Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

lulu107
16. okt 2009

čaute- tak vítam nového člena na našej téme 😉
Blahoželám mamine aj ocinovi a drobčeka vítam medzi nami 😉 dúfam, že sa mu bude tu páčiť 😉

zuzana0612
16. okt 2009

viki, a ty si taká zaneprázdnená doma, v práci, všade?ja mám teraz tiež také obdobie, lebo je štvrťrok, tak je toho dosť.
lulu, ty si teraz pn? dúfam, že oddychuješ a si v klude

tanyja
autor
16. okt 2009

ja mám teraz trošku voľno, malý spinká, tak som nakukla, ale idem sa vystrieť na gauč,
viki - nenaháňaj sa tak, aj ty zuzi
a lulu tá určite oddychuje
sofokleska, kedy idete do centra, alebo ste už boli ?
pekný víkend prajem

lulu107
17. okt 2009

čaute - no včera mi najlepšie nebolo, na žaludku otras a ledva som stála na nohach poobedo som už len ležala, už len aby zbehli tie dva týždne nech vidím drobčeka-ov a ich srdiečko-ka, to že je zle tak to nestojí ani za reč. Grcky nie sú - to len žalúdok trucuje 😀

zuzana0612
17. okt 2009

ahojte,
ja mám štvrťrok, takže práca doma. treba nahrávať a spracovávať doklady. tak pracujeme obaja
pekný víkend prajem všetkým

tanyja
autor
17. okt 2009

ahoj zuzi, peknú prácu si si vybrala na víkend, ale ked treba pracovať,, tak treba, čo už s ňou
ja mám teraz minútku času, čakám kým sa hladoš zobudí 😅

zuzana0612
17. okt 2009

tanyja, ty máš teraz takú príjemnejšiu prácu, nie ako ja. 🙂 ale aj ja som rada,že ju mám, lebo keby nie, tak nemáme peniažky. ale tiež sa snažím to nepreháňať. nerobila by som to teraz, ale drahý mal cez týždeň povinnosti, tak nestíhal. musíme to teraz dobehnúť.
si doma aj s drahým, alebo pracuje stále? nezobral si dovolenku, aby si užil prvé dni s vami?

lulu107
17. okt 2009

čaute
ako sa má naša maminka? ako sa ti darí v novej úlohe?

lulu107
17. okt 2009

Ozaj skorom som zabudla malinkého od nás vyboskávaj 😲

sofokleska
17. okt 2009

ahotje !tanyja ja som bola teraz na tých meraniach na gynde povedal mi že mi nedozrieva vajicko kedze mam nepravidelnu ale este v pondelok idem na meranie.fnuk tak to som mohla cakat akurat tak na zazrak...ako sa ma malinky?

bzzmajka
17. okt 2009

sofokleska, ja som tiež chodila an merania, asi dva roky sme sa milovali bez ochrany ale neriešili sme nedarenie, potom tehu do 6-7 týždna, velká bolesť a zase rok a pol nič..začala som chodiť na merania a nič, vajíčko nedozrievalo, alebo aj začalo ale potom prasklo, až po tabletkách/hormonoch moje merania dopadli dobre...nevzdávaj to

lulu107
18. okt 2009

sofokleska - medicína je pokročila, takže ako píše bzzmajka, ozaj do toho centra nechceš ísť radšej, tebe by stačili papať tabletky a v správny deň by ti tam hadičkou vložili spermijky - inseminácia, to by bolo šup šup

tanyja
autor
18. okt 2009

ahojte, drahý prišiel včera z práce domov, bude s nami celý týždeň, tak si malého vychutná a vychutnáva si to naozaj, musím uznať, že je šťastný ako blcha
samozrejme že ho vybozkávam, ja ho bozkávam stále 😀
sofokleska nevzdávaj to a chod cez centrum, to je najistejšie a pomôžu Ti

sofokleska
19. okt 2009

dakujem vam baby,no bola som dnes na gynde.Konečne mi dal nejake tabletky nejaky clostibegyt na ovulaciu.nepoznate to nahodou?
No som zvedava čo to spravi,ale musim počkať na 5 DC.
Aj to centrum zvažujem,ale uvidim ako to s timto dopadne,dufam že dobre..... 🙂

lulu107
19. okt 2009

Sofokleska - clostibegyt som brala, predpísali mi ho v centre a bolo to oveľa lepšie pretože mi odsledovali kedy mi dozreje folikúl a potom mi tam vložili spermijky. V centre sa ide na istotu a nedopujú zbytočne s hormónami ako gyn.

tanyja
autor
20. okt 2009

ja som chodila tiež predtým len ku gyn, tiež mi dá vala hormóny a nič, vajká sa urobili, len na príkaz "teraz" to akosi nefungovalo, ale skúšaj kým sa dá !!!

vika34
21. okt 2009

ahojte,
sofokleska clostibegyt pokiaľ viem je hormon na väčšiu šancu otehotnieť,čo aspoň si myslím znamená,že sa ti môžu vytvoriť aj viac ako jedno vajíčko a v čase ovulky musíte veľa sexovať 😀
viem,že to dávajú babám,ktoré chodia na IUI/Inseminácia/
až teraz som si všimla ,že aj lulu ti odpísala v podstate to isté 😀
všetky vás pozdravujem + malého tanyjáka

sofokleska
21. okt 2009

hej len kto vie kedy budem mať tu ovulku,no snad ju spozorujem.uz sa nemožem dočkať kedy mi pride mrcha,aby som mohla vyskušať tie tabletky.....xi xi

maly tanyjak..........to je milené 🙂

vika34
21. okt 2009

lulu ako pokračuješ?všetko o.k.,myslím na teba 😅

tanyja
autor
22. okt 2009

peknú prezývku ste vymysleli nášmu pokladu 😀
pozdravujem všetky 😀 😀

lulu107
23. okt 2009

sofokleska - meraj si teploto aby si prišla na to kedy máš ovulu, ale inak tej tvoj doki je dobrý, keď ti dal slostibegyt, tak ti mohol aj odsledovať kedy máš ovulu, práve to sa mi nepáči na gyn. lekároch. a preto uprednostňujem centrum.

Ahojte už mi býva menej zle tuším mi trošku už aj bruško podrástlo 😀 a už sa neviem dočkať na 3.11, hneď mi odpadne kameň zo srdca keď uvidím drobčekov na UTZ

Ďakujem, že si robíte o mňa starosť.

Tanyja ako sa ma malinký aký je v noci? je veľa krát v noci hore - hladnučký?

vika34
23. okt 2009

ahojte,takže lulu zatiaľ je všetko o.k.?to som rada ,budem ti držať všetky prsty

tanyja tak ako mamičkuješ?Malý sa budí každé tri hodiny ,moja Vika sa do troch mesiacov budila o druhej a o piatej a to išla spať cca o 8 a po troch mesiacoch sa budila iba o 5 a to jej vydržalo až do 11/2 roka a potom už spala až do 7.To bolo super tak nacvič aj ty maleho tanyjáka na disciplínu 😀

sofokleska
24. okt 2009

lulu,ved prave to neviem ja k nmu mam ist pak nameranie ked to doberiem......jeden mesiac som skušala to meranie ale take teploty som namerala36.2, 36.4 a najvadčia bola 36.6.možno preto bo som nemala ovulku...ach nevyznam sa v tom ☹ aka by mala byť ta spravna teplota?
lulu ozaj a ako je dobre brať ten clostil rano,poobede bo večer?a myslime na teba,neboj vše dobre dopadne 🙂

tanyja
autor
25. okt 2009

ahojte, mamičkujem ako sa dá, zatiaľ sa nám darí, malý tanyják papá priberá plačká a spinká
zatiaľ máme taký režim, že ho musím cez deň každé dve hod budiť na papanie aby priberal, o týždeň nám doki povie, či ešte budiť alebo nie, ináč kúpeme sa cez pol siedmu a potom sa ide na večeru 😀 , zatiaľ spinká tak, že sa budí 2x v noci, celkom to ujde, uvidíme ako sa to ďalej vyvinie
pekný deň prajem
lulu myslím na Teba, potom daj foto lululienok 😉

tanyja
autor
26. okt 2009

ahojte, ako sa máte ? čo nové ?
popíšte niečo, nech si vás prečítam , ked mám chvíľku
pozdravujem všetky zlaté babenky : zuzi, lulu, viki, sofoklesku , aj bzzmajku

vika34
27. okt 2009

ahojte ,som choručká,takže som v postieľke a liečim sa,je mi dosť mizerne ☹

vika34
27. okt 2009

tanyja nemám čo písať ,aby si čítala,nemám nič nové,len sa na mňa valia samé problémy som z toho dosť vyčerpaná
tak čo ťa budem zaťažovať ☹

tanyja
autor
27. okt 2009

vylej si srdiečko, to padne dobre vika, to je taká psycholiečba 🙄
ja som si nakrmila dieťa a o hodinku sa bude kúpať
a trápi ťa chrípka alebo niečo podobné ?
zuzi kde si ako sa máš ? dávno si nič nenapísala

vika34
27. okt 2009

SOM totálne prechladnutá,zasoplená a je mi na prd ☹

zuzana0612
28. okt 2009

ahojte, viki, to bude asi tým počasím. ja sa tiež bojím, že niečo chytím, tak sa snažím piť vitamíny.
tanyja, občas nakuknem, čo nového máte, ale nemala som chuť nič písať. podobne ako vika, mám toho nejako veľa. inak by to bol parádny príspevok do tejto témy, lebo je to celé o psychike, ale nechcelo sa mi to rozoberať.snažím sa nejako spamätať z toho sama. malinky ako sa má? poslúcha?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre