojí lyžica, tak je ešte lepšie

ako sa má naša lulu ??????
gugilienka už na nás akosi zabudla ☹

zuzana0612
6. aug 2009

ahoj tanyja. no to on sa fakt bojí. také prednášky dostávam.... 😀 ja tiež môžešm také husté stukovinové. to je mňamka. to by som mohla. v tomto by sme si rozumeli s tvojím manželom.
tiež by ma zaujímalo čo lulu. asi oddychuje. dúfam, že bude všetko ok

tanyja
autor
7. aug 2009

ahoj zuzi,
akosi sa naháňame, ale včera som mala balkónový deň a potom znenazdajka prišiel drahý domov , aspoň sa už nenudím, budem dnes variť , ale to by som takčitak, lebo piatky vždy kuchtím
naša lulu asi oddychuje, len nech oddychuje, má čas s nami klábosiť 😀
prajem pekný deň

zuzana0612
7. aug 2009

ahoj tanyja, ja už dva dni hľadám ubytko na dovolenku. niečo už mám. len čakám na schválenie.
tiež dnes čakám, kedy drahý príde a pôjdeme k našim. išiel k babke kosiť

tanyja
autor
7. aug 2009

tak to si našiel dobrú činnosť, aj ten môj je pri jeho mame a zakladá jej nové lino do kuchyne choddby a verandy, no ale poviem ti, hned to tam lepšie vyzerá ako s tými starými hnusnými brrrrrr kobercami 😝 😀
kde by mala byť tá vaša romantikuš dovolenka ?????

zuzana0612
7. aug 2009

niečo mám nájdene na južnej morave a niečo v malej fatre, tak ešte uvidím, lebo on furt si robí srandu, že nejdeme nikde, už tu mám návrh dvoch rezervácii. tak som zvedavá, čo povie. čakám kedy príde a vyberieme. a keď ma to "naštve" tak to vyberiem sama, potvrdím a bude. 😀

lulu107
8. aug 2009

čaute kámošky, pozerám, že stále na mňa myslíte. Ďakujem. Včera som dofrčala z východu o 22h a som šťastná, že som doma, bez rodičov 🙂 už to nie je na mňa, som z nich nervozná.
Bruško stále pobolieva, tak veľmi veľmi dúfam, že drobčekovia sú tam, bruško mám nafúknuté od 5 dňa po KET, papať mi chutí, tak dúfam, že to ma všetko nezavádza a budem tehu a chodím dosť často na WC. Veď keď sme išli na východ, tak sme museli zastavovať, nie kvôli Deisyne - havinovi, ale kvôli mne 😀 😀 😀
Dnes mám 10 deň a v stredu idem na krvičku, bože to budú nervy, ach jaj 😨

tanyja
autor
8. aug 2009

ahoj lulu , joj ako ti držím palčeky, aby ti to vyšlo , takto véééééééééééééééľmi 😅
ja som akási unavená, že sa mi ani okno nechcelo umývať, ľahla som si pred telku a pozerám film
my sme minule boli v cz a tiež sme často museli stáť, tiež nie kvôli Alimu - náš psík, ale kvôli mne 😀 😀 , maličký ma tlačí na mechúr ked sedím 😀
a nemaj nervy, hlavne kľud !!!
zuzi , ked tvoj drahý sa nevie vykecnúť, tak to vyber aj za neho, môj by to nechal na mňa ako ho poznám 😀

lulu107
8. aug 2009

tanyja - som veľmi kľudná, nedá sa to ani porovnať aká som bola po IVF, len je to stresujúce, mám strach ako dopadne krvička. Niečo vnútri mi hovorí, že som tehu, potom si poviem, čo keď si to nahováram. Keď sa v noci zobudím na bolesť v bruško, tak som presvedčená v tej chvíli že sú tam, že žijú, delia sa.
No uvidíme ako to všetko dopadne, za 3 dni idem na krvičku, ak to nevýjde, pôjdeme si pre ďalších drobčekov.

lulu107
8. aug 2009

tanyja - keď cítiš únavu, tak šup do postieľku, treba si oddýchnuť, žiadne sa premáhanie, tvoje telo má byť z toho vyčerpané 😉

tanyja
autor
9. aug 2009

si zlatá lulu, že sa o mňa trošičku obávaš 😉
ja to nepreháňam, iba niekedy, keď ma chytí upratovací ošiaľ 😀 , ako dnes ráno - ked som umyla okno v obývačke, povysávala a pozmývala celý byt 😝 😝 , ale teraz už oddychujem

tanyja
autor
9. aug 2009

zuzi ako ? cítiš sa lepšie a ako dopadlo rozhodovanie za dovolenku ? vybrali ste spolu alebo vyhral tvoj hlas ????????

lulu107
10. aug 2009

Čaute, už to teraz píšem druhý krát, opäť mi padá windows 😨
Kámoš je na dovolenke, ktorý mi robil pc, musím niekoho zohnať.
Za necelé 2 dni sa konečne dozviem pravdu ako som na tom, už to chcem mať za sebou.
Bruško ma dosť pobolieva, v noci kvôli tomu nespávam a kvôli častému chodeniu na WC, zaspím až nad ránom.
Včera som tiež trošku upratovala, ale nevládzem ako inokedy kvôli tým bolestiam si musím robiť prestávky 😉

Tak šup na dovolenku, poriadne si oddýchnuť, už ste sa rozhodli?

zuzana0612
10. aug 2009

ahojte,
tak konečne sme pred chvílou zašli ubybovanie, ktoré vyhovuje nám obom, a sme teda spokojní 😀 . bol to ťažký boj 😠 . som rada, že to je za nami. za týždeň sa balíme. 😉 ideme v útorok ráno. dala som to tak, lebo v pondelok chcem ísť ku gynekologovi. lebo ako mám tie antibiotiká, tak žiadna sláva. stále niečo. mám kúpený rosalgin. super vec, ale nerieši to situáciu, je to iba dočasné.
inak sa veľmi lepšie necítim, zajtra idem na kontrolu. aj na krv. tak som zvedavá, čo povie lekárka.
cez víkend sme boli u našich. to bolo fajn. aj keď tam bola vonku zábava, tak sme moc nepospali.
lulu, verím, že to dobre všetko u teba dopadne. držím silno silno palce 😉

tanyja
autor
10. aug 2009

ahoj, rosalgin na čo slúži ? a takom niečom som ešte nepočula
mne stačí nateraz zinkosel a materna s dha , že vraj to dobre robí na detský rozumček 😀 tak som zvedavá, kto z nás bude najmúdrejší v rodine 😀 😀
kde to bude tá vaša medová dovolenka ??? nech si to na nete okukneme
lulu neboj nič, dva dni ubehnú a my budeme s napätím čakať, čo nám napíšeš, len nech Ti vydrží dovtedy pc, alebo nám napíšeš z pc známeho alebo známej !!!

lulu107
10. aug 2009

zuzana - daj vedieť ako si dopadla s krvičkou a čo povedala tvoja doktorka, budem ti držať palčeky, aby si bola zdravá ako rybička 😉
tanyja - zatial pc ide vytiahli sme jednu ramku, ale keby náhodou nešiel pôjdem k niekomu na pc, veď vám musím dať vedieť 😉
A ten zinkosel a materna to je niečo ako calubrum baby plán? pretože teraz užívam femibion 800 s metafólinom to sa užíva do 3 mesiaca tehu a potom sa užíva zas iný, tiež je to femibion ale s ničím iným

zuzana0612
11. aug 2009

ahojte.
lulu- krv mi zobrali, výsledky by mali byť zajtra. ale prišlo mi zle u doktorky. tak ma aj prednostne zobrali. neviem čti to bolo z hladu alebo čo. teraz som v práci. ale iba tak, aby som najnutnejšie veci porobila a hotovo, ide sa domov. doktorka nebola nadšená. chcela aby som bola ešte doma.
tanyja-rosalgin je na výplachy. na ukludnenie. celkom je to fajn. tuším to pomáha. ale zázraky nečakám. ešte pôjdem asi na gynekologiu, keď bude doktor v práci.

tanyja
autor
11. aug 2009

lulu - zinkosel je kombinácia zinku, selénu a antioxidantov C a E a materna je podobná ako calibrum, doteraz som mala calibrum mami , ale naša doki mala akciu, ked som si kúpila v lekárni jedno balenie materny, druhé malé balenie som u nej dostala gratis, takže teraz papáme maternu s dha , ževraj malý bude z toho múdrejší 😀
femibion 800 som aj ja brala , ale len polku, kedže mi doki kázala 400-vku, a jedla som to až do výsledkov z plodovej vody, je síce drahý ale dobrý , jedná sa hlavne o prísun kyseliny listovej
výsledky z krvi budeš kedy veideť ? okamžite ?
zuzi - ty sa len rýchlo vykuríruj, aby si si mohla užiť dovolenku s drahým !!

lulu107
11. aug 2009

tie vitamíny to ti ponukla tvoja gyn. dr.?

zajtra budú aj výsledky budem tam volať od 14-15h uvidím ako sa mi podarí dovolať 😕
tanyja - zatiaľ beriem Femibion 800 tú som si naordinovala sama, našla som na nete, že je zabraňuje potratom a teraz chcem spraviť všetko pre drobčeka, predtým som nebrala žiadne vitamíny 😢

zizi - takže aj ty budeš mať zajtra výsledky krvičky, musíme veriť, že to dobre dopadne 😉

Zajtra sa ozvem ako som dopadla 😉

tanyja
autor
11. aug 2009

áno , ja ked som sa objednávala k doki , tak mi cez tel diktovala, aké vitamíny si mám kúpiť a doporučila mi k tým všetkým ešte aj femibion , kyselinu listovú som si sama naordinovala ešte pred otehotnením, tak neviem či aj to dopomohlo a pár krát som vypila alchemiku, hoc na čaje nie som 😖 , takže buď zaúradovalo šťastie alebo náhoda

zuzana0612
12. aug 2009

ahojte, ja som teraz v práci. zase som prišla niečo urobiť. do obeda a potom pofrčím zase domov. lebo ešte tak do obeda vydržím, a potom už nevládzem. a ešte musím zavolať tej doktore. lulu, dúfam, že to budeme mať obidve dobré. aj keď ja skôr myslím, že všetko až tak dobré nebude. no ale uvidíme. tiež začnem brať nejaké vitamíny, keď tu už o tom píšete. ale trochu iné... 😀 ako vy 😀 na imunitu, aby som bola zdravšia.

lulu107
12. aug 2009

zuzana - teraz ma napadlo v telke som pozerala o bylinkárke Anne Kopačovej, zameriava sa na neplodnosť, vyzná sa v bylinkách, myslím si, že by ti mohla pomôcť zavolaj jej 0903/037 131, volaj aj niekoľko krát pretože pracuje, nepýta si za to ani peniaze, len čo jej dáš, je veľmi príjemná.

Adresa - Vrbové , Poľná 20 / smer Piešťany/ vyskúšaj nič za to nedáš 😉

lulu107
12. aug 2009

babušky mám to negatívne 😔

Ale nevzdávam to už som sa objednala na konzultko na budúci týždeň a na budúci týždeň ideme na to, aspoň mi dajú viac bunkových drobčekov

vika34
12. aug 2009

lulu ☹ ,nevzdávaj sa

myslím na vás ,ale nič nestíham,pá

zuzana0612
12. aug 2009

lulu, nemôžeš sa vzdávať. myslela som, že napíšeš dobrú správu. ☹
ja musím ísť zase zajtra k lekárke. lebo mám stále vysoké aslo. takže stále nejaký zápal niekde asi. som zvedavá, čo mi zase predpíše.

lulu107
12. aug 2009

Určite to nevzdávam, mám ďalších mrazáčikov a ak ani to nevýjde pôjdem na 2 IVF, prvé mi vyšlo, len som mala smolu, že som ochorela, tak nešťastne

tanyja
autor
12. aug 2009

ahojte, tak ako čítam , tak dobrá správa nikde ☹ , ale jedna predsa , že lulu má ešte mrazáčikov , tak len dúfať, že to predsa len dobre vyjde
zuzi - niekde nejaký zápal asi bude, ked je aslo zvýšené, treba hľadať a hľadať...
ja som celý deň pri mamine a našom miláčikovi, takže k pc sa dostanem vždy len večer ako napr. teraz

tanyja
autor
12. aug 2009

a my sme sa dnes s maminou dohodli, že začneme triediť vecičky a pokuse prať, čo bude treba, dnes som dokonca drobcovi kúpila hniezdo do postieľky, nejdem kupovať celú výbavičku do postieľky, lebo paplónik, vankúšik i obliečky už mám, takže dvoje nepotrebujem

lulu107
12. aug 2009

sľubujem na budúce, vás už nesklamem, musím hodiť reč s lekárom, musím zistiť koľkobunkový sú ostatný drobčekovia, chcem vedieť akých mi tam budú dávať radšej nech vyberú z 6 najschopnejších

tanyja
autor
12. aug 2009

a potom mi aj vysvetli ako je to lepšie, koľko buniek má mať, lebo ja som sa s takým vôôôbec nestretla, my sme nemali žiadnych mrazáčikov ☹ , ty máš stále šancu byť tehu , takže hlavu hore
genetiku máš akú ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre