Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

zuzana0612
29. júl 2009

jasné napíšem. uvidíme kedy to zajtra bude.
no lulu, mne bolo zo začiatku tiež veľmi ťažko, keď som ju videla, jak sa gulatila. a to ešte neviem, čo to urobí, keď ho uvidím. od januára bola doma, tak som ju ani nevidela, iba čo sme si písali, lebo som nemala ani silu ísť za ňou. predpokladám, že keď uvidím malého tak aj slzy budú, lebo už teraz sa tlačia. ale prajem jej to šťastie.

tanyja
autor
29. júl 2009

zuzi, nie si sama, ja ked vidím v telke malé bábo, tak mi slzy tečú, ale ked vidím bábo naživo , tak nie ? som chorá ? čím to je ? možno nejaký obranný mechanizmus, ktorý mi nedovolí plakať,ale párkrát som už mala namále......
asi by som sa mala dať vyšetriť....... a pritom už viem, že budeme mať vlastné dieťatko

zuzana0612
30. júl 2009

Ahoj tanyja, v marci sa jednej kamoške narodilo bábo a keď sme potom v apríli boli u nej, tak som ani nemala chuť toho malého chytať. takže ja nie, že by som mala blok iba keď si myslím nato, ale aj takto naživo. ale napríklad tebe to prajem, to nemám žiaden pocit ľutosti alebo tak, aj lulu to moc prajem, keď aj včera písala, tak ma to tak potešilo. u mňa je to fak iba tým, že by sme teraz boli na tom s kolegyňou rovnako. ale keď bola u nás kamarátka priateľovej sestri s malým a malý sa furt za mnou ťahoal, tak som bola rada a aj som si ho zobrala a pochodila si s ním. takže tiež je to také divné. čo ja viem, jako človek reaguje. 😒

tanyja
autor
30. júl 2009

Ahoj zuzi, takže nie som sama, kto na dieťa takto reaguje. hoc som doteraz nemohla mať zdravé bábo a že mi nejaká kamoška povedala, že čaká malé, dopriala som a aj stále doprajem bábo. už sa vôbec neobraciam dozadu, že čo bolo a čo by bolo keby sa ono a tamto urobilo tak či onak... to nemá zmysel, musíme žiť dneškom a na to čo bolo už nemyslieť
ja len poviem, že tie naše detičky hrajú tam hore futbal - dvaja sú brankári a dvaja hráči 😉

zuzana0612
30. júl 2009

to je pekná myšlienka. veď ja sa tiež s tým už nejako vyrovnávam, je to lepšie ako to bolo. len občas je taký tmavší deň, kedy ma to premôže.
som už hrozne zvedavá, kedy dnes napíše kamoška, že už je na planéte o človiečika viac.

tanyja
autor
30. júl 2009

jééééééééééj, hneď bude slniečko veselšie svietiť 😉 , také maličké voňavučké klbko........
ale ešte si počkáme, nech je ešte tam,,kam patrí 😀

zuzana0612
30. júl 2009

som s ňou volala, tak už je na čakačke. takže čakáme, čakáme, čo bude... kedy bude...
no veď uvidime, kedy príde sms a mms

tanyja
autor
30. júl 2009

ja som tiež nešla hned po vyvolávačke, ono je to individuálne a nakoniec mi napichli plodovú vodu a bolo ...
aspoň sa viem pripraviť na to, čo ma bude asi tak čakať, ved sa hovorí - všetko zlé je na niečo dobré

zuzana0612
30. júl 2009

veď asi to tak je. že človek musí zažiť niečo zlé, aby vedel ako je niečo iné dobré.

tanyja
autor
30. júl 2009

ale mali by sme zmeniť tému, mňa teraz boli pozrieť bratove "detičky" , obidve školáci, dokonca posledný školský ročník , hne´d mi rýchlejšie prešiel čas , no a znova si polebedím na balkóne, ked popracem riady 😀

zuzana0612
30. júl 2009

v sobotu máme firmenú akciu aj s rodinnými príslušníkmi. ide tam aj jedna pani (suseda) s deťmi. takí dvaja chalani malí. dúfam, že tam budú okolo mojho skákať, aby s nimi niečo hral. 😀 keď sme u nás tak chodia za ním, že vybijanu a futbal hrať.

tanyja
autor
30. júl 2009

a on neprotestuje ??? tak je fajn, vidno, že má deti rád, aj ten môj hned berie na ruky sestrinho malého, aj s druhými deťmi sa vie pohrať a deti ho tiež chcú...
tak nech si to polovička užije, aspoň bude vedieť, čo ho čaká, ked budete mať vlastné detičky 😀

tanyja
autor
30. júl 2009

syvli, super správička, ked budeš vedieť niečo ďalšie nové, tak mi daj vedieť 😀

tanyja
autor
30. júl 2009

a hlavne som zvedavá, čo nám dnes večer napíše lulu 😉 😉 😉 myslíme na teba

zuzana0612
30. júl 2009

na lulu som zvedavá aj ja

tanyja
autor
30. júl 2009

však ? ešte keby to fungovalo aj tak , že sa vidíme alebo ešte lepšie, žeby sme sa stretli, to by bolo zase o niečom úplne inom
drahý ma potešil, príde už dnes v noci domov, tak mu varím zeleninkovú polievočku s písmenkami 😀 😀

zuzana0612
30. júl 2009

joj, zeleninovú polienku s pismenkami milujem. moj moc polievky nemusí. ale ked urobím, tak si dá. najradšej má rajčinovu.
no tak to on deti má rád. a myslím, že deti jeho tiež. no veď som zato rada.
lulu, no kde si, veď už som zvedavá, ako to dopadlo. 😉

zuzana0612
30. júl 2009

veru, keby sme sa videli, tak by to zase bolo iné. ale čo keď sme každá z úplne iného kraja. ale aspoň že takto sa dá pokecať
a to budeš na drahého určite čakať. veď aj ja by som čakala, keby sme tak dlho spolu neboli.ja som taká naučená že sme stále spolu. mne by hrozne chýbal, keby bol tak preč ako tvoj.

tanyja
autor
30. júl 2009

asi ho čakať nebudem, pretože teraz mi volal, že je ešte na firme, ešte musí umyť auto, odovzdať a kým dojde domov zo ZA, bude aj 2-3hod nadránom, to by mi oči z jamok od čakania vypadli 😝

tanyja
autor
30. júl 2009

ale na lulu si počkáme, však ? som zvedavá ako to dopadlo , fakt to čakanie je najhoršie

zuzana0612
30. júl 2009

čakanie je najhoršia vec na svete. všetko trva a trva. a zvedavosť je tiež hrozná, to tiež všetko trva a trvá 😀 tiež som zvedavá, ako dopadla. asi pôjdeme ešte do kauflandu, aby som mala zajtra v robote čo jesť. tak som zvedavá, či sa ešte dnes ozve
no tak to chod radšej spať, to by si sa fakt načakala, keby si čakala drahého

tanyja
autor
30. júl 2009

tak si kúp niečo dobré, aby si mala sily na prácu 😀 a hlavne na to čakanie, ale ja si myslím, že lulu sa dnes už neozve, určite oddychuje a možno už aj spí, nech naberá síl, tie bude potrebovať
ale aj ty aj ja, všetky potrebujeme sily 😀 😀 😀

lulu107
30. júl 2009

čaute tak mám v bruško všetkých troch drobcov, jeden sa delil viac, tí dvaja pomaly a isto, nemala som srdce toho jedného dať preč, ale podľa embiologičky mám aspoň väčšie šance, no ak sa uchytia všetci traja, tak toho jedného mi budú musieť zobrať v 12tt

luly 3 - blahoželám a prajem drobcom nech sa držia ako sa len dá 😉

vika34
30. júl 2009

ahojte,zadse som v jednom kolooči,tak nestíham,bohužiaľ ani vás prečítať,lebo ste toho veľa popísali,tak sa iba hlásim,že som na vás nezabudla,pá

zuzana0612
31. júl 2009

dobre ráno. tak som večer nevydržala. A išla som spať. tiež som myslela, že sa lulu už neozveš.
super teda, že máš prvý krok za sebou. a že to takto dobre všetko dopadlo. tešíme sa s tebou.
teraz buď len pekne v klude, oddychuj, nech sa drobčekom darí a rastú.

tanyja
autor
31. júl 2009

dobré ránko,
lulu - teraz hlavne veľa kľudu a oddychu, žiadna námaha, nech sa drobčekovia dobre zahniezdia !!! nech tam minimálne jedno vydrží až do samého konca , ale ked budú aj dve, o to väčšia radosť
vika - som rada, že žiješ, máš toho toľko? kde pobehuješ ? práca , rodinka a doktori ?? len to neprežeň s tou prácou 😅
zuzi - ja som sa dočkala včera v noci o 1.20hod... 😀 , len som to akosi prespala , ale ešte spí , tak nech spí
prajem príjemnú prácu

zuzana0612
31. júl 2009

no veru príjemná práca ma čaká, uzavierka mesiaca...
no teda, ale dočkala si sa, čo už keď si aj spala. ale veď neprišiel až tak neskoro 😀

tanyja
autor
31. júl 2009

síce pozde ale predsa, a ešte nevie, či bude doma, alebo pôjde do práce, lebo majú dovolenky, len on sit ú svoju už vybral, tak uvidíme........

tanyja
autor
31. júl 2009

čo si mi písala v Ip, máš presnú pravdu

zuzana0612
31. júl 2009

ja sa už tak teším na svoju dovolenku....
ale teraz už bude cez víkend doma, či nie? a jazdí ďaleko? alebo býva každý víkend doma?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre