Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
18. sep 2009

potom mám aj celú kabelku ťažšiu, keď dám do nej peňaženku napratanú tými drobnými... 🙂
ty ideš dnes na poobednú sofokleska? a to robíš normálne do desiatej večer? ja už iba čakám, kedy budú tri hodiny aby som mohla ísť domov

tanyja
autor
18. sep 2009

ahojte, tak my sme dnes absolvovali sono, ozvy a prietoky, všetko ok, len malý je otočený ritkou smerom von, a kedže je už veľký, nemá miesto, tak sa už ani neotočí, ale ináč sa má dobre, ked mi sestrička robila ozvy, tak čušal, za 20min sa pohol 3x, ináč je ako vrtuľka 😀
tiež som dnes zažila zazeravú sestričku, ked ma okríkla, aby som čakala von, hoci doktor ma volal dnu, tak kto je dôležitejší ? doktor alebo sestrička ??
ale tá druhá, čo mi robila ozvy bola nadovšetko zlatá , darmo, je z toho istého mesta ako ja a trošilinku sa poznáme 😉
téma č. 2 : drobáky v peňaženke : aj moja mamča kritizuje tieto drobáky, doteraz sa nevie zorientovať čo je čo, tiež ich mám niekedy až až v peňaženke, ale dnes som všetky vysypala mamče, ako vyrovnanie za nákup, tak musí mať zo mňa radosť 😀

vika34
18. sep 2009

AHOJTE,MY SME SA PRáVE VRáTILI Z Aquaparku a som zlomená ,idem hajať,pá

tanyja
autor
19. sep 2009

vika, aj teba bolievali kĺby pred koncom tehotenstva ? ja si myslím, že som už ako stará tetka 😀 , ale ked bolia tak bolia, hlavne bedrové kĺby, iné nie a kým sa rozhýbem, chvíľku to trvá , ako teraz, od pol ôsmej to ešte neprešlo a to som už aj periny poprezliekala a povysávala , dnes som doma, tak budem oddychovať
vyšantili ste sa poriadne v aquaparku ?
všetkým prajem kráááááásny slnečný deň,, taký je u nás a ešte k tomu teplý , nádherná jeseň, už aby som kočíkovala 😀 😀 😀

zuzana0612
19. sep 2009

ahojte, my sme u našich od včera.teraz som sama, lebo mama išla pomáhať na svadbu jednej pani z rodiny, taká trochu vzdialenejšia rodina. a chlapi (otec, brat a drahý) išli na chalupu. tak ja varím a upratujem. celkom pohoda, keď je tu kľud.
u nás je tiež celkom teplo. len občas sa zatiahne, ale dúfam,že pršať nebude.
tani, tak to je fajn, že je všetko ok. môžem ti povedať, že kamarátku tiež boleli klby a ledva chodila. ale ju ešte okrem toho boleli aj päty.

tanyja
autor
19. sep 2009

ahoj zuzi, no mňa päty nebolia, len ten jeden pravý bedrový kĺb , ale nesťažujem sa , to je vlastne príprava na veľkú udalosť, hoc moja panva ešte nevie, že sa rozťahovať nemusí 😀 😀 , kedže drahý sa neotočil a už sa ani neotočí, lebo je veľký, takže von pôjde dierkou v mojom bruchu 😝 - budem mať dve jazvy na bruchu , tá jedna je po slepáku
ja som dnes bola akože tiež sama, bol u mňa Ali, lebo mamina bola spievať na svadbe - po obrade, spieva v istom ženskom zbore
dnes bolo akosi veľa svadieb . len u nás boli 3, kamoška bola na ďalšej, a čas tu u nás bol nádherný slnečný, vyšlo im to ukážkovo

sofokleska
20. sep 2009

no hej do 22.00,aspon viem že kedy končím.....zajtra rana konečne.
fakt same svadby jedna za druhov,aj
my sme boli včera gratulovať znamim na svadbe mali ju na urade trvalo to len 15minut a ta hlaška čo mala ta pani..."užite si života kym sa da" do krajšie je to podla mna v kostole aj ta atmosfera a jedno z druhym.
Tak,ale každemu podla chuti..... 🙂
Tanyja vydrž ešte chvilku zachvilu budeš kočíkať neboj............ani sa nenazdaš 🙂

vika34
20. sep 2009

ahojte,
tanyja také podrobnosti si po 12 rokioch nepamätám,ale ja som pribrala 22 kg,tak ma určite bolel celý človek 😀 ,nie len klby,a mala by si sa šetriť,aby si sa nezačala predčasne otvárať,ja som sa pre istotu neotvorila vôbec ☹ ,tak ma nechali ,že či sa to nezlepší,ale po 24 hodinách som sa otvorila iba na dva prsty a mala som byť na desať,hi,hi,tak som šla pod nôž,z môjho pohľadu si kľudne mohli ten deň odpustiť a urobiť mi cisarák hned.

zdravím všetky
Na MOJEJ DRUHEJ SVATBE TEN úRADNík,ktorý nás oddával sa spítal mňa ,že či si beriem za muža a povedal mu priezvisko môjho prvého manžela,bol to hrozný trapas,lebo môj terajší muž to meno nemusel a hlavne ja som neodpovedala,lebo som zostala hrozne zaskočená.
Krstné meno bolo správne a priezvisko na prd.Celá naša rodina vybuchla do smiechu,lebo vedeli,že sme spolu žili už sedem rokov a brali sme sa ,aby sme sa my dve mohli volať po ňom,celá manželova strana bola pobúrená,muž si kúsal spodnú peru a to je znak,že je veľmi zle a ked nám oddávajúci gratuloval po tom trapase ,tak mužovi miesto gratulácie povedal"prepáčte ja som sa vás zľakol",ked sme boli v pondelok na úrade ešte niečo vybaviť ,tak sa pán poslanec ešte vadil,že to nepovedal,tak som mu povedala,že mám asi tri videá,že či si to chce pozrieť 😠
nehovoriac,že tá ženská ,ktorá nám kontrolovala občiandke na miesto manžela napísala meno jeho brata,ktorý bol svedok a potom sa ešte s nami vadila,ked sme si to všimli,snád viem koho si idem zobrať 😀
celé to trvalo asi desať minút,lebo som im povedala,že nech vypustia rečičky,že ako sa budeme lúčiť s rodičovským domom a ako sa budeme snažiť zakladať novú rodinu,naša dcéra mala už vtedy sedem rokov,no je pravda ,že na tých desať minút určite nezabudnem

tanyja
autor
20. sep 2009

ahojte,
my sme mali krátky a jednoduchý príhovor od primátora mesta, ani sa nepomýlil, všetko dopadlo dobre 😀 a ženích tiež neušiel 😀 😀
ja som už skončila s namáhaním sa, okná už nateraz neumývam a periny som už tiež prezliekla 😅

vika34
20. sep 2009

ja som behala po schodoch v deň termínu a nič a na druhý deň mi odtiekla voda 😀 ,takže bud v kľude

tanyja
autor
20. sep 2009

ved ja už aj tak pôjdem len pod nôž, lebo malý sa neotočil a že už sa ani neotočí a určite to bude skorej ako presne na termín, možno teraz vo štvrtok mi doktor povie,kedy to bude, keby to už bolo, už sa neviem dočkať

vika, ty máš vikinku s druhým manželom, teda s Jurajom ? dobre si pamätám meno ??? 😀 , takže vy ste manželia a ja myslela, že len spolu žijete
no my sme spolu už 7,5 roka ale manželia sme necelé 3roky

vika34
20. sep 2009

my sme spolu 12 rokov a manželia budeme za chvilu 5 rokov a bohužiaľ Viku mám s prvým manželom,preto tak strašne túžime po druhom ,Juraj je zatiaľ bezdetný ☹

tanyja
autor
20. sep 2009

už som z toho múdrejšia 😀 , ale určite sa vám to podarí, už ked sa nám podarilo a to nám už neodporúčali normálnou cestou a predsa to len bolo normálnou cestou, tak prečo by si ty mala byť výnimka, no nie ??
a Juraj si Vikinku aj adoptoval ? alebo má meno po biologickom otcovi ? záujem nejaký prejavuje o dcéru ? alebo ani nie ??

tanyja
autor
20. sep 2009

idem si ľahnúť, som unavená, boli sme v BB a musím povedať, už to nie je na mňa trasy na také km ( 90km ), malý celý čas kopal - tlačila som ho , no a teraz čuší 😀 , vie že je doma asi

vika34
20. sep 2009

Vika má meno po Jurajovi,lebo môj ex zomrel,ked malA vIKA 5 ROKOV,DOVTEDY sa stretávali pravidelne každé dva tt,ked sme sa zobrali museli sme dať žiadosť na úrad o zmenu mena

vika34
20. sep 2009

DN 😅

zuzana0612
21. sep 2009

dobre ráno,
vika, čítala som si včera večer tvoj "svadobný príbeh". pobavila som sa, ale zase som si aj povedala, že uplná klasika naších úradov, domýlia čo sa dá.
tanyja, myslím, že si celkom trúfaš, keď absolvuješ také cesty, je to fakt dosť ďaleko. no ale keď ty ešte aj okná umývaš a periny prevliekaš... 🙂 , šikovná si, čo dodať. takže vo štvrtok budeš vedieť možno, kedy príde ten veľký deň? no som strašne zvedavá.nedočkavá už aj za teba. už sa ti to skracuje poriadne tá čakacia doba..
my ideme v sobotu na svadbu, tak dnes by som chcela byť v práci kratšie, lebo si idem dať urobiť nechty. včera ma chytila panika, že sa mi šaty nepáčia. týždeň pred tým chodila s tým drahého sestra, že sa jej šany nepáčia. teraz ja... 😀 .neviem čo mi, lebo takéto veci mňa nechytajú a netrápia, tak neviem čo teraz zrazu

tanyja
autor
21. sep 2009

dobré ránko,
zuzi kľud, určite máš krásne šaty a krajšia ako nevesta, ak nie si ty nevesta, nemôžeš ani byť, aby si ženích nesplietol nevestu 😀 , to čo vika zažila na vlastnej svadbe, by sa dalo sfilmovať do tragikomédie, ktorá nakoniec dobre dopadla
ja už teraz väčšinu dňa budem zase sama, tak sa zase presúvam smerom k mamine a Alinovi, tam mi to utečie ako voda a ešte k tomu musím k zubárke na preventívku,ale to až okolo obeda a dúfajúc, že sa dočkám, nie ako minule, ked ma cchela odbiť, že mne treba preventívku až v novembri , alebo že im sa už robiť nechce a veru ma ani nezobrali , hoc robiť mali do 15hod a ja som tam bola o 14hod
tak som zvedavá a dám samozrejme vedieť 😎

zuzana0612
21. sep 2009

ale veď ako tehotnej by ti mala urobiť dve prehliadky, alebo nie? niečo také som tuším počula. ja som na preventívke nebola už také 4 roky. 😀 viem, že sa nemám čím chváliť.... ale aj tak mám.... lebo ja nemám žiadne kazy, žiadne blomby, tak tam nechodím. máme to s bratom asi v génoch, lebo on tiež žiadne nemá. tak dúfam, že nám to dlho vydrží a potom to podarujeme aj deťom.
no veď keď budú nejaké "schopné"fotky, tak potom vám ukážem. ja neviem, čo mám takéto blbé nálady, že ma napadajú také veci. ja nechcem byť ani krajšia ako nevesta, to si nechám keď budem nevesta ja. asi mi šibe, lebo ja nemávam takto stres z ničoho....
😉

tanyja
autor
21. sep 2009

tak si z toho zbytočne nerob stres a proste si to vychutnaj , hlavne kľud , ja som poväčšine taká kľudná, to sa mi čuduje aj moja neter, že či ma nič nedokáže vytočiť, a prečo by malo, hoc niekedy sa zadarí 😀

zuzana0612
21. sep 2009

no veď u mňa keď sa zadarí.... tak je tiež po srande. lebo tiež som väčšinou kľudná

tanyja
autor
21. sep 2009

😀 😀 ........žeby to potom robili hormóny ???? ja som sa vydávala v nohavicovom kostýme a bolo, nič som tým nepokazila , mali sme akože len posedenie, ale nakoniec to bola rýchla svadba so všetkým, aj som si vytancovala a o 22hod sme boli všetci doma a spokojní z podareného dňa 😅

tanyja
autor
21. sep 2009

tak ja som už tu , kde ste všetky ? zabudla som si kúpiť čajové sviečky a mám rada svetielko z nich, musím vydržať do zatjra , až znova nezabudnem 😀
zajtra ideme s našim chlpáčikom k doktorovi, ide mu pod narkózou dať do poriadku očko, stále ho má hnisavé, tak dúfam, že bude mať potom dlho pokoj ☹ , musím mu potom kúpiť nejakú hračku za odmenu
ja som zubárku absolvovala úplne v poriadku, len to čakanie hodinové, hoc nikoho dnu nemali asi už predtým polhodinu, ale nič mi nenašla a hotová som bola za necelých 5 minút 😀 - takto som na ňu zuby cerila

vika34
21. sep 2009

ahojte ,dnes až tak neskoro ,mali sme omšu za môjho otca ,tak sme prišli neskoro a už som vás nestihla 😅
ale ved ja vás vlastne nestíham nikdy 😀
a teším sa ,že som vás pobavila mojim sobášom,takých pikošiek zažívam vkuse,mám plnohodnotný život,každý deň niečo 🙂

tanyja
autor
22. sep 2009

viki, aj dnes čakáme nejakú pikošku z tvôjho života 😅
my sme dnes absolvovali doktorov, vlastne celý tento týždeň, vo štvrtok a v piatok znova, už si musím urobiť interné vyšetrenia, lebo že čo ak niečo ?? 🙂

lulu107
22. sep 2009

čaute babušky dlho som tu nebola, pretože od minulého týždňa mám frmol. V pondelok mamu brala záchranka do nemocnice a v štvrtok naša Deisynka - psík išla na operáciu nádoru mliečnych žliaz, keďže mala slabé srdiečko, tak pri zašívani zomrela. Boli sme s drahým taký hotový, pretože nás doma nikto nečakal, zostal doma iba smútok a prázdny košík, tak som pozerala na nete trpasličieho čierného pudlíčka a našla som ho až z Košíc. V sobotu som bola ešte na poobednej a v nedeľu sme išli pre ňu. Je strašne zlatučká, milá. Užime sa teraz hygienickým návykom a veľmi dobre jej to ide. Má 3 mesiace. Dnes sme sa už naučila povel sadnúť a ľahnúť, už príde aj na meno. Sú to dobre pokroky za 2 dni. Sú to múdry havinkovia.

V pondelok už idem na UTZ, tak dúfam, že bude všetko O.K

tanyja
autor
22. sep 2009

úprimnú sústrasť lulu, psíčka mi je ľúto (koľko mala rôčkov ?), aj my máme psíka, ťažko by som znášala, keby sa mu niečo stalo
my , teda mamina , máme yorkshira, dnes sme s ním boli u doktora - robil mu očko + vytrhol mliečne očné zuby, tak bol celý deň uspinkaný a dúfam, že zajtra už bude veselý
pošli mi foto novej Deisynky, ja milujem psíky , aj ten náš je múdry, len sadnúť a ľahnúť sme ho neučili , ale hygienické návyky sa celkom skoro naučil
mamine sa čo stalo, nech je čoskoro doma , aby bolo doma veselšie !!!

sofokleska
23. sep 2009

Ahojte,lulu v prvom rade ti chcem zaželať uprimnu sustrasť,tym člankom si mi pripomenula mojho jazvečika ktoru sme mali 13ročkov,tiež mala tie mliečne žlazy aj ju operovali ale stale jej to rastla,a dostaval kopu nezmyselních inekcií......potom sme ju museli dať utratiť aby sa netrapila....velmi mi chyba a dala by som čokolvek zato aby tu mohla byť.Nikdy na nu nezabudnem a verim že aj tvoj psik bol skveli a že si ho milovala.

ano ano pošli foto fešandy!

my sme si zobrali z utulku bigelku tak pred dvomi rokmi,nedokazal by som byt bez psika,teraz je akurat roztiahnuta po selej posteli 🙂

sofokleska
23. sep 2009

kopu chyb mojom texte ako tak čitam,chcem rychlo pisať a takto to dopadne.....ospravedlnujem sa 🙂

lulu a ako sa vola ten druhy psik?

vika34
23. sep 2009

lulu ☹ ,ja som mala ešte pred 20 rokmi rotvajlera a zverolekár mu toľko pchal injekcie,lebo tvrdil,že je chorý až nám to šteňa predávkoval a naša Fedruška po tt v nemocnici umrela.Odvtedy som nemala žiadne zvieratko a odkedy mám muža a dcéru ani žiadne mať nebudem,tie dve šelmy mi úplne stačia 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre