Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

mirip
14. dec 2008

aké situácie máš namysli?

tanyja
autor
14. dec 2008

všetky súvisiace , hlavne snažilky

mirip
14. dec 2008

tak v tom som ja raz hore a raz dole momentálne každý deň je iní......a tiež nie som tehula a momentálne od septembra do januára ani snažilka

tanyja
autor
14. dec 2008

a do ktorej kategórie sa radíš?
ja som tiež niekde , vlastne nikde 😝, stojí to akosi na bode nula

mirip
14. dec 2008

neviem asi nikde teraz posúď sama, od augusta 2005 snažilka do júla 2008 kedy som otehotnela, počase ked sa risovalo že je to všetko ok a som šla už pre tehot. knižku som sa 29.sept. dozvedela na svoje narodky že baby už nie je prestalo sa vyvíjať a je to missed, 30.sept. kyret a potom zisťovanie príčiny, a teraz čakateľka a od januára zase snažilka kto vie dokedy zase........takže asi tak

tanyja
autor
14. dec 2008

no to máš "veselé", nie doslovne, nechcem sa dotknúť, tak si vybudovať dobrú psychickú základňu a šup do toho
môžem sa spýtať - už zistili, prečo sa to stalo?

mirip
14. dec 2008

velká zrážanlivosť krvi ale to je ale aj nemusí byť príčina......príčinu missedu nikdy neveidia na 100%zistiť

tanyja
autor
14. dec 2008

ja som tiež zažila 3 x neúspech, a viem aké je to ťažké, ako to bolií
preto je dôležité, aká je psychika, tá moja sa vcelku drží, aj ked je to na hrane únosnosti
my sme mali 3x náhodnú trizómiu a dôvod? nezistený

nikika33
14. dec 2008

Tak ja som na tom teraz zle, keďže už vyše 4 r. sa snažíme o druhé bábo a nič. včera mi došla mrcha po 5 dnoch meškania , tak sa moja nádej zase ( už po neviem kolkýkrát ) zase rozplynula . minulý mesiac som to skúšala podla jonasa, tak som dufala, ale márne .

mirip
14. dec 2008

no všeličo sa stáva 😒

tanyja
autor
14. dec 2008

hm, to poznám, aj my to skúšame podľa jonáša, zatiaľ bezúspešne, že aj počas mrchy sa to má zdariť, ale 😖 😖 , to fakt nemusím

tanyja
autor
14. dec 2008

a 4r, klobúk dole, že vás to ešte neprešlo, zvládaš to dobre nikika ?
asi si z Teba zoberiem príklad 😉 😉
len s tým rozdielom, že ja žiadne dieťa ešte nemám a to ma štve

mirip
14. dec 2008

nikka a bola si aj u doktora na nejakých vyšetreniach? aj ty aj manžel? ked taký dlhý čas a stále nič

tanyja
autor
14. dec 2008

a synátor bol bezproblémový? teda jeho počatie?
zvyčajne to tak býva

nikika33
14. dec 2008

tanyja - len asi preto to zvládam ako tak, že doma už jedno dieťa mám. A niekedy to zvládam lepšie a niekedy horšie.hlavne vtedy, ked mi mrcha mešká a ja začínam dúfať ... ked príde načas je to o trošku lepšie. A darmo si poviem, nemysli na to, psychika v tom tiež zohráva dôležitú úlohu . Mne to jednoducho nejde, po každom milovaní myslím na to, že možno teraz sa to podarilo. A ty sa kolko snažíš ?

tanyja
autor
14. dec 2008

podľa mňa to robí psychický blok - tá túžba po bábu nedovoíi telu uvoľniť sa a proste to nefunguje......
teda u mňa to tak funguje
predtým som 3x ani neviem ako otehotnela, lenže 3x to bola náhodná trizómia a po umelom oplodnení nič, lebo som bola tak napätá........ ☹ ☹ ☹ a dúfala som ☹ ☹

mirip
14. dec 2008

to máš dobre aspon v tom že vidíš že jedno baby už doma máš, ja som prišla aj o to prvé, takže nemám zase nič len ja manžela a on mna..... 😔

luly3
14. dec 2008

tanyja ahoj 😉
ja som mala tiež 1 IVF neuspešné v maji 2008 a psychyka
no hrúza ....., tak som bezhlavo šupla na 2 IVF s velkyma
obavama ale veriac že raz sa mi to určite podarí 😉
na a teraz som po ET 11 den zajtra mam krvičku no ale od piatka
mi test ukazuje // 😅
tak ak ti možem poradit šupnite na druhe IVF 😉

tanyja
autor
14. dec 2008

snažím ? 3 roky to bolo neplánované, ale dopadlo to zle a teraz už vlastne od konca minulého roku
koľko máš rokov ak sa môžem spýtať ?

nikika33
14. dec 2008

mirip .. nie nebola som , lebo som si myslela , že ked sa nám syn vlastne podaril tak, že si manžel ( vetdy ešte len priateľ) dával pozor ... ale v januári sa už chystám navštíviť lekára, lebo už stačilo tolko sklamania .

tanyja
autor
14. dec 2008

ďakujem za radu, ale neviem či sa na to dám, ja už len vidím malé dieťa a slzičky mi tečú a nie zažiť ešte ray ďalší neúspech, ale mám to ako zadné dvierka

nikika33
14. dec 2008

ani sa nepýtaj 🙂 33 ! a ty ?

tanyja
autor
14. dec 2008

ja o 2 mesiace tiež 33, krásny vek, čo povieš???? 🙂 🙂

mirip
14. dec 2008

ved hej problémy sa niekedy objavia hned niekedy neskôr....ja vždy hovorím že je to nespravodlivé všetko okolo toho niekto ani nevie ako otehotnie len sa na nu muž pozrie a je tehotná a vela žien si toto nevie vážiť ani trochu a my čo by sme chceli nie a nie a máme takéto trápenie........

nikika33
14. dec 2008

to teda je 🙂 tanyja a skúšala si aj nejaké čaje alebo iné metódy ?

mirip
14. dec 2008

ja som mala 31 a na narodky som dostala výmenný lístok na kyret skvelé narodky 😖

tanyja
autor
14. dec 2008

😉 😉 😉 😉 😉 zdieľam tvoj názor Mirip, hlavne tie, čo si najmenej vážia deti, tak tie ich majú a kopu a nestarajú sa o ne
ale my sa nezdáme, my vyhráme 😉 , ale kto nám dá hlavy doporiadku?

mirip
14. dec 2008

ja ju už mám a aj som vždy mala , dakujem

tanyja
autor
14. dec 2008

nie, žaidne iné metódy som neskúšala, máš niečo osvedčené??? poraď vyskúšame 😉 môj drahý sa len poteší

nikika33
14. dec 2008

fakt jeten život nespravodlivý .. ten kto chce, nemôže mať a niekto rodí ostošesto 😖 ale sa aspon my budem navzájom psychicky podporovať, dobre ? a náš cieľ nech je, budúci rok aj smalým bábom alebo aspon s veľkým bruškom ! 🙂 čo vy na to ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre