Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
21. dec 2008

ahoj jankabo, to máš pravdu, cesta k bábu je strastiplná , ale na konci každej rozprávky končí dobro ..... 😀

tanyja
autor
21. dec 2008

nikika -bolo dobre, ale bola som rada, že už som doma......... 😀

nikika33
21. dec 2008

ahoj tanyja !! konečne ťa tu vidieť 🙂 dokedy si flámovala ?

tanyja
autor
21. dec 2008

ahoj, do jednej 😀

tanyja
autor
21. dec 2008

a dnes nečakane prišiel drahý domov, tak som sa len potešila 😉 😉 😉

nikika33
21. dec 2008

to ti verím 😀 včera som si kúpila čaj z alchemilky, skúsim to tento mesiac ... ty si ho ešte neskúšala ?

tanyja
autor
21. dec 2008

nie, načo je to dobrééééééééééé?

tanyja
autor
21. dec 2008

a sylvi sa ešte neukázala? kde sa len potuluje ? haló haló sylvi, kde si ??
nikika - pozerala som tie swarovskiho šperky, no krása........ 😲 všetko sa mi páčilo 😀 😀

nikika33
21. dec 2008

no sylvi tu odvtedy nebola ..možno snažilkuje 😀
veru , niektoré šperky sú nádherné ..napíš ježiškovi a možno aj tebe jeden donesie 😉 ináč čo plánuješ na zajtra ?

tanyja
autor
21. dec 2008

zajtra : vypratanie obývačky, maľovanie a príchod novej sedačky, takže = nová obývačka 😀 naše Vianoce, také sme ešte nemali, a ty?????? 🙂

tanyja
autor
21. dec 2008

poslala som Ti IP nikika

nikika33
21. dec 2008

ja na zajtra tiež plánujem upratovať, lebo som toho ešte vela nestihla ... a idem na nechty 🙂 a alchemilka pomáha pri neplodnosti, vela dievčat ju chválilo

sassi
21. dec 2008

my sme na synčeka čakali 8 mesiacov, viem, že pre niekoho to može byť krátko, no pre mna neskutočne dlho 🙄
meditým som mala 2 neuspešne tehotenstva (na teste //, potom krvácanie a u Dr. na sono nič 🙄 pravdepodobne velmi skorý potret, tak v 4.-5.tt), to bolo ovela horšie, ako keby som vobec neotehotnela ...
psychika v keli, každy mesiac som par dni preplakala

a potom sme šli na vylet do Tatier a ostala som tehu ani neviem ako, asi preto, že som všetko pustila z hlavy 😵

nikika33
21. dec 2008

tá sedačka je oranžová ?

tanyja
autor
21. dec 2008

aha, to som nevedela, môžem skúsiť, určite nechutí ktovieako, ale zelený mi chutí, takže myslím - tráva ako tráva, hlavne že pomôže

tanyja
autor
21. dec 2008

nie terakota, rohová s obdlžnikovou taburetkou

tanyja
autor
21. dec 2008

sissi -zobrala si to fajn, a teraz si hlavne v kľude vychutnaj tehotenstvo
niki - ale oranžovú mám pc stoličku, takže trafila si trošku 😀

sassi
21. dec 2008

ja už mam syna na svete, bude mať 2 roky
hlavne ma to asi tak bralo, lebo dcerka s apodarila na 1. šup

ale stale mi pride zle, ked na to obdobie spomeniem 😒

nikika33
21. dec 2008

aj my máme terakota rohovú sedačku 🙂 preto som tipovala oranžovú, lebo aj Pc stoličku máte takú 😀 tanyji teraz musím ísť, ale o hodinku som tu, papa

tanyja
autor
21. dec 2008

tak to je chalan veľký, krásny vek, a že sa hned nezdarilo - mám to aj v rodine, je nás ozaj veľa, ale teraz si už šťastná, však , alebo žeby 3.bábo? 😉

tanyja
autor
21. dec 2008

no dobre, ak nezaspím dovtedy, možno máme podobnú sedačku ako ty ? ktovie....maj sa zatiaľ, aj ešte ostávam

sassi
21. dec 2008

3. babo ... to zatial nie, zatial si užívam maleho, ked sme sa na nom tolko "narobili"
vela štastia, aj vam sa snad podarí 🙂

tanyja
autor
21. dec 2008

to určite, len ešte neviem kedy to bude, ale asi ked to budem najmenej čakať, dcérka má koľko rokkov?

sassi
21. dec 2008

sedem a pol

a to maš pravdu, aj som sa na tu myšlienku asi tiež moc upla, a vyšlo to, ked som najmenej čakala
v ten mesiac boli stresy v práci, bola som aj mimo domova, s manželom dosť málo ... a práve vtedy to vyšlo 😉

psychika fakt robí svoje, aj ked som to predtým tak nebrala...

tanyja
autor
21. dec 2008

no a Vianoce sú vhodná doba na bábo..... to je čas sám o sebe taký vláčny, pomalý, kľudný, no možno nám to aj klapne, 😎

sassi
21. dec 2008

moj manžel doteraz vyhlasuje, že to bolo jeho 8 najšťastnejších mesiacov 😀 ved vieš asi prečo... 😔
no ale tiež ho to trapilo, že sa nedarí
len takto držal atmošku doma v normále a mna to tiež povzbudilo, že s anezosypal a neplakal so mnou 😉

tanyja
autor
21. dec 2008

tí naši chlapi, majú to s nami ťažké 😀 😀 😀 , ale sú radi........ 😀 😀 , a nech si aj poplačú, ved aj my si poplačeme,že ich doma nemáme... 😉

sassi
21. dec 2008

ozi a kolko už sa snažíte?

tanyja
autor
21. dec 2008

my? my sme sa vlastne nikdy riadne nesnažili, ale už sa začíname snažiť........ 😀

sassi
21. dec 2008

jaj, tak nech sa rychlo vydarí
my sme pri dcere po svadbe prestali davať pozor a o 2 týždne už som mala // na teste 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre