Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

lulu107
24. máj 2009

vika 34 - to máš teda dobrých bojovníkov🙂 blahoželám k peknej 5.
Máš ich teraz na predlženej kultivácii? keď ideš až v štvrtok?

lulu107
24. máj 2009

tanyja - prešla si si toho dosť, tak si myslím že je už načase aby ste to s drobcom dokopali až do konca🙂
Na druhý krát bude možno, dievčatko. Inak kámoške tvrdili lekári že čaká chlapčeka a nakoniec to bolo dievčatko🙂

tanyja
autor
24. máj 2009

lulu - ja mám chalana naisto potvrdeného, môj drahý robí iba chalanov 😀 (už by sme mali polovicu futbalového mančaftu ) a dokonca doki nám pekne odfotila aj pipíka , a na druhé bábo sa už určite nedáme , už nie po toľkých nervoch čo sme doteraz zažili, aby sme ich zažili znova, tak to nepotrebujem, som silná, ale už stačí a že by to bola baba pochybujem ....... 😎, ved ešte aj po umelom by to bol chalan
dnes som si všimla, že mi už nejako viac pučí brucho, no ak takto porastiem až do konca, tak za chvíľu neprejdem cez dvere 😀 😀 😀 , ale pribrala som zatiaľ len 3 kg !!!
nikika - pekné od Teba že si k nám zavítala a ako vidíme, tak máme nové kolegynky, sme radi !!!

sylvia21
24. máj 2009

Ahoj Tanyja, to je skvele, ze sa Ti takto dobre dari 😉 Uz rozmyslate i nad menom?

Viky - stvrtok je tu coby dup. Ako sa citis? Si na PN?
NOvinky u mna - vcera sme uz svietili, takze mame rlrktrinu i teplu vodu 🙂

Dobru nocku 🙂

lulu107
25. máj 2009

tanyja - čo čo keď sa drobčeko prihodí? hm?

tanyja
autor
25. máj 2009

ahoj lulu - myslíš tým druhého drobčeka ? asi nie, ve´d už ani najmladšia nie som (za chvíľu 34), to je dosť, ja som skromná, mne stačí jedno a zdravé
sylvi - jasné že sme už aj nad menom rozmýšľali, zasadla rodinná rada a už sme sa rozhodli, kukni do môjho profilu tam som to napísala 😉
bambula - ty si koľko pribrala ??? moja švagriná napr 25kg a kolegyňa 6kg, rozdiel úžasný

lulu107
25. máj 2009

tanyja - veď si v najlepších rokoch, určite nie si stará🙂 teraz je to skoro plánovať uvidíš za rok možno za dva

tanyja
autor
26. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 ďakujem za kompliment ( podľa mojej svokry som bola stará už pred 6 rokmi ) 😀 ,a teraz je rada, že bude mať vnuka
no ppotom si asi budem musieť hľadať prácu, kedže som bola len na zastupovanie, z jedného platu sa žije dosť ťažko , ale ja sa činím - hľadám aj teraz prácu cez pc a niečo aj mám, len je toho pomenej ale je 😉
ale poznám oveľa staršie, ktoré budú mať prvé bábo a neboja sa , dnes je to už úplne ináč ako kedysi ......
kráááááááááááááááááááááááááááásny deň prajem 😎

lulu107
26. máj 2009

tanyja- tak to čo povie svokra, tak to si vôbec neber k srdcu, vieš dobre že svokry takéto komplimenty veľmi radi dávajú hlavne nám nevestám, pekne sa postav pred zrkadlo a povedz si "som pekná a mladá, vyzerám dobre"
Hľadáš si prácu na doma cez pc?

tanyja
autor
26. máj 2009

lulu - mám presne tvoj názor - jedným uchom dnu a druhým von 😀 😀 , teda hlavne u svokry 😀 , som hroznáááááá 😀 😀 😀 , máš podobnú svokru ??
a jasné že som pekná a mladá , veď to sme všetky pekné a mladé , teda ako sa cítite a ja sa veru staro necítim, ale ja zato nerozmýšľam nad druhým, lebo som toho už dosť mala za sebou a už som si povedala dosť, teraz dobojujeme, nech máme nášho drobca a budeme šťastní rodičia
ja si hľadám prácu na doma, robím preklady z nemčiny pre jednu firmu, ale ešte by som niečo k tomu zobrala, len mám tu nevýhodu, že som z malého mesta, možností málo a teraz ešte aj tá kríza
naša viki sa ako má ??? čo nové
a sylvi, vy by ste sa kedy chceli sťahovaať do nového ?? ešte veľa práce v bytíku ???

vika34
26. máj 2009

ahojte vôbec nič nemám nové ,od nedele sa mi neozvali ,tak hádam bude všetko o.k.,vo štvrtok idem na ET.
Vaječníky ma ešte pobolievajú asi už starnem 😀

lulu107
27. máj 2009

tanyja - ja som si užila svojej svokry až až, bývala som s ňou 4 roky a oproti nej 2 roky, potom sme sa presťahovali a bolo dobre🙂 moja svokra už nežije 1rok. No o mrtvých len v dobrom 😎
To je škoda, že mate malé pracovné možnosti, pretože pozerám, že máš dobre vedomosti z nemčiny ale ty si šikulka niečo si určite nájdeš🙂
Vika - tak zajtra ideš na to budem ti veľmi veľmi držať palčeky, pretože zajtra to už musí výjsť!

tanyja
autor
27. máj 2009

viki - budem na Teba myslieť , tfuj tfuj tfuj !!! a vôbec nie si stará !! akurát s Lulu sme začali tému "vek-odkedy žena starne" 😀 a zistili sme, že ženy vôbec nestarnú!!!
lulu - ja som si včera dala konečne viacej inzerátov, som zvedavá, či sa mi niekto ozve !! ale snáď áno, len niekedy mám toho dosť na preklady a niekedy ja útlm ako teraz, ale mali by byť nejaké zmluvičky na preklad, to zmákneme , a odkiaľ vieš, že mám dobré vedomosti z nemčiny ?? to som sa ppocvhálila ? to som ale drzá 😀

vika34
27. máj 2009

babi idem do boja a od zajtra som tehotná 😀

tanyja
autor
27. máj 2009

to sa dobre počúva, takže nevzdávaj sa a bojuj odušu !!!!!!!!!!!! budeme na Teba veľmi myslieť
a nohy nore, aby nič neutieklo 😀

tanyja
autor
27. máj 2009

a koľko embryjok Ti vložia, nevravel doki ? čím viac tým lepšie 😀 , robili aj vyšetrenie embryjok ? ak áno tak by si mala vedieť aj pohlavie , no som veľmi zvedavá čo Ti povedia , tak potom nás veľmi nenapínaj !!!!!!!!!!

vika34
28. máj 2009

ak vydržali,dám vložiť iba dve a neboli sme teraz na PIGD,nie sú financie a minule mi to aj tak nepomohlo,budem veriť,že sa to podarí aj tak,som nervozna ,neviem čo mám doman už robiť/teda riadu je tu kopec aj povysávať by sa patrilo,to som ale nakázala Vike,tak sa iba tak poflakujem a za hodinu odchádzam

vika34
28. máj 2009

ahojte,tak som potencionálna matka dvojčiat a ešte máme aj tri zamrazené.
Všetko bolo fajn,len ,že som prišla podľa dokiho s prázdnym mechúrom ,podľa mňa už mi trebalo,ked to bolo podľa dokiho o.k.,podľa mňa už hotová katastrofa,modlila som sa ,aby som ich neocikala,nakoniec to dobre dopadlo,ale posledné dve minuty čo som mala ležať som už aj slzu vyronila ,všetko by som vymen ila za záchod

tanyja
autor
28. máj 2009

ahoj vika, poznám ten pocit, mne bolo treba strašne cikať už vo Zvolene 😀 a to sme ešte len išli do BA, vydržala som to, teda musela a miesto 10minút po som radšej ležala asi 20min, nechcela som to riskovať
tak len oddychuj a oddychuj, aby si bola v kľude a hlavne žiadne stresy !!!!!! nech ťa drahý obskakuje 😉

vika34
28. máj 2009

dík,ale to by musel byť doma 😀 ,som zvedavá kedy sa privalí a spýta sa čo máme jesť a ja odpoviem ,že nič 😎

lulu107
28. máj 2009

tanyja - samozrejme, že si šikovná a máš dobrú znalosť nemčiny, veď by si inak neprekladala 😀 , ani nevieš ako a hlavne vtedy ak budeš najmenej čakať, tak vtedy sa ti niečo dobre pritrafí🙂

Vika - strašne ti držím palčeky🙂 konečne sú drobčekovia tam kde patria, pekne ležkaj, nechaj sa obskakovať, máš na to plné právo. Vychutnávaj si tehotenstvo. A drobčekovia kuskajte kuskajde do maternička, je len pre vás 🙂

vika34
28. máj 2009

lulu dakujem,muž už prišiel a čuduj sa svete,povedal,že na večeru niečo navarí,dal mäso do pácu a vhupol za mnou do postele,tak vlastne neviem či budeme aj večerať,alebo čumeť na surové mäso

lulu107
28. máj 2009

vika - nesieš ho nechať aby zaspal, pretože drobci budú hladní, trošku ho postrč, chlapy majú vždy čas

tanyja
autor
28. máj 2009

😀 😀 aj mne doktorka povedala, že ma manžel má nosiť na rukách, tak som povedala, ale že cez týždeň je v práci , tak som dostala odpoveď, že ma má nosiť cez víkend, no len keby aj cez víkend bol doma ☹ ☹ , musí robiť jeho sestre kúpelňu ( asi sa budem k nim zato celý rok chodiť kúpať 😀 )
a surové mäsko ee to mi tehulky nesmieme !!!!!!!!!!!!!!!!!
lulu - a ty sa ako máš ? niečo nové ?

vika34
28. máj 2009

Juraj uvaril aj sa to dalo jesť,ale sa tak prežral,že mi tu vzdychá,dúfam,že ma neovracia 😀

tanyja
autor
28. máj 2009

😀 😀 to je juraj dobrý, keď mu chutil vlastný výtvor, ja keď navarím tak to zjem raz a dosť, hoci môj drahý dobre že aj hrniec nezje 😀 😀 😀 , zajtra sa chystám na varenie, lebo mi príde domov, musím sa posnažiť 😀 😀 😀
no ale už ma chytajú driemoty, tak idem spať, dobrú noc všetkým dobrým vílam 😉

vika34
29. máj 2009

tanyja ,sme na tretej strane 😕

sylvia21
30. máj 2009

Ahoj kocky, co idete porabat cez vikend? My opat riesime rekonstrukciu, uz to stahovanie vyzera asi do dvoch tyzdnov. Snad sa to bude dat realizovat 😉 Uz sa celkom tesim 😉

lulu107
30. máj 2009

tanyja - tak zase sme my ženy odkázané na seba, jak pozerám, tak z toho nosenia na rukách asi nič nebude. No neviem, kedy nás začnú tí chlapi roznaznávať.
Nové nemám zatiaľ nič, okrem frmolu v práci, ani neviem ako mi ubehol tento týždeň. V pondelok sa chystám na preventívku na gyn. - cytológiu, dúfam že bude o.k. a v piatok volám do caru na výsledky krvičky zrážanlivosti🙂 tak držte mi palčeky
vika - tak kuchára máš dobrého, už len dúfať aby sa to viac krát opakovalo

vika34
30. máj 2009

dnes som varila ja ,NO NIč MOC,JA TO NEMUsím,varím ,iba ked musím 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre