Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

ypsinkova
15. sep 2010

dobré ránko,kde ste baby ? 😲 nikto sa tu ešte neukázal a už 11 hodín,ach jaj 😒
ja som už aj v obchode bola a dokonca som už aj špagety spravila 😀

tanyja
autor
15. sep 2010

@ypsinkova to je aká vôňa? ja neznesiem ťažké vône, brrr , ja len také jemnučké ľahučké
dnes sme prebrali všetky otázky, mám čo robiť, musím to do piatku vypracovať a možno už v sobotu bude test, len jedna baba v sobotu nechce, že nič nevie, ale ani my nič nevieme a chceme test v sobotu !!!
že na spravenie testu stačí 40% úspešnosť 🙂 to ma teší

ypsinkova
15. sep 2010

@tanyja no neviem,asi bude ťažšia,to by si musela cítiť 🙂 z takých jemných a ľahkých su Escady ,ale to sú pre také mladšie baby , ale v lete aj tú používam 🙂
aha,tak to máte v pohode,ak len 40% ,to nie je veľa ... a ešte keď ide o test,budete mať aj z výberu možností,nie ? 🙂
a kde si to fotená ?

tanyja
autor
15. sep 2010

a ja som už aj na kurze bola 😉 a varím ryžu , poobede ideme do popradu, nechcem písať hurá, lebo keď sa teším, tak sa mi to nesplní ☹ , mala som ísť pre starý kočík ku starkej, ale moja mama zase nemá čas ☹ ☹ , prvoradý je Ali - pes ☹ a ked som povedala, že som na poslednej koľaji u každého, čo je aj pravda, tak sa urazila 😒
ja keď niečo pottrebujem, tak nikto nič, všetci sú v polohe mŕtveho chrobáka 😒 😒

ypsinkova
15. sep 2010

a načo do popradu ? my dnes ideme k mame a poobede má ku nám prísť návšteva-naši kamaráti,ktorí žijú v zahraničí a dlho sme ich nevideli a tak teraz sú tu a prídu nás pozrieť ,tak sa tešíme 🙂
ale veď oni to určite nemyslia zle,len si to neuvedomujú asi,tak im to niekedy treba pripomenúť,že aj ty si tu,tak ako si to spravila

tanyja
autor
15. sep 2010

@ypsinkova to keď sme boli na "školenie" z mojej práci v Tatranskej Javorine, bolo to v novembri, ale za noc napadalo pol metra snehu, bolo tam nádherne, za mnou je kostolík, ale ten nevidno dobre

samozrejme, budú možnosti výberu a môžu byť aj viaceré odpovede správne, ešte bude ústna časť a potom ukážka kao vieme podať 1.pomoc

zuzana0612
15. sep 2010

dobre ráno 😉
my sme ešte iba o pol desiatej vyliezli z postele. bola som dosť unavená a asi aj drahý, lebo on inak tak dlho nevydrží ležať,ale dnes je nejaký nijaký. boli ho chrbát a krk, minulý týždeň ho seklo. bol aj u doktora, má nejaké lieky. ja idem pracovať. narhávať doklady doma.

@ypsinkova keď pôjdem do obchodu, pozriem, ako voní tá tvoja voňavka. ale tiež myslím,že je to niečo ťažšie. ja si ale objednávam z netu, lebo v obchodoch je to predražené. aj tú tvoju som našla ešte lacnejšiu, ako bola na tej stránke, čo si poslala.
@tanyja to si určite niekde v Tatrach fotená. a neboj, mama to určite nemyselal zle. to má niekedy každý taký pocit, že je pre ostatných ten posledný

ypsinkova
15. sep 2010

@tanyja tak to je super,vyzerá to tam pekne a kostolík nevidím ....
tak to neznie až tak ťažko,to zvládneš ľavou zadnou 😉 budem držať palce ako najviac budem vedieť 🙂

@zuzana0612 vy ste si takto poležali,veď aj to treba 😉 aj môj manžel bol seknutý a to nemohol ani chodiť,ani sedieť,ani ležať,nič ... musela to byť hrozná bolesť,bral atb a potom mu to ustúpilo do cca 3 dní
aj ja si objednávam len z netu,lebo fakt sa neoplatí v obchodoch,tam je to dosť drahé a keď si objednáme viac toho,tak poštovné máme zdarma 😉 ... asi bude ťažšia , no skús aj tú Escadu :http://www.parfums.sk/escada/escada-ocean-lounge-100-m...

tanyja
autor
15. sep 2010

@ypsinkova samozrejme, že to nemyslia zle, ani ja to nemyslím zle, len ja sa niekedy cítim ako piate koleso u vozu 😝 , hlavne keď sa rozprávame a môj brat začne niečo predo mnou šuškať a ja sa spýtam, že čo, tak ma okríkne alebo sa tvári, že ma nevidí a jednoducho neodpovie, to nemám rada 😠 😠
a nepripájam sa do rozhovoru, ked sa v danej spoločnosti nie dobre cítim

nechystám sa kupovať voňavku ako máš ty, mám zatiaľ svoje a potom sa uvidí 😎
ten kostolík je na pravo, ale ja som tak zrezala fotku, že ho vôbec nevidno

vy aspoň máte doma chlapov, ale ten môj prišiel o polnoci, to som už spala a zase je v robote ☹ ☹ a ešte jeho otec chcel, aby prišiel zemiaky vyberať 😠 😠 a toto mám doma sústavne , vraždila by som 😅 😅

aký je rozdiel medzi hladkým a kostrovým svalom?

zuzana0612
15. sep 2010

@tanyja počkaj, sa zamyslím a uričte na ten rozdiel prídem.... 😀 😀 😀 . alebo nie...??? nejakú inú otázku nemáš, čo by sme mohli vedieť? 😀

@ypsinkova myslím, že www.parfums.sk má vždy dodanie zadarmo. alebo nie? ja som teda ešte neplatila, keď som si objednávala.

zuzana0612
15. sep 2010

@ypsinkova http://www.parfums.sk/versace/versace-bright-cr..., ja používam túto. kúpil mi ju drahý minulý rok na narodeniny. dlho som hľadala niečo, čo by mi nevadilo. všetky vône mi na mne smrdeli. keď som ich ovoňala v obchode, tak sa mi páčili, a keď som si to potom dala na seba, tak mi smrdeli. táto sa mi páčila. tak som si potom kúpila ďalšiu, keď sa minula. teraz mám už len fakt tak na dne. tak budem musieť objednať novú.... 🙂

tanyja
autor
15. sep 2010

@zuzana0612 no dobre, ľahšia otázka: ktorý orgán aké hormóny vylučuje ? 😀 😀
a ja idem už ta, malý je hore, idem sa s ním pohrať a potom snáď už príde aj chlap a vyrazíme, dúfam 😔

zuzana0612
15. sep 2010

@tanyja a tvoj je v práci aj cez sviatok? no nič moc.... tak teda pekný dník prajem.

ypsinkova
15. sep 2010

@zuzana0612 hej hej,myslím,že oni sú to,čosa neplatí poštovné,tých mám rada 😀 😀 hm,neviem ako vonia,popíš tu vôňu,lebo to nepoznám .. aj ja to mám tak,že v obchode si myslím,že je to super vôňa a prídem domov a nepáči sa mi to 😖 preto mi parfémy kupuje drahý,ten sa vie trafiť do mojej vôňe a teraz mám dosť zásob aj do konca roka 😎

@tanyja šepkajú v tovjej prítomnosti ? to nie je pekné,to sa nerobia takéto veci,fuj to 😠
na tie otázky vôbec nepoznám odpovede,možno kebyže sa niekoho spýtam,tak mi aj dá neakú odpoveď ,ale ja do takýchto vecí nevidím 😀 pre mňa je to španielska dedina 😉

ypsinkova
15. sep 2010

my sme absolvolali aj mojich rodičov dnes a u nás bola aj návšteva,super sme sa pobavili,pojedli čo to a aj darčeky sme dostali,takže super poobedie sme dnes mali 🙂

zuzana0612
15. sep 2010

@ypsinkova je to taká ľahká kvetinová, ružová vôňa. najskôr som si myslela, že nič moc, ale sadla mi.

ja sedím celý deň pri pc a pracujem, takže vy ste mali oveľa lepší deň. ale už končím, lebo mám dosť, už sa mi z toho hlava točí.

ypsinkova
15. sep 2010

@zuzana0612 no to ti nezávidím,keď ešte aj doma pracuješ a to aj cez sviatok 😒 ja som to tiež tak kedysi mala,ale potom som si pvoedala,že koniec,chcem si užívať to voľno a nie sa stále prispôsobovať práci

tanyja
autor
15. sep 2010

@ypsinkova tak na to keby prišiel môj chlap - ved jeho otec chcel,. aby prišiel ešte zemiaky kopať, ale tam sa už nedostavil , prišli sme o pol siedmej domov a kúpila som si super mikinu Alpine pro (bola síce drahá, ale je božská), ak tak zajtra prihodím foto, idem ešte vypracovať zopár odpovedí k otázkam,
našla som foto na nete, presne túto v tejto farbe mám 😝

@zuzana0612 mne bolo mierne blbo ked sme išli do Popradu, malý si pospal, len už potom plakal - bolo mu dlho, ked sme boli už skoro doma , ale bol zlatý
nádherný vzduch v Tatrách, bola som si ciknúť, tak som inhalovala čerstvý ihličnatý vzduch - úúúúúúúúúúúúúúúúžasný pocit 🙂 🙂 a veruže je sneh v Tatrách, rešpekt pred nimi

ypsinkova
15. sep 2010

@tanyja zemiaky kopať,mu vymýšľajú iné programy 😀 😀 s vami je minimálne a ešte aby chodil kopať zemiaky v čase jeho osobného voľna 😖 ... perfektná je tá mikina,také mám rada,dobrý vkus 😉 kde si ju kúpila ?

tanyja
autor
15. sep 2010

@ypsinkova v maxe v poprade, konkrétne v značkovom obchodíku Alpine Pro a sú tam veľmi milé pani predavačky a veruže hovoria krásne Slovensky, hneď by som tam išla bývať, mať kopu € na byt - je tam všetko čo mi chýba v živote - miesto na hranie pre malého, kúpaliská, krásne hory, blízko Tatry, toto mesto pôsobí na mňa akosi ukľudňujúco

ja som sa k tým mojím otázkam nedostala 😵 😵 ,ale zo dve otázky si vyplním

díky za pochvalu a ináč aj na fotke v profile bunda je alpine pro, super česká značka a tiež som si kúpila nie tak dávno nepremokajúcu bundu SAM73 - tiež česká značka a tiež nemá chybu !!!

tanyja
autor
15. sep 2010

a svokrovci si myslia, že môj muž nemá rodinu, tak ho furt otravujú ...

zuzana0612
16. sep 2010

@tanyja ja som mala tiež bundu zimu zo sam73. bola fajn. toto leto som si tam kúpila 3 tričká, jedny dlhé a dvoje 3/4 nohavice a mikinu. mali zľavy, tak sa dalo. celkom som s tým spokojná. iba čierne tričko si tam už asi nekúpim. lebo sa mi dosť vyprala farba. a tvoja mikina je pekná.
@ypsinkova ja doma pracujem z "vlastnej vôle". ale nie je to práca z práce.... 😀 . je to moja súkromná práca.

tanyja
autor
16. sep 2010

@zuzana0612 aj ja idem pracovať, bolo by mi na poštu, ale leje, tak sa mi nechce 😀 a idem troška pracovať na otázkach, je to 5 strán, ja som na 3. a spolu okolo 60 otázok , ale niečo viem, nemusím všetko hľadať, no stavbu obličky si musím pozrieť 🙄

zuzana0612
16. sep 2010

@tanyja u nás trochu v noci pršalo. ráno boli mokré chodníky. ale teraz je pekne, uvidíme, čím nás ešte dnes počasie prekvapí.
no tak sa pekne uč. o zábavu máš teda postarané, 60 otázok je dosť. ale ty to určite zvládneš. 😉

tanyja
autor
16. sep 2010

@zuzana0612 zatiaľ mi to celkom ide, len mrznem pri stavbe obličky, neviem či chcú k tomu aj všetky žily, ale asi nie
no veľa toho už mám v hlave, hoci hormóny - to nie je moja oblasť a nervová sústava 🙄

zuzana0612
16. sep 2010

@tanyja ja teda tejto oblasti fakt nerozumiem, tak ti neporadím. ale ty to určite zvládneš. obličky poznám iba na základe toho, že ich občas cítim, keď prechladnem a hormóny.... tak to sa radšej nevyjadrujem, to mám pocit, že tie mi lietajú kade tade a nervová sústava....hmmmmmmmm 😀

tanyja
autor
16. sep 2010

@zuzana0612 @ypsinkova ttakže odpovede vypracované, už si to len prečítať a je to, čo nemám celé doplnené doplním zajtra na opakovaní a hotovo 😀
asi nateraz neprší, ale určite keď budem chcieť ísť na poštu (tu u nás je obed na pošte od 11.30 do 13,30 !!! to asi nikde nie je len u nás), tak bude znova pršať, ale musím ísť, predala som spací vak, ktorý som len minulý týždeň kúpila 😀 😀 a už mám hotové tepláčiky pre seba
drahý bol na raňajky doma, viezol piesok do vedľajšej dediny,, tak som mu urobila hemendex a kafčo a zase on urobil mne kafčo, pekné to bolo 😅 😅

tanyja
autor
16. sep 2010

@zuzana0612 zuzi ty by si bola vhodný prvok na biológiu 😀 😀

zuzana0612
16. sep 2010

@tanyja 😀 😀 😀 . aspoň na niečo by som ti bola dobrá, lebo inak ti poradiť neviem.... 😀 😀 😀

to ste si pekné ráno spravili. ja mám zajtra dovolenku, ideme ešte niečo do banky a na kataster vybaviť. tak uvidím, či mne niekto nespraví raňajky.... ale asi si ich budem robiť sam.... 😀

ypsinkova
16. sep 2010

@zuzana0612 aj ja som využila tie zľavy v sam73 .. tiež som si kúpila sukňu,šaty a aj take 3/4 nohavice,takže super,oplatilo sa 😉
aha rozumiem ... ja doma tiež pracujem súkromné ako kuchárka,upratovačka a tak 😀 😀 a nie je to vždy z vlastnej vôle 😀 😀
@tanyja hej hej,poznám ten obchod, ja som si tam tiež niečo kupovala,alebo môj manželasi nejakú bundu na túru myslím a tiež nemôžem pvoedať na tú značku nič zlé 😉 tak tam by som aj ja šla bývať,ale mne tu v podstate okrem čerstvého vzduchu a zelene nič iné nechýba ...
tak to je super,že si už takmer hotová s vypracovnými odpoveďami,teším sa s tebou 😵 😵 a čo tam na tej pošte mávajú na obed ryby s veľkým množstvom kostí ? takú prestávku by som brala aj ja ....fakt sila ! asi idem robiť ku vám na poštu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre