Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
31. dec 2008

ty si prefíkaná mamina!! dobre ideš na malého, aj môj škrečok sa už unavil a spinka vo svojom brlôžku v domčeku, a milý sa čľapká vo vani, mám ja ale dobré "detičky" 😀
a petardy malého neprebudia?? lebo tu u nás už teraz hádžu už asi od 8hod 😒

nikika33
31. dec 2008

my bývame blízko Hlavného námestia, kde je každy rok ohnostroj, ale ked ten môj raz zaspí, nezobudí ho nič 😀 lenže ešte stále nespí 😀 😀 asi tvoje detičky sú poslušnejšie, síce malému som to slubila ..takže mám čo som chcela 😝

tanyja
autor
31. dec 2008

tak tak, sľuby sa majú nielen sľubovať ale hlavne aj plniť, zato už 5 rokov pripomínam drahému, že mi sľúbil Výlet do Tatier 😀 😀
a tiež sme blízko námestia, veďže sme menšie mesto a všetko je blízko 😉

nikika33
31. dec 2008

takisto 😉 a malý ešte stále nespí 😀 ten môj trik už nejako nezaberá ... 😝

tanyja
autor
31. dec 2008

idem si pospať, nejako sa mi drieme, tak ak nezaspím, pripijem aj na Nový rok 😀

tanyja
autor
1. jan 2009

všetkým "dobré ránko" v Novom roku, ja už aj navarila a teraz trošku pracujem , ale iba trošku, lebo ako na Nový rok, tak po celý rok 😀 😀

nikika33
1. jan 2009

dobré ránko ! ja som tiež trošku poupratovala po včerajšej oslave 😀 😀
a variť našťastie nemusím, šalát aj polievka sú už hotové v chladničke 😉
tanyja a podarilo sa ti nakoniec vydržať do polnoci ?

sassi
1. jan 2009

dobre ranko
som trochu nevyspata
šli sme až o 4:00
a maly o 6:30 hore 😲
ale ešte s nami vydržal ležkať do pol osmej

nikika33
1. jan 2009

čaute baby !
idem von na prechádzku ..Nový rok, nový životný štýl 😀 teda od dnes menej jedla a viac pohybu 😝
no uvidíme, či sa nám to podarí , ale ja verím, že hej ...
a vy čo robkáte celý den ???

tanyja
autor
1. jan 2009

ahoj nikika, jasné, ja som vlastne poriadne ani nezaspala, len som driemala a po polnoci sme boli ešte aj v uliciach, mal byť hneď po ohňostroji koncert, tak sme čakali , čakali, minimálne 30 min po, no a stále nič, ľudia sa už aj začali rozchádzať domov, tak sme išli aj my. spali sme od 2hod, ja som vstala o 9.30 a to moje miminko som budila o 11hod 😀

tanyja
autor
1. jan 2009

a!!!!!! boli sme dnes aj von !!!!!!!!! v garáži, brr ale bola kosa, ale prešli sme sa, autíčko pýtalo nabiť baterku na zajtra - ideme sa potúlať
aj kamoška sa ohlásila, tak že zachvíľku príde aj detičkami, bude teda veselo 😀 😀

mlikocka
1. jan 2009

ahoj holky mam taky trapeni brala jsem proveru tet si picham injekce dnes nebo zitra mam dostat menzes ale porad nic jsem z toho na mrtvici mam jit na krev zitra a nevim proc jsem to jeste nedostala mate taky nektera takovy problem dik milka

vika34
1. jan 2009

ahojte ,všetko dobré do Nového roku,Vám želám
Milka tento problém nemám väčšinou dostávam presne na deň

tanyja
autor
1. jan 2009

ahoj mlikocka, ja som tiež doteraz nemala takýto problém, ja to mám na den presne aj bet injekcíí alebo tabletiek

vika34
1. jan 2009

no už si tu tanyja?Aký bol Silvester?

tanyja
autor
1. jan 2009

tu som, Silvester bol super -podriemali sme si, vyrazili do ulíc a vrátili sa o chvíľku domov 😀

tanyja
autor
1. jan 2009

ty sa pochváľ kde ste boli, atď... 😎

vika34
1. jan 2009

my sme boli u mojej sestry,boli tam asi 30-ti aj s detmi,najprv sme chceli hned po polnoci ísť domov a nakoniec sme odchádzali posledný o pol 4

tanyja
autor
1. jan 2009

takže ste sa dobre zabavili, my sme už o druhej v posteli ležali 😀 😀 😀
mal byť koncert, ale akosi sa skupina nemala k činu, tak sme šli preč 😖

vika34
1. jan 2009

no mne sa chcelo strašne spať už okolo 11,ale sme si povedali ,že musíme vydtržať a nakoniec som sa naozaj docela dobre zabavila 😀

tanyja
autor
1. jan 2009

vika, teraz som čítala tvoj príspevok v druhej téme, ty si musela na Pigd ? aj ja som ho absolvovala, len my sme nemali žiadne zamrazené embryjká, prečo sa to tvojmu drahému nepozdáva ? ja by som bola rada a aj môj drahý, len sme nemal to šťastie ☹

vika34
1. jan 2009

prečítaj si zo strany13 môj príspevok

vika34
1. jan 2009

môj muž nesúhlasí s vložením zamrazených embrii,lebo sa mu to zdá veľmi veľký zásach do embria,ked si už toho toľko vytrpelo 😲 ,bojí sa ,že by mohlo byť bábo z toho poškodené,aj ked som mu vysvetlovala,že s tým nemá zmrazenie nič spoločné,ja som mala KET podstúpiť už v oktobri,ale on nechcel o tom ani počuť,a teraz dal zvolenie,ale aj tak s tým vnutorne nesúhlasí/skôr si predstavoval vznik svojho prvého dieťaťa asi ináč/

vika34
1. jan 2009

a vy prečo ste podstúpili PIGD?

tanyja
autor
1. jan 2009

a nikika a sassi už asi spinkajú, keď sa dnes nepripojili k nám 😀 😀 😀 , čo mylsíte mám kúpiť väčšiu klietku pre môjho škrečka ? myslím, že mu je malá, ale keď si zase pomylsím, že celý deň prespý, tak sa neviem rozhodnúť 😒

vika34
1. jan 2009

šetri na niečo iné,škrečok to asi neocení,myslím ,že mu je to šumafuk 😀

tanyja
autor
1. jan 2009

no dobre, tak škrečok klietku nedostane, veď kam by som dala aj túto starú, je podarený, keď sa snaží vyliezt navrch- otváranie je zhora a zakaždým spadne, lebo boky sú zahnuté dovnútra, aspoň má telocvik 😀

vika34
1. jan 2009

ja nedovolím žiadne zviera,stačí ,že mám muža a dieťa 😀 ,upratujem ako po celom stáde

tanyja
autor
1. jan 2009

no ten škrečok úplnou náhodou skončil u nás, ale to je dlhá historka, ako som k nemu došla, to nabudúce, teraz ideme spať 🙄 🙄 nejako sa mi zatvárajú oči
ps:chcela by som vidieť to tvoje stádo 😀 😀 😀

vika34
1. jan 2009

pošlem ti foto? 😀 😀 😀
dobrú noc

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre