Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

sylvia21
8. apr 2009

Ahojte navstevnicky 😀 😀
Presne ako pisete, behame z bytu do bytu a co financie dovolia, tak nieco po troske prerabame, ale nebude to hned podla mojich predtsav, na moje predtsavy si musim etse par rockov pockat. Do babtka sme investovali uz viac ako 150 tis. A to nie je zanedbatelna palka pri nasich prijmoch ale nelutujeme. No a este nas vela vydavkov za mimco caka nech sa uz rozhodneme pre darcovstvo alebo inak. Takze bez koruny tiez nemozeme zostat, ale urcite hrozi i debet. No co uz ☹ Kriza je kriza a prisla i k nam.
Vam sa ako dari?
Viky - cakma na spravicku z Brana. 😉
Tanyjka - ako sa u Vas slavi Velka noc?
Ahoj Niky.

Vsetkym prajem - Krasne a vesele sviatky, hlavne vela vody , aby ste boli zdravucke a stastne tehotne 🙂

tanyja
autor
8. apr 2009

ahoj Sylvi, my "slávime" doma, nič zvláštne sa nedeje, jedine synovec čo dobehne ma popolievať vodnou pištoľou 😀 😀 😀 a on za to dostane kindervajíčko
Nikika je mimo - išla na návštevu s rodinkou k jej sestre do "blízkej" cudziny, príde až budúci týždeň domov
a ináč ako sa darí ??? no pokuse, tiež čakáme na každý cent, keďže mužova firma akosi zabudla poslať výplaty, hádam už zajtra bude....... ☹

a všetkým teplé ponožky, aby ste po oblievaní neprechladli 😀

vika34
8. apr 2009

ahojte,mi sa budeme tváriť,že ani nie sú sviatky,akurát ideme v nedeľu k mame na obed

tanyja
autor
9. apr 2009

kedysi určite Veľká noc bol pekný sviatok plný tradícií, ale dnes ? dnes je to už len o napĺňaní chladničky, sedení pri telke a tlačení šunky do seba, hm , tak to nemusím !!!!!!!!
ale okná mám takmer umyté, už len obývačka, lebo som cez neho takmer nič nevidela - bývanie pri hlavnej ulici má aj svoje nevýhody 😀 musím každý mesiac umývať okná 😀 😀 😀 😀

vika34
9. apr 2009

tanyja u nás ani plná chladnička neni a ani nebude.Povedala som ,že najprv treba vyprázdniť mrazák

vika34
9. apr 2009

ked treba umývať často okná,návštevy pozývaj iba podvečer aq cez deň zatiahni žalúzie,nebude vidieť špinA 😀

tanyja
autor
11. apr 2009

dobrý nápad, ináč niekedy to tak aj robím 😀 😀 😀 , ved takto ich čoskoro zoderiem

vika34
11. apr 2009

JA TO BOHUžIAľ ROBíM PRAVIDEKLNE JA SOM BUD HROZNE LENIVá,alebo hrozne unavená a na všetk som sama ,tí moji mi vôbec nepomáhajú ,iba ked sa rozkričím ,že si treba po sebe upratovať,tak sa potom divia s,že prečo som naštvaná,ked ma majú za slúžku.Akurát dnes som im vysvetlovala,že keby si každý poupratal po sebe ,trak by som možno stíhala 😀 /že by to bola iba výhovorka?/,pá.pá

tanyja
autor
13. apr 2009

ale to určite nie je výhovorka, veď takisto ako ty, tak aj zvyšok tvojej rodinky má ruky a dokáže s nimi po sebe popratať !!!!! ja som minule tak vytočila drahého, že povysával !! a potom na druhýkrát ked som len spomenula vysávanie, tak bez reptania povysával aj 2x !! ved bol dva týždne doma, tak nech sa činí, no nie ? 😀 😀 😀

sylvia21
13. apr 2009

Ahoj kocky, tak volno pomalicky konci. Bolo cely cas nadherne pocasie 😉 Taketo pocasie zboznujem.

vika34
13. apr 2009

tanyja tak u nás to bohužiaľ nefunguje,ja som cez sviatky robila mužovi účtovníctvo,tak navaril a budem to počúvať ešte asi rok,ale som si to zle vychovala ☹ ,preto drezúrujem aspoň Viku a tá sa hnevá ,že muž nemusí a ona musí.Ja jej vysvetlujem,že ked si ona nájde muža ,ktorý bude robiť aj za ňu,tak fajn,ale toho by musela dlho hľadať,tak pre istotu,nech si zvykne upratovať už teraz,aby nebola sklamaná,ked toho princa na bielom koni náhodou nenájde 😀
ahojte všetky

sylvia21
14. apr 2009

Drzim palce s vychovou Viky 😉

tanyja
autor
14. apr 2009

podobne, no neboj vika, nie si sama sa takým dieťatom, aj bratova dcéra 14-ročná dáva ruky bokom od všetkých domácich prác a keď nemusí, neurobí nič 😀 😀 😀
ja kedže som sama, musím sama všetko robiť, chlapa už neprerobím, to má veľmi dobrú náladu, ked niečo spraví, také druhé dieťa 😀

tanyja
autor
20. apr 2009

to je smutné, už sem nikto nenapíše ☹ ☹

vika34
20. apr 2009

ale ja napíšem,al ety už spíš,tak si tu nechávame iba odkazy,ja skôr nestíham 😒
čo máš nové? my ideme do ivf ,hned ako sa vybavia papiere,aj ked doktor povedal,že nech si nerobím veľké nádeje,kedže som potratila tak veľa razy neočakáva ,že by to zrovna teraz vyšlo,ale nemám čo stratiť,bud to výjde ,alebo nie

tanyja
autor
21. apr 2009

ahoj Viki,
ty si riadna bojovníčka, bojuješ do konca, kým sa dá. Do ktorého centra idete ? do Iscare alebo niekam inam ? možno by vám pomohla dovolenka - vypadnúť trochu z domu, vypnúť, ale ako Ťa poznám, ty ideš aj cez všetky prekážky 😉

vika34
21. apr 2009

ahojky,ideme do ferticentu,a na dovolenku v tejto krízovej dobe nemáme,takže kedže mám už málo času ,tak sa trochu ponáhľam 😀
a ty ako?

tanyja
autor
22. apr 2009

no my ako vždy, teda stále sama, kedže drahý je v práci a ja od mája budem bez práce, kedže kolegyňa sa už vracia z materskej ☹ ☹
zatiaľ to neriešim, riešim zatiaľ niečo iné a potom sa vec prispôsobí situácii ......... 😉

sylvia21
22. apr 2009

Ahoj kocky, uz som tu davno nebola. AKo sa mi mate?
Mne meska MS, pre istotu som si robila test, ale nic. Ziadna dialnica ani iny zazrak sa nekonal, tak len dufam, ze sa nepridruzia ine problemy.

Tanyja - a co teraz riesis? Ty si so svojou nemcinou urcite pracu najdes. Ved Ti tie preklady celkom pekne idu. Ja som minule skusala poslat do jednej firmy, ci by som pre nich nemohla pracovat, ale sa mi neozvalai. Asi tam potrebujem poslat oficialnu ziadost so zivotopisom. Co myslis?

tanyja
autor
22. apr 2009

ahoj Sylvi, čo za firmu to bolo ? ak tak napíš do IP, lebo ja som nepotrebovala posielať žiadnu žiadosť ani životopis, mne sa totiť firma, ktorej prekladám ozvala na inzerát , čo som mala na avíze
a momentálne ma celkom dobre zásobuje prekladmi
MS Ti už koľko mešká ? možnože test nepotrebuješ a si tehu, ktovie, prajem Ti to a veľmi, veď všetky chceme zdravé bábätká
a je istá BA- prekladateľská firma, ktorá potrebovala prekladateľky, ale s praxou a na živnosť, tak som rozmýšľala aj nad tým

vika34
23. apr 2009

ahojte ,dlho som nás hľadalA až na tretej strane sme boli a kedže viem ,že som tu sama a je naozaj pokročilá hodina idem hajať,pá

tanyja
autor
24. apr 2009

ahoj Viki, ty chodievaš stále tak pozde spávať ? kedy ráno vstávaš do práce ? ja by som vyzerala ako opica nevyspatá, keby som málo spala 😀

vika34
24. apr 2009

ahoj tanyja,ja vstávam okolo 7-7,10,ale budík mám na 6,15,ale nikdy nevstanem 😀 ,posledných 15 minút je najlepších

vika34
24. apr 2009

no vidíš ,ked som tu jea ,tak ty sa zase niekde flákaš,takto sa OZAJ NIKD& NEZOSYNCHRONIZUJEME 😀

vika34
24. apr 2009

tanyja ,ty napíšeš jednu vetu a potom sa vypneš a ne nadávaš ,že málo píšem 😀

tanyja
autor
24. apr 2009

ahoj viki, ja sa nevypínam, ja len odchádzam napr. von , pc ostáva zapnutý, a asi doma nemám žiadneho škriatka, 😀 , keď neodpíše v mojom mene
to si fakt dobrá, vstávať tak skoro a chodiť spať tak pozde, to Ti stačí ? lebo mne nie 😀 😀 😀 😀 ja rada spím, hlavne keď som každý deň o 6.30 už hore a pravidelne o 5.30 pozerám na hodinky
musíme sa dohodnuť na synchronizácii : napr. každý deň o 19hod, ale to ty nestíhaš, žeby som si natiahla budík na 24hod ? 😀 😀 😀

vika34
24. apr 2009

ha,ha že o 19,00,to som v plnom prúde ,bud na atletike s Vikou,alebo robím večeru ,alebo podobne,najskôr o cca pol 10 aj to je niekedy nesplniteľné.
Ja ked nezapnem PC spím už o deviatej,najneskôr o 10,lebo aj ja potrebujem spinkať veľa 😵

nikika33
27. apr 2009

ahojte baby !
tanyja čo nového u teba ? 😅

tanyja
autor
27. apr 2009

no ja neviem, čo máš konkrétne na mysli 😀 😀 😀 😀 ?

nikika33
27. apr 2009

nevieš ??? 😅
to snž pri tvojom mene sa mi nepáči

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre