Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
27. aug 2009

ahojte,
to by ma teda zaujímalo, kde je lulu, už dávno tu nebola. asi má veľa práce. ja teraz v práci tiež doháňam to, čo som bola doma. ale snažím sa to neprehnať, aby som nebola unavená hneď týždeň po tom, čo som si konečne oddýchla

vika34
27. aug 2009

ahojte,dnes som mala byť už po operácií,ale mi volali,že nemajú pre mňa miesto,tak ma prehodili o tt,alebo až o dva,tak mi to skomplikovalo plány 😠
zdravím všetky

zuzana0612
27. aug 2009

no teda vika, nič moc. to sa nedivím, že ťa to nepotešilo a skomplikovalo plány. je to fakt na p..., človek na to čaká taký čas a potom ho ešte aj preložia, lebo nemajú miesto... 😒

tanyja
autor
27. aug 2009

ako mohli teraz zavolať, že nemajú miesto, keď o tebe už dlho vedeli !! určite zobrali nejakú ich tlačenku
mňa by to tiež naštvalo ☹ , ale nejako to vydrž
zuzi , nepreháňaj to s tou robotou, lebo za chvíľku budeš potrebovať ďalšiu
ja idem na dovolenku 6.9, ale materskú 😀 , a rodiť budem podľa všetkého cisárom , doktorka mi to odporučila vzhľadom na moje problémy predošlé ..

vika34
27. aug 2009

ahojte,musím vnejako vydržať,ved čo mi iné ostáva,držte sa,pá

tanyja
autor
28. aug 2009

ahojte, viki - teraz chodíš do práce alebo si doma ? ako si si to zariadila ? ja Ti verím že je to o držku, ale sme len obyčajní smrteľníci, a neostáva nám nič iné len čakať, aj ja som zvedavá ako dopadnem, ale určite padnem pod nôž
zuzi a sofokleska, dnes ráno je chladnejšie, dúfam že vám labky neomrzli 😉 , žabky si odložte , zajtra má byť chladnejšie

vika34
28. aug 2009

ahoj tanyja ,bola som dva dni doma,lebo Vika dostala angínu,ale dnes som už v práci,ale poobede príde tepovač,tak tu ostanem sama a budem pozorovať ako pracuje.
Mám fajn robotu,takže nemám problém a kolegyňa ma zaskočí

zuzana0612
28. aug 2009

ahojte,
tanyja, ja to riešim tak, že si dám ráno tenisky a žabky si zoberiem so sebou, keď je ráno zima. lebo cez deň má byť teplo, tak nech sa zbytočne zase nepotím.
viki, tak to máš super, že máš fajn robotu, to si nepovie hocikto. takých je málo. ja mám tiež dobrú robotu, iba niektorých ľudí by som vymenila. 😉

vika34
28. aug 2009

zuzana ja sa nemám naozaj na čo sťažovať,akurát ,že nás trochu zasiahla kríza,ale sme sa dohodli,že nikto neodíde,ale nám stiahli percentá z platu.Všetci sme súhlASILI,ALE KED PRIšLO K PRVEJ nižšej výplate,tak ma to zaskočilo,lebo mi to urobilo cca 100-120 eur a s tým som nerátala.Ja sa musím vždy dohodnúť s kolegyňou,aby tu jedna z nás bola a šéfke je to jedno,len aby bolo všetko vybavené

zuzana0612
28. aug 2009

nás kríza tiež postihla trochu. ale nášho oddelenia sa to nedotklo. inak, keby mala jedna odísť, tak by sme sa tu zbláznili, lebo by sme nevedeli čo skôr. pretože sme všetky vyťažené tak akurát.
100 € na mzde menej je už dosť na pocítenie. tak sa nedivím, že ťa to zaskočilo. a čo vlastne robíš?

vika34
28. aug 2009

robím úplne všetko čo sa týka administratívnej práce,pokladňa,fakturovanie,mzdy,príprava podkladov účtovníčke a tak

zuzana0612
28. aug 2009

tak to je fajn práca. ja som tiež rada, že robím z účta skoro všetko. lebo keby som robila iba jednu vec, tak ostatné zabudnem a to by bola škoda. človek má takto lepší rozhľad

sofokleska
28. aug 2009

ahojte!
tanyja na to si ako prišla že učtovnička bo kontrolorka.....hmm?inač ja vyrabam žiarovky možno som vyrobila aj tie vaše ktoré mate doma 🙂
aj u nas v praci teraz vyhodili kopu ludí kvoli tomu,že by im museli dať zmluvu na neurčito.tak lepšie je prepustiť a poprimať z uradu tak maju aj za tie ženy peniaze....katastrofa!človek je rad v dnešnej dobe že aspoň ma nejaku pracu....
labky mi dnes neomrzli,takolko mame nutene dovolenky dnes aj v pondelok a pak nas budu nahať sobotu a nedelu,tak ssa mame naa čo tešiť ☹

sofokleska
28. aug 2009

pamätam sa ako som maturovala z učtovnictva....,no sodoma gomora same aktiva,pasíva,ma dať,dal.....ach jaj 😉

vika34
28. aug 2009

najhoršie je ,že u nás doma to funguje momentálne má dať a dal ,je pomenej 😀

sofokleska
28. aug 2009

tak si s tebou vika možem podať ruku....

vika34
28. aug 2009

a pubertálne dieťa je zo dňa na deň náročnejšie,ale už som jej to vytrepala z hlavy tie reklamy a značkovú extra kozmetiku a pod. 😀

vika34
28. aug 2009

a mužovi sa snažím tiež,ale tam je to náročnejšie 😀 😀

sofokleska
28. aug 2009

ohybaj ma mamko pokym som ja Janko.ked už budem Jano neohneš ma mamo 🙂

vika34
28. aug 2009

ved práve môjho muža sa už veľmi ani ohýbať nedá 😀 😀 😀

sofokleska
28. aug 2009

ale poradiť si od teba určite da.no nie?

tanyja
autor
28. aug 2009

čítam čo ste popísali, a musím sa pridať do spolku, kedže u nás je to podobné - teda tie značkové veci zo strany drahéhu nemusia byť, ale čo nemusí to neurobí ......
dnes som dostala úúúúžasný kočík 😝 a malému som kúpila božské ponožtičky , no nekúp to 😀
každá rada dobrá a ja som tiež maturovala z podvojného účtovníctva - vytiahla som si najťažší príklad a dostala som z neho 2, hoci mi to zaúčtovali baby z denného štúdia , ja som chodila večerne

zuzana0612
29. aug 2009

ja si tiež už moc nepamätám, ako som z účta maturovala. ale viem, že sme všetko písali na papier a teraz už to robia na pc. a keď som prišla do prvej práce, kde som mala robiť účto, tak to bolo aj tak náročné,lebo bez toho, aby ma to niekto naučil, som neurobila nič. človek mal iba nejaký základný prehlad, teoriu, ale prax jasné že uplne o inom.

tanyja
autor
29. aug 2009

ja som robila jedine predkontácie v predošlej práci, aj to mi bolo napísané kde čo má byť - teda taký vzor 😀 nemala som ani šajnu, čo je čo , iba zbežne
prší u vás zuzi ? lebo tu sa pekne rozpršalo, ale bolo treba , už bolo veľmi sucho a ja som sa potila ako somár v stodole , teraz sa mi už lepšie dýcha 😝

sofokleska
29. aug 2009

tu u nas raz prší,potom na chvilu prestane a zase prši a k tomu fuka ešte taky besní vietor.no strašne počasie..... ☹

lulu107
29. aug 2009

čaute baby nebola som tu dlho mala som poobednú do obeda zhon a večer keď som prišla domov, tak som si dala ženský čajík obklad a šup do postieľky, dosť som teraz unavená z prednisonu, ktorý musím užívať.

sofokleska - inseminácia to nie je nič zaťažujúce, naprv. zoberú drahému spermijky zistia či sú o.k tebe zoberú krvičku a odsledujú ti kedy máš ovuláciu a spermijky ti vložia takou úzkou hadiskou, to nebudeš ani cítiť. V centre ti všetko vysvetlia. Pekne choď do centra pretože gyn. ti zabije veľa času pre nič. Budeš brať iba tabletky.

tanyja - mám teraz 30 rokov a preto sa tak ponáhľam, nechcem už čakať ani chvíľku, pokiaľ sa bude dať, tak pôjdem do toho čo najskôr až kým sa nepodarí byť tehu 😉

tanyja
autor
29. aug 2009

ahoj lulu , určite to stojí za to, ved tie rôčky strašne rýchlo pribúdajú a aj my, ani sme sa nenazdali a bojovali sme neuveriteľných 5 rokov, to je dosť
my už máme aj nový kočík, len foto je príliš veľké nedá sa mi vložiť do albumu, tak jedine bud na mail alebo skype
prajem pekný večer, idem pozerať tarzana 😀 , teda toho kresleného , ja ľúbim rozprávočky 😅

lulu107
29. aug 2009

tanyja - my už tiež bojujeme 5 rokov a už by bolo aj na čase aby sa to podarilo 😉
no dnes mi je trošku smutno, keď si pomyslím, že už by som končila 6 mesiac tehu ach.....

ozaj až teraz som prišla na to že tehu sa ráta od poslednej mršky takže som potratila v 7tt, nie v 4tt, asi som mala šťastie že to všetko vyšlo von, pretože môj gyn. rátal od vloženia drobčekov a preto mi povedal, že netreba kyret, no v noci som si vytrpela svoje myslela som že ma roztrhne, keby som vedala, že sa to takto ráta, tak utekám na pohotovosť, nie takto trpím. Inak sa mi zdal dosť veľký drobček na 4tt, keď mi vypadol. No teraz už budem múdrejšia 😉 Za dva týždne príde mrška a už začnem brať estrofém a koncom septembra pôjdeme pre drobčekov, no len dúfam, že sa budú pekne deliť 😉

a tie fotky tanyja mi môžeš poslať aj mailom ludmila107@chello.sk, ak sa to bude dať 🙂

tanyja
autor
30. aug 2009

ahoj, lulu už nemysli na to , čo sa stalo, iba sa trápiš, ono je to ťažké, ale dá sa to, ja som postupom času prestala myslieť a to čo by bolo keby bolo hento a tamto, ešte ma aj napadla taká myšlienka, že čo ked predsa len 1.malý bol ok, ale ked som si minule v zázname prečítala nechtiac pitevný nález, až ma zamrazilo - vykrivené ručičky a nožičky, no nič príjemné, hneď som zatrhla akékoľvek špekulovanie ohľadom malého

a tie fotočky ti pošlem na mail, mám foto kočíka a nejako odfotím aj sono malého 😵

tanyja
autor
30. aug 2009

ahojte, tak mi sme dnes pokrstili nový kočár,musí slúžiť !! a dodatočne aj nové auto 😀
lulu , poslala som Ti na mail fotečky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre