Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

cikyta
14. dec 2008

Aha,mala si trizomiu.To je čo?

tanyja
autor
14. dec 2008

bolo to v rozhraní od 6 do 3 mesiaca - ja som sa rozhodla ukončiť to - boli to vady nezlučiteľné so životom, a ked tam život aj bol istý, tak postihnutie na celý život ( 1x v 6 mes, 2x v 4 mes, 3x v 3mes a 4.chalan sa neuchytil)

tanyja
autor
14. dec 2008

trizómia - náhodná trizómia - náhodne sa niektorý chromozóm naviaže na nesprávny chromozóm a tým vzniká postihnutie

cikyta
14. dec 2008

No už som si pozrela na nete čo je to trizomia.Je to hrozné.Lebo napr.proti takej tromboze sa dá chrániť liekmi a injekciami a tak bábätko donosiť v zdraví,ale toto........tu sa asi velmi pomôcť nedá.Je to len náhoda,však?O to horšie,že bábätko je už také velké.Ani nevieš ako ti držím palce-sakra ved už toho bolo dosť a je načase zbaviť sa tej velkej smoly!

tanyja
autor
14. dec 2008

ty si zlatá osôbka, aj môj otec hovorí - že aj nešťastie sa jedného dňa unaví a sadne na vola 😀 😀
no ja teda vôl niesom , ale mohla by som ho mať aspoň raz v živote....., teda druhý krát - 1x to bol môj drahý

😀 😀

tanyja
autor
14. dec 2008

teda to šťastie........ 😉

cikyta
14. dec 2008

Ockovi ver.Má pravdu!
Teda,s tým drahým si ma pobavila!.........No ale aj taký vôl je v živote niekedy potrebný 😀 😀 😀

tanyja
autor
14. dec 2008

nie, môj drahý nie je vôl, môj drahý je moje šťastie, ale sranda musí byť a tá teraz vznikla riadna, vyrobila som riadnu šlamastiku so slovíčkami .......... 😀 som šikovná

cikyta
14. dec 2008

Fu,tak to mi odlahlo.Myslela som,že máš druhého mužíčka a toto patrilo prvému.

kacurienka15
14. dec 2008

ahojte babenky ja viem, ze som v nespravnej teme ale potrebujem radu. Asi za nejaky 1 tyzden mam dostat menzes, ale asi 2-3 dni ma pobolieva podbrusko ako na menzes, sem tam ma popichava raz v pravom raz v lavom vajecniku, a hned po najedeni ma boli zaludok...moze ist o tehu alebo predmenstruacny syndrom.Dakujem

tanyja
autor
14. dec 2008

no, ja si myslím , že najistejší by bol test, ale podľa toho pobolievania vaječníkov by mohlo ísť aj o mrchu, ja tak zvyknem cítiť pravý vaječník , a ten žalúdok by sa hodil aj na tehu, over si to testom, to je najistejšie

tanyja
autor
14. dec 2008

mužíčka mám prvého a dúfam že jediného, sme spolu 6,5 roka , z toho 2.rok manželia
za 2 týždne máme výročie sobáša....... 😀 😝 😝

cikyta
14. dec 2008

Kacurienka,test ti ukáže najskôr // až po 14 dnoch od pohl.styku.Skôr nie.Tak isto aj nejaké teho pocity prídu najskôr až na taký 14 den po styku,ale to už je ozaj výnimka.Mala by si skúsiť testnuť 😉

tanyja
autor
14. dec 2008

žeby sme začali robiť aj poradňu ???? s radosťou, všetko sa raz zíde
cikytka - budete mať prvé bábo ?

cikyta
14. dec 2008

Kacurienka - môj prvý tehotenský príznak bol:
Bolesť na menštruáciu a pobolievanie vaječníkov,ktoré trvalo 3 dni a potom dosť.....Potom nasledovalo kýchanie zázračné // na teste!

cikyta
14. dec 2008

Veru prvé.

kacurienka15
14. dec 2008

Niekedy citim aj take krce v podbrusku...hm no neviem BT je 37, pockam do konca roka ak to samozrejme vydrzim a testnem..🙂

tanyja
autor
14. dec 2008

ja som nemala takmer žiadne príznaky, jedine prsia ma boleli na dotyk, ostatné nič

kacurienka15
14. dec 2008

Kychanie???Nechapem...Obycajne kychanie???

kacurienka15
14. dec 2008

No tanyjka ked si spomenula prsia, tak mna nebolia, len bradavky mam cervene a hrozne ma stale svrbia..🙂

tanyja
autor
14. dec 2008

ty si vykýchala Silvinku, krásne

cikyta
14. dec 2008

No dlho som kýchala.Ziadna alergia,žiadna choroba,len som kýchala ako kôn stále 😀

tanyja
autor
14. dec 2008

to je ako nejaká alergia, kedy si mala styk? sú testy, ktoré ti už po 10 dňoch od onoho osudového dňa ukáže či je to pozitívne alebo negatívne

kacurienka15
14. dec 2008

Mne sa akurat do rana urobil herpes na pere, upchaty no a kych kych 🙂 Asi nejaka brusna chripcina, urcite si zasek robim nadeje ☹

tanyja
autor
14. dec 2008

😀 😀 😀 😀 to sa strašne páči, hlavne keď si predstavím môjho otca - on keď začne kýchať, tak aj 20 x za sebou

kacurienka15
14. dec 2008

ked prave ze ja neviem kedy bola ovulka,ale myslim si ze sexik bol prave v tom case, sexik sme mali asi trikrat za tento cyklus, no ale mozno to vyslo...hm neviem

tanyja
autor
14. dec 2008

kacurienka - to bude asi ozaj nejaká chrípka

tanyja
autor
14. dec 2008

tak si len počkaj na ten test a zbytočne sa nestresuj

cikyta
14. dec 2008

Ano Kacurienka! Celkom som zabudla-mala som aj herpes a dr.ma hrešila,že akorát teraz!V nepravu dobu!Je to nebezpečné v tehotenstve!

Môj oco tiež kýcha aj hodinu v kuse,ale iba vtedy,ked má vypite 😝 😀

kacurienka15
14. dec 2008

Co???Sa teraz bojim a co ti na to vtedy dali???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre