Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

nikika33
26. mar 2009

ahojte baby ...tak malá Tamarka je už na svete, váži 1, 25 kg ale je vitálna, dýcha sama a je strašne zlatunká ... cez víkend ju ideme pozrieť, už sa teším ...
ináč je tu zima, aj snežilo, no proste hrôza .... kedy bude už konečne jar ??? človek by aspon nemal takú depresívnu náladu, a možno aj snaženie by išlo ľahšie ....
mne sa blíži zase mrcha, tak sa to odzrkadluje aj na mojej nálade .... takto je to každý mesiac, neviem si pomôcť
a vy sa ako máte ? čo nové u vás ?

vika34
26. mar 2009

ahoj u nás podobná depka,idem na konzultáciu do Brna a uvidím čo mi povedia,ked im donesiem ten fascikel mojich všetkých lekárskych vyšetrení 😝

nikika33
27. mar 2009

ahoj vika §
Prečo idete do Brna ? niekto vám to odporučil ?

tanyja
autor
27. mar 2009

dobré ránko aj odo mňa,
viki - aké centrum je v Brne ? už si o nich niečo počula a kedy tam idete, čo by ste tam mali podniknúť ?
niki - hlavu hore, aj tu sneží, brr a to som si už chcela dať moju novú jarnú bundičku, nech už je ozaj pekne , ale už je piatok , tak to znie dobre

vika34
27. mar 2009

bola som po neúspešnom Kete v inom Car na konzultáciu a on ma poslal tiež iba na konzultáciu do Brna do Repromedy ku primárke,ale neviem čo by iné povedala ako už viem .Bude to stať cca 500 CZK,TAK TO EšTE OBETUJEM,ahojte

tanyja
autor
27. mar 2009

ako sa všetky máte, ktorá nie je rada, že je zajtra víkend, nech sa radšej ani neozýva 😀 😀 😀

bambi09
27. mar 2009

ahojte babenky,ja sem nepatrim,teda uz nie,ale viem,ako sa citite,ked kazdy mesiac dorazi nechcena mrcha...
☹ ☹ ☹
mam dve deti,ale na nasu princeznicku sme sa nacakali roky...naplakala som sa,namodlila,uz som ako sa hovori hodila flintu do zita a bum...mrcha nedosla,ja som otehotnela vo svojich 37 rokoch a plakala som,ale od stastia... 🙂 🙂 🙂
teraz uz mame rocnu slecnu,ma problem so srdieckom,ale sme za nu nesmierne stastni a vdacni... 🙂 🙂 🙂
necitala som celu diskusiu,ale skusla som cvicenie podla Ludmily Mojzisovej, kupila som si v lekarni Sarapis a nevravim,ze len vdaka tomu,ale mame babo... 🙂
moja kamoska snazilka ma rovnako stareho syna,ako ja a nedari sa im druhe,ona bola na to strasne upnuta,teraz uz trochu menej,ale este stale chce velmi,velmi a nedari sa zatial...tak jej to velmi prajem,aj vam vsetkym,viem,ake to je,ked sa nedari ☹
hore hlavicky a hlavne na to nemysliet 24 hodin denne,lebo to boli... 🙂
drzim vsetkym snazilkam palceky...nech babenka pridu co najskor a urobia z vas stasne maminky... 🙂 🙂 🙂

tanyja
autor
27. mar 2009

ahoj bambi, ty si tiež dobrá dušička, a také potrebujeme najviac, veď čo už, aspoň povzbudenie . to nám dobre padne
ja som toho už tiež dosť preskákala ,ale sú aj také, ktoré toho prežili omnoho viac, ako naša viki, ona je silná osôbka, stále ide ďalej,

bambi09
29. mar 2009

ahoj tanyja,dufam,ze to nebolo myslene ironicky... ☹ ☹ ☹ ,to,ze take ako ja potrebujete... 🙂
ja vam vsetkym drzim uprimne palce,aby sa vam splnili vase sny a tuzby...moj sen tu spinka blizko mna a dopriala by som to kazdej zene,ktora po tom tuzi 🙂 ☹
tak sa drzte babenky,obdivujem vas... 🙂 🙂 🙂

tanyja
autor
29. mar 2009

vôbec to nebolo myslené ironicky, ale úprimne - ty si dušička, ktorá povzbudzuje a to nám snažilkám padne veľmi dobre !!!!!!!!!!

bambi09
29. mar 2009

tanyja,sorry,tak dakujem... 🙂 🙂 🙂
drzte sa a nestracajte nadej,ved ta umiera posledna... 🙂 🙂 🙂
este raz vsetkym vsetko dobre...presla som marnou tuzbou,ale stal sa zazrak...nech ten zazrak zazije kazda jedna z vas...vsetko dobre prajem... 🙂 🙂 🙂

tanyja
autor
29. mar 2009

bambi, ty si tiež chodila aj do nejakého centra ? vyšetrenia a takéto záležitosti ?

bambi09
29. mar 2009

tanyja,vdakabohu nie,ale isla by som,keby sa nepodarilo samo,my sme byvali v podnajme,tak som nevedela,co bude,ale ked sme kupili vlastny byt,tak do roka sa zadarilo,tak nas to obislo...klobuk dole pred vami... ☹ 🙂

garnelia
29. mar 2009

Babenky ahoj,
ja mam 4 anielikov,som v inej diskusii,ale prišla som sa na Vás kuknúť na odporúčanie Tanyje,ktorá nás tiež navštívila 🙂
Mám ubolené srdiečko a hľadám odpoveď na moje"prečo práve mne sa to stalo"v oblasti medicíny,ale aj v alternatívnych metódach.
Dúfam,že sa raz dočkáme nášho vytúženého drobčeka a držím palčeky všetkým snažilkám,viem,čo prežívate...

Vika ahoj! 😉 my sa poznáme z inej diskusie,vidím tu len teba ako známu babenku.

tanyja
autor
29. mar 2009

garnelia, to sa všetky pýtame, ked sa to stane práve nám : prečo práve ja ?", ale pravda je taká, že je nás ohromne veľa s podobným osudom,len to bolí a smútok nás uzatvára mimo okolia

vika34
29. mar 2009

ahojte babenky,tanyja nerob zo mňa nejakú hrdinku,lebo teda žiadna nie som,mám za sebou toho veľa a odporúčam vám neklásť si otázku,prečo práve vám sa to stalo.Ja si túto otázku nehovorím už dávno,lebo odpoved je vždy rovnaká,lebo medved 😀 Kto so počká ,ten sa dočká

tanyja
autor
30. mar 2009

presne tak viki, ja som to isté povedala trocha v ino poňatí 😀 😀 😀 , ale aj tak, máš toho dosť za sebou a ja tiež, no čo už, no nie, ved aj tak dosiahneme to čo chceme !!!!

tanyja
autor
30. mar 2009

bambi, tak ty si prvá, ktorá nemusela mať baby cez centrum, ja som dochádzala každý druhý deň cca 350 km a prejavilo sa to na tom, že sa nezadarilo, nerobilo mi dobre, tie dlhé cesty ☹ ☹

bambi09
30. mar 2009

tanyja,tak to je teda ina kava,350 km,tak to mozem panu bohu fakt dakovat,ze som nic take ako vy nemusela vytrpiet... ☹ ☹ ☹
boze moj,ja uz chapem,preco zeny su mamami a rodia,ziadny chlap by toto nevydrzal,zvlast v takych snazeniach,ako su tieto tu,tazke,vytrpene,vymodlene,ani porod by nevydrzali...keby chlapi rodili,ludstvo by vymrelo...cest vynimkam...tak vydrzte,co musite na ceste za svojim cielom,snom a tuzbou,raz sa urcite zadari... 🙂 🙂 🙂
drzim vsetkym vsetky prsty na rukach aj nohach... 🙂
a idem spat...dobru noc... 🙂 😔 😔

garnelia
31. mar 2009

Ahojte,

Tanyja,Vika mať tak trošku z Vášho optimizmu a výdrže...ale pravda je,že ináč to nejde...

Bambi ďakujem za povzbudenie,človeku dobre padne,keď s ním spolucíti niekto,kto už má deti 🙂

tanyja
autor
31. mar 2009

akosi mi tu chýba tomaslavka, kde sa nám stratila, alebo žeby detičky neposlúchali ? ozaj , ako sa im darí ??
ani sylvi veľmi nepíše, sylvi, nepracuj toľko, a pridaj sa k nám 😉 😉 😉

tanyja
autor
1. apr 2009

halóóó, kde ste všetky ? je mi smutno, nemám koho nachytať a nikto tu zase nie je ☹ ☹
čo si počnem taká sama ? ozve sa niekto ? či mám ísť spať ?
viki , aspoň ty sem zavítaš, síce pozde, ale predsa, takže aspoň Tebe dobrú noc a ostatným kolegynkám, ktoré k nám nejako nevedia zavítať ☹ ☹

vika34
1. apr 2009

ahojte,mala som viac robotky a večer som už bola unavená,silvia mi písala,že má veľa práce,lebo sa rozhodli sťahovať,tak nevie kedy sa zase ozve.
Nebud smutná tanyja ,že teraz nikto nepíše je daňové obdobie,predpokladám ,že už teraz to bude lepšie 😀
dobrú noc

tanyja
autor
1. apr 2009

😀 😀 😀 daňové obdobie už skončilo, už len čakať na peniažky z daňového 😀
a kedy sa rozhodli sťahovať ? mail jej funguje , či nie ?
idem aj ja, lebo ráno musím skoro vstávať - o 6hod.
takže dobrú nôcku, zajtra sa hádam stretneme

vika34
1. apr 2009

aké peniuažky z daňového?ved mi dávame a nič nedostávame ☹
neviem či Silvii funguje mail,my si píšeme cez IP,alebo spolu voláme,my sa poznáme už dlho,nie z tejto témy
,aj ja som sa pítala,že kedy sa tak rýchlo rozhodli ,tak neviem ,ved hádam sa ozve
dobrú

tanyja
autor
2. apr 2009

ahoj viki , ja som mala preplatok z daňového , takže mne vracajú 😉 😉 , a darovala som aj 2% z daní
Sylvi mail funguje, písala som jej a už mi aj odpísala, no budú to mať určite pekné v novom , hm, brala by som véééééééééľký byt a vééééééééééľký balkón , ale ani ten náš nie je malý a má aj balkón , a nespomenula, kedy sa tak rozhodli , ale robia na prerábke , potom naklušeme na kolaudáciu , hm ?? 😀 😀

vika34
2. apr 2009

silvia býva o ulicu dalej,takže teraz to bude trochu dalej,ale od nás je Dun.Lužná iba asi 15 min. A tanyja ty kde bývaš?Ked nás pozve tak ideme na kolaudáciu a ked nie tak sa natlačíme 😀

tanyja
autor
3. apr 2009

ja bývam trošku ďalej od vás asi 350km, nie ďaleko, okres Rim. Sobota, ale po maďarsky neviem ani zaťať 😀 😀 😀 , a ked nás pozve, tak dojdem, alebo sa mi dve dohodneme a spoločne sylvi prepadneme 😀 😀 😀 😀

vika34
6. apr 2009

no to by silvia zírala 😀

tanyja
autor
8. apr 2009

ja mám akcie hop najradšej .......... 😀 😀 a také sú aj najlepšie, tak napr. vznikla naša svadba, nákup nášho krásneho gauču, či telky, alebo dovolenky .......... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre