Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
8. sep 2009

no vlastne aj toto patrí do mojej témy , čo na to psychika , pravdupovediac nic moc , ale už mám záložný plán......... 😔
annie - ty si nám o sebe ešte nič neprezradila, zato ja a zuzi už áno , takže šup do toho , čakáme 😉

zuzana0612
9. sep 2009

ahoj tani, tak to ti verím o tej kríze. môj tiež ešte nemá prácu, aj keď chodí po pohovoroch. je to na prd. ja síce prácu mám, a dá sa povedať, že aj slušne zarobím. nie je to proste najhoršie, ale keby ju mal on, tak by to bolo lepšie. lebo takto... no čo by človek robil, keby sme boli obaja bez práce a miminko sme mali.je to teraz ťažké. 😒

tanyja
autor
9. sep 2009

presne tak zuzi, tak len chodím na banku a hľadím, či náhodou niečo nedošlo, no náhodou zatiaľ nič nedošlo ☹
to je na prd
idem dnes zase do poradni, tak aspoň niečo príjemné ma čaká 😉
a možno budem prekvapená celkom milo, ked kuknem znova na banku, alebo mi zamrzne úsmev na tvári

zuzana0612
9. sep 2009

jéj, teraz už chodíš každý týždeň do poradne vlastne. poznám aj ja ľudí, čo im neplatia načas a meškajú im výplaty. je to hrozné, keď človek iba čaká a čaká, či v banke niečo pribudne. a do práce chodí a peniaze nikde

sofokleska
9. sep 2009

no jasne,ked ma človek dostať peniaze tak s tím sa neponahlaju.....,ale ked treba niečo zaplatiť tak to potrebuju mat na čas a žiadne meškanie ☹

vika34
9. sep 2009

ahojte,dnes ma prepustili,ležať na onkologickej chirurgii,žiadny príjemný zážitok.Bola som úplne odlišný prípad ako ostatný,ale aj tak to bolo hodne deprimujúce.V pondelok mi vyberú štichy a za 14 dní bude histologia,ale všetci sa so mnou bavili ,že ved mi brali iba cystu,takže o.k.,ale poviem vám nikomu tam nič nepovedia,žiaden doktor nepríde a nepovie vám ani prd,no des.Dnes ešte poležkám a zajtra idem do robotky,majte sa

sofokleska
9. sep 2009

vitaj vika,no konečne si tu.... 🙂 vieš to je naše slovenske zdravotnictvo,ked im nedaš do vačku penieza tak sa k tebe aj tak spravaju,ved načo by mali stracať čas.no česť vynimkam aj takí ešte našťastie existuju....!aspon že si mala dobrí kolektív......a že všetko dobre dopadlo 🙂

vika34
9. sep 2009

ahoj,dík,ako to dopadlo ešte neviem,ale pevne verím,že to bola iba obyčajná cysta,ale myslela som,že ked to má dva cm,tak aj rez bude asi tak veľký ale som sa hlboko mýlila,nemám skoro žiadne prsia a rez mám zľava až doprava,asi takých 5-6 šTICHOV,NO MOC DO SMIECHU MI NEBOLO,ale tvrdili,že sa to pekne zahojí
Vpiatok idem do Car na dodanie žiadosti,tak niekedy v oktobri,novembri sa chystám na posledné IVF,ešteb uvidím ako sa budem cíťiť

tanyja
autor
9. sep 2009

vika, tfuj tfuj tfuj , aby ti to dobre dopadlo , držím všetko čo sa dá 😉
veru sofokleska, to naše zdravotníctvo je teda iná úroveň ☹ , ale ! aj výnimky existujú !!! moja dr v bb bola a stále je veľmi zlatá, hoc už k nej nemusím , škoda, šla by som ešte, a povedala som, že keby všetky boli také ústretové a zlaté ako ona a dr na genetike, tak hned by slovenské zdravotníctvo lepšie vyzeralo ... ale zato sme odolnejší 😀
zuzi - budúci týždeň idem aj na sono, len musím zavolať dr, kedy môžem dojsť a potom v 36tt ešte nejaký odber krvi, možno ako príprava na predoperačné, ktovie, zabudla som sa spýtať
a že mám acetón a to pijem ako dúha 😀 😀 😀 , asi ešte pridám , našťastie mi nepuchnú ani ruky ani nohy

vika34
9. sep 2009

tanyja aj ja si držím čo sa dá 😉

tanyja
autor
10. sep 2009

tak to je dobre a veľmo držíš ????? 😀

zuzana0612
10. sep 2009

ahojte,
viki, uričte bude všetko ok. aj ja ti držím palce, aby bolo.
ja mám nejaké divné dni, nič sa mi nechce... nemám chuť ani nič robiť a to mám pritom toľko práce, že.....

tanyja
autor
10. sep 2009

zuzi , to bude tým, že si nastolila vysoké tempo, chvíľu vydržalo a teraz ideš na zotrvačník ..... tak len dojdi a bude víkend, oddýchneš si 😝
aj ja som nejaká unavená, hoci som nič dnes poriadne nerobila

zuzana0612
10. sep 2009

ty čakáš miminko, ty máš byť prečo unavená. 😉 síce, keď sa drobček narodí, tak je dosť vysoká pravdepodobnosť, že sa nevyspíš, a unavá bude tiež. kamoška mi každý deň píše, aká je z malého unavená, malý má mesiac. zlatý je, ale nevyspia sa pri ňom.
no veď ten víkend, nech už je.... nech si pospím a oddýchnem si. v sobotu večer ideme na zábavu (zábavu s ľudovou hudbou), trochu na odreagovanie... uvidíme, či v nedeľu nebudeme unavení ešte viac 😀

tanyja
autor
10. sep 2009

ale to je také iné unavenie, také príjemné , a oddýchnete si potom spolu v postieľke 😀
no ja sa už teraz psychicky pripravujem na nespavé noci, preto teraz spím aj do ôsmej ráno kým môžem , už som to zažila, ked som mala babku v At, ktorá v noci každé dve hodiny vstávala a postupom času som si na to zvykla 🙄

vika34
10. sep 2009

ahojte,dnes som si odlepila obväz a neni to až tak zlé,mám prso samú modrinu,ale jazvu asi naozaj ani nebude vidieť,tak sa teším
tanyja moja Vika spala,ked som ja chcela,ona bola perfektné bábo,skoro vôbec neplakala a po troch mesiacoch prespala celú noc,horšie bolo ked začala rozprávať a ona plynule rozprávalaod roku a pol a začali trampoty 😀

tanyja
autor
11. sep 2009

😀 😀 a túto noc kto nespal ????? ty či vika, že si ešte v takú pozdnú hodinu bola na nete ?
to som vééééééééľi zvedavá, ako to bude s nami, kto bude spať a kto nie , ale ty si sa od roku a pol malej určite už nenudila, aj ste sa hádali ?? 😀 😀

lulu107
11. sep 2009

Ahojte
vika - som rada, že to máš úspešne za sebou a verím, že je to iba neškodná cysta 😉

tanyja - blahoželám k materskej, už len keby tá výplata prišla na účet

Dnes zajtra čakám mršku a začnem brať estrofém a ak všetko bude o.k tak 28-29 ideme si pre drobčekov

sofokleska - mňa tiež odporučila gyn. do centra, no to bolo ešte po starom, dnes stačí, keď si na nete nájdeš centrum, alebo si prečítaš čo píšu baby o centrach, s ktorým sú spokojné vyber si a zavolaj dohodni konzultko, oni ti po tel. povedia čo si máš doniesť, tam či všetky potrebné vyšetrenia spravia. Nič iba sa musíš odhodlať potom to už pôjde samé.

tanyja
autor
12. sep 2009

dobré ránko prajem
tak včera prišiel zvyšok výplaty za jún, ešte sa dočkať júlovej a bude lepšie 😝 😝 , lebo tohoto nie je veľa, hold ja sa uskromním ale náš účet nie ☹

vika - hlavne pozitívne !!! a uvidíš bude to len cysta

lulu - už nech ti to ok klapne , žeby ste mali drobčekov vo svojom domčeku

sofokleska - ty sa odhodlaj a navštív centrum, nič tým nestratíš, práve naopak !!

a zuzi - ty toľko nepracuj, lebo už v stredu si bola unavená z toľkej práce, je víkend, užite si kultúru , zatrsajte si aj za mňa 😀 (my také nemusíme )

lulu107
12. sep 2009

tanyja - ešte šťastie že nás postihla kríza iba na krátení výplaty, ak by môj nemal výplatu a ja by som bola na materskej, tak skončíme na ulici, pretože materská by nám nesiahala ani na hypotéku a nie ešte na nájom.

Ale veľmi tomu nerozumiem, že ak pracuje, tak prečo nie je výplata alebo sa už k nižším prac. zaradením sa už nedostane? je živnostník alebo pracuje pre niekoho?

tanyja
autor
12. sep 2009

nie , on robí ako zamestnanec, robí šoféra na kamióne, ale proste šéf zahlási - nemám peniaze a hotovo, chlapi majú smolu, no doteraz bola vždy "takmer" " načas" výplata, takéto niečo sa stalo prvý raz a veru je to nepríjemné
ale !! ja mám rezervu v prípade potreby 😵
ešte že nemáme hypotéku, platím jedine úver za felku , aj to 40Euro mesačne, to sa ešte dá, sporenie som pozastavila, čo už

annie123
12. sep 2009

Ahojte už som tu, uff to bol týždeň...

nedostala som sa skôr, pardón 😀
ja mám 26r, a túžime po našom prvom bábatku, veríme že sa nám to podarí do konca roka, aj keď musím priznať, že som pracovne stráášne vyťažéná a okrem toho študujem externe na vysokej škole...takže som už bola aj na zápis aj okraje už mám 😉

tento týždeň sme otvorili dve prevádzky v Nitre, nakoľko sa otvorilo nové nákupné centrum, takže s tým som tiež mala dosť práce,..tak až teraz 😝
a vy ste sa ako mali?

tanyja
autor
13. sep 2009

dobré ránko, teda komu ako, prípadne aj dobrý deň 🙂
my sa máme stále rovnako, teda fajn, včera sme sledovali, kde a ako malý vytláča hocktorú časť svojho telíčka do môjho brucha , zaujímavé sledovanie... 😀
annie , ty pracuješ v akom odbore ?? čo za prevádzky ste otvorili ? ak nechceš to tu rozpisovať, pošli IP

a prajem krásny deň

sofokleska
13. sep 2009

pekny den prajem,ja idem v stredu na gyndu sice pojdem na 11Dc a nie na 7,8 kedže mi to vyšlo na sobotu,nedelu.som zvedava čo mi povie,ked ma zase posunie na dalši mesiac.tak začnem s tím centrom.....,zatial si ale o tom vyhladam nejake veci ako ste mi radili.dakujem!
tanyja,to muselo byť strašne zaujímve a krasne sledovanie.... 🙂

annie,držím palce nech sa vam darí v podnikaní.....

lulu107
13. sep 2009

tanyja - tak tomu sledovaniu, tiež si myslím že to je krásne, ale budem to vedieť až keď to zažijem, určite to je krajšie než si myslím 🙂

tanyja
autor
13. sep 2009

🙂 je to úúúúúúžasné !!!!!!!!!!!!! čo viac dodať, musíte si to sami odskúšať
a to sa ma kamošky , čo nemajú deti, pýtali, či to nebolí, lebo počuli, že to bolí 😀 😀 , práve naopak, som im povedala - úúúúúúúúúúúúžasnéééééééééééé

tanyja
autor
14. sep 2009

ahojte, zuzi pracuješ ? že si sa ešte neozvala
ja som už dnes pracovala až až : vyše hodiny žehlila a urobila dva mini preklady, aspoň niečo 😀 😀
lulu - poslala som ti mail, taký na zasmiatie 😎

zuzana0612
14. sep 2009

ahoj, ešte som nemala čas dnes. som v práci. v sobotu sme boli na zábave, myslím, že som to tu spomínala. od rána som piekla koláče, čo sme si tam zobrali. a potom sme sa už iba nachystali a išli. celkom sme sa zabavili. ale v nedeľu sa mi chcelo spať. tak som pri pc ani nebola.

tanyja
autor
14. sep 2009

to je jasné, že po zábave si treba pospať , no voľakedy som stíhala diskotéku v piatok a v sobotu večer som s kamoškou pokračovala na druhej diskotéke 😀 , teraz ? už by som asi nevydržala bez spánku ani jednu noc 😀 😀
hlavne že ste sa zabavili a bolo vám dobre

tanyja
autor
14. sep 2009

😀 na dobrú noc : po sprche som sa pozrela do zrkadla a zistila, že už som väčšia ako vlaková súprava , pokuse už na nič nedosiahnem 😀 😀
ale ! strie zatiaľ nemám , to sa veľmi čudujem, žeby sa ešte objavili ? ktovie, možno, ale nech si prídu, ja som aj tak nikdy nebola modelka a ani nebudem . 🙂
ako sa máte babenky ? vika, zuzi, lulu , annie, sofokleska , a všetky ostatné ???????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre