Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

stanca22
21. nov 2010

@tanyja Ty čo chceš ohľadom volieb?

tanyja
autor
21. nov 2010

@solinkarka ževraj ja som bola tiché kľudné dieťa, kde ma mama dala, tam som aj bola, zato brat bol presný môj opak 😵
to moje dieťa už stihlo ( teda kým išiel spať) povyberať veci aj zo skrinky pod dresom, potom sa mi nasáčkoval k stojanu s prádlom a stále ťahal jeden mokrý uterák, no bol všade kde aj ja, ale s tým, že to čo som ja uložila, malý porozhadzoval, takže mám doma stále krásny poriadok 😀 😀
a teraz to čo znamená, že mám vyššiu BT , že je možné že si tehu ??

tanyja
autor
21. nov 2010

@stanca22 ináč ahoj
ja som predsedom volebnej komisie, všetka zodpovednosť je na mne 😎

stanca22
21. nov 2010

@tanyja A to Ti aj dačo sóluje za to?

tanyja
autor
21. nov 2010

@stanca22 čo tým myslíš sóluje? máš na mysli plat? samozrejme že áno ale koľko neprezradím, takéto veci sa nesmú hovoriť - etické dôvody

ypsinkova
21. nov 2010

@stanca22 mňa by to skôr urazilo,nemá sa do mňa čo starať...mohla si to len pomyslieť a nie,to povedať na hlas ... ale pokiaľ si to ty zobrala v pohode,tak je to o.k. 🙂
@tanyja boli sme na masáži v sobotu,perfektne bolo ... a aj saunu sme navštívili 😵 vy ste čo porábali ? 🙂

ypsinkova
21. nov 2010

podľa mňa je solovať-platiť

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova ja som to aj tak pochopila a náležite okomentovala
včera sme boli v BB, išli sme na obed a prišli večer domov, boli sme v Nay, Tescu a Baumaxe a máme kráááááááááásny wc deklík, hneď sa lepšie trónuje 😀 😀 😀 , mne manžel kúpil nový kuchynský nôž, malému svetrík, rohožku pred vchodové dvere, strovili sme toho dosť..
dnes? varila, pratala po obede a poobede som vyhnala chlapov von a v kľude som poprezliekala periny a dala všetko oprať a poriadila ---- čiže ---- pracovný deň
a malý sa konečne bez strachu pustil chodiť , tak behá celý deň, už ho aj nohy musia bolieť a vyjedá drahému lasagne 😀 😀 😝

ypsinkova
21. nov 2010

@tanyja a ja som si včera pokúpila vianočné ozdoby na stromček aj do obývačky...také nádherné veci tam mali,že som neodolala a nechala som tam nekresťanské peniaze,ale zase vianočné gule na stromček aj vydržia nejaý ten rok 🙂
vidím,že aj vy ste toho ponakupovali,no super 😉
ja som si teraz na večeru dala chlebíky,čo zostali po návšteve a mám dosť veru...už som aj po sprche a teraz pôjdeme pozrieť tv a do postele 🙂

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova ja som už tiež po sprche a dodatočne som si bola umyť vlasy , ja som si minulý rok dokupovala na stromček ozdôbky
a môj chlap za 7 minút odchádza- ide si pre auto do ZV a odtiaľ neviem kam -- tak zase uvidíme sa v piatok v noci

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova ja som už tiež po sprche a dodatočne som si bola umyť vlasy , ja som si minulý rok dokupovala na stromček ozdôbky
a môj chlap za 7 minút odchádza- ide si pre auto do ZV a odtiaľ neviem kam -- tak zase uvidíme sa v piatok v noci

ypsinkova
21. nov 2010

@tanyja a akej farby máte stromček ? mávate živý či umelý ?

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova máme umelý už niekoľko rokov, chcela som minulý rok kúpiť krááásny strieborný, ale neprešlo mi to ☹ ☹ pekne by na ňom ukázali ozdoby a tohto roku - povedala som - že stromček zavesíme na plafón - lebo ak dofrčí tá naša víchrica - tak amen 😀 😀 😀

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova a vy máte aký stromček?

ypsinkova
21. nov 2010

@tanyja aj my máme umelý,ale u starkej máme živý,milujem vôňu živých stromčekov 😵 takže u starkej sa každoročne stretávame celá rodina 🙂
aká víchriva by mala prísť ? 😕

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova no predsa to naše dieťa 😀 😀 😀 ako zistil, že dokáže sám chodiť, tak je ho dvojnásobok všade viacej 😀 😀 😀
moja starká má len taký maličký odo mňa , ona chodieva k mojej mame na sviatky a teraz možno príde na deň , lebo má psa
a tiež milujem vôňu stromčekov, ale zase šetrím prírodu 😵 😵

ypsinkova
21. nov 2010

@tanyja tak to je si zasa neviem predstaviť vianoce bez živého stromčeka,to ako keby si si povedala,že nebudeš písať na papier,aby si šetrila prírodu 😀
ten u starkej zdobíme všetci,každý donesie niečo a stromček býva krásne pestrý,hrá všetkými farbami 😀 😀

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova to máte krásny zvyk, my chodievame všetci na večeru k našim
ja na papier nepíšem ja ťukám do pc 😀 😀 😀 😀 😀
teraz som na joj pozerala brazil šou a tá baba strašn chudučká, zo mňa by bola 4x 😀 😀 😀
za chvíľku je tu Mikuláš, čižmičky si nezabudni vyčistiť !!!

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova my sme predtým mali živý stromček - teda skôr živú metlu - bol strašný, tak som povedala dosť a je umelý
svokor má horu, tak ten môj chlap nabehol a rúbal, lenže stromčeky už veľmi nie sú, a našiel "metlu" normálne som sa hanbila zaň, keď niekto k nám prišiel 😖 😖

ypsinkova
21. nov 2010

@tanyja neskutočne sa teším na Mikuláša,viac ako malé dieťa ,vždy dostanem kopec sladkostí 😀 a mám aj super pančuchu na to,som dostala od drahého,takže leštiť čižmy nemusím 😀
😀 😀 ale veď si mala pekne ozdobiť a z krajšej strany otočiť a bolo by 😉

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova no, len keby boli na tom "stromčeku" aj konáre... ale neboli , iba také pahýle 😀 😀 😀
ja vlastne nič nedostávam na Mikuláša ☹ nejakú manďošku od mamy, ktorá sa jej už nezmestí do balíkov pre deti a ak drahému nepripomeniem, tak od neho už vôbec nič ☹ ☹ , síce posledne ma prekvapil, tak som zvedavá 🙄

ypsinkova
21. nov 2010

@tanyja aj od rodičov dostávam ovocie a nejaké drobnosti a aj od svokry som už dostala ovocie 😀 som bola prekvapená 🙂
a minulý rok si čo dostala ?

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova čokoládu milka od drahého a od mamy 2 mandarínky
a ked som bola v AT , tak tam som dostala velikánsku látkovú plnú topánku a teraz ju naplním pre malého 🙂

ypsinkova
21. nov 2010

@tanyja juj super,malý sa poteší 😵 😵 najkrajšia je detská radosť 🙂

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova dieťa je najúprimnejšie a ozaj , snažíte sa o mimi ?? vieš, aby ti mal kto doma robiť neporiadok 😀 😀

ypsinkova
21. nov 2010

@tanyja áno,tento mesiac hej,som zvedavá 😕

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova tak pekne šup šup...a neflákajte to 😵 😵 😵

tanyja
autor
21. nov 2010

@ypsinkova tak už len - dobrú nôcku , pa pa 😉

tanyja
autor
22. nov 2010

dobré ránko, ako vidím, som tu prvá 😀 , teda ešte skôr ako @zuzana0612 , zuzka ako bolo? nepracuj tak veľmi !!!
idem s malým vedľa k mame, nech vidia ako behá 😵 😵

stanca22
22. nov 2010

@tanyja Samozrejme 🙂

stanca22
22. nov 2010

@ypsinkova Presne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre