Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

sofokleska
18. jún 2010

ahojte,tak naša "SUPER" kolegyna ma volno.....hura,taka radosť chodiť do roboty až na tu chripku 😉
už som tu raz pisala o tom zateplovani a niektore to uz mate za sebou, nam teraz stavaju lešenie....ale nikto mi nevie povedať či treba dat dole aj vonkajšie rolety....dufam že nie bo len pred nedavnom sme ich davali robiť......dakujem
lulu fotky nebudu?

tanyja
autor
18. jún 2010

ahoj sofokleska, u nás sa nezatepľuje, lebo máme " múdrych susedov" a zatepľovať podľa nich netreba, veď načo, je predsa globálne otepľovanie, taký je názor poniektorých, ved len to bol boj, kým sme získali podpisy ľudí, aby sa vôbec mohla strecha robiť !!!
a s mimčom nič nové?

vika34
19. jún 2010

ahojte,tak ja mám dnes perný deň,
Vika má o 5 celovečerný program tanečného štúdia,akurát som ju odviezla na generálku a navečer by sme mali s Jurkom ísť ku Dunaju,kde sú už od piatku ostatný na stanovačke,ale mi sme teda nešli pod stan,včera lialo ako hovado,tak som si to odpustila.V noci ideme na diskotéku/pokaziť vekový priemer 😀

tanyja
autor
19. jún 2010

vika, žeby pedagogický dozor? lebo mi sa už len tak môžeme nazvať na diskotéke 😀 😀 , tie 15-ky, čo tam chodia nám už môžu byť takmer deti, ale užite si to, ja som naposledy bola na diskotéke pred asi 6 rokmi, len tu u nás veru niet kam vyraziť, jedine pod ten stan 😵 😵
tu búrka nebola , iba sa to krúti a krúti a zavše zahrmí a padnú 4 kvapky, toť vsjo 😵 😵

sofokleska
19. jún 2010

tanyja no zatial z mimčom nič ☹ drahy berie tie vitaminy na spermie teraz by sme mali isť znovu na SPG až mi to tento tyžden vide,tak skočim na gyndu po žiadanku.z centrom na teraz stojim,nejak to nemam ani čas riešiť v kuse sme v robote a hlavne kazdy vikend 12sky,tak je toho dosť. ☹
už som to zistila možem tie rolety nechať ked chcem,len to pak budem mať trochu tenšie ale nič sa nestane 🙂

tanyja
autor
20. jún 2010

ahojte, ako ste strávili dnešný deň ?? my sme boli väčšinou von , bolo pekne, len fúkal chladný vietor ,ale prežili sme to 😵 😵
zajtra ideme do poradni, tak som zvedavá, koľko váži moja mrľka vrtuľka 😵

zuzana0612
21. jún 2010

ahojte,
tak u nás veru včera moc pekné počasie nebolo. pršalo skoro celý deň, až neskoro poobede nepršalo, ale to bol zase taký silný studený vietor, že vonku sa byť nedalo. a teraz prší zase. no veď dávno nám nepršalo.....

vika34
21. jún 2010

ahojte
tak disco bola fajn,až na to ,že sme boli suverénne najstaršie.Bola aj moja sestra so švagrom,obaja starší odo mňa o 7 rokov,takže viedli,ked sme začali šalieť na parkete,tak všetky 18-tky na nás kukali,ako keby sme padli z Marsu.Ale bolo fajn. Dokonca tam boli aj podia pre polnočné tanečnice,tak do polnoci sme tam boli my 😅 .Dokonca aj môj muž tancoval a to je už čo povedať

tanyja
autor
22. jún 2010

ahojte, ja som dlhšie nebola prítomná 😀 vzniklo menšie nedorozumenie a admin mi zablokoval môj nick, zaúradoval škriatok 😵 😵

lulu107
22. jún 2010

čaute, tak hodila som tam pár fotiek, ale neviem zrušiť rátanie tehotenstva, pretože tam sa vyberajú možnosti, neviete mi v tom poradiť. Momentálne sa liečime, malý ma sople, netečú mu z nosa, tak musíme užívať sprej a odsávať to. Aby nám bolo veselšie. No uvidíme aká bude táto noc.

tanyja
autor
22. jún 2010

lulu, malý je fakt nádherný a ako ho Deisinka stráži, nie ako náš Ali, on sa malého bojí ☹ ☹
pozerala som , ako máš zmeniť stav počítania tehotnosti, choď do tvojho profilu, je tam okienko Tehotenstvo a rodina a okienko : stav, tam si zmeň, na neplánujeme a už ti to nebude ukazovať, aspoň myslím, že to tak funguje, skús a uvidíš
viki, tak ste si dali do tela - aspoň ste sa odreagovali a to raz za čas telu treba dopriať, ja sa chodím odreagovať na aerobick a veru, hned mi je lepšie hlavne moja hlava trocha vypne 😉

tanyja
autor
23. jún 2010

ahoj, lulu, čo si vyzistila za odsávačku ? našla si niečo dobré , čo naozaj rýchlo vyťahá ??
to moje dieťa dnes samo stálo !!! asi 3 sekundy stál sám a potom pokračoval v kráčani s držaním sa za ruky mojej maminy, no nie je šikovný ?? 😀 😀 😀 😀 a už 2x sa mu podarilo zliezť s válendy a kresla, ide nohami napred a v ľahu na bruchu, šikulka 😵 😵

vika34
23. jún 2010

ahojte,tak už sa balím,pevne verím,že ked to tak dramaticky začína ,bude super
Zajtra ešte idem do roboty,ešte musím urobiť nejaké bankové prevody,ešte niečo dokúpiť/hlavne mini tampony/aj ked sme obe s Vikou dostali mrchu 20.6. mne už končí a jej chuderke ešte nie,ale skúšala si tam narvať môj tampon a podarilo sa iba na cca 3 cm ,tak tajne dúfam,že do piatku to nejako prejde,lebo neviem pomôcť pri aplikácii

tanyja
autor
24. jún 2010

😵 😵 😵 také problémy ja mať nebudem 😀 , ešteže mám syna
a ja teraz pri tej mojej mrche sa môžem kúpať ostošesť ... vlastne ani nemám poriadnu, odkedy mám mirenu
viki a kam presne idete ? a kedy sa vrátite??
ja som zahlásila, že budúci rok už idem aj ja, boli sme pred 3 rokmi a treba aj malého učiť na väčšiu vodu, detičky vodu milujú a náš malý nadovšetko miluje vodu

zuzana0612
25. jún 2010

ja som skoro vždy používala najmenšie tampony. tiež som mala problém si ich zaviesť. a najlepšie mi išli o.b., tie sa lahko zavádzajú.

tanyja
autor
25. jún 2010

tak to som ja nikdy nemala rada, asi som zo starej éry 🙂 🙂 , použila som to fakt len v stave totálnej núdzi, ale ináč už nie
myslíte si, že je skoro, aby som malého dala do vlastnej izbičky? ja si myslím, že nie a čím skôr tak tým lepšie , teraz ešte nebude rozmýšľať, či sa mu tam chce alebo nie.
čo mi odporučíte ??

zuzana0612
26. jún 2010

ja som ich používala pravidelne, niekoľko rokov. a neboli žiadne problémy. a teraz neviem ani z akého dôvodu som prestala...
nemôžem ti tanyja radiť, keďže nemám skúsenosti. ale inak som toho istého názoru ako ty, čím skôr si zvykne, tým lepšie. keď som ale toto povedala pred mojim drahým, tak povedal, že som zlá.... 😀 . ale napríklad kamarátka má stále malého pri sebe, aj keď ma tri a pol roka. a jej manžel spí v izbe,ktorá je nachystaná pre malého.... , pretože malý tam spať nechce.tak som drahému povedala, že bude aj on tak spávať, keď nesúhlasí s mojim názorom... 😀

tanyja
autor
26. jún 2010

tak to si mu pekne natrela 😀 😀 , mne moja mama tiež prv povedala, že je to skoro, a teraz už nič nehovorí, ja len nechcem zažiť to, čo aj moja švagrinká - Fifo ešte 4ročný nechcel do detskej, hoci tam spala aj jeho veľká sestra a druhej švagrinej dcéra 5 ročná nechcela do detskej, lebo ona sa bojí.........., ale iné východisko nemala, lebo sa jej narodil brat, ktorý išiel do jej postieľky, ale tá je už tiež prázdna, lebo malý spí v manželskej a otecko chodí spať na gauč...
super si to rozdelili.. takto by vlastne mohli mať stále ďalšie a ďalšie dieťa, no nie ?? 😵
no a toto ja nechcem zažiť !!!
akurát rozmýšľam čo použiť na predel izby, lebo mi máme väčší 2-izbový , kde sa 1 izba dá predeliť na 2, je tam aj dvoje dverí.. ale asi len vertikálnu žalúziu, nech sa spálňa vetrá, okno tam potom nebude
a

zuzana0612
28. jún 2010

neviem, čo sa používa na také predelenie. ale myslím, že tá žalúzia by mohla byť. to vetranie je dôležité.

tanyja
autor
28. jún 2010

drahý chcel robiť sadrokartónovú priečku ale ja som to zrušila, potom chcel zasúvacie dvere, aj tie som zrušila, nech sa vetrá z každej strany a na dvere dám len nejaký nepriehľadný záves, niečo nájdem, len sa bojím ako to tu dobojujeme s nábytkom, budeme ho musieť vytrepať na medziposchodie, aby nezavadzal a aby mohol vymaľovať
asi tak o mesiac by som sa do toho pustila, teraz idú na dovolenku osoby, ktoré by mohli pomôcť... a hlavne treba urobiť elektrinu pre malého do izbičky

tanyja
autor
30. jún 2010

dnes som zažila niečo nepríjemné - v správach bola baba, ktorá rodila v deň ako ja, ležali sme spolu na izbe, že je nezvestná a napísala list na rozlúčku... jej mama strašne plakala, dopadlo to síce dobre, ale to asi ešte nie je koniec ☹
ktovie čo sa v jej hlave udialo? taký skrat, hrôza a ona pipina ani otca dieťaťa neudala do rodného listu, bola hrdinka, že to zvládne, a teraz toto , aspoň niečo by možno prispieval na malú
nechcem nič podobné už zažiť !!! 😖 😖
potrebovala by pomoc psychologičky ☹ ☹

tanyja
autor
3. júl 2010

tu je nejako mĺvko ☹ ☹ ☹
kde ste všetky ? len nehovorte, že ste boli všetky pri mori, lebo budem smutná, ja mám more na balkóne, malý sa čľapká a ja slním nohy 😵

sofokleska
5. júl 2010

no to máš super že môžeš ísť aspoň na balkón,normálne ti závidím🙂my tam teraz máme natiahnuté fólie na oknách,takže je tam dosť dusno.trochu sme ich natrhli na balkon dverach bo sa nedalo ani spat...o komaroch ani nehovorim?aj vy ich mate tolko?

tanyja
autor
5. júl 2010

podobne rozbombardované doma to má aj môj brat, takže prádlo sušiť nemajú kde, hrôza, akurát sme im boli poliať kvietky, lebo sú v chorvátsku
komáre sa zatiaľ veľmi neukázali, našťastie, lebo na balkóne nemáme sieťku, istý pán nám ich robí už 2 mesiace a každý týždeň, ked mu volám, tak povie, že na budúci týždeň ich príde namontovať, už kašlem na neho, čo iné na to dodať...

zuzana0612
6. júl 2010

ahojte, u nás je komárom dosť. mám pocit, že nerobím nič iné, len sa škrabem. otras. a nie že by sa ukazovali iba večera, ale hocikedy cez deň.

tanyja
autor
6. júl 2010

no tak to sú poriadne drzé, ešte aj cez deň, videla som to v správach, že aj postreky sú nanič, keď sused nepostrekuje
ako ste pokročili ???
lulu sa mi dávno neozvala , neviete čo je s ňou ? 😨

tanyja
autor
7. júl 2010

baby, u nás akcia hop !! už tento víkend bude u nás prevrat - prehadzovanie izieb, maľovanie a robenie elektriny, mám z toho mierne obavy 😒 ako to dopadne, no ja doma nebudem, idem na oslavu, ale prehadzovanie bude až v nedeľu, nech sa chrústik v kľude vyspinká vo svojej postieľke 😵

lulu107
8. júl 2010

čaute ospravedlňujem sa že som sa tak dlho neozvala, najprv vybavovačky kvôli papierom pre malého a v TT je každý úrad pomaly na jeden deň, teraz sme behali po lekároch ortopedia a kardiologia, brali malému aj výter z nosa či nemá bacil kvôli soplíku, nemal, tak sme včera boli na očnom, tak kvapkáme kvapky samozrejme vysávame soplíky a striekame mar plus -morská vody do nošteka. No ja už dúfam, že sme našli príčinu a soplíky budú preč, ešte sa zbavíť koliky aby sme sa mohli vykakať a bude to dobre. Teraz keď má vyvýšený madrac v postieľke kvôli tomu aby mu soplíky nezatekali do priedušiek a pľúc, naša šikulka už sa pretočí sama na bruško a pri naťahovaní sa z vrchnej časti postieľky dostane až dole.

tanyja
autor
8. júl 2010

😀 to sa môj malý začal otáčať až 5 mesačný, a tvoj malý to už teraz dokáže !!! z postieľky si urobil šmýkačku 😀 😀
moje dieťa dospáva doobedie - dal si 20 minútového šlofíka v kočíku, čo dááááááááávno nebolo !! a potom ho náš fifo tak rozšialil, že ešte doma bol divoký 😵 😵

my teraz doma vo veľkom preberáme, ako dať nábytok, aby to bolo čo najlepšie, v noci som z toho rozmýšľania nevedela zaspať 😀 ale dohodli sme sa 😀

tanyja
autor
10. júl 2010

hlásim sa ! tak elektrina natiahnutá, svetlo svieti, najväčší neporiadok uprataný, zajtra sa pokračuje 😝 😝 , budem rada, keď bude všetko na svojom mieste a uložené , dnes som prišla z posedenia pri starkej - mala narodky a potom na : hurá upratovanie, fuj, spotená som bola ako myš , brrr
kto mi prídete pomôcť ?? 😵
mám z toho veľkú hlavu ... viki je teraz fajn na dovolenke, vegetí , hmmm aj ja pôjdem aj s chrústikom na budúci rok !!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre