Snažilky, ako ste na tom po psychickej stránke?

tanyja
14. dec 2008

pýtam sa všetkých babeniek, ako ste na tom po psyhickej stránke?
ako zvládate a ako reagujete na akékoľvek situácie?
poraďte, pomôžte, a nielen mne

tanyja
autor
18. nov 2010

@ypsinkova aké omáčky preberáš? daj tip, uvarím a kto je na úrade kde drzí ? takí sú aj u nás..
ja hľadám na nete nejakú bundu pre malého, má jednu, ale aj dnes ju vyšpinil a na obmenu druhú nemá, prv som myslela, že jedna bude stačiť ale asi nie...

@stanca22 školenie ohľadom volieb

ypsinkova
18. nov 2010

@tanyja no práveže vravím,že omáčky nie sú moja parketa 😀 😀
neviem,čo si to dovoľujú,ja by som si to nenechala,aby sa takto niekto ku mne správal
a našla si niečo schopné ? 🙂

tanyja
autor
18. nov 2010

@ypsinkova zatiaľ nie a čo sa mi aj páči, tak stojí 15€ a to je veľa

tanyja
autor
18. nov 2010

@ypsinkova a čo sa vlastne stalo na akom úrade ?

ypsinkova
18. nov 2010

@tanyja prečítaj si to o stánku nas5,neviem,či to urazilo aj stanku,ale mňa by sa to dotklo 🙂

ypsinkova
18. nov 2010

no nič,idem do postieľky,good night ženy 🙂

zuzana0612
19. nov 2010

@tanyja jasné, veď aj ja som prešla zafajčenými barmi a diskotékami a tak, keď som mala 18.... ale už mám toho veru dosť. nepotrebujem také. a okrem toho, vieš si to predstaviť, že by sme my v našom veku chodili po diskotékach? veď by nás tam ani nepustili.... 😀
ja mám takýto otvarák:
http://www.tupperware.sk/xchg/cz-sk/hs.xsl/940....

tanyja
autor
19. nov 2010

@zuzana0612 šikovný otvárak a máš aj na korkové štople otvárak?
no , keby sme my išli na diskotéku, tak by si mysleli, že sme pedagogický doprovod 😀 😀
upiekla som mafiny na plech - sú chutné , dobehni, je ich dosť

zuzana0612
19. nov 2010

@tanyja nerob chute, lebo mi začne v bruchu škrkať... 😵 . ten otvarák je fakt super. na korkové nemáme z tejto značky, ale tiež mamá taký ten, čo sa zavrta do zátky a potom sklopíš tie rúčky a vytiahne sa korok

zuzana0612
19. nov 2010

@tanyja http://www.kinekus.sk/otvarak-na-vino-presto/pr... takýto otvarák a stačí. v pohode s ním otvorím flašu

ypsinkova
19. nov 2010

nemyslím si,že by vás nepustili na diskotéky,lebo čo mám kamošky a majú 40+ tak veselo sa chodievajú zabávať na diskotéky alebo do barov a vždy prídu také natešené a vravia mi,že predstav si,neboli sme tam najstaršie 😀
@zuzana0612 my máme tiež taky otvarák

tanyja
autor
19. nov 2010

@zuzana0612 ja mám presne taký istý otvárak a som si ním spokojná 😝 😝
tak dobehni na koláč, pozývam aj ypsinkovu , je ho dosť

@ypsinkova to sú potom super diskotéky, ked sú tam aj 40+ , no tu u nás je len jedna "exotika" a tam nájdeš max 20+
žeby som zo seba urobila parketovú levicu ??

ypsinkova
19. nov 2010

@tanyja bo môžeš skúsiť,treba sa nahodiť a ísť do ulíc 😀 😀

zuzana0612
20. nov 2010

dobre ráno... 😀 .
my sme mali budíček už pred dvoma hodinami, ale vidím, že tu ešte niektorí spia.... nikto sa neozve....

tanyja
autor
20. nov 2010

@zuzana0612 ahoj Zuzi,
ja som mala budíček už o 7hod a túto noc mal malý vykrikovaciu.. stále vykrikoval, chcela by som vedieť čo sa mu snívalo 😀 😀
doma ste , alebo vyrážate niekam ?
neviem, či dnes alebo zajtra ideme do BB do baumaxu a potvrdiť záručný na gps
@ypsinkova no, už len do tých naších... samí rómski spoluobčania pobehujú po uliciach a zbytočne by som sa nahodila, asi veľmi by to nemal kto obdivovať 😠

freeoptic
20. nov 2010

prosiiim o radu. vcere nam usiel pes rano som ho nasla nemal obojok je v zlom stave vobec nieje hravý je zubozený asi ho niekto poriadne zbil. bude zasa normalny? mam male deti 2 a5 rokov a neviem ci nebude agresivny. zatial len spi psik. chvost ma medzi nohamico robit? co mam sledovat aby nam popripade neublizil ked mu nahodou prepne ma 1 rok a je to vlciak krizený s rotvajlerom....:o(

zuzana0612
20. nov 2010

@freeoptic asi by bolo najlepšie navštíviť zverolekára

zuzana0612
20. nov 2010

@tanyja my sme zatiaľ u drahého, ale pôjdeme k našim navečer. teraz sme sa naobedovali a popíjame kávu.

tanyja
autor
20. nov 2010

@freeoptic tak to je možné, že ho niekto zbil, možno ho ukradli cig... a bili ho a jemu sa podarilo ujsť, možno potrebuje len oodych a pes si zapamätá kto mu ublíži, tvoje deti mu neublížili a určite to neboli také malé deti, dajte mu teraz cez víkend pokoj, nech si oddýchne a ak tak ako píše zuzka, choďte s ním k zverolekárovi

@zuzana0612 my sme boli v BB a máme krááááááááááásne wc sedátko 😀 😀 😀 a novú rohožku pred dvere
a malému som kúpila svetrík , kopu jedenia drahému do práce a drahý ma pozval na kebab, tak sme si dali a sme išli domov 😉

zuzana0612
20. nov 2010

@tanyja no tak to ja som dnes dostala menzes, takže mám tiež úžasný deň, môžem oslavovať, lebo po troch mesiacoch konečne načas..... 😀 . ale inak mi je tak zle, až strach.....
no dievčence, ja končím dnes, ideme k našim, a tam net nemáme, takže sa uvídme v pondelok. pekný víkend vám prajem 🙂

solinkarka
20. nov 2010

ahojte 🙂

tanyja
autor
20. nov 2010

@zuzana0612 takže toto keď budeš čítať, tak bude pondelok 😝 , to ale rýchlo beží
ja som tomu môjmu chlapovi nakázala, že musí v nedeľu doobedu vyriadiť interiér auta - lebo to veľmi potrebuje - chúďa auto - špinavé a namrvené od všetkého možného..............

@solinkarka ahoj, dávno si u nás nebola, ako sa máš??

@ypsinkova ahoj, čo ste dnes robili? obchody vymetané ??

solinkarka
20. nov 2010

@tanyja ale myslim ze vsetko po starom :D

tanyja
autor
20. nov 2010

@solinkarka takže stále v štádiu očakávania a snaženia, teda naopak..
neboj, príde to, ked to budeš najmenej očakávať 😉

solinkarka
20. nov 2010

@tanyja ved hej hej to kazdy hovori 🙂

tanyja
autor
20. nov 2010

@solinkarka ja som toho živý príklad 😀 😀 😀 😀
ešte si mladučká a zatiaľ ti nič neutieklo, všetko máš pred sebou, hlavne veľa krásnych rokov
no ja som už osôbka po 30, ja už musím ísť spať 😉 😉 postieľka volá
maj sa krásne, a sladké sníčky

solinkarka
20. nov 2010

@tanyja no dakujem teda aj tebbe pekne sny.dobruuu 🙂

tanyja
autor
21. nov 2010

dobré ránko, ako vidím všetky ešte spia, a ja som tu prvá 😀 😀
my dnes trháme samé rekordy: malý sa už 2x vycikal do nočníka a už 3.deň pije z hrnčíka - môj snažilko
práčka perie, riad som umyla a idem chystať na obed, nech toho nie je veľa 😖

a samozrejme: malý mi asistuje v kuchyni - robí inventúru v potravinovej skrinke a naťahuje punčošky a pobehuje s jeho detskou stoličkou 😀

solinkarka
21. nov 2010

@tanyja Dobre ranko..vidim ze to mas doma pestre 🙂 ale tak to ma byt ved my sme tiez lepsi neboli 😉 ...no ja zatial mrcha nikde a BT sa mierne zvysila o 0,1 cize mam 36,9 🙂

stanca22
21. nov 2010

@ypsinkova Ja som sa skôr na tom zasmiala, že človeka ani nepozná a hodnocuje? No ako myslíš, bedna stará na úrade 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre