Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja 😀 😀 tak vravíš,že oslava bola fajn,nie ? 😀 😀 čo dobré ste papali? 😀 Nemá plienky ? No tak to mu dodatočne blahoželám,najlepšia správa z celého dňa 😀 .
Inak aj ja som kozorožec,akurát,že som decembrová 😉
My sme dnes absolvovali rodinu aj kino.V kine sme boli na Let’s dance 3D,celkom sa nám páčilo ale už sme konečne doma,vonku je akási kosa,br 😝

ypsinkova
5. sep 2010

@luculele myslím si,že si dospelá osoba a máš právo na vlastné rozhodnutia,ktoré su správne podľa teba a nie podľa tvojich rodičov.Možno zozačiatku budú trošku nahnevaní,ale ak sú správni,tak to určite pochopia.Tak hlavu hore 😉 .
Gratulujem k bábätku,ako sa bude volať? 🙂

luculele
5. sep 2010

@ypsinkova dakujem, presne to iste si myslim ty. Len neviem, ci im to povedat a ako, alebo pockat, kym to zistia sami.

Babatko sa bude volat bud Evelin, alebo Karolina.

ypsinkova
5. sep 2010

@luculele pokiaľ to nebudú riešiť,tak by som zbytočne nedráždila 😉 .Karolínka je nádherne meno,to sa aj mne páči 🙂 .Evelin je také nevšedné,tiež nie zlé 🙂

tanyja
autor
5. sep 2010

@luculele s menom Evelin som sa ešte nestretla, ale prečo nie, teraz je každá druhá Emma a každá tretia Sofia, už to chce zmenu a ešte je veľa Laura
tiež si myslím, aby si to s priezviskom neriešila, keď na to prídu, tak im to vysvetlíš

@ypsinkova no čo "fajné" ako vždy - zemiakový šaláť s rezňom z friťáku, to som ja nejedla, polievka totálne bez farby a chuti, ale aspoň malému neuškodila, ani to som nejedla, a ryža so stehnami, to som si dala a dokonca som dojedla j po malom, tie boli celkom fajn, boli aj koláče a veterník - zobrala som si, ale tá šľahačka mala nejakú divnú chuť, tak som ho nedojedla, ak budem mať behačky na wc, tak viem prečo
veru, bola som prekvapená, že ten malý nemá plienky !! kde to napísať !! a dokonca už aj trochu rozpráva, len som ho veľmi nerozumela 😀 😀
a kedy v decembri máš narodky? asi niekedy koncom, však ?a koľko máš rôčkov?

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja mne sa páčia tie mená,čo teraz letia,ale ja túžim po Sofii už strašne dlho,ale aj Laura sa mi páči 🙂
No teda,vy ste mali toľko jedál,že ste vyberať mohli 🙂 🙂 .Tak ryža a stehienka,hm dala by som si 😝 a k tomu veterník 😵
Ale tak snáď ti to neuškodí 😉 .
😀 Ten malý chlapec je nejaký oneskorený,ten váš už aj náhodou nepredbehol ? 🙂
Ja som narodená na druhý sviatok vianočný a budem mať 27,stará páka,však ? 😀

ypsinkova
5. sep 2010

juj mňa prepadol vlčí hlad,ja neviem čo by som od radosti pojedla,čo som taká hladná,ale už sa nechcem moc prejedaťveľa hodín na nejaké maškrty 😀

luculele
5. sep 2010

@ypsinkova kazdy taky stary ako sa citi 🙂

dobre teda necham si to zatial pre seba, ma to nieco do seba. Keby som im to povedala, tak ako keby som podvedome priznala, ze som spravila chybu. Nebudem to riesit, kym ma nevyzvu sami...

ypsinkova
5. sep 2010

@luculele no veď hej,ja sa cítím na 17 😀 😀 Ale nie,to zasa nebudem prehánať 😀 .No hej,presne tak,treba počkať na tú správnu chvíľu,nič nesiliť a ono to pôjde aj samo 🙂 🙂

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova no mierne je ten ich malý opozdený, moja mama, keď ho videla, povedala, že sa jej zdá, že je akoby troška postihnutý, ktovie... (moja mamina je bývalá učiteľka)
tak môj malý už od 5.mesiacov sedí na nočníku a rozprávam sa s ním stále, dokonca opakoval - hojta pajta aj to stále opakuje, rozprávala som mu riekanku, je veľmi vnímavý, teraz ho učím, kde má uško a kde má očko, a hovorí mi už mam, mama ešte nie, ale mam už som, vlastne hovorí po nemecky 😀 😀

@luculele no ja mám už viac ako 30, teda 34,ale tiež sa cítim na 18 😀 😀 a ani mi netipujú toľko, vždy mi menej povedia, som potešená 😵 😵

dnes som čítala o nervovej sústave, no nejako mi nelezie do hlavy 😲 😕

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja asi sa mu málo jeho mam venuje,ale potom fakt nebude niečo v poriadku,ale tak chlapci su vždy trošku oneskorení za dievčatami ale tak ty máš veľmi šikovného synčeka,jeho nemôžeš len tak s hocikým porovnávať predsa 😉
Fakt šikovné,zlaté dieťa,tak sa takto zabávate spolu a to je fajn,že ho učíš aj inú reč 😉
To je fajn,že vyzeráš mladšie,mne hovoria to isté 🙂 .Keď som bola mladšia,sa mi to moc nepáčilo,keď mi takto "lichotili" ale teraz to patrične ocením 😀 .
Nervová sústava ? Tak tá je dosť ťažká,ale neboj ty si hlavička,to zmákneš 🙂

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova no , ja len aby som vedela, že čo je čo, napríklad taký dentrit 😀 , lebo je možné, že nám dajú otázky z každého rožku trošku , že by som bola šikovnica? uvidíme 20.9 😀 😀
pozerám blúzočky, poposielam linky, aby ste mi poradili 😉

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja ale neboj sa,to zvládneš,veríme ti a držíme palce 😎 .Blúzky ? No tak to som zvedavá , ja moc z netu neobjednávam,lebo mi tie veľkosti skoro nikdy nesadli 😢

luculele
5. sep 2010

@ypsinkova
@tanyja

no, je pravda, ze aj ja uz nemam rada oslavy narodenin, lebo sak co oslavovat 🙂 ale utesujem sa tym, ze sa vzdy da zacat kvalitne stravovat a hybat sa a potom clovek akoby omladol. Teraz v siestom mesiaci to sice nie je mozne, ale po porode chcem vsetkym ukazat, ze porodom sa to nekonci 😀 uvidime ako to dopadne..

tanyja
autor
5. sep 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9094781&tab=7 taká využiteľná blúzka, ale to sa asi veľmi nehodí na svadbu
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8558372&tab=7 toto je tiež pekné
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8312558&tab=8 ďalšia dilema 😀
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=7528...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8272986&tab=11
urobila som menší výcuc a teraz prosím radu
- nápoveda: mám rada voľnejšie veci ale nie veľmi, aby ma to ešte viac nerozšírilo, práve naopak, aby ma to opticky zúžilo 😵 😵 a mám klasika čierne nohavice, resp. čierne s pásikom

ypsinkova
5. sep 2010
tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova ja si väčšinou všetko objednávam cez net, kedže tu nemáme normálne obchody, len čínske a tie ja nemusím, aj malému som všetko objednala cez net a viem, že som tým ušetrila kopu peňazí - tu je to síce nosené po deťoch, ale dieťa veci nezničí a veľa bolo ako nové
ja som si aj kabelku, botasky, mikinu, rifle, no všetko, aj drahému pokúpila

@luculele len pozor, aby ti potom baby nezávideli, dá sa pekne schudnúť, len treba chcieť, ja som bola vždy hodnejšia a som dodnes ale vďaka tehotenstvu som dnes o 4kg ľahšia ako pred tehuľkovaním, no a aj tak je toho na mne stále dosť a to už nejako nechce dole, máme tu aerobick, ale nemám kedy, keďže po večeroch som sama a pravdu? bojím sa chodiť po tme sama domov ☹

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova fajn, aj mne to prvé čo si napísala, a čo to posledné fialové? to opticky predlžuje, nemyslíš?

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja ja viem,na nete je to oveľa lacnejšie ako v obchodoch , ale mne to nikdy nesadlo a potom vymeniť už nechceli,tak som dala mojej rodine či kamoškám,ktorým to sadlo.Ale tak mi máme dosť obchodov,len je to tu predražené zasa.Na mimibazár chodievam aj ja okukovať veci,ale ešte som odtiaľ neobjednávala 🙂

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja no hej,rozmýšľala som aj nad tou fialovou , ale myslím,že toto je lepšie : http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8312558&tab=8 ,aspoň ja osobne by som zvolila radšej to

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova ja tam mám aj svoj obchodík, nahoď si ID 130625 a to je moje 😀

luculele
5. sep 2010

@tanyja pravda no, ja som tiez nikdy nebola nejaka chuda, len o tom snivam 🙂 staci sa citit dobre, netreba miery 90-60-90 😝

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja no pozriem si,ak sa z toho vysomárim 😀
Ja nemám tiež ideálnu postava.Ja mám široké boky by som skôr povedala 😝

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova mne zase boky schudli a brucho ostalo ☹ a na MMB sa mi to páči preto, lebo mnohí vedia napísať presné miery
@luculele tak ja určite nie som modelka 😀 jedine moletkovská , a mne stačí, keď mi trocha padne brucho a cítim sa lepšie , len keby mi nechutilo tak jesť ako mi chutí 😀 😀

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja bruško ostane každej po pôrode,každá si sťažuje,že má bruško,ale to je náš údel asi 😀
Hm,tak ty si tam už zabehnutá,už vieš ako to tam chodí,musíš ma zaučiť 😉 🙂

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova ešte aj toto je pekné, len dosť drahé http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9258150&tab=1

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja no hej to je pekné,ale neviem aké farby ti pristanú a má to dosť odvážny výstrih,či nie ? 😲

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova nič ťažké to nie je, otvoríš stránku MMB a hore vedľa seba sú okienka: fotografie, inzerenti a ešte niečo, klikneš na to čo chceč, ked na inzerent, vložíš ID, teda to moje a nájde ma, no a ťukneš si na mňa a pozeráš, a keď klikneš na fotky, tak otvorí viac okienok, vypíšeš hlavné čo ťa zaujíma a nájde niečo zakaždým, ľahučké , nemáš čo pokaziť

tanyja
autor
5. sep 2010

@ypsinkova výstrih sa mi nezdá veľký, ja mám rada, nemám veľké cicy a mám tmavé vlasy

ypsinkova
5. sep 2010

@tanyja aha,jasné už som to aj našla 😝 .Už som obzerala aj tie vecičky po malom,sú zlaté 😉.Aj si už dačo predala ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre