Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

nikika33
3. jan 2009

chystám sa ísť v januári ..uvidíme ...

tanyja
autor
3. jan 2009

k doktorovi ? no bolo by načase, lebo nejaka zrada tam je, pokiaľ to nie je psychického rázu

vika34
3. jan 2009

ahoj tanyja,veľmi sme ani neoslavovali,lebo v pondelok ideme búrať kúpeľňu a chodbu prerábať,tak som vyhadzovala skrine,takže som bola celý deň doma a muž je celý večer PRI PC/aj teraz/

nikika33
3. jan 2009

podla mna je to skôr psychika, ale už nechcem čakať ..len aby som mala dosť odvahy

tanyja
autor
3. jan 2009

😀 😀 😀 kúpelku vám bude robiť firma alebo sami ?????
aj ja chcem v lete robiť kúpelku, tá naša je strašná

tanyja
autor
3. jan 2009

hore hlavu a hor sa do boja !!! bez boja niet víťazov, ja Ti budem držať palce, aby si ty zvíťazila 😎

nikika33
3. jan 2009

no jasné tanyja .. zase chce niečo prerábať 😀

vika34
3. jan 2009

budú ju robiť manželovi zamestnamci,síce nemá firmu na prerábky,ale už nejaké robili ,tak to hádam nedovrzajú 😀 ,tá naša nie je ani strašná,na to neexistuje pomenovanie

tanyja
autor
3. jan 2009

no veď ma poznáš, vždy nájdem niečo na prerobenie, len ja chcem sprchu a drahý vaňu , kto vyhrá??????? no predsa:
správne odpovede čakáme na tejto adrese. 😀

nikika33
3. jan 2009

baby dnes som skoro vstávala a u nás už každý chrápe , tak idem aj ja ..papa

vika34
3. jan 2009

dobrú noc,nikika
tanyja,my sme si to naplánovali tak,že budeme mať obe

tanyja
autor
3. jan 2009

no ja som si cez prehlaidač hľadala firmy, čo to robia a každý mi odpísal, že naše okolie nerobia ☹ , tak neveim, ale na niečo prídem 😉

vika34
3. jan 2009

tak sa do toho asi budeš musieť pustiť sama 😀

tanyja
autor
3. jan 2009

to by dopadlo !!! postaviť by sme si to vedeli aj samy, už len vodu, el a plyn poriešiť, a nám sa zmestí len jedno - buď vaňa alebo sprcha, ale vaňu máme menenú, len umakart ostal, vtedy nebolo peneži na prerábku

tanyja
autor
3. jan 2009

síce máme známeho vodára, elekrikár je švagor, len ten nikdy nie je doma a plyn??? vyzistím, odkukám , ja som predsa detektív oriešok 😎

vika34
3. jan 2009

bývaš v bytovke?

sassi
3. jan 2009

tanya - ja mam doma 3v1
manžel je vodár-kurenár a teraz doraba elektrikárčinu 😀
ale s plynom nerobí

sassi
3. jan 2009

a skus kuknuť RAVAK
oni maju jednu vanu, čo sa da na nu dať zastena a je to aj sprchový kut
my ju máme, ale používame len ako vanu, lebo nam zastena nevyšla v podkroví ☹

vika34
3. jan 2009

ahoj sassi,my doma ani plyn nemáme,už je 11 rokov odpojený a každý rok ked príde típek odpočítavať ma otravuje ako aj dnes 😠

tanyja
autor
3. jan 2009

áno ja bývam v bytovke, a nechcem kúpelku v wc ako to mnohí robia, je to nehygienické , ravak je dobrý, nie je veľmmi drahý ? a nech si drahý urobí aj plyn a ubomí nám to všetko len on, a budete prachatí 😀 😀 😀

tanyja
autor
3. jan 2009

nám prídu v pondelok odpisovať plyn, a prečoo nemáte plyn ??????? šetríte ruské plynovody ? 😎

tanyja
autor
3. jan 2009

dobre sa býva v podkroví? v lete tam nieje príliš teplo ? lebo mi máme kanclík v podkroví a v lete tak ideme od tepla ................. 😝 , na odpadnutie

tanyja
autor
3. jan 2009

kolegynky moje, ja sa s vami lúčim pre dnes, zajtra ma čaká náááááááááročný deň, maľujeme spálňu , takže poriadiť, nielen ju, ale aj ostatný zvyšok bytu, ale ja to zmáknem ľavou zadnou, ja som šikulka 😝
😀 😀 😀 😀

vika34
3. jan 2009

tak držim palce,pri práci ,aby vám to pekne išlo

vika34
3. jan 2009

DOBRú noc

sassi
4. jan 2009

tanyja, ani Ravak je drahý
ale zasa vymakaný, stojí za to
my sme chceli rohovku, ale zasa aby bola dosť vekla, kedže manžel ma skoro 2 metre 😉
ta vana sa vola ROSA, my mame aj vanu aj umyvadlo Rosa, aby nam to dizajnovo ladilo

my budeme tiež nabuduci týžden malovať - ale obchod
doma chcem malovať nabuduce leto, ja by som aj toto - ale krpec je ešte malý, aj tyk by sa to rýchlo ušpinilo, tak steny len umývam a umývam (mame omyvatelne farby ... výborný nápad 😀 )

nikika33
4. jan 2009

dobré ránko !
čo sa to človek na koníkovi nedozvie 😀 😀 a že vraj kríza 😀 😀

tanyja
autor
4. jan 2009

ahojte , hlásim : práca hotová!! už vymaľované, už vyriadené a to som zriadila aj zvyšok bytu (2-izb.byt.) 😀 😀
mamča moja navarila, no čo viac sa mi chce...... 😀
a aby nebolo málo okolo prerábky kúpelní, tak moja suseda začala tiež a akurát dnes, pokuse rozoberajú umakart, aj ja chcém, ja chcem krásnu kúpelňu, a nie stále len ten deravý umakart utierať, no veď popozerám a dám sa do akcie, kríza nekríza, američania nech dajú pokoj 😀

ixi
4. jan 2009

ahoj 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tanyja
autor
4. jan 2009

ahoj ixi, ako sa máš? zajtra ideš do práce ? ja možno áno a možno nie, ešte uvidíme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre